Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
John_Ryder
Posts: 12298
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by John_Ryder » 07 Mar 2013, 18:01

Zadro wrote:Bolje da nisu. Zna Haneke znanje. Sad pogledaj Caché :D
SpoilerShow
"A married couple is terrorized by a series of surveillance videotapes left on their front porch."
skida se.
Image

Image

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Josef K » 07 Mar 2013, 19:59

:lol:

Baš me zanimaju reakcije!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by john_constantine » 08 Mar 2013, 22:46

sons of anarchy season 3 - i dalje izvrsna i napeta serija. Vrlo brutalan početak, sinovi anarhije protiv IRA, tako da je bilo dosta preokreta, napetosti, mrtvih i nasilja. Ali pri kraj treće sezone pomalo gubi na zanimljivosti i postaje polako dosadan. Već sam mislio da će biti predvidljiv završetak, ali zadnja epizoda, koji šok. 5/5
Michel puši karu.

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Sammy » 09 Mar 2013, 10:52

john_constantine wrote:sons of anarchy season 3 - i dalje izvrsna i napeta serija. Vrlo brutalan početak, sinovi anarhije protiv IRA, tako da je bilo dosta preokreta, napetosti, mrtvih i nasilja. Ali pri kraj treće sezone pomalo gubi na zanimljivosti i postaje polako dosadan. Već sam mislio da će biti predvidljiv završetak, ali zadnja epizoda, koji šok. 5/5
:supz:

ne znam kak ti pri kraju sezone gubi na zanimljivosti, meni je Irska bila odlična!
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by john_constantine » 09 Mar 2013, 11:54

Sammy wrote:
john_constantine wrote:sons of anarchy season 3 - i dalje izvrsna i napeta serija. Vrlo brutalan početak, sinovi anarhije protiv IRA, tako da je bilo dosta preokreta, napetosti, mrtvih i nasilja. Ali pri kraj treće sezone pomalo gubi na zanimljivosti i postaje polako dosadan. Već sam mislio da će biti predvidljiv završetak, ali zadnja epizoda, koji šok. 5/5
:supz:

ne znam kak ti pri kraju sezone gubi na zanimljivosti, meni je Irska bila odlična!
poslije kada su se vratili iz irske
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by hitman_4 » 09 Mar 2013, 18:03

Dredd (2012) - dosta kvalitetan akcijski film

7.8/10
Image

Image

Image

Shp86
Posts: 558
Joined: 08 Mar 2011, 15:34

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Shp86 » 10 Mar 2013, 00:13

Flight (2012) - prosječan film, s već stoput prožvakanom temom..5.5/10

Argo (2012) - ajme majko, ovo smeće stvarno pokazuje koliki je Oscar treš bio i ostao.. znači, ova proamerička tj. anti neamerička propaganda mi se toliko gadi, a ovaj ben ASSFLEK je tolika sprdačina i od glumca i od redatelja da je to za nepovjerovati.. ne znam da li je itko primjetio, ali njegova kockasta glavurdara je u 60% scena i to u krupnom planu..scenarij mi je stvarno loš, kao da su izbacili pola scena koje su inače zamišljene, odabir glumaca izuzev Cranstona i Goodmana je po meni stvarno loš (pola filma sam imao osjećaj kao da su neki likovi višak). i kao vrhunac gluposti - ona rečenica
¨Argo fuck yourself¨ kao da ju je smišljao tipični američki teen retard, a ponavljaju ju bar 20 puta.. :skrujufakju: 2.5/10
It's in your nature to destroy yourselves...

Shp86
Posts: 558
Joined: 08 Mar 2011, 15:34

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Shp86 » 10 Mar 2013, 00:14

john_constantine wrote:
Sammy wrote:
john_constantine wrote:sons of anarchy season 3 - i dalje izvrsna i napeta serija. Vrlo brutalan početak, sinovi anarhije protiv IRA, tako da je bilo dosta preokreta, napetosti, mrtvih i nasilja. Ali pri kraj treće sezone pomalo gubi na zanimljivosti i postaje polako dosadan. Već sam mislio da će biti predvidljiv završetak, ali zadnja epizoda, koji šok. 5/5
:supz:

ne znam kak ti pri kraju sezone gubi na zanimljivosti, meni je Irska bila odlična!
poslije kada su se vratili iz irske
pogledaj 4. sezonu..meni je možda i bolja od 3. treća mi je možda bila malo pretjerana s tim njihovim izletom u Irsku.
It's in your nature to destroy yourselves...

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by hitman_4 » 10 Mar 2013, 08:44

Shp86 wrote:
Argo (2012) - ajme majko, ovo smeće stvarno pokazuje koliki je Oscar treš bio i ostao.. znači, ova proamerička tj. anti neamerička propaganda mi se toliko gadi, a ovaj ben ASSFLEK je tolika sprdačina i od glumca i od redatelja da je to za nepovjerovati.. ne znam da li je itko primjetio, ali njegova kockasta glavurdara je u 60% scena i to u krupnom planu..scenarij mi je stvarno loš, kao da su izbacili pola scena koje su inače zamišljene, odabir glumaca izuzev Cranstona i Goodmana je po meni stvarno loš (pola filma sam imao osjećaj kao da su neki likovi višak). i kao vrhunac gluposti - ona rečenica
¨Argo fuck yourself¨ kao da ju je smišljao tipični američki teen retard, a ponavljaju ju bar 20 puta.. :skrujufakju: 2.5/10
vrhunac je bila michelle obama na dodjeli oskara:facepalm: nisam gledao film,a ni ne zanima me previše

počeo sam gledati Silver Linings Playbook...šta stvarno je Jennifer dobila Oskar za ulogu Tiffany :shock: :shock: bolje da su joj dali za Winter's Bone
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12298
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by John_Ryder » 10 Mar 2013, 11:27

Ja bi joj dao oskara samo da mi se pojavi pred mnom.
Image

Image

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by jeba » 10 Mar 2013, 13:06

The bucket list (2007) - odlično

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Josef K » 10 Mar 2013, 13:10

Shp86 kojem filmu bi ti dao Oscara?

Shp86
Posts: 558
Joined: 08 Mar 2011, 15:34

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Shp86 » 10 Mar 2013, 14:16

Zadro wrote:Shp86 kojem filmu bi ti dao Oscara?

Pa vrlo vjerojatno Djangu.. imam osjećaj da Akademija organski ne može smislit Tarantina i općenito njegove filmove, nego se Oscari vječito dodjeljuju dramama s tematikom bolesti, rata ili spolne
orijentacije.. za mene je film prvenstveno zabava, nešto što pamtim nakon gledanja, a ujedno ima i nekakvu poruku.. Možda sam stvarno previše subjektivan pri ocjeni Arga i vjerujem da je film i više nego solidan spram smeća koja nam danas serviraju, ali po meni nije ni blizu najboljeg filma ove godine..

To je samo moje mišljenje, ni ne očekujem da će se većina sa mnom složit, ali eto..
It's in your nature to destroy yourselves...

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by HorrorHR » 10 Mar 2013, 15:34

Argo - odličan film, sad dal je za Oscara... dakako nakon gledanja filma preporuka pročitati što se zapravo i kako desilo...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Scarface » 10 Mar 2013, 17:04

I meni je Argo odličan film. Jest, proamerički je, al je ka film strukturiran genijalno. Šta se tiče Obame i Oscara, pa dobro, jel stvarno netko od vas tu dodjelu još doživljava ozbiljno? Pa to je teško smeće od nagrade, i bilo i ostalo. A Django je jedan od najlošijih Tarantinovih filmova, malo previše isfuranih dijaloga.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Post Reply