Kakvu nagradnu igru pokrenuti?

Testirajte svoje znanje o horrorima i zaradite nagrade.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Kakvu nagradnu igru pokrenuti?

Post by HorrorHR » 09 Aug 2010, 14:47

Definitivno bi se moglo krenuti dalje sa nagradnim igrama.

Šta mislite, kako bi mogli nastaviti sa ovim? Po meni bi trebali ići u neke kombinacije. Jedan tip igre bi bio kao i ranije uz malu nadopunu : postavljanje screenshota iz filma ali uz dodatke nekih drugih tragova (recimo cover nekog filma koji je vezan uz istog glumca, redatelja ili šta već) ili nešto u tom điru.

Bavite kakve prijedloge, pa da dodjemo do nekakvog konsenzusa.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Kakvu nagradnu igru pokrenuti?

Post by filmofil » 09 Aug 2010, 15:00

ja definitivno ne želim pogađanje filmova po screenshotovima ak se za to dobivaju nagrade...znam da sam sebičan, al tu nismo svi jednaki pa je malo glupo :) npr netko voli više modernije horore, netko giallo, netko azijce, itd a ti si se uvijek orjentirao na B horore i poneki giallo tu i tamo

pa ak već misliš to uvest ponovo onda barem proširi radnju

moj prijedlog je da smisliš nešto di se neće guglanjem moć pobjedit u bilo kakvoj nagradnoj igri...npr staviš zadatak da svatko napravi cover za neki film kako god želi i najbolji cover osvaja, il tako nešto di kreativnost dolazi u prvi plan
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Kakvu nagradnu igru pokrenuti?

Post by Andrej » 10 Aug 2010, 05:20

filmophil wrote: moj prijedlog je da smisliš nešto di se neće guglanjem moć pobjedit u bilo kakvoj nagradnoj igri...npr staviš zadatak da svatko napravi cover za neki film kako god želi i najbolji cover osvaja, il tako nešto di kreativnost dolazi u prvi plan
Ovo je odličan predlog, ali nisu svi umetnički nastrojeni. U svakom slučaju, ako prođe - što tematika ne bi bio sajt sam po sebi.
Uzme se lepo HORROR/HR logo, pa šta ko izmastilja, izfotošopa ili slično. Tipa - Wallpaper za HORROR/HR.
Ko pobedi - ide po pivo! :partyman: :partyman: :partyman:
Šalim se, još bolje, stavi mu se rad na naslovnu stranu sajta par dana, a pošto je isti jako posećen - to je samo po sebi nagrada.
We're all mad here...

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Kakvu nagradnu igru pokrenuti?

Post by Bub » 10 Aug 2010, 10:08

eeeeeeee napokon ajde da se iglamo cccc, što se tiče ovog s cover-ima ili wallpaper-ima meni to paše pošto je to moja branša, ali ipak mislim da nije svatko kompetentan za takve igre, treba napraviti nešto di svaki član horrorhr-a može sudjelovati.

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Kakvu nagradnu igru pokrenuti?

Post by DrugsBunny » 10 Aug 2010, 13:01

Bub wrote:ali ipak mislim da nije svatko kompetentan za takve igre, treba napraviti nešto di svaki član horrorhr-a može sudjelovati.
Upravo to :)
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Kakvu nagradnu igru pokrenuti?

Post by HorrorHR » 12 Aug 2010, 00:27

da, to je dobra ideja, ali mislim da smo jednom imali nesto slično pa nije baš prošlo...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Kakvu nagradnu igru pokrenuti?

Post by Scarface » 13 Aug 2010, 04:55

Po pitanju kreativnosti, definitivno to ne bi išlo, jer uz to šta je to prilično nepošteno prema homogenoj masi horror fanova, većina članova ode je da se opusti i lagano uživa, tako da nikakvi uratci ne privlače većinu. :mrgreen: Bilo je već tih stvari i s logom, i imaginarnim nastavcima horrora, ali od toga šipak. Ne virujen da bi sam element nagrade išta prominija. Za one koji su to voljni napravit može postojat neka specijalna nagrada. Eventualno se može ić na foru "ko smisli najbolji slasher kostim/masku" ili sl.

Ne tribaju nikakve promjene, jer najbolje riješenje je ono najjednostavnije- igra znanja. Ne samo da daje priliku onima koji su gledali određeni film da se iskažu već bi i igra sama po sebi bila mnoštvo preporuka (šta sam točan odgovor, šta eventualni krivi odgovori). Slike su opet najpoštenije jer se obična pitanja lako daju izguglat. Kako je već filmophil reka, zbog gomile podžanrova, bilo bi možda ok da se sa svakom idućom slikom mijenja i podžanr, od slashera do animal attack flicka, i da se isti naglasi i da se time suzi izbor. Išlo bi brže i jednostavnije.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Kakvu nagradnu igru pokrenuti?

Post by filmofil » 14 Sep 2010, 04:03

šefe, ako sada ne dobim ove resident evil karte onda ću počet sumnjat da su ti nagradne igre namještene, nikako da dobim nešto! :D
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Kakvu nagradnu igru pokrenuti?

Post by Josef K » 14 Sep 2010, 14:56

filmophil wrote:šefe, ako sada ne dobim ove resident evil karte onda ću počet sumnjat da su ti nagradne igre namještene, nikako da dobim nešto! :D
:lol: Ja sam dvaput dobio karte!

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Kakvu nagradnu igru pokrenuti?

Post by filmofil » 23 Sep 2010, 04:10

naravno, opet nisam dobil :skrujufakju: 2 dana provjeravam mail i mislim si kak čovjek nema vremena poslat ili je zapel negdje mail, provjerim i spam, al nemaaaaaa :mrgreen: jebem ti svoju sreću, tj nedostatak iste
This is the Zodiac speaking.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Kakvu nagradnu igru pokrenuti?

Post by HorrorHR » 23 Sep 2010, 21:19

imati ćeš šansu novu već danas, tj teško danas jer tek stigao sa puta, ali sutra bi trebalo :mrgreen:

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Kakvu nagradnu igru pokrenuti?

Post by DrugsBunny » 07 Oct 2010, 00:13

Pukla me ideja.

Pošto je većina foruma gledala Planet Terror mogla bi nagrada igra biti nešto u tom stilu.
Tipa svi znamo za famoznu scenu, za svaki slučaj u spoileru...
SpoilerShow
Kada se traka u filmu "prekine"
Predlažem da bi se mogli poslati nekakvi kratki tekstovi, maximalno 200 riječi zamislima korisnika što se ustvari "dogodilo", a da mi to nismo vidjeli.
O najboljem uradku odlučuje šef dakako :)
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Kakvu nagradnu igru pokrenuti?

Post by Josef K » 07 Oct 2010, 00:26

Najbolja ideja do sad :prayer:

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Kakvu nagradnu igru pokrenuti?

Post by filmofil » 07 Oct 2010, 05:49

kaj se mene tiče, MOŽE :supz:
This is the Zodiac speaking.

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Kakvu nagradnu igru pokrenuti?

Post by DrugsBunny » 07 Oct 2010, 20:38

Samo da se još šef izjasni, dakako.
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

Post Reply