Treba mi pomoć?

Testirajte svoje znanje o horrorima i zaradite nagrade.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Treba mi pomoć?

Post by HorrorHR » 18 Jan 2007, 12:15

Mjesto za pitanja. PITANJA ne postavljati u temama gdje su nagradne runde.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 18 Jan 2007, 12:28

A kaj ne bi bilo bolje da kod ove prve runde ti odrediš neki zadani rok do kad se mogu postati filmovi sa Morskim Psima...jer ovak će potrajati...recimo za tri dana od danas je zadnji rok...nedjelja u 3 popodne, ili tak nekaj??

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 18 Jan 2007, 12:30

Uključit ću se ja sa rokom tijekom igre. Mora se viditi kako ćete disati i koliko će te filmova naći...

I bilo bi kul kad bi ljudi shvatili da ovo nije samo nagradna igra nego i edukacija, umjesto da se posta jedan post u neki offtopic film, može se naći neki film vezan za temu i postati o tome ;)

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 18 Jan 2007, 12:32

Dragonrage wrote:A kaj ne bi bilo bolje da kod ove prve runde ti odrediš neki zadani rok do kad se mogu postati filmovi sa Morskim Psima...jer ovak će potrajati...recimo za tri dana od danas je zadnji rok...nedjelja u 3 popodne, ili tak nekaj??
Btw kod rokova, baš razmišljam, ako se kaže tipa nedjelja u tri, može doći netko tko uopće niej sudjelovao (li je) i čekati nedjelju u 2.59 da stavi svoj upis i radi toga pobjeđuje. Trebalo bi to finale nekako drugačije zamislit...

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 18 Jan 2007, 12:33

E to bi bilo dobro...da ti zaustaviš rundu samo iznenada...vidiš, vidiš...to je mnogo bolje...

Ne kužim ovo sa offtopic...tema su morski psi,odnosno horrori sa morskim psima, kaj ne??

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 18 Jan 2007, 12:47

Dragonrage wrote:E to bi bilo dobro...da ti zaustaviš rundu samo iznenada...vidiš, vidiš...to je mnogo bolje...
je, ali i na to se mora paziti. da mi ne kažu još da gasim rundu samo zato jer je netko zadnji odgovorio...

sa druge strame, nemam nikakvog razloga muljate jer i dajem film koji sma kupio samo sa ciljem da ga nekome tu dam... najbolje će biti da kažem recimo; igra se gasi u ponedjeljak između 10 i 15, i sada nasumično dođem jednom u tom roku na forum i tko je zadnji je zadnji...
Dragonrage wrote:Ne kužim ovo sa offtopic...tema su morski psi,odnosno horrori sa morskim psima, kaj ne??
Ma pucao sam na ljude koje film ne zanima i koji misle unaprijed da neće ništa dobiti. brdo ljudi posta u onaj "last post wins", a kako je ovo horror forum nadam se da će što više vas sudjelovati, pa da umjesto jednog offtopic posta tamo, potroše minutu i nađu neki film i sinopsis i stave ga ovdje.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 18 Jan 2007, 14:07

hm, samo jedno pitanje, a to za morskim psom, to mora biti baš horor? Mislim, da li bi se računalo ako bi netko stavio npr. The Adventures of Sharkboy and Lavagirl 3-D :lol:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 18 Jan 2007, 14:24

HorrorHR wrote:
Dragonrage wrote:E to bi bilo dobro...da ti zaustaviš rundu samo iznenada...vidiš, vidiš...to je mnogo bolje...
je, ali i na to se mora paziti. da mi ne kažu još da gasim rundu samo zato jer je netko zadnji odgovorio...

sa druge strame, nemam nikakvog razloga muljate jer i dajem film koji sma kupio samo sa ciljem da ga nekome tu dam... najbolje će biti da kažem recimo; igra se gasi u ponedjeljak između 10 i 15, i sada nasumično dođem jednom u tom roku na forum i tko je zadnji je zadnji...
Ne, ne...nitko tebi ne bi ništa rekao...nego bi ti sam ugasio, tj. zaključao rundu, kad tebi "pukne"...kužiš...ono, "Op...nema više" hehehe :? :D :D , tko je stavio, je stavio, tak nitko ne bi znao tko će i kada biti zadnji :wink: :wink:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 18 Jan 2007, 14:25

john_constantine wrote:hm, samo jedno pitanje, a to za morskim psom, to mora biti baš horor? Mislim, da li bi se računalo ako bi netko stavio npr. The Adventures of Sharkboy and Lavagirl 3-D :lol:
Ajmo reći da na IMDBu mora pisati Horror :wink:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 18 Jan 2007, 14:29

Dragonrage wrote:
HorrorHR wrote:
Dragonrage wrote:E to bi bilo dobro...da ti zaustaviš rundu samo iznenada...vidiš, vidiš...to je mnogo bolje...
je, ali i na to se mora paziti. da mi ne kažu još da gasim rundu samo zato jer je netko zadnji odgovorio...

sa druge strame, nemam nikakvog razloga muljate jer i dajem film koji sma kupio samo sa ciljem da ga nekome tu dam... najbolje će biti da kažem recimo; igra se gasi u ponedjeljak između 10 i 15, i sada nasumično dođem jednom u tom roku na forum i tko je zadnji je zadnji...
Ne, ne...nitko tebi ne bi ništa rekao...nego bi ti sam ugasio, tj. zaključao rundu, kad tebi "pukne"...kužiš...ono, "Op...nema više" hehehe :? :D :D , tko je stavio, je stavio, tak nitko ne bi znao tko će i kada biti zadnji :wink: :wink:
da, odličan prijedlog. Stvorila bi se napeta atmosfera.

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 18 Jan 2007, 14:35

hm ak to ne upali..mogo bi probat s forom kad zadnji stavi ak 3 sata nitko ne pukne poslije njega taj je pobjednik..zaparvo stavi 5 sat jel bi bilo mainjaka koji bi po noci stavljali...
Last edited by Donnie Darko on 18 Jan 2007, 14:39, edited 1 time in total.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 18 Jan 2007, 14:38

horrorfan wrote:hm k to ne upali..mogo bi probat s forom kad zadnji stvaiak 3 sata nitko n pekne poslije njega taj je pobjednik..zaparvo stavi 5 sat jel bi bilo mainjaka koji bi po noci stavljali...
je neku kombinaciju ću smisliti između ovog dragonrageovog i tvog prijedloga...

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 18 Jan 2007, 14:41

Kaže zombiemachine u drugom topicu gdje sam pobrisao post:
Ono što mene zanima je broje li se nastavci i gotovo isti filmovi. Recimo, horrorfan je spomenuo shark attack 3: megalodon, da li bi sad bilo glupo da neko spomene Megalodon ili recimo shark attack 2 ili Jaws 2, 3, 4?
pa dakako; Jaws 2 i Jaws 3 su drugi filmovi... Ako ima 5 nastavaka to je 5 različitih upisa

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 18 Jan 2007, 15:33

e koliko će onda trajati ovo prvo natjecanje? Već smo se počeli ponavljati i 3 stranice nabili. Trebalo bi staviti nekakav vremenski rok. :wink:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 18 Jan 2007, 15:40

john_constantine wrote:e koliko će onda trajati ovo prvo natjecanje? Već smo se počeli ponavljati i 3 stranice nabili. Trebalo bi staviti nekakav vremenski rok. :wink:
taman dok tražiš po tri stranice dali ima film,onda ti ga netko stavi pred nosom....ako ga staviš pa onda provjeravaš onda se pametuje kak je to već stavljeno..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Locked