Vaše ideje za Kolo #2 ?

Testirajte svoje znanje o horrorima i zaradite nagrade.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Vaše ideje za Kolo #2 ?

Post by HorrorHR » 16 Jan 2007, 20:17

Razmišljam možda malo dinamičnije napraviti igru. Uz ovakvo pogađanje kao do sada, uvesti još neke stvari (još nemam ideju što)

Imate kakve prijedloge? Sve sugestije primam osim one da su igre u neko određeno vrijeme dok su svi online, to neće nikako moći proći...

Ajd derite ideje

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Vaše ideje za Kolo #2 ?

Post by A$H » 16 Jan 2007, 20:23

pa neznam možda stavit ponekad umjesto slika neki video ili audio zapis...pa da pogađamo..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 16 Jan 2007, 20:36

Nije ništa protiv legende dr. gonza ali mislim da bi on trebao pauzirati jedno kolo, jednostavno je znanjem nekoliko koraka ispred ostalih a već je osvojio DVD :wink:

Što se tiče novih načina bodovanja, bilo bi interesantno da svi naprave osvrt nekog legendarnog horrora kojeg su svi gledali i onda da se objave na forumu. Ne megalomanski tekst, odredi se maksimalni broj znakova od oka. Autoru najsmiješnijeg ili npr. najoriginalnijeg osvrta bi se davao bod.

pain_of_salvation
Posts: 225
Joined: 13 Dec 2006, 22:37
Location: Selo

Post by pain_of_salvation » 16 Jan 2007, 20:43

FilmTV wrote:Nije ništa protiv legende dr. gonza ali mislim da bi on trebao pauzirati jedno kolo, jednostavno je znanjem nekoliko koraka ispred ostalih a već je osvojio DVD :wink:

Što se tiče novih načina bodovanja, bilo bi interesantno da svi naprave osvrt nekog legendarnog horrora kojeg su svi gledali i onda da se objave na forumu. Ne megalomanski tekst, odredi se maksimalni broj znakova od oka. Autoru najsmiješnijeg ili npr. najoriginalnijeg osvrta bi se davao bod.
pa će nas constantine pomest sve :roll:

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 16 Jan 2007, 20:44

pain_of_salvation wrote:
FilmTV wrote:Nije ništa protiv legende dr. gonza ali mislim da bi on trebao pauzirati jedno kolo, jednostavno je znanjem nekoliko koraka ispred ostalih a već je osvojio DVD :wink:

Što se tiče novih načina bodovanja, bilo bi interesantno da svi naprave osvrt nekog legendarnog horrora kojeg su svi gledali i onda da se objave na forumu. Ne megalomanski tekst, odredi se maksimalni broj znakova od oka. Autoru najsmiješnijeg ili npr. najoriginalnijeg osvrta bi se davao bod.
pa će nas constantine pomest sve :roll:
Ovako vas je gonzo pregazio :D Nego, uopće ne mora biti istina, pisanje romana ili npr. duhoviti osvrt nekog horrora su različite stvari. Ajde me pokušaj nasmijati pišući recenziju za The Descent, to je izazov! :wink:

Uostalom, daj ti neki prijedlog!

pain_of_salvation
Posts: 225
Joined: 13 Dec 2006, 22:37
Location: Selo

Post by pain_of_salvation » 16 Jan 2007, 20:48

FilmTV wrote:
pain_of_salvation wrote:
FilmTV wrote:Nije ništa protiv legende dr. gonza ali mislim da bi on trebao pauzirati jedno kolo, jednostavno je znanjem nekoliko koraka ispred ostalih a već je osvojio DVD :wink:

Što se tiče novih načina bodovanja, bilo bi interesantno da svi naprave osvrt nekog legendarnog horrora kojeg su svi gledali i onda da se objave na forumu. Ne megalomanski tekst, odredi se maksimalni broj znakova od oka. Autoru najsmiješnijeg ili npr. najoriginalnijeg osvrta bi se davao bod.
pa će nas constantine pomest sve :roll:
Ovako vas je gonzo pregazio :D Nego, uopće ne mora biti istina, pisanje romana ili npr. duhoviti osvrt nekog horrora su različite stvari. Ajde me pokušaj nasmijati pišući recenziju za The Descent, to je izazov! :wink:

Uostalom, daj ti neki prijedlog!
ja se zalažem za recimo uvođenje audio igara, tipa ovako: iz nekog poznatog horrora, neki legendarni quote... i kad ga poslušate, treba se reći koji lik je to rekao, u kojem filmu i ko ga glumi :)

ili recimo napraviti video isječak koji bi se nakon pola dana uklonio... a zatim bi se postavilo neko pitanje vezano za perceptivno opažanje u isječku... recimo, koje boje je neka majica u pozadini.... ili sl... takvih stvari se da izvest

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 16 Jan 2007, 21:31

Hm, moglo bi se onao filmski detalji, npr. što Shreck ima na lusteru? Ali to bi vraški bilo zajebano pošto nemaju svi film, pa ovako bi bila lutrija.

Ili filmska pitanja za koje treba malo istraživati - npr. Koji lik iz Hills have eyes glumi u jednoj epizodi x - filesa?

A bila je i ona fora za slikama gdje je prikazana filmska scena, a odrezane su glave i ruke.

Film tv ima dobru ideju, ali pitanje je da li će se drugi osim mene moći raspisati. :lol: :P

A bila je i nekakva ideja - neka vrsta parlaonice, rasprava o nekoj filmskoj temi, samo bi bio zabranjen offtopic i izbjegavanje teme. I onaj tko ostane zadnji za svojom teorijom ili vođa smatra da je najjače, tako nešto.

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 16 Jan 2007, 21:51

evo prjedloga, stavi audio zapis vriska neke žene iz nekog filma u trajaju od par sekundi, i ko pogodi o kojem je filmu rječ, a da se ne daju nikakvi hintovi dobiva recimo 3 boda.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 16 Jan 2007, 22:12

Djuro19 wrote:evo prjedloga, stavi audio zapis vriska neke žene iz nekog filma u trajaju od par sekundi, i ko pogodi o kojem je filmu rječ, a da se ne daju nikakvi hintovi dobiva recimo 3 boda.
Hm, očigledno se ti razumiješ u vriskove kada stavljaš takav prijedlog? :bicovanje: :bicovanje:

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 16 Jan 2007, 22:23

ne, ali bi bez hintova bilo gotovo nemoguće pogodit
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 16 Jan 2007, 22:27

Djuro19 wrote:ne, ali bi bez hintova bilo gotovo nemoguće pogodit
baš zato. :lol: A nije li tebi smetalo što kolo dugo traje? :wink:

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 16 Jan 2007, 22:32

ne, jer mene osobno i ne zanimaju orginalni dvd-i. imam film, super kvalitete
nisam ja sad neki stravstveni skupljač da mi trebaju orginali.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 16 Jan 2007, 23:00

meni su recenzija dosta dobra ideja...¸i to ne nekog filma koji je spec određen nego nesto po svom izboru....i nemora znacit d ce cons razvalit....sto se tice quoteva...malo glupo jer google izvaci sve pa i to....

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 16 Jan 2007, 23:49

Pala mi ideja gledajući film, najbolje je da cijelo kolo #1 bude miksano, da uvali se svakakvih kreativnih stvari, od pogađanja, do pisanja.

Fora isto stvar: tipa tema, nabrojite horrore koji imaju veze sa puknut ću bezveze ubojitim psima. Svatko ima pravo staviti samo jedan film, onaj čiji je zadnji, znači više nitko nemože naći neki drugi, pobjeđuje. Ovo bi moglo biti kul. A uz to ne treba se staviti samo ime nego ime link i kratki opis sa IMDBa, pa igra ima i edukativni karakter. Što kažete na to?

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 17 Jan 2007, 03:18

Sviđa mi se tvoj prijedlog :lol: HorrorHR i volio bih da bude u sljedećem kolu...

Evo još jedan sa moje strane:
Neka se neka pitanja sastoje od detekcije npr. ti nam ponudiš nekoliko riječi ili natuknica i mi moramo pogoditi...
Ili u kojem je filmu lik napravi to ili to...

Uglavnom se nadam da znaš na što mislim :lol:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Locked