Kolo #1 runda #22

Testirajte svoje znanje o horrorima i zaradite nagrade.
User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 02 Jan 2007, 03:14

Da me jebeš ništa mi ne pada na pamet :roll: , a onaj rogati je očigledna krađa "Price of Darkness" iz "Legende" R. Scotta iz 85'....

Ovo je do sada najteži zadatak od kada postoji ova igra :twisted: , a što je najgore od svega puno si toga otkrio i još ništa...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
El Ranchero
Posts: 54
Joined: 02 Dec 2006, 12:37
Location: Maximir
Contact:

Post by El Ranchero » 02 Jan 2007, 10:22

Ja mislim čak da sam gledao taj film. Nekako su mi poznate te slike, ali nikako se ne mogu sjetiti što je to :(

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 02 Jan 2007, 14:03

Ja sam mislio nakon par komentara da ćete bez problema riješiti. Bacite oko na prvu stranicu ovog threada, pogodili ste tematiku, netko je pogodio i prvo slovo imena filma. Uz to sam rekao koliko ima i slova u imenu filma. Još sad dali je jedna, dvije, tri ili nešto u sredini riječi - to vam neću reći :) :wink:

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 02 Jan 2007, 18:38


User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 02 Jan 2007, 19:40

Vorador is back in the game :lol: Pogodak.

User avatar
Charlie surfs again
Posts: 784
Joined: 13 Dec 2006, 13:35
Location: Obala Ljudovache, Beograd

Post by Charlie surfs again » 02 Jan 2007, 20:24

Iam ja jeno pitanje :D :

Ocel' biti ikako nekih filmova koji nisu iz ZOMBI ili HORORTRASHKOMEDIJA temat'ke ?
Mozda i jesam malo generalizovo ali vidim da se to potencira - al mislim da kapiram i zashto (isti je sluchaj i ovde u Beogradu). Naime, ja tripujem svashta pa izmedju ostalog i ovo :
Ludi koji prate duze vreme horor filmove odgledali su poodavno sve shto je iole valjalo i sad kolko sam ja skapiro jedino shto im je preostalo su te zajebancije, sprdachine horor komedije, treshevi i slichno...mislim kapiram da cu i ja biti takav kad budem tolko oguglo al za sad josh nisam odgledo vecinu bitnijih filmova tako da mogu josh da tragam za nekim ludilima za koje ne znaam jer kako naletim na bilo koga tako mi on preporuchi josh 10 odlichnih i tako redom shto je dojaja i naravno niko me nije zajebo a posebno na tim HOROR Hubovima na DC++ :wink:

Tako da bih vas zamolio da imate tolerancije i za nas tzv. "horor manjine" tj. ljude koji su relativno novi u ovoj prichi (gushtere iliti "rukije" :D ), koji hocemo neshto da nauchimo, a ne samo ZOMBI i ovaj drugi podzanr...znam da je to tako jer se kod nas se u toj emisiji na TVu koja je ishla "SHOK KORIDOR" potenciro svojevremeno uglavnom taj fazon i ja se onda zapito jbmliga shta ima to tolko zanimljivo sa tim zombijima ?! :shock:
I mislim ja i mislim tako danima !!! :lol: :lol: :lol:
I realno mi nije bilo jasno nishta dok se nisam setio kolko su ta dva lika (Bekvalac i ovaj drugi) pogledala horora filmova u svom zivotu za svojih oko 30-ak godina i skapiro da im se sve to smuchilo i da sad idu samo na "shto gore - to bolje" fazon tj. na chisto izdrkavanje, shto gluplji i nebuloznii film to SHOKantniji, shto vishe TRASH to vishe andergraund...recite mi dal sam bar donekle u pravu poshto vidim da se obrazac ponavlja kod svih ljubitelja horora - svi pre ili kasnije zavrshe na ZOMBIJIMA jbga ? :D

P.S. Nadam se da ja necu :( :lol: :mrgreen:
"AKO SI MI PRIJATELJ NE RAZGOVARAJ SA MNOM"
http://abraxas365dokumentarci.blogspot.com

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 02 Jan 2007, 20:30

pa razmišljao sam da otvorim topic onako za zabavu, razni žanrovi, ali bez nagradne igre, ali ne znam što bi horror na to rekao. :wink:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 02 Jan 2007, 22:20

john_constantine wrote:pa razmišljao sam da otvorim topic onako za zabavu, razni žanrovi, ali bez nagradne igre, ali ne znam što bi horror na to rekao. :wink:
slobodno, samo ga stavi ili pod offtopic ili pod neki od podforuma generalnog filma...

Locked