Top 3 horrora u 2008 - Osvojite DVD!

Testirajte svoje znanje o horrorima i zaradite nagrade.
User avatar
DEXTER
Posts: 1877
Joined: 18 Dec 2008, 18:25
Location: Miami Metro Police Department
Contact:

Post by DEXTER » 20 Dec 2008, 12:41

DEXTER wrote:
filmophil wrote:the strangers nije remake ilsa...vidim da ljudi govore kako je to samo skopirana fora iz ilsa, ali scenarij za strangerse je napisan prije scenarija za ils i inspiriran je događajem iz redateljevog djetinjstva kad su mu pokucali na vrata, a kad je pitao tko je na vratima nitko se nije javio, sljedeće jutro je skužio da su opljačkali kuću do njegove...
Ma znam, ali sve je to meni jako slično, mislim da je i Eden Lake na tu foru (njega planiram gledat danas).
Btw. ona scena kad ubojice gađaju prozor s blatom je i u Ils ako se ne varam :?:
[img]http://i34.tinypic.com/szd35x.png[/img]
[i][b]America's favorite serial killer.[/b][/i]

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 20 Dec 2008, 15:48

eden lake je dosta različit od ilsa i strangersa...ima neke poveznice, ali nisu to nimalo slični horori
This is the Zodiac speaking.

User avatar
SilverBullet
Posts: 30
Joined: 22 Dec 2008, 23:41

Post by SilverBullet » 23 Dec 2008, 00:10

neko spomenu Quarantine kao dobar film sa svim na mjestu... ok, film i nije tako los, ali reci da je kamera dobra... sinoc sam ga gledao i oci me jos uvijek bole zbog te dobre kamere :shock:
There is nothing to fear, but fear itself...

User avatar
DEXTER
Posts: 1877
Joined: 18 Dec 2008, 18:25
Location: Miami Metro Police Department
Contact:

Post by DEXTER » 23 Dec 2008, 00:21

SilverBullet wrote:neko spomenu Quarantine kao dobar film sa svim na mjestu... ok, film i nije tako los, ali reci da je kamera dobra... sinoc sam ga gledao i oci me jos uvijek bole zbog te dobre kamere :shock:
Ne sjećam se kamere tjekom cijelog filma, ali sjećam se pred kraj, ono sa nightviewom. Meni je to bio najbolji dio filma :D
[img]http://i34.tinypic.com/szd35x.png[/img]
[i][b]America's favorite serial killer.[/b][/i]

horus
Posts: 46
Joined: 17 Jun 2008, 11:55

Post by horus » 27 Dec 2008, 08:44

ts, i sta je? bozic proso meni dvd nije doso? :axe:

Post Reply