Nagradna igra za forumaše!

Testirajte svoje znanje o horrorima i zaradite nagrade.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Nagradna igra za forumaše!

Post by HorrorHR » 04 Nov 2008, 21:12

Znači situacija je slijedeća, želim dignuti nagrdnu igru za forumaše. Može biti čak i dva kruga jer imam viška nagrada ;) Nagrade su dobre ;)

Neznam kakav tip igre da nabavim - cilj mi je da nagradu dobije netko tko je radi xy stvari zasluži.

Dali možda napraviti da startamo tipa neke "pametne" teme gdje bi se debatiralo o tipa "Zašto volite ili mrzite slashere", "remakeovi da ili ne" itd. Poanta je da se posšješi kvaliteta postova i diskusije na forumu. Nakon toga, svi koji su sudjelovali u debatama, biraju pobjednika? Ili nešto slično?

Ukratko, predložite nešto u čemu bite sa guštom sudjelovali. Ono prije sa slikama iz horrora je doslovno biolo zaimljivo samo za 6-7 ljudi i ipak je bilo malo teže za one sa manje pogledanim filmovima ili za one koji nemaju konjsko pamćenje kao dr_gonzo :D

Recite što vam je na pameti - ja vam stvarmo želim dati nagrade ! :) Uskoro nam je i 100,000 post pa ono, vrijeme je da krenemo sa kvalitetnom nagradnom.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 04 Nov 2008, 21:14

evo, neka nagradu dobije onaj tko je najvise topica danas otvorio.. lol :lol: :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 04 Nov 2008, 21:25

Odlično, jer ja čim vidim neku igru sa slikom znam zasigurno - da mi se ne da tražit :lol:

Ove teme koje si nasumično spomenuo smo sigurno već raspravili ili slične, ali kužim u kojem smislu misliš
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 04 Nov 2008, 21:29

ma to sa slikom je bar bilo ok..i zasluzeno..a ne kad se izvlaci netko nasumicno..to mi je bezveze..zato sam i odustao od nagradnih igri na blogu..svaki krelac koji pogleda 1 horror godisnje moze dobit kartu je je napisao 3 rijeci o filmu..radije cu je sam kupit i pogledat film u kinu, nego da sudjelujem u necem di ce ispast takav podjednik..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 04 Nov 2008, 21:32

samo mi nije jasno kako bi se birao pobjednik, glasovanjem u anketi od strane svih? od strane horrorHR-a?
no dobro ajd neću gnjavit pitanjima, glavno da si iznio ideju :)
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 04 Nov 2008, 21:34

meni je ono s pogadanjem filmova preko slika bilo odlicno... jab' jos :(

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 04 Nov 2008, 21:34

A$H wrote:evo, neka nagradu dobije onaj tko je najvise topica danas otvorio.. lol :lol: :lol:
za takve idu DVDi "sa strane" :)
A$H wrote:ma to sa slikom je bar bilo ok..i zasluzeno..a ne kad se izvlaci netko nasumicno..to mi je bezveze..zato sam i odustao od nagradnih igri na blogu..svaki krelac koji pogleda 1 horror godisnje moze dobit kartu je je napisao 3 rijeci o filmu..radije cu je sam kupit i pogledat film u kinu, nego da sudjelujem u necem di ce ispast takav podjednik..
pa dobro bilo bi mi drago da i ti sudjelujes, potrošiš minutu vremena...

Ajd nek se javi ostatak trusta mozgova da dođemo do nekog koncepta kojin će svima (većini) biti zanimljiv

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 05 Nov 2008, 11:01

ok neka netko otvori te "pametne" teme i ja bum raspravljao :D
This is the Zodiac speaking.

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Post by jeba » 05 Nov 2008, 11:29

za igru bi bio definitivno zainteresiran :twisted:
trebalo bi smisliti nešto što je svima podjednako o.k. zato što svi nemaju isti ukus i ne vole iste stvari

neka svatko baci neku ideju, pa nakon toga izaberemo tri najbolje ideje i napravimo igru od tri kruga, a svaki traje po recimo tjedan, ili tako nešto

obzirom da sam na poslu, kreativnost mi je na nuli :( :x
ako smislim nešto dobro, stavim post

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 05 Nov 2008, 20:46

Mene to ne zanima, ko voli nek izvoli, ja u tome neću sudjelovat.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Mamoorlook
Posts: 188
Joined: 19 Jul 2007, 13:09

Post by Mamoorlook » 05 Nov 2008, 21:13

ako dajes fallout 3, ne samo da cu sudjelovati, nego cu i pobjediti.
All right then, roll! ROLL through the gates of hell. Must you take the fun out of everything?

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Nov 2008, 00:08

Smislih nešto, ići će jedna najvjeorjatnije veća nagradna igra na sajtu, pa će jedan dio biti i samo za forumaše... ;)

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 21 Nov 2008, 01:24

Meni su pitalice u obliku kviza uvijek bile odlične, ali uvijek sam za nešto novo...

Možda nagradnjača u obliku da netko napiše horor priču pa da se glasuje za nju ili tako nešto slično...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Post by sandi » 21 Nov 2008, 20:47

e da to bi bila jebenica!!!svatko da napise horror pricu!mozda da se otvori posebni dio za te price...kao za trailere ili nesto slicno!pa onda ljudi glasuju za pricu i najbolji kreativac pobjedi!a na kraju skupimo sve price i izdamo zbirku horror pricica i zgrnemo ogromne pare i podjelimo medusobno mi gubitnici. :finga:

Bobann85
Posts: 4
Joined: 12 Sep 2013, 15:25

Re: Nagradna igra za forumaše!

Post by Bobann85 » 03 Oct 2013, 15:16

Sandi super ti je ovaj prijedlog....trebalo bi to malo detaljno razmotriti.

Post Reply