Kolo #1 runda #5

Testirajte svoje znanje o horrorima i zaradite nagrade.
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 29 Oct 2006, 20:24

ajde kolo 6. :lol:

(kakve sam sreće stavit će kad odem)
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 29 Oct 2006, 20:58

Sutra navečer ide šesto kolo, nema me doma već koji dan pa nema screenshota...

Glede ovog da se svi nađemo onlajn u neko vrijeme pa da onda ide nagradna igra - mislim da je ovo potpuno neizvedivo radi x stvari, poput toga što bi bio pakao da prvo da se svi dogovorimo koji dan i koji sat je u igri, a i uvijek može nešto nepredvidivo doći pa propadne cijeli "miting".

Mislim da je ovo sa skrinšotima dosta dobro, samo ćemo malo modificirati tipove. Više bi se trebalo ići da vi postavite podpitanja a ja da onda kad se skupi nešto pitanja odgovorim. Reciimo ovaj tip u prošlom kolu sa osvakačicom Oscara, bilo tko ko i nema veze sa filmovima je mogao u doslovno 5-6 minuta doći (uz prijašnje tipove o filmu) doći do riješenja.

Što mislite?

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 29 Oct 2006, 21:01

ja sam za to da ostavis nesto nepristupačnije slike te da ispod njih bacis neke sitne tipove.......i onda si njem ko riba....ak nitko ne odgovori 2 dana niko nije pobjednik i btw na sometimes they do come back agin nema led i pentagram na coveru

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 29 Oct 2006, 21:11

Meni je svejedno, ionako su mi bila teška ova natjecanja osim prvog, pa je bilo svejedno da li sam stalno dostupan. Ali opet se osjećam nekako nepošteno zbog toga. Pa onda sam za horrorovu ideju.
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 29 Oct 2006, 21:33

HorrorHR wrote:Sutra navečer ide šesto kolo, nema me doma već koji dan pa nema screenshota...

Glede ovog da se svi nađemo onlajn u neko vrijeme pa da onda ide nagradna igra - mislim da je ovo potpuno neizvedivo radi x stvari, poput toga što bi bio pakao da prvo da se svi dogovorimo koji dan i koji sat je u igri, a i uvijek može nešto nepredvidivo doći pa propadne cijeli "miting".

Mislim da je ovo sa skrinšotima dosta dobro, samo ćemo malo modificirati tipove. Više bi se trebalo ići da vi postavite podpitanja a ja da onda kad se skupi nešto pitanja odgovorim. Reciimo ovaj tip u prošlom kolu sa osvakačicom Oscara, bilo tko ko i nema veze sa filmovima je mogao u doslovno 5-6 minuta doći (uz prijašnje tipove o filmu) doći do riješenja.

Što mislite?
samo da ispravim nisam nikad mislio da se svi nađemo online u neko vrijeme radi igre...nego samo kako si sad,najaviš kad je pa tko može dođe tko nemože ne...a ovako da nitko nezna kad je i onda prvi dojede odgovori i gotovo..meni osobno glupo..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 29 Oct 2006, 21:37

No, onda može tako. Isto tako ide i u survivoronline, gdje sam još uvijek blizu nagradi od 1000 kn... dogovorimo se kada ćemo doći, u koje vrijeme i onda natjecanje počinje. Postavi se zadatak, i na forumu je natjecanje. A vođa za strane pomaže ili odgovara na pitanja. Ako netko baš ne uspije doći, onda tamo dobiva autoglas za sebe, a ovdje će samo propustiti svoju priliku i probati idući put.
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 29 Oct 2006, 21:47

A$H wrote:a ovako da nitko nezna kad je i onda prvi dojede odgovori i gotovo..meni osobno glupo..
Je sad generaliziraš po jednom od pet zadataka koji je već u svom opisu imao "vrlo jednostavan zadatak". Ove ostale bez tipova nema nikakve šanse da bi te riješili, pa ovo sa "tko prvi dođe odgovori" nema nikakve veze sa time. Ajd mi reci kad stavim recimo sutra 4 mega opskurna skrinšota iz nekog meksičkog gothic horrora iz 1960,m što će ti značiti to da si baš u tom trenu online?

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 29 Oct 2006, 22:53

HorrorHR wrote:
A$H wrote:a ovako da nitko nezna kad je i onda prvi dojede odgovori i gotovo..meni osobno glupo..
Je sad generaliziraš po jednom od pet zadataka koji je već u svom opisu imao "vrlo jednostavan zadatak". Ove ostale bez tipova nema nikakve šanse da bi te riješili, pa ovo sa "tko prvi dođe odgovori" nema nikakve veze sa time. Ajd mi reci kad stavim recimo sutra 4 mega opskurna skrinšota iz nekog meksičkog gothic horrora iz 1960,m što će ti značiti to da si baš u tom trenu online?
ništa,možda sam ga baš gledao...nikad neznaš..to ti je kao i statistika..kaj te briga kao je nešto 1:1000000000000 ako se baš tebi dogodi...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 30 Oct 2006, 09:47

ili da odgovoire šaljemo poštom( ne elektroničkom) :lol:
I may be an idiot, but i am no fool.

Locked