2024. godina - Biden vs Trump (izbori i sve ostalo)

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

2024. godina - Biden vs Trump (izbori i sve ostalo)

Post by Michel » 06 Jan 2024, 12:36

Image

Nova je godina počela, i po svemu sudeći ovo će biti opaka godina. Puna raskrinkavanja kako smo krenuli (Epstein popis, Katt Williams) i godina koja će odlučiti dosta toga. Ako vam još nije jasno, u borbi smo za naš opstanak, u spiritualnom ratu smo od 2020. godine počevši sa koronom. To je cilj te agende od elite gdje će se redati globalni IZMIŠLJENI šokovi (korona, ukrajina - rusija, izrael - palestina) a sad ćemo vidjeti što su nam pripremili za ovu godinu. Cilj je sotonističkoj eliti do 2030. godine sve obaviti, i depopulacija, i katastrofe. Moram i vidjeti što Igor Kostelac aka Igi kaže o tome pa javim.

Ovo je tema sve vezano za 2024. godinu a da se tiče nas. Najviše će se pisati o Trumpu i njegovim šansama za pobjedom ali pošto je ovaj forum za Trumpa, stojimo na braniku i želimo da pobijedi jer kad je bio predsjednik nije izazvao niti jedan rat, dapače, dosta je toga poboljšao. Kažem, bit će opaka godina. Dakle, svi važni događaji ove godine - OVA TEMA.

Neka igre počnu...
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: 2024. godina - Biden vs Trump (izbori i sve ostalo)

Post by John_Ryder » 06 Jan 2024, 12:44

Trump !!!! PRAVI ČOVJEK I JEDINI SA PRAVIM VRIJEDNOSTIMA !!!! DVA SPOLA!!!! CRKVA I VJERA!!!! lgbtqq+-*/3434 agendu treba odjebat u mentalne institucije na liječenje!!!
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: 2024. godina - Biden vs Trump (izbori i sve ostalo)

Post by Michel » 06 Jan 2024, 12:49

Uh kako će biti zabavno sve ovo pratiti. Ovaj forum je tako kultan da će svi čitati ovu temu i čekati vijesti. Godina će biti nevjerojatna, nažalost i bit će opet dosta šokova za čovječanstvo, na nama je da vidimo što će to biti. Tu smo svi zajedno jedni uz druge.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: 2024. godina - Biden vs Trump (izbori i sve ostalo)

Post by hitman_4 » 06 Jan 2024, 13:22

hitman_4 wrote:
06 Jan 2024, 11:20
hitman_4 wrote:
06 Jan 2024, 09:51
Image

creepy trump je bio čest gost
:jawbreaker:
:jawbreaker:
Image

Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: 2024. godina - Biden vs Trump (izbori i sve ostalo)

Post by Inferno » 07 Jan 2024, 13:58

Trump pobjeđuje ako ovi stave Bidena, ne zato što je Trump dobar već zato što Joe većinu vremena ne zna ni gdje se nalazi

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: 2024. godina - Biden vs Trump (izbori i sve ostalo u svijetu)

Post by Michel » 28 Jan 2024, 22:48

Strašno što se događa u Ekvadoru. Ima dosta teorija da je istina i da je laž. Neki govore da je distrakcija od tunela (valjda misle na djecu koju se otima). Uglavnom short story. Oružje su uzeli bande, narko karteli i upadaju TV studija, fakultete i otimaju voditelje, obične ljude i ubijaju ih.
The Government of Ecuador has declared “A State of Internal Armed Conflict”

Criminal gangs have taken up arms against the state and are storming universities, TV studios and other places.

Videos circulate of gangsters executing soldiers
Evo malo videa
https://twitter.com/FollowEnockoyoo/sta ... 0810678771
Just a reminder that governments are giant gangs, and when the smaller gangs begin to rival the power of the bigger gang, disputes over "who's in charge" happen.
I've seen a soldier's execution. It was very hard to see.
The Human's price became cheaper than chickens.

God, Please save the Earth.
Yes and we have now have how many illegal immigrants ?

This is scary 😨 as this could be the USA 🇺🇸 they allow all the Palestine Protests vandalizing War cemeteries in LA?
Evo jedan video gdje je netko napisao da je ovo lažno, da mu je pucao u rame, da je sve fejk jer nema krvi mislim ne bi bilo prvi put.
https://twitter.com/59SouthLee/status/1 ... 0014444793
He shoots over the shoulder, and I see no bullets hit anything nor blood as he fires.

I believe this is all a distraction from the tunnels
While I'm no expert on point blank gun executions, why was the guy's body still reacting to the bullets fired to his body after the first bullet supposedly went through his head and should've killed him instantly? Also, how come there's no drop of blood to be seen anywhere?
My point is, shit like dis happens daily across the world. It aint fake. Seen lots of videos like dis, it aint fake
ou do know Israel created and ran ISIS?

They can easily make a situation like this happen, those tunnels are the worst thing that happened to them in a very long time.

They had to change the narrative
Meni ovo užas za gledanje, a opet želim znati. Nadam se da će preživjeti.
https://twitter.com/EmergenciasEc/statu ... 9979823432
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: 2024. godina - Biden vs Trump (izbori i sve ostalo)

Post by John_Ryder » 28 Jan 2024, 23:21

koja loša gluma ovih na videu....
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: 2024. godina - Biden vs Trump (izbori i sve ostalo)

Post by hitman_4 » 29 Jan 2024, 19:33

biden u puno boljoj formi od creepy trumpa koji djeluje pogubljeno. perika na glavi jedva stoji :oops:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: 2024. godina - Biden vs Trump (izbori i sve ostalo)

Post by Michel » 30 Jan 2024, 05:30

Strašno je ovo https://twitter.com/FFT1776/status/1747212255458951671

Predictive programing kae da se sprema građanski rat u Americi. To je jedan od mnogih ciljeva elite. Zanimljive stvari se događaju u Teksasu.

https://twitter.com/TheSouthGAJohn/stat ... 1552295004

Amerika nije sigurna pod Bidenom https://twitter.com/Pismo_B/status/1752087385519935985

Isuse koji cringe https://twitter.com/JoeBiden/status/1752006003099349308

A gle sotonjaru. To i kažu da crkve će preuzeti iznutra sotonisti zato se u crkvama dosta toga dopušta pogotovo američkim gdje su već sotonjare jako toga preuzele. https://twitter.com/TheCCShowcast/statu ... 4579249617 :facepalm:

https://twitter.com/uncSam1976/status/1 ... 16/photo/1

PREDICTIVE PROGRAMING

I'm going to see this just to find out how Texas and Cali ended up on the same side 💀
Texas about to make the most successful movie promotion campaign ever.
They better hurry getting this into cinemas before it's on the news
Plot twist : the "experience in IMAX Spring 2024" means IRL
the movie is so good, they are making the real life adaptation
First "Leave the World Behind", now "Civil War". Everyone better get ready for 2024.
Ljudi, tek je prošao prvi mjesec a postat će sve luđe. Vidite i samo da se sve nekako čudno smirilo. Čeka se novi svjetski šok. Dolazi uskoro. Zapamtite, do 2030. oni moraju sve unišiti čitav svijet, čitavo društvo. Ovo desetljeće nije normalno i svi osjećamo u našem duhu da će biti sve gore i gore. Možda i padne internet kako je planirano.
Obzirom da se iz petnih žila trude uvući Iran u rat, nebi me čudilo ni da je ovaj napad dronom false flag operacija.

Nego, obzirom da su zapadni poslušnici Izraela redom ukinuli financiranje UNRWA agencije, rekao bih da i dalje ide sve po planu.
UNRWA financije će presušiti prije kraja samog bombardiranja i kvazi borbi u Gazi a humanitarna katastrofa će doći do maksimuma.

Tada će se inzistirati na preseljenju palestinaca jer.. život na tom prostoru jednostavno nije moguć, ni zdrav ni human, a istovremeno zbog gašenja UNRWA gube i status izbjeglica i pravo na povratak.

Skraćeno.. plan se nastavlja, neovisno o prosvjedima ljudi, presudama nekog tamo internacionalnog suda ili ičeg.
hm, teksaška vlast smatra da federalna vlast nije dovoljno zaštitila granicu pa će oni preuzeti stvar u svoje ruke. e sad mislim da teksas kao savezna država ima na to pravo ako smatra da dc to nije u stanju. no to onda može ugroziti središnju vlast koja će osjetiti slabost i nemoć da obuzda pobunjene države. mogli bi se vratiti u doba pred-1860 kada su bile jake savezne države, slaba središnja vlast...što je kasnije došlo do građanskog rata.
Na neki način se ponavlja scenarij od prije američkog građanskog rata. Jug je bio bogat, i mahom uvozio robu iz Engleske i Francuske za svoje poljoprivredne proizvode i tekstil. Sjever je želio veće federalne ovlasti, kako bi preko poreza i carina na uvoznu robu isisao novac iz južnih država i upotrijebio ga za vlastiti industrijski razvoj, pri tome visokim carinama štiteći svoje slabije razvijene tvornice od europske konurencije. Jugu se to naravno nikako nije sviđalo, pa se prva država otcijepila (Tenessee?) negdje 1835, ali je trebalo skoro 25 godina da sve proključa.

Sad se stvar ponavlja utoliko da centralna država/Demokrati želi veće ovlasti kako bi preko poreza, socijale i masovnog uvoza ilegalaca (de facto modernnog roblja - još jedna paralela) financirala svoje glasače. Republikancima se to dakako nikako ne sviđa, a ni korporacijama koje mahom odlaze iz plavih država.

Ja sam u prvim tjednima ruskog napada u Ukrajini 2022 predvidio konačni rascjep između Zapada i ostatka svijeta. Još prije, za Trumpa sam ustvrdio da će do pucanja doći i unutar SAD, između crvenih i plavih država, jer imaju potpuno oprečne ciljeve, metode pa i samu etiku društvenih odnosa. Dapače, plave države će također puknuti iznutra, jer uglavnom imaju po par velikih turbo liberalnih gradova, koji onda vuku ostatak države koji je po pravilu protivan/konzervativan, tipičan je primjer Illinois i Chicago. Najdalje je otišao mislim Oregon, gdje se konzervativna radnička unutrašnjost želi odvojiti od liberalnog Portlanda, te pripojiti konzervativnom Idahou. Taj je proces praktički neumitan, pitanje samo kojom brzinom će ići. Ako sam dobro procijenio, Demokrati su totalno poludjeli sa svojim liberalnim fantazijama, i ova godina će biti puno, puno gora nego ljeto 2020. A Trumpova pobjeda će biti startni znak za opći kaos na ulicama velikih liberalnih gradova, gdje će ostatak "plavih" država biti praktički prisiljen da se odvoji od tog ludila da bi uopće mogli funkcionirati.

Mene način javne komuniakcije između te dvije strane u USA jako, jako podsjeća na atmosferu koja se kod nas kuhala u ljeto '89 i početkom '90 s mitinzima istine i jogurt revolucijama...ista suluda arogancija i isključivost koju su onda pokazivali Srbi, sada krasi Demokrate; svi koji oponiraju ili samo ne povlađuju su ustaše, fašisti, vampiri...
Iran žele uvući u rat.
Jedan izvor koji je DUBOKO upućen u vojno planiranje SAD-a mi je prije nekoliko trenutaka rekao: "SAD razmatra napade na ciljeve unutar Irana, kao odmazdu za napade na američku bazu u kojima su ubijena tri američka vojnika tijekom vikenda."

Udari bi bili "snažni i vrlo značajni", nastavio je izvor.

Kad sam ga osporio da su se napadi dogodili na bazu Al Tanf koja se nalazi unutar Sirije, a ne bazu T-22 u blizini, već preko granice u Jordanu, Izvor mi je rekao "Obje su baze pogođene."

Kada sam pitao Izvor koji postoje dokazi da Iran ima bilo kakve veze s napadima, Izvor je odgovorio "Ma daj. Svi znaju da je to sve Iran."

TAJ odgovor me je zateturao u svojoj pretpostavci. "Svi znaju . . . . ????" Koja se, dovraga, vrsta inteligentnog odlučivanja temelji na "Svi znaju????"
Najjače što onaj pederko lopatar lemonzoo na strani zla. Mislim nije najjače, ali je očekivano kad se vidi što je radi ljudima kakav je to zlotvor. Lopatare, znamo da čitaš. Toliko je gluposti napisao u zadnje vrijeme da je to strašno i ekipa ga gazi u raspravama s argumentima, a on jadan ne zna kako argumentirati svoj stav.

Jedan dobar komentar o hrani
Kada ukupna kumulativna produkcija CO2 po svakom građaninu Kine bude dosegnula ukupnu kumulativnu produkciju Zapada u zadnjih 200 godina industrijalizacie, i Kina će uvesti kvote.

Ovo klimatsko ludilo doseže još nezapamćene sfere. Predsjednik WHO kaže da je hrana zla jer šteti čovjeku i planetu, i zato je treba iskorijeniti.
https://www.zerohedge.com/news/2024-01- ... crosshairs
WHO announces full-tilt jihad against farmers

WHO is now officially at war with farmers — as in, the people who own and operate farms and use them to grow the food that sustains the human population on planet Earth, the suppression of which would be literally genocidal.

Here’s the diverse WHO executive Tedros on shutting down food production for Climate Change™:

“Our food systems are harming the health of people and planet. Food systems contribute to over 30% of greenhouse gas emissions, and account for almost one third of the global burden of disease. Transforming food systems is therefore essential.”
I još bolje, domaći uzgoj hrane je loš za okoliš:
Climate Change™ scientists: Home gardening is destroying the planet
Via The Telegraph:

“Growing your own food in an allotment may not be as good for the environment as expected, a study suggests.

The carbon footprint of homegrown foods is five times greater than produce from conventional agricultural practices, such as rural farms, data show
Šta to njima stavljaju u vodu? Otkuda se ovakve budaletine trebaju brinuti o nama?
Što sam još saznao u prošlom danu. Pa evo malo komentara nekih
Osobno ne vjerujem da će Trump opet biti predsjednik jer će opet biti pokradeni izbori.
To će ujedno biti tragedija za Ameriku i čovječanstvo u cjelini. Demokratska administracija vodi Ameriku u ponor, a povlači i sve nas za sobom.
Dok tonu bit će barem sretni što Trump nije predsjednik jer kako li bi tek onda bilo loše.

Možda su i dok je Atlantida tonula u more stanovnici bili sretni što u tom trenutku neka atlantidska verzija Trumpa nije bila vlast, pa im je i potonuće lakše palo.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/ ... a-15420855
Biden će ostati upamćen kao jedan od daleko najgorih američkih predsjednika u povijesti. Nije ni čudo da ga Trump, unatoč svim ljevičarskim podmetanjima, vodi iznad 5% u anketama na nacionalnoj razini.
Predsjednička utrka više nije neizvjesna.
Ako proširimo definiciju pokretanja međunarodnog sukoba, onda je Trump, uz Cartera i Forda, među vrlo usamljenim, miroljubivim predsjednicima SAD-a
:heart:
Ako je 50% Amera ljevičari onda je to ozbiljan prob lem za Ameriku. Ljevičari Ameriju upravo vode u propast u petoj brzini. Ljevičari su koristan idiot američkih neprijatelja.
Biden je najgori predsjednik kojeg ja pamtim, bez dvojbe. I to po svim osnovama - i unutarnjoj i vanjskoj politici. Neki su predsjednici bili vrlo loši u vanjskoj politici - pa sam ih stoga mrzio - ali im se ne može poreći da su na unutarnjem planu bili ok, ekonomija bi bila dobra, granice relativno uredne...itd.
Međutim, ovome je u kaosu doslovce sve - u kaosu unutarnje granice, u kaosu ekonomija, u kaosu svijet....doslovce nema pozitivne točke, ne možeš ni za jedno područje reći - e tu je napravio odličan posao.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: 2024. godina - Biden vs Trump (izbori i sve ostalo)

Post by John_Ryder » 30 Jan 2024, 08:57

nema spasa Americi dok je vode gej ljevičarske sotonjare
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: 2024. godina - Biden vs Trump (izbori i sve ostalo)

Post by Michel » 31 Jan 2024, 03:36

Malo novih vijesti u zadnja 24 sata.

Image
Mislim da NATO samo čeka da Srbija napravi neko sranje, tako da pokažu svu silu i da su spremni reagirat na napad članice, a to sto Srbi kupuju ili imaju, jedna noć i toga nema vise, to je od koristi ako napadaš Kosovo, ajd napadni amere sa tim krsom.
Svakih par meseci ista prica, te uvodjenje vojnog roka, te rat sa kosovom/bosnom/crnom gorom/marsom... Okruzeni smo NATO-om ili njihovim protektoratima (Bosna i Kosovo), s' kim da ratujemo? Ko se uopste pali na ove price
Hrvatska danas je možda u startu opremljenija nego 90-ih, ali ljudi je manje, zanos je niži, a ni dijaspora ne bi obasipala milijardama kad vide kakav je odnos matice prema njima.
NATO nije samo Amerika.

Cijela EU bi objeručke dočekala ovakvu hipotetsku situaciju u kojoj bi mogli pokazati svoju vojnu moć, a da istovremeno ne postoji opasnost od nuklearne odmazde.

A kaj se tiče zanosa, ne znam u kojem to svemiru bi mladi Srbi u 21. stoljeću, nakon ne samo onoga kaj pamte ili bar znaju iz 90ih, nego i ovih grotesknih snimaka iz Ukrajine, veselo jurišali na Hrvatsku.

Ja inače nisam neki veliki optimist kaj se tiče života, ali po pitanju Srbije stvarno spavam kao beba.
Ja sam iz Srbije i mogu da kazem da nema nista od Srbije u bilo kakvom ratu narednih 50-100 godina. Da se desi treci svetski rat mi ce da se pravimo ludi kao nemamo pojma sta se desava. I onako niko nece da nas dira, ni Rusija ni Nato. Ovo sa vojskom naoruzanjem i ostalo je sviranje k, verovatno se neki politicar ugradio u nabavku
Upravo, nema Srbija ljudstva za rat. I ako bude, to ce biti na Kosovu nekih carka koji ce se brzo smiriti... Sto se tice Crne Gore, ona je u NATO pa kao ima neku sigurnost makar na papiru, a Republika Srpska ne verujem da ce da ima problema sa Federacijom buduci da obe imaju masovna odseljavanja i pad nataliteta
Savezna država Texas želi samostalnost zbog najezde imigranata, a Savezna vlada ništa ne poduzima u zaštiti Texašana i te savezne države.


A pazite ovo sad ovo je ludo ali vrlo realno znajući koliko je Taylor popularna među mlađom populacijom i kako utječe na njih.
Jedna od luđih teorija zavjera: naprasna popularnost Taylor Swift nakon početka veze sa Travisom Kelceom, zapravo je psyop projekt Pentagona kojim će se zagušiti sve jače alternativne medije potpunom bezveznjačom. Priča ide da će Travis Kelceov tim (Kansas City Chiefs) pobijediti u Superbowlou ove godine, a onda će famozni par "spontano" podržati određenog kandidata za presjednika.
Image

https://twitter.com/bennyjohnson/status ... 4844073372
Pročitajte ovo https://www.zerohedge.com/technology/th ... wift-psyop
Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: 2024. godina - Biden vs Trump (izbori i sve ostalo)

Post by John_Ryder » 31 Jan 2024, 10:42

Ovo u teksasu je kaos,imam tamo daljnjeg rođaka
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: 2024. godina - Biden vs Trump (izbori i sve ostalo)

Post by Inferno » 31 Jan 2024, 11:48

John_Ryder wrote:
31 Jan 2024, 10:42
Ovo u teksasu je kaos,imam tamo daljnjeg rođaka
što kaže rođo?

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: 2024. godina - Biden vs Trump (izbori i sve ostalo)

Post by hitman_4 » 31 Jan 2024, 11:56

John_Ryder wrote:
31 Jan 2024, 10:42
Ovo u teksasu je kaos,imam tamo daljnjeg rođaka
haw ar ju ryder, ju stil incel end junfer. a em from teksas amerika end ju ar maj kazn :prayer:

rođak iz teksasa, jbte lažeš više od michela :supz:
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: 2024. godina - Biden vs Trump (izbori i sve ostalo)

Post by John_Ryder » 31 Jan 2024, 16:40

Inferno wrote:
31 Jan 2024, 11:48
John_Ryder wrote:
31 Jan 2024, 10:42
Ovo u teksasu je kaos,imam tamo daljnjeg rođaka
što kaže rođo?
ma da se dosta njih organiziralo i idu na granice, jer nema kraja ulasku ilegalaca, kaže da ih dnevno kod njihovog grada prođe barem po stotinjak
Image

Image

Post Reply