Johny boy (Consovi memoari)

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by John_Ryder » 14 Dec 2023, 21:08

Michel wrote:
14 Dec 2023, 15:27
John_Ryder wrote:
14 Dec 2023, 11:09
Mišela za službenog online psihologa!!!
Hvala ti :heart:
:partyman:
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by Inferno » 15 Dec 2023, 06:14

vidiš nisam ni znao da u vrapču imaju internet

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by Michel » 06 Jan 2024, 16:31

john_constantine wrote:Baš to.

Bivša me vodila na terapiju za parove. Mislio sam da će biti glupost i potvrdio sam to kad smo izašli van kad je pljuvala po terapiji. Samo ju je bilo sram lagati pred terapeutom.
Ajoj mili, trebao si joj tad biti iskren i sve bi na kraju ispalo dobro. Žao mi je što toliko patiš za bivšom. Moraš je pustiti kao kad puštaš vodu na kotliću, let it go my man ajde vjerujem u tebe.
john_constantine wrote:Poserem se na bjelačku moć i šoviniste. Ako je cijela tema o povijesti da su bijelci bili nadmoćn i šovinisti, onda čuvaj bože... i još mi kaže da studira. A podatke skupila guglanjem. Ja ću krepati.

Kakvih budala sve ima i još se ne srame biti teške budale.
Bivšo, opraštam ti. Još si mila majka prema drugim biserima na koje nalazim.
Da, svi ti vjerujemo da su uvijek, ali baš uvijek svi budale i kreteni oko tebe, a ti si jedini dobar. Daj Cons malo prizemljenosti, cure ti ne vole ovako negativne osobe. Moraš malo stat na loptu i pogledat duboko u sebe. Imaš 48 godina, imaš posao gdje radiš za minimalac i stalno ti neki kurac smeta. Možda kurac, ne znam jer ova mržnja prema ženskom rodu prelazi svake granice lošeg ukusa. Tako da ti je dobro odgovorio forumaš VrstanJE s poluotoka, Zadar.
Image

Stalno se žališ, u tom kalupu si. Moraš se malo više opustiti.

Image
S ovim se slažem, ali spice i axe te neće učiniti privlačnijim ženama. Čovječe, pa nemaš više 14 godina da si tako neiskusan. Sve je u glavi. Ajde, ljubi te brat.
john_constantine wrote:Na stranu njegovi stavovi, činjenica je da ispada da su takve osobe zaštićene jer se brišu postovi u kojima ljudi normalno reagiraju na takve izjave: uvredama.

Ne brišu se takvi postovi koji uznemiruju druge na temi, a bez obzira na pravila ili ne, religiji jednostavno nigdje nije mjesto osim u crkvi i temi o religiji.

U real life, kako je buje dobro rekao, lik bi dobio samarčinu i to od mene prvoga jer kad nešto izjaviš, moraš se i nositi s posljedicama. Ovako stalno ispada da se štite trolovi, problematični i slično.

Lako je reći razgovarajte s njim, raspravljajte i slično, ali to se može samo s normalnim ljudima jer će takvi dizati živac drugima.

Evo ga opet, nasilni Cons koji želi jednoumlje. Pa zašto Cons, znaš da ti želimo pomoći. Znamo da to ne bi napravio, nikad se nisi potukao i ne shvaća nitko od nas zašto se uvlačiš toliko u guzicu ljudima. Vidimo da si nesretan na forumu haer, ovdje je tvoje mjesto uvijek bilo i uvijek će biti.
john_constantine wrote: Dok sam pio kavu, sinulo mi je da nikad nisam imao djevojku a imam 48 godina, imao sam samo promiskuitetne seksualne odnose s nekoliko žena. Također sam shvatio da ne mogu razgovarati sa ženama, mislim da ne mogu imati žene koje su samo prijateljice ili čak poznanice. Zapravo nikada nisam imao pristojan razgovor sa ženom.

Pokušavam doći do toga jesam li ja ženomrzac? Mrzim prisutnost žena, mrzim biti prijatelji ili poznanik s njima... jedino što tražim kod žena je... seks i to je to, shvatio sam da su žene s kojima sam vodio pristojne razgovore bile one koga sam htio poševiti. Nisam MRA (borac za prava muškaraca) ili nešto slično, ali prilično sam siguran da to proizlazi iz mojih iskustava iz djetinjstva. Kako bi ta navika utjecala na moja buduća iskustva sa ženama? Na poslu o poslu razgovaram samo sa ženama jer tako moram. Jesam li ja jedini muškarac koji ovo radi?

Isto tako, nikada nisam imao dobar odnos sa ženama. Čak ni kada je u pitanju jednostavno prijateljstvo. Ne samo da su žene bile potpuno nepoštivne prema meni, već su mi se počele sviđati čak i na temelju toga kako bi se ponašale prema drugima. Djevojke me nikada nisu voljele ni u jednoj fazi. Isti tipovi koji su me maltretirali u srednjoj školi, ili na poslu bili su isti tipovi s kojima su se okupljale i djevojke. Kad sam to vidio kao tinejdžer, shvatio sam kako žene nisu ta stvorenja slična anđelima koja bi nam društvo bušilo po glavi (tijekom odrastanja, iz bilo kojeg razloga puno muških figura uvijek bi povrijedilo djevojčice kao nevine, a dječake kao nitkove, Tu ideju sam internalizirao). Ako išta, prilično su podmukli. Oni seksom nagrađuju glupane, nasilnike, propalice. Daju im poticaj da ostanu lupeži. To je cijeli razlog zbog kojeg vidite toliko dobrih dečki koji se ovih dana pokušavaju ponašati loše tako što očajnički dobivaju ten, usrane tetovaže, kožnu jaknu itd. Sve je to kako bi se nahranilo ovom fantazijom o zločestim dečkima koju žene imaju.

Puno sam se mučio u tinejdžerskoj i mladoj odrasloj dobi (osim pitanja žena). Ono što je sve ovo činilo posebno usranim je beskrajno slušanje feminističkih blebetanja o tome kako sam privilegiran kao muškarac. Idi jebi se. Sada mnogi ljudi misle da su dečki jednostavno kivni na žene jer ne mogu naći djevojku. To nije istina. Čak i kao muškarac prosječnog izgleda visok 1.88, vjerojatno bih mogao naći partnera ako bih uzimao steroide, išao u teretanu, dobro se obukao itd.

Problem nije u tome. To je da znam da nisam baš željan za žene i ne želim nasjedati na njihova lažna sranja. Neugodna je istina, ali žene doista nisu seksualno privučene njihovim muževima. To je razlog zašto su mrtvi seksualni životi tako česti. I urnebesno je da muškarci jedu ovo smeće od žena o tome kako jednostavno nisu seksualne. Ozbiljno? Stvarno vjeruješ da tvoja žena koja se kurvala sa svim sportistima na koledžu sada odjednom jednostavno gubi seksualni nagon. Evo pravog razloga, žene manipuliraju muškarcima.

Nemaju seksualnu privlačnost prema tipu s kojim se nagode. On je davatelj usluga. On je u najboljem slučaju prijatelj. Dopustila je drugim dečkima da je iskoriste, ali moraš platiti veliki danak braku. Većina žena besramno se pretvara da je to normalno. Malo ću se kurvati s tipovima sportista, a onda ću se nagoditi s nekim kretenom koji će platiti moje stvari. Evo što ne shvaćam o današnjim muškarcima. Kako su oni u redu s ovim? Prvo, kako se slažeš s time da ti kurva ljubi djecu. Drugo, kako se slažeš sa spoznajom da te nikad ne bi željela u svojim seksualnim godinama na koledžu. Molim vas odgovorite mi na ovo. Osim ako niste tip poput Čada, stvarnost je turobna. Tako žene moraju imati najoptimalnije strategije parenja. Spavaj sa svim sportistima, a onda pomuzi malo gluposti na duge staze. U međuvremenu, muškarce je sram samo što žele seks bez obveze. Ako ženi kažem, želim samo seks, to me čini svinjom. Ali žena može imati svoj put bez ikakve kritike.
Joj Cons druže tko te povrijedio? Pa nisi valjda postao pick up artist i gledaš njih za ovakve gluposti. Daj se rađe vrati na forum vidiš i sam da ti nije dobro. Zvučiš kao ženomrzac. Moraš prestati promatrati žene kao izvore ili neizvore seksa i početi ih promatrati kao neovisne ljude s vlastitim djelovanjem i životima. Moraš posložiti ta iskustva iz djetinjstva. Možda bi želio posjetiti savjetnika da riješiš te osjećaje. Tu sam, javi mi se budemo popričali. Ako treba, dat ću ti broj od jedne prijateljice koja je psihijatar. Ajoj da, žena je tako da ti to ne paše.

Ako ti se ne sviđa svaka žena zato što je žena, da, ti si ženomrzac. To samo po sebi nije nužno dobra ili loša stvar, ali popularna kultura trenutno cijeni otvorenost i stigmatizira predrasude velikih skupina pojedinaca. Dakle, da, ne moraš voljeti žene, ali budi svjestan društvenih posljedica koje mogu doći s tim tako da ću ti pokušat nekako pomoći. Razmotri prirodnu selekciju. Može djelovati samo na osobine koje se proizvode u gametama. Kad bi žene privlačili samo hipermaskulini muškarci, onda ne bi bilo puno muškaraca kojima nedostaju stereotipne značajke "holivudskog šupka", ali ti muškarci čine pristojan dio populacije. Zašto? Zato što je njihova genetika u genskom fondu i nastavlja postojati jer se ljudi razmnožavaju s jedinkama koje imaju one osobine koje ti smatraš nepoželjnima. Uzmi Azijate ili Južnoazijati, još uvijek imaju jaku čeljust u usporedbi sa ženama i ne djeluju ženstveno. Čine se i fizički zdravijima od muškaraca sa zapada koji imaju dad bod (istraži si značenje toga) što mnoge žene stvarno vole iz bilo kojeg razloga. Ljudska privlačnost je čudna i raznolika. Ovo je spolni odabir i dio razloga zašto mužjaci pauna imaju tako velike, šarene repove, ili zašto mužjaci proboscis majmuna imaju ogromne nosove. Ljudi imaju različite osobine zbog različitih preferencija.

Žene bi mogle reći isto o instagram tijelima, ili ženama s velikim grudima, širokim bokovima i velikom guzom. Ali to nije slučaj, jer gledajući u stvarni život, veličina grudi, širina kukova, oblik i veličina guzice dolaze u različitim oblicima/veličinama, jer se te "manje konvencionalno poželjne" žene još uvijek razmnožavaju, poput muškaraca. Ne dopusti da glupi tropi u filmovima ili popularnoj kulturi određuju svijet. To je vrlo ograničena percepcija i reprezentacija stvarnog čovječanstva i raznolikosti obuhvaćene unutar naše vrste.

Naravno da stres da izgledaju savršeno poput slavnih žena također smeta ženama, ali znam da čak i ako ih muškarci smatraju privlačnima, ima puno muškaraca koje privlače i druge vrste žena. Da ne vjerujem u to, bio bih potpuno jadan i živio bih apsolutistički život i ne bih imao načina da poboljšam svoje šanse da budem sretan ili uspješan, što je super reduktivno i sveukupno depresivno. Postoji cijeli paket kad je riječ o odabiru idealnog partnera, a uzimaju se u obzir vrijednosti izvan izgleda jer smo sposobni za apstraktno razmišljanje i zaključivanje. Humor, stabilnost, suosjećanje, empatija, inteligencija itd. dolaze u obzir pri odabiru partnera, a ne samo osnovni izgled.

Ajd, živio mi i posjeti nas nekad jer nam svima fališ :partyman:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by hitman_4 » 06 Jan 2024, 20:08

michel ne smiješ miješati tablete i alkohol :!:
Image

Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by Inferno » 07 Jan 2024, 14:01

iz tog ranta zaključujem to da
1) mihelica treba kod tog psihijatra što ga spominje
2) mihelici su svi krivi što je ružan i ne može nikako doći do bilokakve pičke te mu se spontano diže na dečke
3) mihelica je super stalker koji je opsjednut consom te drka na njegove slike

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by Michel » 23 Feb 2024, 11:29

NOVO RASKRINKAVANJE FORUMAŠA CONSTANTINE!

Poznato je da je forumaš Constantine nestao sa ovog foruma koji ga je stvorio i posvetio se stažu na forumu haer gdje piše uglavnom na usamljenim srcima u nadi da će naći neku jako jako mladu djevojku.

Pogledajte pozorno ovaj post https://www.forum.hr/showpost.php?p=774 ... tcount=223 iz 2007. godine prije 17 godina kada je ex forumaš Constantine tvrdio za neke horor filmove da nisu horori, a pritom te iste horor filmove normalno komentirao na ovom forumu u horor podforumu. Kakvo licemjerje i krivo predstavljanje na obje strane.

Kredimo redom.
3 Saw (2004) 7.6 - ne smatram ga hororom, nego trilerom
On ne smatra da Saw nije horor :facepalm: ali važno da je mnogo puta komentirao Saw kao horor na ovom forumu viewtopic.php?f=21&t=50&p=450&hilit=Saw#p450
28 Days Later... (2002) 7.3 - nije čak niti zombijevski film, a kamoli horor
Ovo je jedan od najvećih sramota našeg ex forumaša Constantinea. Da nije zombi film je u pravu, ali da nije horor film HA HA HA. I evo ovdje na našem forumu komentira film viewtopic.php?f=4&t=3234&hilit=28+days+ ... 15#p246037 i doslovno je napisao u prvoj rečenici "meni nikada nije sjeo taj horor." a na forumu haer kaže da to nije horor. Još jedan dokaz licemjerja i njegovih laži.
Host, The (2006/I) 7.2 - nisam gledao
Ovdje kaže da nije gledao The Host, a na našem forumu je pogledao viewtopic.php?p=25009#p25009 mene bi bilo sramota. Na forumu haer se očito predstavlja kao neka druga osoba, a ovdje kao neka treća. A gdje je onda pravi Constantine :P
American Psycho (2000) 7.0 - otkad je to horor? Obično sranje s dobrom muzikom
I ovo mu nije horor, ali na našem forumu mu je viewtopic.php?p=46323#p46323 :zubifale:
Haute tension (2003) 6.7 - odličan film dok se nije uprskalo, ali nije mi po mom mišljenju horor
A ovo je jedna od najvećih sramota tvrditi da High Tension nije horor :facepalm:
Wolf Creek (2005) 6.2 - slabo i mlako, isto nije horror
Ni Wolf Creek mu nije horor. Ali čekajte malo, na ovom našem forumu ovdje točno tu tvrdi da je horor viewtopic.php?f=21&t=7445&hilit=Wolf+Cr ... 15#p329405 gdje je napisao da je to solidan horor.

I da nejdem sad dalje, kao što vidite jako puno licemjerja i laži od bivšeg forumaša Constantinea.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by John_Ryder » 23 Feb 2024, 16:33

Ti stvarno nemaš pametnijeg posla...
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by hitman_4 » 23 Feb 2024, 18:19

kakav bolesnik naš michel
Image

Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by Inferno » 28 Feb 2024, 16:16

jedva čekam da se cons opet malo vrati pa da se obilno posere po mihaelici

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by John_Ryder » 11 Mar 2024, 19:12

BREAKING NEWS!!!! PAŽNJA PAŽNJA!!!!


Cons je na fejsbuku promijenio ljubavni status u "In a relationship".

Razni forumi koje posjećuje su u šoku!!!
Čeka se slika Consove odabranice!!!
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by Inferno » 14 Mar 2024, 16:42

John_Ryder wrote:
11 Mar 2024, 19:12
BREAKING NEWS!!!! PAŽNJA PAŽNJA!!!!


Cons je na fejsbuku promijenio ljubavni status u "In a relationship".

Razni forumi koje posjećuje su u šoku!!!
Čeka se slika Consove odabranice!!!
jel se saznala kakva je sretnica? jel zgodna?

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by John_Ryder » 14 Mar 2024, 16:47

Inferno wrote:
14 Mar 2024, 16:42
John_Ryder wrote:
11 Mar 2024, 19:12
BREAKING NEWS!!!! PAŽNJA PAŽNJA!!!!


Cons je na fejsbuku promijenio ljubavni status u "In a relationship".

Razni forumi koje posjećuje su u šoku!!!
Čeka se slika Consove odabranice!!!
jel se saznala kakva je sretnica? jel zgodna?
još ništa
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by Michel » 14 Mar 2024, 22:11

Ex bivši forumaš Constantine je postao moderator na forumu haer na temi Usamljena srca. Zanimljivo da muškarac u 40-ima koji nikada nije imao curu, je postao moderator na Usamljenim srcima. A zato valjda jesu usamljena srca. Čestitke ex bivšem forumašu Constantineu na ovoj promociji. Izuzetno mi je drago radi tebe stari druže znam da si se borio da napokon postaneš jedna vrsta šefa i znam da si mi se stalno žalio kako te maltretiraju na poslu, ali mili slušaj vamo. Sad si napokon negdje glavni, i to u virtualnom svijetu. Želim ti ovim povodom sve najbolje u tvojem napretku na forumu haer, na Usamljenim srcima. Nadam se da ćeš se dići iznad toga i da ćeš napokon sazrijeti kako si i trebao jer zapamti onaj moj savjet koji si uvijek volio. NIKAD NIJE KASNO! :P

Kako je naš ex bivši forumaš Constantine promoviran, tako se i sam sebe promovirao na svojem facebook profilu gdje vidimo da je stavio ovu sliku u srijedu, 13. ožujka u 12:58 i otad je prošlo 34 sata i u ta 34 sata je dobio čak 1 lajk, od muškarca.
Image

Mili, drago mi je zbog tebe i svi se radujemo kako ćeš dalje napredovati jer moćno je imati dvoje moderatora na forumu haer sa horror hr tamnice. Lopatar i ti, svaka čast.

P.S., ne budi tako ozbiljan na slici. Promijeni to u osmijeh, jaknu si drugu nabavi i uredi si bradu. Voli te tvoj brat :heart:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by hitman_4 » 15 Mar 2024, 11:02

čestitke consu, navodno moderatori foruma hr dobivaju lijepu naknadu za moderiranje :prayer: michel ljubomoran jer je cons uspješniji na svim poljima pa tako i na forumu hr odakle je michel izbačen jer je trolao o ravnoj zemlji te je krao tuđe tekstove. legenda titlova lemonzo ga je izbacio naglavačke :D
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by John_Ryder » 15 Mar 2024, 17:13

navodno Cons jebe kao nikad prije
Image

Image

Post Reply