Johny boy (Consovi memoari)

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Johny boy (Consovi memoari)

Post by Michel » 28 Nov 2023, 00:33

Ovako, ovo je svima nama jako dugo na pameti. Znamo vrlo dobro da nam je johny boy u depresiji i da nije dobro. Zato se ova tema zove Consovi memoari. O čemu se tu radi? Pošto je Cons maskota ovog foruma, želimo da tu i ostane i samim time tema je zamišljena o njegovim postovima s drugih foruma, facebook grupa i reddita. Na svakom od tih mjesta on piše i zapostavlja ovaj forum. Kada stavite njegov memoar, bilo bi poželjno i da bacite neki komentar i savjet jer nam je svima u interesu da nam johny boy bude živ i zdrav. Mislim da sam s ovime sve rekao i da je vrlo jasno koliko nam je svima stalo do njega. Ja inače ne stalkam već sam poslao dvoje ljudi da ga prate na forum, jednu curu da ga prati na reddit i jednog još da ga rpati po faceu. Ništa, idemo na posao pa laganini :P
Image
Ok Cons, ja tebe shvaćam da imaš svoju nuždu ali molim te pusti momke ne treba ti to. Ako si BI, ok budemo ti pomogli ali zlato moje žensko je žensko. Nemoj imati takve perverzne misli jer nije u redu prema nama kao tradicionalnom forumu i prema samome sebi što si radiš.
Image
A johny boy sunce ti žarko što se tako otvaraš ljudima. Nemoj se tako zatvarat u sebe, i prestani se tako oblačiti. Zato smo svi ovdje tu, da ti pomognemo :P
Image
Čekaj sad malo, nije lijepo lagati. Jučer kao što se vidi u ovom komentaru napišeš da čekaš puzle a onda ovdje par sati nakon napišeš ovo
Image
Ti želiš svima nama sad reći da si ti složio puzle u par sati jer prvo napišeš oko 12:25 da čekaš puzle i da se nadaš kako će ti doći ovaj tjedan, a zatim oko 19 puzle su ti složene. Zato te ljudi i traže da se snimaš kako slažeš jer ovako samo lažeš nas i lažeš samoga sebe. Kako ti očekuješ da ti onda pomognemo?

Danas smo se svi okupili tu isključivo radi tebe i onda nas dočekaju ovakve stvari. I dalje ne gubim nadu, i dalje si ti naša maskota foruma, ali budi siguran da ćemo ti i dalje davati savjete sve dok se ne počneš mijenjati. Vjerujemo u tebe. Ajde mili, mijenjaj se.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by Inferno » 28 Nov 2023, 05:52

mihaelice bas je jadno sto nemas svoj zivot pa si ocajni mega stalker

čak i da je to istina sve za consa boli nas kurac, nek se covjek zabavlja na kinky nacine, nikom ne steti

dok s druge strane ti nemas nikakav zivot vec iz ljubomore i ocaja stalkas bar 10 ljudi na svim mogucim platformama....umjesto da zivis svoj zivot

jado jadni

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by john_constantine » 28 Nov 2023, 07:32

Ma idiot. Kao prvo uopće ne pišem na reddit, debilu. A drugo, sve mu se pomiješalo u glavi. Paranoja na najjače.

Lik je zaljubljen u mene. Toliko glup da ne vidi da je tekst iz 2009.
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by John_Ryder » 28 Nov 2023, 10:58

Ovo "nemojte biti grubi" se baš vidi da je fejk trolanje od treće strane.
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by john_constantine » 28 Nov 2023, 11:42

Meni je odvratno kad govori mili... ono tko tako uopće govori. Čak niti gejevi to ne govore.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by hitman_4 » 28 Nov 2023, 12:06

show :D
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by Michel » 28 Nov 2023, 14:01

John_Ryder wrote:
28 Nov 2023, 10:58
Ovo "nemojte biti grubi" se baš vidi da je fejk trolanje od treće strane.
Ali nije trolanje, Cons stvarno tako piše. Onda pretpostavljam da ni ono sa foruma haer nije Cons :P pa samo se sjeti njegovih žalopajki o poslu i o čemu piše. Koliko je samo puta napisa 'kvragu'. Pa tko piše 'kvragu' u Hrvatskoj hahaha. To je 'damn' na engelskom i do je to kod njih ukorijenjeno, kod nas stvarno ne znam da itko govori i piše tako osim Consa. Dakle, fejk je cijeli. I gdje ćeš većeg dokaza oko toga dovoljno je pogledati puzle i kako je lagao kao čeka puzle da složi i onda par sati nakon puzle složene :D isto ima klonova dosta to smo već i prije otkrili kako na ovom forumu, tako i na drugim.

Image
Tu se pretvarao da je iz Koprivnice (tipično za njega) jer eto ne želi da se zna da čita Kindle pa je mislio da nećemo primijetiti. I te njegove laži nas najviše bole jer ne laže samo nas već samoga sebe.

Pogledaj ovdje kako se pretvara da ide na putovanje, ali tu se razotkrio spominjajući rakiju, vino i kobasice, a svi se sjećamo kako je Cons uvijek tu govorio kad ide na dalek put u međimurje, čakovec da nosi rakiju, vino i kobasice. Pametnom dosta.
Image

Image

Dobro Cons, ovakve stvari nemoj javno pisati ali dobro ako se toliko odlično osjećaš u svojoj koži.

Image

Čemu takva asocijalnost Cons? Zar je tebi bolje da ti netko složi puzle pa se slikaš s njima (ne snimiš kako slažeš) nego se družiti sa ljudima. Budi malo veseliji, ajde mili.

Image

Opet ti o puzlama, pa jel se tebi život sastoji samo od puzli. Pa uzmi si rađe neku tucalku, sm'uju nego puzle koje ionako sam ne složiš.

Image

Johny boy, lepo smo ti rekli da ovako više nedje. Ajde mili, mijenjaj se. Jel ti sebe čitaš. Kako to da su ti uvijek drugi krivi, a ti nikad. Govoriš da nema empatije, a onda si joj rekao da može krepati. Pa tko onda nema više empatije, ti ili ona? Ajde malo razmisli i ne budi kontradiktoran. Ok, ajmo reći da te sabotirala (baš čudno na svakom poslu te netko sabotira) ali kažeš nikad u tebi problem.

Stavka 2 zakona 83, ne želiš s njom raditi. Osoba od 48 godina u guzici govori da ne želi raditi sa drugom osobom i to još sa ženom. Jel ti shvaćaš kako je ovo tvoje nezrelo ponašanje za odraslu osobu. Ma zapravo onda ni ne čudi što si ovisnik o puzlama, a toliko imaš godina. Jednostavno ti komentar nema ama baš nikakvog smisla i kako da ti onda pomognemo kada kažeš kao odrastao čovjek drugom biću i to ženskom da krepa. Svašta :P
hitman_4 wrote:
28 Nov 2023, 12:06
show :D
Kompletan show, čitam i ne vjerujem.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by Inferno » 28 Nov 2023, 16:29

na stranu sve ove gluposti, ajmo samo istaknuti koliko si nepismen i neskolovan

Johny boy = neispravan izraz, to moze samo napisati osoba koja nema pojma engleski

Johnny boy = točno


klošar iz zaprešića hahahahaha

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by john_constantine » 28 Nov 2023, 17:01

A pusti, lik je izmislio svoje filmove u glavi. Nema ga niti smisla vrijeđati. Vidiš da je u svom svijetu.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by hitman_4 » 28 Nov 2023, 17:51

a sve zbog nekakvih pazli :D
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by Michel » 28 Nov 2023, 23:24

Image
Dobro johny boy pa što smo se dogovorili. Opet si popio previše soje i postao feminiziran. Ajde mili, uozbilji se više.
Image
Eto, dokaz da imaš više klonova čim si napisao da si završio još jedno online poglavlje. Čuj ti ovo, promijenio je šifru :lol: johny boy, ionako nisi pridonosio forumu stvarno sa ničim osim svojim žalopajkama.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by Michel » 29 Nov 2023, 22:08

Gledajte našeg johny boya :P
Image

Prvo, ja mislim da si ti psihički nestabilna osoba koja ima 48 godina i tako se ponaša. Nemaš svoj stav, uvijek dopustiš na poslu da te maltretiraju pa nemoj mili više.

Drugo, za tvoju informaciju zavjere su stvarne. Zavjere može negirat samo totalna budala i neznalica. Znači, ti s ozbilnjim izrazom lica tvrdiš da zavjere ne postoje. Jel ti ikad razmisliš prije nego što napišeš nešto, ha johny boy. Što ćemo onda sa svim zavjerama koje su se dokazale točnima kao recimo MK ULTRA ili mafija. Što ćemo sa operacijom paperclip, operacija northwood i sve ostale operacije 20. stoljeća koje su jednom bile samo TEORIJA da bi se dokazalo istinitima. Richard Nixon u aferi Watergate, što ćemo s time, to se nije dogodilo, ha gelipteru? Strašan si moram ti reći, jedini koji si manipulira si ti i zaslužio si da te se ovako raskrinkava. Čuj ti ovo, zavjere ne postoje. Onda ćeš morati objasniti i otok Epstein i sve pedofilčine koje su se sad razotkrile. Što ćemo sa Jimmy Savilleom i to što je zataškavao što je radio desetljećima na BBCu. To nije postojalo ili što? Jel ti shvaćaš kakva budala ispadaš. Mogu tak odo sutra o svim zavjeravama koje su se pokazale točnima, a imaš ih vjeruj mi na bacanje. Tako da mili ne seri da ti tako moram reći jer ispadaš tipični johny boy :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by John_Ryder » 29 Nov 2023, 22:52

Cons te zapišava na forumu.hr, uffff,ovo znači rat. :kokicarenje:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by Michel » 29 Nov 2023, 23:10

Ma bježi od odgovornosti, to je naš johny boy :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Johny boy (Consovi memoari)

Post by hitman_4 » 29 Nov 2023, 23:41

ovo je neviđeni forumski rat. Cons uzvraca sa forumhr a M vjr tamo dobio trajni životni ban pa napada preko horror hra di može pisati šta hoće :prayer:

koliko vidim i M ima aktivni profil tamo, samo ne smije ništa napisati consu jer će se otkriti :zubifale: :D
Image

Image

Image

Post Reply