Vjera u Boga i seljačka sloga!

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by Michel » 24 Nov 2023, 17:15

Ovo je tema gdje će se pričati i pokazati istina oko svinja i peradi. Oko toga što globalisti žele učiniti našoj zemlji, a počeli su napad prvo na Slavoniju pa će se tu pisati istina, i samo ISTINA! Pošto sam i sam uspješan poljoprivrednik i jako puno zarađujem jer posao ide ko lud, imam svoje životinje, voće i povrće tako da se ovo tiče i mene.

Krenimo.

Image
Vratit će mo mi naše Slavonske svinjokolje. A EU nek' pravi svoje.
a tko vam moze zabranit svinjokolju,mi cemo iducih 2tj klat kao svake godine da vidim tko ce doc, moze na cvarke i degustaciju u suprotnom maljom po glavurdama
Kazu europa sloboda i demokracija...
Gdje je naše demokratsko i slobodno pravo da budemo ono što i jesmo...da nam ne nameču ono što nismo...
Gdje je nase to europsko pravo???
Tko to ima pravo nama braniti tradiciju ili osobnu želju ako ja želim drzati domaće životinje u svom dvorištu..danas svinju sutra kokoß patku puru???
Sve su foteljaši unaprijed dogovorili i potpisali Slavonija se uništava još od rata samo ne ovim tempom ovo je vrhunac sve su uništili i nastavljaju dalje ako sad nestanemo tome na kraj možemo zaboravit i Slavoniju I njena Sela lp.
Nedajte lopovima zdrave svinje! Moje su ošle jel su bile bolesne. Pa mi nije ni žao bolje da nešta dobijem već u zemlju da zakopan. Da su bile zdrave nebi ošle. Srce i dušu me boli kad vidim ovu otimačinu. 41.i prva davno je prošla.
Image

Image
NEMA SVINJOKOLJA ????.... LOVCI, KRIMINALCI ,I UBOJICE PRAVE KOBASICE NEK VAM BUDE U SLAST!.... 😤😤😤😤😤😤😤
Svakodnevno stižu potpore svih POLITIČKIH STRANAKA RH. Hvala DOMOVINSKI POKRET zajedno za bolju i ljepšu Budućnost za Hrvatsku.
Image

Preporuka da se ogledao emitirao je uživo https://www.facebook.com/mienko.bilic/v ... 760873133/ stvarno smo zajedno jači i lijepo je vidjeti kako se drže zajedno.
Ovo je novi budući politički mrtvac, kojega je Plenković angažirao da govori u ime svinjogojaca. Tip je doslovno uvjeravao novinare da svinjogojci jedva čekaju da im eutanaziraju zdrave svinje. Veliki je rizik preuzeo na sebe. Kako završavaju Plenkijevi kadrovi mogao je vidjeti na primjeru Banožića. Al, eto, ambicije...
Međutim, ono što je bitno reći, a naglasio mu je i Tomislav Pokrovac, svinjci, za razliku od primjerice svinjaca u Njemačkoj koji su uglavnom u najmu, u Hrvatskoj su u privatnom vlasništvu na privatnim zemljištima, i nema te institucije koja će njihovim vlasnicima reći što će raditi sa svojom PRIVATNOM IMOVINOM.
Image

Da da, krenulo je
Zagreb se pridružuje prosvjedu poljoprivrednika! U nedjelju, u 8:00 ujutro, kod dvorane Vatroslav Lisinski, okuplja se kolona osobnih automobila. Keće se prema Slavoniji i svim punktovima na kojima se već tri dana i noći nalaze naši farmeri. Pozivamo sve ljude dobre volje, poljoprivrednike iz "zagrebačkog prstena", da nam se pridruže.
https://www.tiktok.com/@robertschwarz/v ... g03ZorQP84
OBAVIJEST ‼️‼️
Pozivamo sve firme i sve građane koji su voljni donjeti našim poljoprivrednim PROSVJEDNICIMA piće, kavu, hranu ili kolače neka donesu na punktove gdje se prosvjeduje! Ljudi su na cesti 0-24!
Podijelite dalje!
Ja krećem sutra za Slavoniju pa se vraćam u nedjelju.

Vrh! :prayer:
https://www.tiktok.com/@jeremiebastien6 ... hd1WtU6o09
OPASNIJI JE GLASAČKI LISTIĆ OD PUŠKE U RATU! Plenkoviću, djecu ste im potjerali, svinje ste im poubijali. Što im više trebate napraviti?
Kad nešto kažem, iza toga stojim i ne ću se povući nikada, ni milimetra. Kupiti me ne mogu, ucijeniti me ne mogu. Ne mogu mi ništa. Mladi i ispravljanje nepravdi iz Domovinskog rata. To su dvije stvari koje su mi na srcu.
Ja sam pucao u ratu, bio sam u ratu. Vi možete sa svojim pucnjem ubiti jednoga neprijateljskog vojnika, ali vjerujte mi, vi s vašim glasačkim listićem može ubiti i vašu djecu i unučad. Na žalost, to se nama događa. Opasniji je glasački listić od puške u ratu. Glasački listić ubija budućnost vaše djece i unučadi, jer ih s krivim izborom potjerate van. Izgubili smo preko 400,000 ljudi od posljednjeg popisa, to je poraz ove politike. To je poraz svake vlade, bila ona Milanovićeva ili Plenkovićeva. To je poraz svih poraza.
Kroz korupciju godišnje ode pet peljeških mostova. Zbog takvih politika ljudi bježe van. Plenkovića nije briga: Hrvat ili Nepalac, njemu je tu znak jednakosti. Ne mrzim bilo kojeg čovjeka koji dođe u Hrvatsku, ali volim svog Hrvata više nego bilo koju naciju u svijetu. Da bude u svojoj državi koju su njegovi djedovi stoljećima sanjali.
Pozivam seljake da iziđu i da se bore za sebe i svoja prava! Naše Ministarstvo poljoprivrede nije se postavilo kako treba. Nemojte to raditi ljudima, nemojte ubijati svinje, nemojte ubijati ono što te ljude hrani. Djecu ste im potjerali, svinje ste im poubijali. Što im više trebate napraviti?
#StipoMlinaric
#DomovinskiPokret
https://www.facebook.com/stipomlinaric. ... 1025903283 Bravo Mlinka!

Uglavnom stay tuned...
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by john_constantine » 24 Nov 2023, 19:39

Da su manje jebali svinje, ne bi ih zarazili.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by Michel » 24 Nov 2023, 20:10

Opet projeciraš. Smiri se, imaš puno ljutnje u sebi dragi Cons :P volimo te svi ovdje, bit će sve ok.

Enivej, znam samo da ljudi koze jebu, prvi glas za svinje.

Stay tuned jer stiže mnogo izvještaja.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by hitman_4 » 24 Nov 2023, 20:27

krezubi seljak je zajeban :zubifale:
Image

Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by Inferno » 24 Nov 2023, 20:36

mićo mihaela sereš i jedeš govna kao uobičajeno, u Slavoniji je sve super, klanja teku kao po planu, evo već treći vikend zaredom idem na jedno

a ti zarađuješ kurčinu od rada kad svi znamo da si socijalac nezaposleni

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by john_constantine » 24 Nov 2023, 20:58

Michel wrote:
24 Nov 2023, 20:10
Opet projeciraš. Smiri se, imaš puno ljutnje u sebi dragi Cons :P volimo te svi ovdje, bit će sve ok.

Enivej, znam samo da ljudi koze jebu, prvi glas za svinje.

Stay tuned jer stiže mnogo izvještaja.
Ma gluposti... Da su se seljaci držali higijene, ne bi bilo kuge i potrebe za prosvjedima.

Umjesto da se izbore za veće odštete, oni će sad raditi dramu pod vodstvom desničarske oporbe.

A s druge strane, kriminal pada u drugi plan kao činjenica da navodno zaražene svinje idu u klaonicu.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by hitman_4 » 24 Nov 2023, 21:09

ja sam na strani ministrice zato što mi je jebozovna!! a ovi seljaci su domovinski okret/ most a domovinski okret će ionako koalirati sa adezeom pa ce opet svi biti skupa
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12168
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by John_Ryder » 24 Nov 2023, 21:26

hitman_4 wrote:
24 Nov 2023, 21:09
ja sam na strani ministrice zato što mi je jebozovna!! a ovi seljaci su domovinski okret/ most a domovinski okret će ionako koalirati sa adezeom pa ce opet svi biti skupa
meni ona kao neka domina izgleda
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by Michel » 24 Nov 2023, 21:26

john_constantine wrote:
24 Nov 2023, 20:58
Michel wrote:
24 Nov 2023, 20:10
Opet projeciraš. Smiri se, imaš puno ljutnje u sebi dragi Cons :P volimo te svi ovdje, bit će sve ok.

Enivej, znam samo da ljudi koze jebu, prvi glas za svinje.

Stay tuned jer stiže mnogo izvještaja.
Ma gluposti... Da su se seljaci držali higijene, ne bi bilo kuge i potrebe za prosvjedima.

Umjesto da se izbore za veće odštete, oni će sad raditi dramu pod vodstvom desničarske oporbe.

A s druge strane, kriminal pada u drugi plan kao činjenica da navodno zaražene svinje idu u klaonicu.
Kuga ne postoji, izmišljena je od strane globalista i vidim opet nisi svjestan što se događa oko tebe. Opet vjeruješ mainstream medijima i tom narativu. Ne znaš što se događa i što im rade.
hitman_4 wrote:
24 Nov 2023, 21:09
ja sam na strani ministrice zato što mi je jebozovna!! a ovi seljaci su domovinski okret/ most a domovinski okret će ionako koalirati sa adezeom pa ce opet svi biti skupa
I ti isto dosta toga ne shvaćaš. Pljuju po HDZ-u i glavni su im neprijatelji ali eto tebi je to najveći problem što bi neki mogli sa HDZ-om :facepalm: jer si ideološki nastrojen. Jebote, globalisti rade protiv nas i žele nam uništiti hranu i sve domaće. Ali tebi je bitno što neki tamo seljaci imaju drugačije mišljenje od tebe u nečemu pazi ti to. Baš si pao na testu kao zadnja naivčina. Što mislim da se ja slažem sa nekim svjetonazorima seljaka, naravno da ne ali to je potpuno nebitno kad bi nam svima glavni cilj trebao biti protiv te elite koje se borimo i koja nam želi uvesti tu agendu koja se događa.

I zato ne možemo naprijed upravo radi ljudi poput vas jer imate tu neku političku ideologiju i to je vama problem. A nije vam problem što rade globalisti. Čuj ti ovo, jebozovna ti :facepalm: kakav papučar umjesto da se da podrška seljacima jer im se sve uništava, vi ćete dati podršku globalistima, Plenkoviću jer upravo to radite protiv njih se borimo.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by john_constantine » 24 Nov 2023, 21:45

Nemrem vjerovati. Michaelov klon se okrenuo protiv Michela. :shock:

Ma koja globalizacija. Hrvatska je potpuno nebitna za sotoniste, novi poredak i one anđeoske divove iz afganistana.
Kuga postoji kao što je postojala i crna kuga.

Ne vjerujem mainstreamu, samo čitam profile tih likova koji su u prosvjedu.

Najveći problem je kriminal koji se događa dok seljaci prosvjeduju. Kamo završavaju svinjska trupla? U vaše paštete i kobasice koje jedete.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by Michel » 24 Nov 2023, 21:52

Bitna je itekako, to nas samo mediji uvjeravaju da nije. Sve im je bitno za ono što dolazi. I to postepeno sve do 2030. godine što planiraju. Sve iscenirano.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12168
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by John_Ryder » 24 Nov 2023, 21:59

Michel wrote:
24 Nov 2023, 21:52
Bitna je itekako, to nas samo mediji uvjeravaju da nije. Sve im je bitno za ono što dolazi. I to postepeno sve do 2030. godine što planiraju. Sve iscenirano.
zašto baš 2030
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by Michel » 24 Nov 2023, 22:36

Imaš ovdje to su ti mainstream https://www.google.com/search?q=agenda+ ... e&ie=UTF-8 gdje žele prodati kao nešto dobro isto kao što se masoni žele prodati kao veliki humanitarci ali ispod površine...

A ovdje je prava istina https://www.bitchute.com/search/?query= ... sort=views pa vidiš i sam kako je sve po scenariju. Prvo korona i bombardiranje o koroni svaki dan i odjednom prestane taman kad počinje Rusija - Ukrajina i bombardiranje svaki dan i onda prestane taman kad počinje Izrael - Palestina. Uz sve to u svakoj zemlji imaš te naše lokalne događaje poput te sad lažne kuge. Pod stalnim smo šokovima kao cijela civilizacija, to jako psihološki utječe (porast mentalnih bolesti i slično) jer ljudi koji lagano psihički pucaju, lakše će prihvatit neke njihove ideje koje će biti sve luđe i luđe. Dug je to proces, i elita je svjesna toga ali zato su mediji iza njih, zato nas svako malo šokiraju na duhovnoj razini. Konačan cilj je uvijek bio NWO i ta agenda. I tu su još naravno katastrofe od potresa do oluja kojih je sve više i više. Ako želiš saznati sve o Agendi 2030. imaš ovaj drugi link što sam ti dao.

YOU'LL OWN NOTHING. AND YOU'LL BE HAPPY - to je njihov moto a jedan od ciljeva te agende je nestašica hrane i ubijanje svega domaćeg što se trenutno događa. Da bi onda oni prodavali neka svoja lažna mesa i kasnije naravno dolaze kukci koje propagiraju. No, da ti sve sad bolje objasnim i to nije nikakva tajna, ovo što ću napisati ne izmišljam već sve imaš na ovom prvom linku koji je mainstrem i gdje predstavljaju to nešto kao dobro.

WEF ima neke sulude ideje, ali ono što je luđe je da se svaka velika zemlja obvezuje ispuniti ovu Agendu 2030. To je osnova svake velike globalne politike, računa i doprinosa pomoći plaćenih našim porezima. Klaus Schwab osnovao je Svjetski ekonomski forum 1971. godine i održava godišnje sastanke “Davos agenda” u Davosu u Švicarskoj. Ovi sastanci uključuju političke vođe i predstavnike industrije iz svih većih zemalja. Otvoreni su u svojim namjerama i krajnjoj želji da oblikuju svijet po svom ukusu s ujedinjenom globalnom elitom. Klaus Schwab je stvarni Darth Sidius još uvijek prerušen u humanitarnog šampiona, kancelara Palpatina - evo zašto.

Agenda 2030, također poznata kao Ciljevi održivog razvoja, bio je skup ciljeva o kojima je odlučeno na UN-ovom samitu o održivom razvoju 2015. Dogovoreno je ukupno 17 ciljeva. WEF je zagovarao svoju "viziju" Agende 2030 od 2016.: Dobrodošli u 2030: Ne posjedujem ništa, nemam privatnosti i život nikad nije bio bolji. Najjezivija rečenica je:
“Povremeno me iznervira činjenica da nemam pravu privatnost. Nigdje gdje mogu otići, a ne biti registriran. Znam da je negdje zabilježeno sve što radim, mislim i sanjam. Samo se nadam da to nitko neće iskoristiti protiv mene.”
Cijela stvar zvuči ludo, ali to je zato što je ludo. Potpuno je nedodirljivo i ekscentrično, ali bez obzira na to, to je ono o čemu su se sastali na G7, u lipnju 2021. i na samitu Svjetske vlade u listopadu 2022., koji je, nimalo iznenađujuće, predvodio Agendu 2030 i koncept "novog svjetskog poretka", kako su ga nazvali. Zatim, mjesec dana kasnije, u studenom 2022. imali smo sastanak G20 koji ne samo da je ponovno pokrivao ciljeve SDG-a, već ga je i ugostio sam Klaus Schwab.

Pa kako je WEF postao tako moćan? Aktivnosti WEF-a financira 1000 tvrtki, koje nazivamo “članovima” i “partnerima”, a koje su neke od najvećih i najbolje rangiranih kompanija u svojim područjima poslovanja. Prvih 100 najvećih organizacija dobiva vlastitu kategoriju kao "strateški partner". Razlog zašto se najmoćnije korporacije na svijetu spremaju za partnerstvo sa WEF-om i obvezuju se na provedbu agendi SDG-a je taj što, dok Schwab brzo opisuje svoju viziju kao humanitarnu, okosnica Agende 2030 je globalna tranzicija na “Stakeholder Capitalism”. Klaus Schwab skovao je ovaj izraz još 1971. kada je prvi put osnovao WEF. "Stakeholderski kapitalizam tvrdi da menadžment poduzeća nije odgovoran samo svojim dioničarima, već mora služiti i interesima svih dionika, uključujući zaposlenike, kupce, dobavljače i, šire, vladu, civilno društvo i sve druge koji bi mogli biti pogođeni ili zabrinut za svoje operacije." Ukratko, izraz podupire ideju da bi korporacije trebale biti u mogućnosti preuzeti vladine dužnosti, političke odluke i planiranje na globalnoj razini za sve relevantne segmente tržišta kako bi "služile" čovječanstvu. To bi dalo moć bez presedana ionako vrlo utjecajnoj grupi tvrtki. To su iste organizacije koje kontroliraju lobiranje diljem svijeta pa ne iznenađuje da bi globalni čelnici stali u red.

Obećanja humanitarne utopije jednostavno prikrivaju stvarnost da će, ako Agenda 2030 bude uspješna, postojati globalna korporativna oligarhija zadužena za nadzor vladine politike. Forum je također bio katalizator niza značajnih globalnih inicijativa, kao što je Global Compact (razvijen zajedno s UN-om); GAVI savez (u početku Globalni savez za cjepiva i imunizaciju); Globalni fond za borbu protiv AIDS-a, tuberkuloze i malarije; proširenje OECD-a; i razvoj koncepta G20.

Tijekom posljednjih 20 godina, Forum je također razvio načelo dionika izvan korporativne razine u istinski globalnu sferu, propisujući da politički, poslovni i lideri civilnog društva moraju raditi zajedno kako bi odgovorili na izazove globalno međusobno povezanog svijeta. WEF sebe opisuje kao "politički neutralan", u smislu da nije vezan ni za kakve nacionalne, političke ili stranačke interese. Djeluje kao think tank, umrežavajući se i utječući na korporativne vođe i vrhunske političare, čelnike nevladinih organizacija i akademike. Iako je najpoznatiji po svom godišnjem sastanku u Davosu, redovito je domaćin velikog broja neformalnijih i privatnih sastanaka diljem svijeta, kao što je Godišnji sastanak novih prvaka (usmjeren na gospodarstva u razvoju), Young Global Leaders Meeting (usmjeren na obećavajuće mladi lideri), te sastanci na temu društvenog poduzetništva i planiranja scenarija. Zajednica Global Leadership Fellows još je jedna vrlo prestižna zajednica koja se sastoji od studenata primljenih u trogodišnji obrazovni program—Global Leadership Fellows Program Svjetskog ekonomskog foruma. Cilj programa je pripremiti odabrane stipendiste za vodstvo u javnom i privatnom sektoru i za rad u svim sferama globaliziranog društva. Najviše upravno tijelo WEF-a je zakladni odbor, koji se sastoji od manjeg broja vrlo utjecajnih osoba od kojih su neke izabrane među financijerima.

Kako bi ovo doista stavio u perspektivu, tijekom govora na Sveučilištu Harvard 2017., Schwab je također izjavio da je
„Ovaj pojam integracije mladih vođa dio WEF-a već mnogo godina, moram reći kad spomenem neka imena poput gđe Angele Merkel, čak i Vladimir Putin i tako dalje, svi su oni bili Mladi globalni lideri Svjetskog ekonomskog foruma,"
rekao je Klaus.
"Ali ono na što smo jako ponosni je mlada generacija poput premijera Justina Trudeaua, predsjednika Argentine i tako dalje.
Glavni tajnik UN-a i Svjetski gospodarski forum potpisali su 13. lipnja 2019. Sporazum o strateškom partnerstvu za provedbu agende 2030 (SDG). U listopadu 2019., nekoliko mjeseci nakon što je WEF potpisao partnerstvo za provedbu 2030., Johns Hopkins centar za zdravstvenu sigurnost, Svjetski ekonomski forum i Zaklada Billa i Melinde Gates bili su domaćini Događaja 201. Događaj 201 bila je vježba visoke razine protiv pandemije u listopadu , 2019., temeljeno na scenariju globalne epidemije SARS-a šišmiša/svinje koja je rezultirala karantinama, zabranama putovanja, prekidima trgovine, javnim dezinformacijama i razvojem cjepiva. Snimljenoj vježbi nazočili su američki CDC, direktor za kineski CDC, Lufthansa Group Airlines, UPS Foundation, NBCUniversal VP, Johnson & Johnson, ANZ Bank/Clayton Utz board, Marriott i drugi. Ilustrirao je područja u kojima će javno/privatno partnerstvo biti potrebno tijekom odgovora na ozbiljnu pandemiju kako bi se umanjio ekonomski kolaps velikih razmjera.

2 mjeseca nakon simulacije događaja 201, covid19 je prvi put identificiran iz epidemije u Wuhanu, prosinac 2019. Dana 11. ožujka 2020. Svjetska zdravstvena organizacija proglasila je pandemijom COVID-19, bolest uzrokovanu SARS-CoV-2 . U srpnju je Klaus Schwab izdao svoju knjigu COVID-19: Veliko ponovno postavljanje, u kojoj istražuje koji su glavni uzroci ove krize i zašto dovode do potrebe za Velikim ponovnim postavljanjem. On navodi:
“COVID-19 stvorio je veliko razorno resetiranje naših globalnih društvenih, ekonomskih i političkih sustava. Ja samo vidim potrebu za takvim dijalogom i vidim potrebu za djelovanjem. Vidim potrebu za velikim resetiranjem. U kojoj bi mjeri došlo do resetiranja? promjenom u bijeloj kući? izbor Joea Bidena na primjer? Ne znam – hm – prvo ne bismo trebali špekulirati o ishodu izbora koje ćemo vidjeti početkom studenog.”
U stvarnosti, slogan “Veliki reset” zagovarao je Covid19 kao priliku za provedbu Agende 2030 ubrzanim brzinama. SDG je uključivao ciljeve globalne besplatne zdravstvene skrbi, uklanjanje siromaštva, ponovnu izgradnju infrastrukture za pripremu za pametne gradove i 14 drugih uzvišenih ciljeva. Slogan su gotovo preko noći ponovili svjetski čelnici. Build Back Better, 2030 SDG, Agenda 21, The Green New Deal, Sustainable Development Goals, Davos Agenda, 4th Industrial Revolution, The Great Reset i "The New Normal" u osnovi su isti programi i upotrebljavaju ih naizmjenično organizacije kao što su Ujedinjeni narodi, Svjetski ekonomski forum, Svjetska banka i Zaklada Rockefeller, uz većinu svjetskih vođa. Ono što više uznemiruje je ono što su jasno izložili u donjim člancima o tome kako zamišljaju da će njihova "utopija" 2030. izgledati. Slijedi istu društvenu strukturu koja je izložena u početnom članku iz 2016., osim što sada napreduju kako bi izvršili svoj plan.

WEF ima neke sulude ideje, ali ono što je luđe je da se svaka velika zemlja obvezuje ispuniti ovu Agendu 2030. To je osnova svake velike globalne politike, računa i doprinosa pomoći plaćenih našim porezima.

Sad (ako) si pročitao sve ovo, sad pogledaj što se događa u svijetu i zbroji dva i dva. 2024. će biti još gora kao i svaka iduća godina do 2030., a šokovi će samo rasti. Većina ljudi je toliko zaglupljena i infantilizirana da ne shvaćaju da ih njihova vlada vidi kao beskorisne debile koje treba eliminirati. Još uvijek sam u šoku koliko je ljudi nesvjesno ove nevaljalosti dok su svi članci i knjige koje sam citirao otvoreni za javnost, doslovno svatko može pristupiti i pročitati. Mislim da su glavni umovi u WEF-u potpuno svjesni da neće ispuniti svoje takozvane humanitarne ciljeve bez prijelaza boli i jada, ali samo šute o svemu tome... Pa će, naravno, ljudi vidjeti argumente poput "manje ugljika", "manje kriminala", "bolji planet", i bit će sretni kad znaju da netko uzima stvar u svoje ruke. A također, nitko ne sluti da će bogata parazitska elita nastaviti živjeti raskošno dok se mase muče da imaju bolji planet. I zato ovo sa nama poljoprivednicima je jako bitno da imamo podršku. Umjesto toga, dobivamo nogu u dupe i gledaju tko je kako ideološki nastrojen. Mislim, kog boli krasan kurac kad imamo istog neprijatelja i kad smo u ratu protiv te elite, mali čovjek protiv tih bogataša. Probudite se više.
Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by Michel » 24 Nov 2023, 22:44

Evo naišao sam na jedan dobar komentar
Morate razmjeti da imamo četri stupa kontrole nad čovječanstvom. Prvi je vojna sila tj. čista sila. Drugi je kontrola na energijom i izvorima energije, treći je kontrola nad proizvodnjom i distribucijom hrane i četvrti i najvažniji je kontrola nad stvaranjem novca (centralne banke).
Elita ima već višestoljetnu kontrolu nad tri stupa i sad zdušno radi da ostvari kontrolu i nad četvrtim stupom - proizvodnjom i distribucijom hrane.
Zato uništavaju mala gospodarstva, zato ubijaju perad i svinje malih seljaka, zato uništavaju usjeve malih farmi i zato je općenito život seljaka sve teži i teži. Proizvodnju hrane silom žele prebaciti na korporacije i tako nas lišiti zadnjeg oblika slobode.

S druge strane, nama ljudima ne treba kontrola nad sva četri stupa da bi bili slobodni.
Dovoljno je da sami proizvodimo svoju hranu i imamo svoje jednostavne izvore energije. Kontrola elite nad vojskom i financijama bi tada postala besmislena jer bi mi bili samodostatni (neovisni o kreditima i štampanju love) a vojske nema dovoljno da sve potaracaju ( a i sama vojska bi odbila poslušnost jer bi imali alternativu).
Pa zamislite samo koliko bi seljaci bili samodostatni kada bi sami proizvodili svoju hranu, vozili traktore i strojeve na vodu (neovisni o naftnim oligarsima) a cijelo imanje napajali energijom skalarnih valova iz jednostavnih uređaja koje bi svaki prosječni električar mogao popraviti i napraviti. Cijela financijska kula od karata bi se srušila.

Nažalost, ljudi nisu svjesni koliko veliku snagu imaju samo kad bi bili svjesni problema. Zato nas bombardiraju zabavom i strahom jer ne žele da razmišljamo, ne žele da u miru sagledamo i shvatimo situaciju.
Nasreću, neki se bude i ima ih sve više i kod njih nema više nazad.
Zato su "oni" ubacili u treću brzinu i pokrenuli izvođenje više planova istovremeno jer ovo je postala bitka sa vremenom.
Da li će se uspjeti skupiti kritična masa probuđenih prije nego oni ostvare totalnu kontrolu sa svojim planom spajanja čovječanstva na AI sustav kontrole.
Bitka je još uvijek neizvjesna...
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by hitman_4 » 24 Nov 2023, 23:03

seljaci nikad bolje nisu živjeli, država im dala pare za traktore i 5x više love za bolesne gice a ne moraju ništa raditi. prosvjeduju članovi domovinskog okreta i cionisticke sekte mosta!!

a minstrica je top i žena koja drži do sebe
Image

Image

Image

Post Reply