Vjera u Boga i seljačka sloga!

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by john_constantine » 25 Nov 2023, 09:04

hitman_4 wrote:
24 Nov 2023, 23:03
seljaci nikad bolje nisu živjeli, država im dala pare za traktore i 5x više love za bolesne gice a ne moraju ništa raditi. prosvjeduju članovi domovinskog okreta i cionisticke sekte mosta!!

a minstrica je top i žena koja drži do sebe
Eto, dobro čovjek rekao.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by hitman_4 » 25 Nov 2023, 10:03

ja sam uvijek u pravu. današnji seljak ima puno više para nego prije 20 godina, samo mora biti poslušan i prati ruke. eu daje velike pare i traktore a za uzvrat seljak više ne mora ni klati životinje!!
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by john_constantine » 25 Nov 2023, 10:18

Tako su i za ribare napravili. Ma kurac bi lovili ribu ako su financijski osigurani do kraja života.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by hitman_4 » 25 Nov 2023, 14:22

john_constantine wrote:
25 Nov 2023, 10:18
Tako su i za ribare napravili. Ma kurac bi lovili ribu ako su financijski osigurani do kraja života.
dobiju lovu od države i onda uvoze tunu i ostalu ribu iz farskih otoka jer ne žele da im brodovi smrde po ribi!!
Image

Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by hitman_4 » 25 Nov 2023, 20:23

kako to da pošteni seljak domagoj vida ne prosvjeduje- čovjek radi, zapošljava ljude i ne žali se!!
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by Michel » 25 Nov 2023, 22:38

Evo ljudi vratio se iz Slavonije. Uh kako je bilo dobro i kakva se zajednica gradi između nas uspješnih poljoprivrednika. Krenuo rano ujutro, došao prije 10 na lokaciju koju su mi poslali. Predstavljap sam svoj Zaprešić i susreo se sa glavnim seljacima. Rekli mi neke stvari koje se događaju i koje ne dobivaju od vlade i koliko je zla ministrica. Zovu je zla vještica. Popričali smo, pojeli jako puno :P i dogovorili se za sastanak idući mjesec u mojoj velikoj kući gdje ćemo se okupiti i napraviti plan. Baš bilo prekrasno iskustvo i nevjerojatna je to zajednica koja drži do tradicije i tako treba ostati.

Pogledajte ovo https://www.facebook.com/pavlicekmarija ... 348501475/ čega se bojiš Plenkoviću, prodao si Hrvatsku i seljake. Dobre ljude ali ćeš izgubiti na kraju kao i sva ta elita.

Ovaj komentar sve govori
Dragi prijatelji bio sam jučer podržati prosvjednike na GP Županja-Orašje i sada sam milijun posto siguran iako sam to i prije znao da su ljudi koji prosvjeduju u pravu te podržavam sve njihove zahtjeve pogotovo zahtjev da se ne ubijaju zdrave svinje.
Po toj logici kada je ne tako davno vladala korona, trebalo nas je sve pobiti da bi se spriječilo širenje bolesti. Bilo je korone i u saboru ali nijedan saborski zastupnik nije ubijen. Isto mora vrijediti i za svinje i ne mogu se zdrave svinje ubijati, to je normalnom čovjeku jasno a pogotovo seljaku koji je othranio te svinje. Na ovoj nesreći seljaka vidim da su neki profiteri razvili dobar biznis i sada je potpuno jasno zašto se ovakve pretjerane mjere i represija primjenjuju nad slavonskim seljakom. Profit i zarada pojedinih moćnika su ključ svega.
Predlažem da se organiziramo tako da dođemo braniti svako dvorište gdje ova kriminalna banda želi doći ubijati zdrave svinje. Ukoliko se na pojedinim domaćinstvima pojave štakori koji žele pobiti zdrave svinje a na tom domaćinstvu nije bilo pojave svinjske gripe i sve su svinje zdrave, predlažem da nas obavijestite putem ove grupe i da se ljudi organiziraju te dođu obraniti dvorište koje je potrebno braniti.
Prije 30 i nešto godina obranili smo Hrvatsku od srbočetničke agresije i osobno sam u tome sudjelovao te sam ponosan na svaku sekundu provedenu u obrani Hrvatske. Isto tako sada ću biti ponosan na svaki trenutak obrane hrvatskog sela i seljaka od agresije iz Brisela i neće mi biti teško doći u bilo koje selo i domaćinstvo koje izrazi potrebu da mu se pomogne.
Damir Jakšić bivši pripadnik 109 brigade HV i specijalne policije Vinkovci.
Umjesto da ljudi vide iz prve ruke, naivčine vjeruju vladi i medijima te pljuju po seljacima onako lagano iz fotelje umjesto da malo istraže što se događa. A i ti ljudi će biti odbačeni jer nisu na pravoj strani.

https://www.paraf.hr/lovrinovic-plenkov ... dQb5HPmc5A
Otimaju li još svinje, na silu? Objavljujte ovdje da cijela Hrvatska vidi kako se oduzima hrana, ulazi u domove, uništava radna mjesta... 🇭🇷👉😑
Ja bi ih snimila. Oni su u sluzbi pa nema krsenja privatnosti. Moze zatrebati na sudu. I objavljujte ovdje da cijela Hrvatska vidi kako se oduzima hrana, ulazi u domove, uništava radna mjesta... 🇭🇷👉😑
I dobro kažu u komentaru, snimat će ih. Ići se na sud i sve jer je sramota ovo što se događa i zataškava.
Ne omalovažavam nikoga i sam uzgajam životinje i samo preko mene mrtvog bi neko mogao da ih ubija izmišljajući neku bolest.Znam dobro šta su učinili onima koje su cijepili u cilju depopularizacije ali naivni su povjerovali slugama globalističkh sotona i pristali su na to
Jozo Marić :prayer: ali hrvat je hrvatu neprijatelj. Nema gorih od ovih koji su protiv seljaka i čovjeka poput ovog na videu, sramota svi koji brane vladu i koji su protiv seljaka. Jebena ste sramota bez ikakvog karaktera, obični kmetovi.
https://www.facebook.com/pero.cvek/post ... 1ubXN4xZZl

Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by hitman_4 » 25 Nov 2023, 23:56

svaka čast našoj zgodnoj ministrici!!
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by John_Ryder » 26 Nov 2023, 01:21

hitman_4 wrote:
25 Nov 2023, 23:56
svaka čast našoj zgodnoj ministrici!!
Bičevala bi te u lateksu!
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by Inferno » 26 Nov 2023, 16:18

John_Ryder wrote:
26 Nov 2023, 01:21
hitman_4 wrote:
25 Nov 2023, 23:56
svaka čast našoj zgodnoj ministrici!!
Bičevala bi te u lateksu!
ja bi radije onu plavu sdpovku iz sabora

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by hitman_4 » 26 Nov 2023, 17:15

ta je socijalnademokratkinja ako mislimo na istu. brutalna i jako bogata milfaca, nekad je vidim u lidlu
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by John_Ryder » 26 Nov 2023, 17:45

hitman_4 wrote:
26 Nov 2023, 17:15
ta je socijalnademokratkinja ako mislimo na istu. brutalna i jako bogata milfaca, nekad je vidim u lidlu
stalkeru :finga:
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by Inferno » 27 Nov 2023, 05:54

hitman_4 wrote:
26 Nov 2023, 17:15
ta je socijalnademokratkinja ako mislimo na istu. brutalna i jako bogata milfaca, nekad je vidim u lidlu
uff e bas ta da, bas je brutalna

u kojem lidlu? da joj pomognem kobasicu odabrati

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by hitman_4 » 29 Nov 2023, 19:14

Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by Michel » 30 Nov 2023, 00:18

Tko danas nije pogledao kako Marijan Pavliček raskrinkava zlu vješticu ministricu obavezno pogledajte. Naježio sam se na video. Auuu kako ju je uništio i svu ološ od ljudi koji je podržavaju, nju, HDZ i svu tu elitu.

Točno vam je na 7:04:21

Đaba ti kazneno djelo kada je pravosuđe i državno odvjetništvo, ustavni sud pa i policija politizirana i pod direktnim utjecajem hdz-a. Optužuju ovdje prosvjednike što im je većina oporbenih političara došla dati potporu a hdz privatizirao sve državne institucije i stavio ih pod utjecaj svoje politike i nikome ništa. Nemaš se kome žaliti.
Meni dvije bolesne i deset zdravi vadiji su uzorke 3.8 nikad nisam dobio nalaze
Nama odvezli 25 , 9
Vadili su uzorak
Kad smo tražili od veterinara nismo dobili
Rekli su nam da ne smiju izdavati nalaze
Nebi vam znala odgovoriti
Eto vam dokaz
Prosvjednici jadni ljudi smrzavaju se na ovakvom vremenu
Isplatu još nismo dobili
Tako da sve lažu što pričaju na TV
gospođo nitko nije dobio nalaze,još nisam čuo da je netko dobio,menii jeinspektorica rekla da ću dobit ali ništa od toga
Jeste gledali Bujicu večeras?
Radi se o lažno pozitivnim testovima‼️Poznato⁉️
Gledao itko Bujicu? Ako niste gledajte...i tko god može pješice, biciklom, traktorom,autom u Vrbicu...sve je jedna velika prevara....sve bolesti u zadnjih 30 godina su služili za punjenje džepova Fuksa i ekipe, bez obzira na uništavanje RH...prokleti bili i svaka lipa koju ste oteli dabogda vas dočekala kao i Hnažekovića!!!!
Evo Bujice od večeras. Bravo za Velimira :prayer:

Image
Antun Golubović je prodana duša!!!
svi ti u komori su prodani i cuclaju jajca 😁 bitno da clanarina sjeda 🤮
Bilo bi dobro istražiti pozadinu i cjelokupni uspon ovog gospodina. Kako je krenuo, tko mu je odobrio kredite i dozvole, kako je dospio na mjesto gdje sada je i još mnogo toga. Svatko ima svoju prošlost koju je nemoguće izbrisati a povezivanjem samo nekoliko činjenica iz prošlosti može se vrlo lako doći do zaključka za koga ovaj gospodin radi.
Izdajica i četnik!
Za njega ostali seljaci znaju da je izdajica
Kako je uništio Dreleta auuuu :prayer: suverenisti su mi sve draži i draži.
https://www.facebook.com/hrsuverenisti/ ... ErjiZB7ovl

Bravo za Gordana :supz:

Fascinantno mi je da ima običnih ljudi koji su protiv poljoprivrednika kakva su to smeća. Stavljam ih u rang političara, elite, dnovinara i sličnih pizduna.

Evo zanimljivih 5 minuta iz Bujice auuuu :D
https://www.facebook.com/10000510720747 ... 093360823/

ISTINA IZLAZI, a bit će još specijalno na ovoj temi. Nedamo se, idemo dalje samo jako :rock:

I Mlinka dobro zbori svi su se pokrenuli to je lijepo za vidjeti.
https://www.facebook.com/domovinskipokr ... 370494486/

Image
Cijenjeni prijatelji: Pod kaznenom odgovornošću tvrdim da nitko nije dobio nikakav NOVAC.
Na žalost među nama nalaze se i oni svjesno ubačeni elementi koji šire LAŽ I NE ISTINU.
U Nedjelju smo međe nama u Županji i otkrili jednog takvog i istog udaljili sa PUNKTA GP ŽUPANIJA.

MOLIM VAS
NE NASJEDAJTE NA LAŽI I NEISTINE FEJSBUK RATNIKA.
STOŽER ZA OBRANU HRVATSKOG SELA
I dalje radi i svakim danom smo sve jači i jači.
Unatoč tome što bivši Sudski porotnici i oni koji su u 11. mjesecu 1991 u Austriji pjevali. SA OVČARAI KABLARA. I taj video sa istom osobom uskoro će biti objavljen.
Tada vidite tko vas LAŽE a tko već 8 noći spava na GP ŽUPANIJA U AUTOMOBILU.
Kao i na ostalim punkovima blokade.
Vlada i Plenković šire laži.

Image
Koliko je ona samouvjerena ,,,, da će promet biti danas u 12 sati normalan , tko je ona da ima pravo na takve izjave......ne želim vrijeđati ali doista bezobrazno i bahato do vrha.😡
Kad ju vidiš, jasno ti je da nije zdrava i normalna. Sličan luđački pogled kao kod njenog mentora luđaka Plenjina. Oboje zreli za psihijatrijsku ustanovu, ali zatvorsku, preopasni su da ih se drži na slobodi 💩💩
Da li je realno i moguce ovako lagati i uvijati i ne reci nista svaki put kad daje izjavu, koliko odvratno smece!! 🤮🤮🤮
Ps. "Ona je sigurna da blokade prometnica nece biti, jer tu je Hr policija"!! 🤮🤮
Vrlo bahata i arogantna. A to se kodnas kaže kad se gladan kruha najede!
Kučka od kučke al ovo je kraj karijere nje i gazde plenkija
Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Vjera u Boga i seljačka sloga!

Post by hitman_4 » 30 Nov 2023, 10:45

ovi seljacki domoljubni okreti i cionisti mostaši su se već raspali, navodno je nekima previše zima za predstavu a neki nisu zadovoljni uplatom domovinskom okreta pa su nemotivirani jer više daje adeze para za nerad a ne moraju se smrzavati vani((nisu navikli)

ove slike su horor, jadna životinja zaklana u užasnim uvjetima
Image

Image

Image

Post Reply