Bangable?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Bangable?

Post by John_Ryder » 01 Dec 2023, 17:17

Inferno wrote:
01 Dec 2023, 16:30
John_Ryder wrote:
30 Nov 2023, 16:32
milfača
pa jel bi ili nebi?
bi
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Bangable?

Post by Inferno » 02 Dec 2023, 11:08

a i ja bi, nećemo se lagati, još je u dobrom stanju, a plastične sisurine su vjv kvalitetne

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Bangable?

Post by Michel » 02 Dec 2023, 11:48

Michel wrote:
16 Nov 2023, 11:33
wow :jawbreaker:
. Dobrodošli dragi moji i svi koji čitate, a ima vas jako puno i sa facea i s ostalih foruma. Raskrinkavao sam ovu temu na temi Raskrinkavanje, ali pošto je ovo ogromnaaaaa tematika, odlučio sam razdvojiti i imat ćemo svi ovdje pravu pravcatu temu o Zemlji kao ravnini. Ovdje ćete naučiti štošta, skupit ćete dosta znanja. Ovdje ćete vjerojatno i koji puta zaplakati jer ste svoj cijeli život vjerovali u Zemlju kao globus. Ovdje ćete biti sretni jer ćete naći svoj mali kutak gdje ćete moći odlučiti VJEROVATI.

Prebacio sam s one teme što sam pisao pa evo. A do idućeg puta koji dolazi uskoro, biti će nevjerojatnih dokaza jer ovo što pripremam je kompletno raskrinkavanje :P
Idemo dalje sa raskrinkavanjem :kokicarenje:

CHATGP potvrđuje da nema stvarnih slika Zemlje iz svemira. I stvarno, ne postoji niti jedna prava slika, sve je CGI.
https://www.facebook.com/groups/flatear ... 843698714/

Evo ogromnog dokaza preporuka da se pogleda. Svemirski kadeti (Channel 4) bila je najveća i najskuplja prevara u povijesti televizije! Trik vrijedan 4,5 milijuna funti (5,5 milijuna američkih dolara) kako bi uvjerio tri člana javnosti da kruže oko Zemlje u ruskoj svemirskoj letjelici... dok su zapravo pet dana bili u najsuvremenijem holivudskom simulatoru. :lol:

Snimio ga je Channel 4 2005., a vodio ga je Johnny Vaughan, Svemirski kadeti su tvrdili da su najveća i najskuplja šala u povijesti televizije.

Izvanzemaljski reality televizijski trik koji je zahtijevao potpunu transformaciju bivše baze američkog zrakoplovstva u Engleskoj (Bentwaters Parks) u fiktivnu rusku svemirsku bazu. Vrhunski inženjering, simulator (Brick Price's WonderWorks) i dizajn zvuka (Dean Andre) ravno iz svijeta Hollywooda. Društveni inženjering u stilu Derrena Browna. I vojska glumaca obučenih da improviziraju za gotovo svaku priliku.

Ali ono što je najviše iznenadilo bilo je to što je *stvarno djelovalo*. U prosincu 2005., svemirski kadeti Billy, Keri, Paul i glumac Charlie Skelton iskreno su vjerovali da su astronauti, 200 km iznad Zemljine površine u ruskom svemirskom brodu nazvanom Earth Orbiter One. Do velikog otkrića...

Pa kako su to učinili? Ovo je priča o svemirskim kadetima na Channel 4.

I onda dodate sve one videe od NASE i njihovih "astronauata u svemiru" i kako se čudno ponašaju i vise na žicama sve će vam biti jasno.

Istina se skriva jer je previše stručnjaka na ovom svijetu a pametnim ljudima koji koriste svoj mozak i svoje oči nedaju da ta istina ispliva. Niti mogu ljudi na velike dubine niti će ikada na velike visine. A filmska industrija i televizija plasiraju laži koje nažalost ljudi primaju pod istinu. Mislim da će prvo kod ljudi evoluirati mozak jer ga nažalost ne koriste više.

:lol:
Image

Pogledajte ovaj video traje vam samo 2 i pol minute.
https://www.facebook.com/vigor.colnar.9 ... t1cMf5w8tl

Da da, tko vidi vidi, a tko ne, slijep je.
Image

Image
Image

Ovo je jedan od najjačih videa ikad. Evo, recite sad nešto na ovo da vam nije sumnjivo. Ryderu, znam da ne vjeruješ ali bih volio da pogledaš ovaj kratki video. Ne trebaš ni dalje vjerovati ali zar nemaš iti malo sumnje da se nešto skriva. Eto, ne treba biti ravna zemlja, ali kad pogledaš ovaj video mislim pogledaj astronauta ne zna što da kaže osramotio se a ovom što je pitao svaka čast na mudima. I onda na kraju ga je lijepo zašamarao sa pitanjem "jel možda to zato što ste snimali pod vodom" a to pod vodom je bitno jer NASA uči svoje "astronaute" i trenira POD VODOM mislim imate mali milijun videa o velikim NASINIM filmskim studijima u kojima imaju ogromne bazene. Uostalom, pogledajte videa koja sam stavljao.

I ovaj što je pitao je na kraju rekao da pogledamo video bubble in space pa evo našao sam jedan od videa bubble in space iliti ga snimano pod vodom sa vrhunskim CGIem kako su razotkriveni :kokicarenje:








Houston we have problem! :lol:

To je to zasad, stay tuned do idućeg puta :P

I za globusare :P

Sve jasno na ovom dole linku
https://www.facebook.com/groups/9732465 ... 9202700608 samo pogledajte to Sunce baš kako i treba biti na ravnoj zemlji, a to je da Sunce nije tako udaljeno kako globusari govore i kako NASA govori. Sunce je dosta bliže, a ovo je dokaz.

Image
Image
Image
Image
Image

Evo ti odgovora. Isto se zapitaj zašto je sotonistička elita bila protiv filma Sound of Freedom :wink:


Pogledaj si malo ove videe
https://www.facebook.com/groups/1095047 ... 3802742656
Ovaj o teleskopu
https://www.facebook.com/groups/1095047 ... 728701995/

Pogledaj ovaj video pogotovo drugi dio videa o NASI koliko tu laži ima pa doslovno ti je pred nosom sve.

Još jedno uobičajeno pitanje koje postavljaju Globe Earthersi je, "ako je Zemlja ravna, zašto su onda svi drugi planeti okrugli?" Za početak, Zemlja je ravnina, a ne planet, i jednostavnim dodavanjem "t" na kraju su moderni astronomi lingvistički transformirali našu ravninu Zemlje u globus koji se okreće oko Sunca. Riječ "okrugla" također vara, jer bi se većina ravnozemljaša složila da je Zemlja okrugla poput novčića, samo ne okrugla poput lopte. Iznoseći ovaj argument na internetu, globulari često će predstavljati sliku tradicionalnog heliocentričnog modela s osam sfernih planeta i ravnom Zemljom među njima koji lebde u svemiru. Cijeli je ovaj koncept, međutim, lažan jer niti jedan pljosnati planet ne vjeruje u lebdeći ravni planet u prostoru treći od Sunca u heliocentričnom Sunčevom sustavu.

Na mnogim NASA-inim CGI prikazima planeti doista izgledaju sferični, ali kada ih sami gledate kroz teleskop ili super-zoom kameru, svakako je upitno jesu li planeti sferični ili ne. Svaki put kad sam osobno promatrao planete izgledaju kao mala, relativno ravna, okrugla svjetla i nimalo kao golemi sferični terra firma svjetovi. Samo na snimkama NASA-e i drugih "službenih" svemirskih agencija planeti izgledaju kao trodimenzionalni kuglasti svjetovi; na amaterskim snimkama izgledaju više kao dvodimenzionalna svjetla, slično svim ostalim zvijezdama. Zapravo, prije nego što su ih nazvali "planetima", stari su ih nazivali "zvijezdama lutalicama" jer su se od ostalih "fiksnih zvijezda" razlikovale samo po svojim relativnim kretnjama. Svaki od njih ima svoj jedinstveni izgled, ali nijedan od njih ne izgleda kao sferni svjetovi, čak ni Saturn koji izgleda više kao kružna svjetiljka s aureolom svjetlosti oko sebe.

U konačnici, međutim, potpuno je irelevantno kakvog su oblika ostali planeti kada se želi dokazati oblik Zemlje. Zamislite da pozovete izvođača u svoju kuću da izmjeri dimenzije vašeg poda, a oni umjesto toga odmah izvade svoj metar i počnu mjeriti sva ugradbena svjetla u stropu! To je upravo ono što Globe Earthersi rade tvrdeći da pružaju znanstvene dokaze za oblik Zemlje pod našim nogama gledajući svjetla na nebu iznad naše glave. Poput mađioničara koji vas jednom rukom ometaju dok vas drugom varaju, apologete globusa kada se od njih zatraži empirijski, mjerljivi dokaz o obliku Zemlje pod njihovim nogama, neizbježno umjesto toga okreću nos prema nebu i počinju govoriti o obliku Zemlje. Ali čak i da su svi ostali planeti stvarno kugle, kakve to veze ima s oblikom Zemlje?

Pogledaj i ovaj video. Dobro će te nasmijat, ali i otvorit oči.

Najveći dokaz za mene je kako se astronauti ponašaju, njihovo raspoloženje. Zamisli da si pravi astronaut u stvarnom svemiru. Radio si cijeli život da postaneš astronaut na pravom ISS-u... bi li mirno stajao dok odgovaraš na pitanja u Zero G? Nešto što doživi samo nekoliko ljudi?

Naravn da ne. Uživao bi, skakao, smijao se, radio flipoe. Bilo bi to nevjerojatno zabavno i radosno iskustvo. Obuzela bi te radost. Ti i ostali astronauti uzbuđeno biste nosili kameru uokolo, prirodno koristeći više kutova umjesto jednog fiksnog kuta, uključujući krupne planove i vireći kroz prozore jer je to tako cool. Ne bi bilo potrebe da budete nervozni i napeti i da stojite mirno kao da nešto skrivate iza leđa. Ali to je upravo ono što vidimo. Svaki pojedini astronaut ima izraz lica jer doslovno oko struka i iza leđa nose dokaz svoje krivnje i to im je u potpunosti vidljivo. Moraju se natjerati da zapamte da publika to ne može vidjeti zbog trikova s ​​kamerom!! Zato su toliko zabrinuti i uplašeni. Oni znaju da je njihova prijevara očita i dovoljno pronicljivom promatraču. Kad astronaut u videu napravi flip, očito je da je naporan i oni dožive kratku dezorijentaciju, što dokazuje otvorena čeljust dok započinje i završava flip. Da je doista u Zero G, okretanje bi bilo bez napora i ne bi zahtijevalo izvijanje tijela i ne bi uzrokovalo osjećaj dezorijentacije, jer ste već plutali prije nego što je okret počeo.

Ovi ljudi mogu lažirati vizualne slike koliko god žele, mogu stvoriti najbolji CGI koji je ljudska rasa ikada vidjela. Nije važno. Ne možete lažirati prave ljudske emocije. Izrazi lica, trenutne reakcije i govor tijela uvijek će govoriti istinu.

Ima još mnogo toga, ali polako budem sve raskrinkao o lažnom globusu :kokicarenje:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Bangable?

Post by John_Ryder » 06 Dec 2023, 13:56

Marina Opačak Bilić, brutalna milf političarka
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Bangable?

Post by hitman_4 » 06 Dec 2023, 15:45

i jedna od najbogatijih tamo. nadam se da će ići sa hadezeom da ju gledamo duže u saboru

bila i na koncertu prijovičke :supz:
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Bangable?

Post by John_Ryder » 06 Dec 2023, 16:42

hitman_4 wrote:
06 Dec 2023, 15:45
i jedna od najbogatijih tamo. nadam se da će ići sa hadezeom da ju gledamo duže u saboru

bila i na koncertu prijovičke :supz:
uffff baš je.... :P :mrgreen:
Image

Image

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Bangable?

Post by John_Ryder » 06 Dec 2023, 16:42

John_Ryder wrote:
06 Dec 2023, 16:42
hitman_4 wrote:
06 Dec 2023, 15:45
i jedna od najbogatijih tamo. nadam se da će ići sa hadezeom da ju gledamo duže u saboru

bila i na koncertu prijovičke :supz:
uffff baš je.... :P :mrgreen: neka bude stalno u saboru, da sam Plenki stavio bi je da sjedi kraj mene i povećao joj plaću za 2000 eura :rock:
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Bangable?

Post by Inferno » 12 Dec 2023, 16:23

Image


Volite li malo strože? Jel bi riskirali biti nasamo s njom?

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Bangable?

Post by Michel » 12 Dec 2023, 16:56

Koliko ovdje neki pate od nejebice :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Bangable?

Post by John_Ryder » 12 Dec 2023, 19:11

ufffff riskirao bi
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Bangable?

Post by Inferno » 13 Dec 2023, 05:47

Michel wrote:
12 Dec 2023, 16:56
Koliko ovdje neki pate od nejebice :P
ajde priznaj da ti se odmah digao na strogu tetu

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Bangable?

Post by Inferno » 13 Dec 2023, 05:48

John_Ryder wrote:
12 Dec 2023, 19:11
ufffff riskirao bi
i ja bi isto riskirao, moglo bi biti baš interesantno :D

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Bangable?

Post by John_Ryder » 13 Dec 2023, 11:06

Inferno wrote:
13 Dec 2023, 05:48
John_Ryder wrote:
12 Dec 2023, 19:11
ufffff riskirao bi
i ja bi isto riskirao, moglo bi biti baš interesantno :D
a šta ako bi te htjela bičevat :lol:
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Bangable?

Post by Inferno » 13 Dec 2023, 18:07

John_Ryder wrote:
13 Dec 2023, 11:06
Inferno wrote:
13 Dec 2023, 05:48
John_Ryder wrote:
12 Dec 2023, 19:11
ufffff riskirao bi
i ja bi isto riskirao, moglo bi biti baš interesantno :D
a šta ako bi te htjela bičevat :lol:
onda bi ja njoj pokazao prangiju pa bi joj odma sline počele curiti

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Bangable?

Post by John_Ryder » 13 Dec 2023, 20:45

Inferno wrote:
13 Dec 2023, 18:07
John_Ryder wrote:
13 Dec 2023, 11:06
Inferno wrote:
13 Dec 2023, 05:48


i ja bi isto riskirao, moglo bi biti baš interesantno :D
a šta ako bi te htjela bičevat :lol:
onda bi ja njoj pokazao prangiju pa bi joj odma sline počele curiti

:rock:
Image

Image

Post Reply