Zakazan sastanak!

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Zakazan sastanak!

Post by Michel » 30 Aug 2023, 19:30

Strašno što se dogodilo danas kod mene u Zaprešiću par ulica udaljenih od moje velike kuće. Dečko, mislim dečko... Momak, odrasli muškarac u 40-ima se ubio nakon što je napao svojeg brata. Momak je bio ovisnik o igricama, nije izlaazio i priča se da je bio junfer i pritajeni homoseksualac. Bio je nagluh pa je bio izrazito frustriran. Naravno, susjedi govore kako je bio drag, dobar to tako inače ide ali kako sam malo razgovarao sa drugim susjedima govorili su mi da nije bio normalan i da je po cijele dane igrao nasilne igrice koje su ga oblikovale i da je izgubio kompletno kontakt sa stvarnim svijetom zbog tih igrica.

Ostavio je i ceduljicu na kojoj je napisao
OSTAVITE ME DA IGRAM!!!
Enivej, sazvao sam lokalni sastanak pošto sam u vijeću među glavnima zbog svojeg utjecaja i sutra imamo sastanak kako da pokažemo put mladima koji su izgubljeni u svijetu igrica da ne budu slučajno kao ta osoba koja se ubila.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Zakazan sastanak!

Post by John_Ryder » 30 Aug 2023, 19:55

hahahahahahahahahaahaahahahahaahahahahaha
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Zakazan sastanak!

Post by john_constantine » 30 Aug 2023, 20:14

:mrgreen: Isuse, kakav jebeni stalker i bolesnik. :mrgreen:
Michel puši karu.

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Zakazan sastanak!

Post by Inferno » 30 Aug 2023, 20:53

Michel wrote:
30 Aug 2023, 19:30
Strašno što se dogodilo danas kod mene u Zaprešiću par ulica udaljenih od moje velike kuće. Dečko, mislim dečko... Momak, odrasli muškarac u 40-ima se ubio nakon što je napao svojeg brata. Momak je bio ovisnik o igricama, nije izlaazio i priča se da je bio junfer i pritajeni homoseksualac. Bio je nagluh pa je bio izrazito frustriran. Naravno, susjedi govore kako je bio drag, dobar to tako inače ide ali kako sam malo razgovarao sa drugim susjedima govorili su mi da nije bio normalan i da je po cijele dane igrao nasilne igrice koje su ga oblikovale i da je izgubio kompletno kontakt sa stvarnim svijetom zbog tih igrica.

Ostavio je i ceduljicu na kojoj je napisao
OSTAVITE ME DA IGRAM!!!
Enivej, sazvao sam lokalni sastanak pošto sam u vijeću među glavnima zbog svojeg utjecaja i sutra imamo sastanak kako da pokažemo put mladima koji su izgubljeni u svijetu igrica da ne budu slučajno kao ta osoba koja se ubila.
U koliko je sati taj sastanak i gdje? doći ćemo mi sa foruma baš da vidmo koliko si utjecajan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Zakazan sastanak!

Post by Michel » 31 Aug 2023, 07:06

Rano i lijepo jutro, nazvali me da danas dođem prije na sastanak pa da budemo gotovi sa planom do 15... Jer ipak svi očekuju od nas da vide kako dalje nakon ovoga i što možemo napraviti po pitanju ovisnika o igricama koji su sve nasilniji.

Sastanak je trebao biti tamo blizu trga ali sam sazvao u zadnji čas da bude kod mene jer imam veliku kuću pa ima mjesta.

Uh, vidim da i na faceu komentiraju u grupi sve ovo tako da će dan biti zanimljiv. Važno da dođemo do rješenja :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Zakazan sastanak!

Post by John_Ryder » 31 Aug 2023, 08:53

Michel wrote:
31 Aug 2023, 07:06
Rano i lijepo jutro, nazvali me da danas dođem prije na sastanak pa da budemo gotovi sa planom do 15... Jer ipak svi očekuju od nas da vide kako dalje nakon ovoga i što možemo napraviti po pitanju ovisnika o igricama koji su sve nasilniji.

Sastanak je trebao biti tamo blizu trga ali sam sazvao u zadnji čas da bude kod mene jer imam veliku kuću pa ima mjesta.

Uh, vidim da i na faceu komentiraju u grupi sve ovo tako da će dan biti zanimljiv. Važno da dođemo do rješenja :P
Hoće li na sastanku biti govora o jednoj važnoj temi.O vraćanju tableta preko uputnice HZZO-a za osobe sa poremećajem ličnosti i paranoidnom šizofrenijom za jednu osobu sa foruma?
Molim očitovanje.
Lp.
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Zakazan sastanak!

Post by Inferno » 31 Aug 2023, 14:18

Michel wrote:
31 Aug 2023, 07:06
Rano i lijepo jutro, nazvali me da danas dođem prije na sastanak pa da budemo gotovi sa planom do 15... Jer ipak svi očekuju od nas da vide kako dalje nakon ovoga i što možemo napraviti po pitanju ovisnika o igricama koji su sve nasilniji.

Sastanak je trebao biti tamo blizu trga ali sam sazvao u zadnji čas da bude kod mene jer imam veliku kuću pa ima mjesta.

Uh, vidim da i na faceu komentiraju u grupi sve ovo tako da će dan biti zanimljiv. Važno da dođemo do rješenja :P
Dokaži da je bilo sastanka, da ne ostane samo na riječima

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Zakazan sastanak!

Post by Michel » 31 Aug 2023, 19:58

Došao sa sastanka. Uglavnom, pošto je forum jako čitan, bit ćete svi obavješteni kada dođemo do konačnog rješenja. Brat samobuojice zbog nasilnih igrica je isto tu bio. Razgovarali smo s njim i rekao je da nije radio, curu u životu nije imao i da je bio jako agresivan prema njemu zadnjih nekoliko godina. Pitali smo ga koliko misli da su igrice bile stvaran problem jer nitko od nas ne voli generaliziranje. Rekao je da je doslovno gledao pred očima kako mu se brat transformira u potencijalnog ubojicu i da je imao neviđene izljeve bijesa. Onda se rasplakao. Dali mu podršku. U mojoj velikoj kući bilo nas je 24, skoro pa svi predstavnici naše lokalne zajednice (inače nas je 29)... Na kraju se fino najeli iz moje kaminske peći i ogromnog američkog roštilja stvarno je bilo fino (hvala Vedranu i Mireli što su dodatno sve organizirali).

Novi sastanak uskoro pa ćemo nadam se doći do rješenja i tražiti novi zakon što se tiče osoba koje konstantno igraju igrice koje loše utječu na njih. Pokušat ih nekako ugasit, ograničit kretanje.

Vidim i moja grupa na faceu počela pisati i samo mali dio da previše ne stavljam što pišu.

Image
Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Zakazan sastanak!

Post by Inferno » 31 Aug 2023, 22:01

Michel wrote:
31 Aug 2023, 19:58
Došao sa sastanka. Uglavnom, pošto je forum jako čitan, bit ćete svi obavješteni kada dođemo do konačnog rješenja. Brat samobuojice zbog nasilnih igrica je isto tu bio. Razgovarali smo s njim i rekao je da nije radio, curu u životu nije imao i da je bio jako agresivan prema njemu zadnjih nekoliko godina. Pitali smo ga koliko misli da su igrice bile stvaran problem jer nitko od nas ne voli generaliziranje. Rekao je da je doslovno gledao pred očima kako mu se brat transformira u potencijalnog ubojicu i da je imao neviđene izljeve bijesa. Onda se rasplakao. Dali mu podršku. U mojoj velikoj kući bilo nas je 24, skoro pa svi predstavnici naše lokalne zajednice (inače nas je 29)... Na kraju se fino najeli iz moje kaminske peći i ogromnog američkog roštilja stvarno je bilo fino (hvala Vedranu i Mireli što su dodatno sve organizirali).

Novi sastanak uskoro pa ćemo nadam se doći do rješenja i tražiti novi zakon što se tiče osoba koje konstantno igraju igrice koje loše utječu na njih. Pokušat ih nekako ugasit, ograničit kretanje.

Vidim i moja grupa na faceu počela pisati i samo mali dio da previše ne stavljam što pišu.

Image
Image

ovo sam fino uzeo quote, u kutu slike ti na stvaratelju lažnih objava piše da aktiviraš profil


razotkriven si :supz:

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Zakazan sastanak!

Post by Michel » 31 Aug 2023, 22:41

Pošto mi iz grupe javljaju da me se opet lažno optužuje a pošto ne vidim što piše jedan od troje debila rekli su mi da samo slikam onaj dio di piše aktiviraj da pokažem što je to i kad to napravim, da napišem lažovi opet lažu. Ne znam za što me optužuju sad ali evo.

Image

Lažovi opet lažu! :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Zakazan sastanak!

Post by Inferno » 31 Aug 2023, 23:09

Drago mi je da čitaš moje postove majmune 🤣

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Zakazan sastanak!

Post by Inferno » 31 Aug 2023, 23:10

Kupi si windowse sirotinjo lopovska

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Zakazan sastanak!

Post by John_Ryder » 31 Aug 2023, 23:21

Inferno wrote:
31 Aug 2023, 23:10
Kupi si windowse sirotinjo lopovska
AHAHAHHAHHAHAHAHAHAAHAAHHAHAHAHAHAH KAKVO PIŠANJE PO SIROTINJI.
Sastanci, tisuće i tisuće eura prihoda, veliki poduzetnik....kad ono activate windows ahahahahha ko zadnji šmrkavi srednjoškolac :finga: :rock:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Zakazan sastanak!

Post by Michel » 01 Sep 2023, 00:57

Jebote, spavam sa Lukrecijom u krevetu i netko kuca na vrata (imam onu kuc kuc spravu od željeza u obliku krave) pošto imam veliku kuću i uglavnom netko kuca i mene budi, Lukrecija budi i Biser počne plakati. Uzimam vile i u boksericama ko pravi muškarac otvaram vrata kad Mirela i Vedran jedva dišu jer su trčali i govore mi 'imamo situaciju'.

Rekli mi da ovaj što se ubio da očito ima fanove koji su isto zaljubljenici i ovisnici o igricama i da napadaju Random ljude u našoj zajednici. Sad se trenutno skrivaju po šumi pa čekamo još ljudi i idemo u šumu sa bakljama, vilama, motikama. Ne želim nasilje jer nikad nisam bio nasilan ali bitno je da ih ulovimo pa predamo zakonu.

Javim kako je prošlo pošto znam da dosta ljudi čita i očekuju izvještaje.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Zakazan sastanak!

Post by Inferno » 01 Sep 2023, 05:55

John_Ryder wrote:
31 Aug 2023, 23:21
Inferno wrote:
31 Aug 2023, 23:10
Kupi si windowse sirotinjo lopovska
AHAHAHHAHHAHAHAHAHAAHAAHHAHAHAHAHAH KAKVO PIŠANJE PO SIROTINJI.
Sastanci, tisuće i tisuće eura prihoda, veliki poduzetnik....kad ono activate windows ahahahahha ko zadnji šmrkavi srednjoškolac :finga: :rock:
Vjerojatno mu mama neće dat novce za sranja po kompjuteru :lol:

Post Reply