Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11424
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 19 Oct 2023, 06:33

John_Ryder wrote:
18 Oct 2023, 23:00
Izraelci su isti kurac ko nacisti
Identični. Sve su započeli, svaki rat u povijesti su oni krivi u pozadini krenu i drže figure. Ovo kako ubijaju sad civile je gadljivo ali drago mi je da se sve više ljudi budi.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Inferno » 19 Oct 2023, 09:56

Michel wrote:
19 Oct 2023, 06:33
John_Ryder wrote:
18 Oct 2023, 23:00
Izraelci su isti kurac ko nacisti
Identični. Sve su započeli, svaki rat u povijesti su oni krivi u pozadini krenu i drže figure. Ovo kako ubijaju sad civile je gadljivo ali drago mi je da se sve više ljudi budi.
Jedini tko je ovdje nacist je onaj koji je antisemitist i protiv židova, a evo malo bure i nacisti već sami izlaze sa svojim lažima.

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by hitman_4 » 19 Oct 2023, 12:44

Michel wrote:
19 Oct 2023, 06:33
John_Ryder wrote:
18 Oct 2023, 23:00
Izraelci su isti kurac ko nacisti
Identični. Sve su započeli, svaki rat u povijesti su oni krivi u pozadini krenu i drže figure. Ovo kako ubijaju sad civile je gadljivo ali drago mi je da se sve više ljudi budi.
pa tamo se ubijaju civili zadnjih 70 godina, a kako je država izrael rekla ovo je za njih 9/11 i kao u filmu purge mogu nastaviti još brutalnije ubijati uz potporu amerike, eu i susjednih arapskih zemalja. ako baš pretjeraju onda samo izvrnu istinu i kažu da su ovi sami sebe raketirali. nema tu nikakve nade, svijet je tako posložen
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11424
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 19 Oct 2023, 13:26

Pa no, poubijali su civila žene djeca i nevini muškarci na stotine tisuća. Ali jel znaš zašto su rekli da je ovo za njih 9/11 kad je "Hamas" to napravio? Čitaj između redaka.

Eliti je sve u simbolici i kodovima. To su rekli jer je 9/11 bio inside Job nakon kojeg su Ameri objavili rat protiv terorizma a oni to sami sebi napravili. Tako i Izraelci su napravili ovo za što okrivljuju Hamas. O tome se radi jer nema nikakvog smisla da je to Hamas napravio jer su znali što ih čeka i zato su Izraelci to rekli i tako iskomunicirali simbolično i priznali da je to inside Job i da su oni ti koji su napali svoje ljude. I tako nova predstava može početi.

Budem polako počeo sve to raskrinkavati.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by hitman_4 » 19 Oct 2023, 13:38

pa vjerujem da je vodstvo hamasa kontrolirano od strane mosada... oni videi teroristi na motociklima, paraglajderima sa gopro kamerama kao da gledam uncharted 4
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by John_Ryder » 19 Oct 2023, 13:54

Hamas fanboyevi
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11424
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 19 Oct 2023, 15:02

Ne znam po čemu. To je kao da ja zaključimo da si Hamas fanboy na temelju ovog tvog posta
John_Ryder wrote:
18 Oct 2023, 23:00
Izraelci su isti kurac ko nacisti
I sad si ti po ovim liberalima i gejevima antisemit jer govoriš istinu. Da je Hamas ono stvarno učinio osudio bih ih jer to svatko normalan osuđuje. Osuđujem i sad ali znam tko je to napravio a to su Izraelci napravili pokolj vlastitom narodu samo da bi započeli nešto a što je to, vidjet ćemo sigurno uskoro jer nije to samo radi toga da napadaju Palestinu, mnogo je dublje od toga.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by John_Ryder » 19 Oct 2023, 16:08

Židovi kontroliraju medije, tako da se prezentiraju oni kao patnici,i kao good guys...a najgora gamad su.
Navodno i dosta videa namontirano, editirano...
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11424
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 23 Oct 2023, 11:33

https://net.hr/webcafe/svastara/bacila- ... 50bfc1e71d


Ženski Vlahov. Samo zamislite kakva ti osoba moraš biti da ideš tako nešto raditi a radi čega... Radi klikova i propagande i onda se novinari čude što ljudi misle da su najveća govna.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by John_Ryder » 23 Oct 2023, 12:34

Michel wrote:
23 Oct 2023, 11:33
https://net.hr/webcafe/svastara/bacila- ... 50bfc1e71d


Ženski Vlahov. Samo zamislite kakva ti osoba moraš biti da ideš tako nešto raditi a radi čega... Radi klikova i propagande i onda se novinari čude što ljudi misle da su najveća govna.
Pljuc na ovakve.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11424
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 26 Oct 2023, 21:33

Evo da vidite kako je dečko od lopatara lemonzooa osramoćen u raspravi na forumu haer. Njegov dečko je isto moderator i isto piše na tom jednom podforumu a taj dečko ne skriva da je gay kao lopatar lemonzoo i njegov dečko je moderator na podforumu pazite sad... Duhovnost i Religija. Gay moderira ta dva podforuma na što je spao ovaj svijet. I uglavnom, lopatarov dečko štuje Izrael i nema nikakvih emocija prema poginuloj djeci u Palestini i što Izrael radi njima desetljećima. I danas su ga dobro špotali na jednoj temi pa evo prenosim kako je lemonzoov dečko zašamaran.
Daj si malo pogledaj i nebrojene snimke i fotografije mrtve palestinske djece, koja umjesto da je život pred njima sad su u mrtvačkim vrećama. Sram te može biti zbog trivijaliziranja i slanja tog tik tok bullshita kao odgovor na moj prethodni post.
To o "zaklanim bebama" je jebena laž.

https://www.unz.com/aanglin/israeli-...wanting-proof/

Gdje su slike toga?

S druge strane imamo masu slika, snimki mrtve palestinske djece. Beba. Ubijene palestinske djece i beba. Nikakav fotošop, nikakve laži. Brutalna stvarnost.

To tebe licemjera naravno ne zanima. Nije te naravno sram jer čim širiš te propagandne medijske laži i opravdavaš genocid i ratne zločine, jasno je kakva si kreatura. A upravo se ti koristiš tim jeftinim emocionalnim manipuliranjem, ista manipulacija javnog mnijenja kojom se služe ti mediji. Ti si u biti njihov trbuhozborac. Gadiš mi se i ti koji opravdavaš te izraelske ratne zločine i čitav njihov genocid i infanticid, a i svi ti barbari koji su naredili te ratne zločine. Ne bih te pljunuo, samo bih te sad poslao u Gazu i da ne možeš iz nje izaći dok traju zvjerska bombardiranja civila ondje.
Ja "takve" ne podržavam. To nisam nigdje rekao. Ne laži.

A kko ćemo već o klanjima, mogu ti navesti brojne povijesne primjere izraelskog klanja i ubijanja palestinskih civila: masakr u Deir Yassinu, 4. travnja 1948. kad su vezali civile za stabla i žive ih spalili, civile su postrojili i streljali ih, oko 300 ubijenih.

Masakr u Qalqilyi, 10. listopada 1956., napad na selo avionima i tenkovima, 70 mrtvih.

Masakr u Bahr al Baqar, 9. travnja 1970., bombardirana egipatska osnovna škola, 46 mrtve egipatske djece, učenika škole

Masakr u Sabri, 16. rujna 1982. kad su opkolili dva izbjeglička kampa i kad je militantna skupina koju je angažirao i naoružao Izrael u 3 dana pobila 3500 civila. Izraelski vojnici su pri tome sprječavali da civili pobjegnu.

Masakr u Al Aqsi, 8. listopada 1990. kad su nasumice pucali i pobili 21 osobu

Da ne spominjemo masakre u Gazi 2006., 2014. itd. Na desetke tisuća žrtava.

Dali bi se scvesci knjiga napisati, da popune jednu člitavu knjižnicu samo o njihovim brutalnim zvjerstvima i ratnim zločinima.


A nisu li kibuci zapravo utvrde s naoružanim civilima? To onda više nisu civili ako su naoružani. Ali protiv napada na civila sam načelno. Koja god strana da je u pitanju, bio kibuc ili ne.
Ja recimo ne prodržavam nikoga. Niti izraelce niti palestince. Ja sam samo protiv klanja koje čine obje strane u ovom divljem sukobu.
Ono što je najžalosnije, do mira može doći. Obje strane samo trebaju prestati pucati. Naravno, to podrazumijeva da zatomiš želju za osvetom što je najteži korak.
Ubijanje djece tu samo odmaže. Onda strana žrtve želi ubiti djecu prve strane. Kad ju ubije onda prva strana ide opet ubijati djecu druge strane i tako unedogled.
Ima li kraja tome?
Ne.
Kraj može biti jedino ako jedna strana bude potpuno pobijena.

Dakle, ti navijanjem za jednu stranu podržavaš potpuni nestanak druge strane.
Popušio si priču, kao i za Ukrajinu koju više ni ne spominješ.
Bolesnooo šamaranje. Danas će i lopatar lemonzoo dobit šamare od svojeg dečka, ali u krevetu, po guzi :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by hitman_4 » 26 Oct 2023, 22:08

kak to da taj forumhr nikad nije propao.. jbte imaju isti dizajn već 20 godina...
Image

Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Inferno » 27 Oct 2023, 06:09

hitman_4 wrote:
26 Oct 2023, 22:08
kak to da taj forumhr nikad nije propao.. jbte imaju isti dizajn već 20 godina...
mihaela im placa da sa vise profila ostavlja oglase u usamljena srca

User avatar
Michel
Posts: 11424
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 28 Oct 2023, 01:24

Ne znam jeste li čuli za našeg ratnog novinara Zorana Marinovića? Pratim ga godinama jer je jedna od rijetkih osoba kojima vjerujem. Dao je jedan od najboljih intervjua koje sam ikad pročitao prije 7, 8 godina evo ovdje tu https://www.lupiga.com/intervjui/razgov ... e-s-vragom i vidi se da nema uljepšavanja baš surovo i osjeti se iskrenost. Onda sam ga pogledao na podcastu inkubatoru dva puta gostova prije dvije godine i prije 9 mjeseci.




A to sve pišem zato što smo svi nedavno popljuvali Vlahova no nakon što sam pročitao ono što Zoki govori, povlačim pljuvačku i javno se ispričavam Vlahovu za pljuvačinu jer ima jako smisla i logike ovo što Zoki govori. Meni Vlahov nikad nije bio simpatičan i to je sigurno jedan od razloga zašto sam tako brzo osudio i plus tome slika je stvarno bila smiješna ovi iza njega sa mobitelima, a on izvještava sa ratne scene. Mislim, normalno je da će ga svi osuditi no Zoki mi je dao novu percepciju i hvala mu tome jer kao što sam napisao, stvarno vjerujem tom čovjeku. I ja da sam novinar koji otiđe tamo, a nema ratnog iskustva usrao bi se i ne bi mi palo napamet snimati nešto i izvještavati već tek kad se smiri i normalno je onda da su neki na mobitelima i slično.
Image
Image

A s druge strane onog Miletića kojeg smo isto svi pljuvali, to je zasluženo jer ga je Zoki popljuvao i rekao istinu evo je tu :D
Image

Tako da svaka čast Zokiju što realno izvještava. Možete ga pratiti na faceu, čovjek govori istinu.

https://us.firenews.video/world-news/cr ... qel4Q4iTRQ
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/ ... OU6OnF3kyM
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by hitman_4 » 28 Oct 2023, 09:39

da je tamo bilo ikakve opasnosti hrt ne bi slao svoje novinare tamo nit bi vlahov išao tamo- kao što je "ugrožavao" svoj život u ukrajini, a ustvari izvještavao u lavovu ispred turske ambasade. vlahov je bio dio izraelske propagandne kao novinari cnn-a i ona neka rumunjska novinarka koja je snimila identicnu scena kao vlahov. a ovaj fotograf je obicni placenik, što ne ide u gazu ak je tako hrabar i objektivan

Image
Image

Image

Image

Post Reply