Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by john_constantine » 24 Mar 2023, 07:25

Michel wrote:
24 Mar 2023, 00:51
hitman_4 wrote:
23 Mar 2023, 23:37
john_constantine wrote:
23 Mar 2023, 12:01
Ja ionako nisam bio na tom sastanku i krivo mi je zbog toga.
john_constantine wrote:
23 Mar 2023, 20:53
Bili su samo dragonheart, Elrania. Mislim da je bio Madjuro... i još netko čijeg se nicka ne sjećam.
dogovori se sam sa sobom, jesi bio ili nisi... aa al kako te M razotkrio hahaha cringe. nadam se da će izvuči i oglase sa forum hr hahah teški cringe

bravo M ryderica se upalio haha
Zanimljivo mi je kako se brane. Kada izmišljaju o nama to je u redu, ali kad im se udari kontra sa činjenicama onda se upale kao krijesnice :zubifale: evo, dokazao si još jednom da Cons laže. Kako je lik kontradiktoran nevjerojatno.

A ovaj Ryder je pokazao tko je i što je s ovim odgovorom
John_Ryder wrote:
24 Mar 2023, 00:24
Michel wrote:
23 Mar 2023, 21:46
Da, 2012. godina i to je do danas 11 godina. A ti matune nisi baš previše pametan. Pa čak i da se netko novi sad registrira, može vidjeti postove stare od početka ovog foruma tako da ne shvaćam koja je poanta tvojeg nelogičnog upisa :zubifale: Inferno je digao temu objavi sliku i normalno da sam išao čitati od početka pa ne trebaš biti Einstein da nađeš stare postove.

Druga stvar, Cons je očito nestabilna osoba po tim postovima i nigdje ne zagovaram samoubojstvo (ne daj Bože), već sam napisao da bi bilo šteta da si oduzme život i nadam se da neće. Ali naravno, morate glumit žrtvu jel tako Ryderu... Vi možete druge optuživati i izmišljati ali kad se vas krene sa činjenicama onda se nadurite :prayer: glumite žrtvu, očekivano. Ajde bratko, biži ća :P
Odvratna si osoba.Crkni.
Ja Consu nisam ništa slično napisao, već sam mu tu uvijek da pomognem i da svi zajedno nađemo neko zajedničko rješenje za njega. Znam da su oni stariji forumaši prva generacija platili mu psihijatra pa je išao kad se htio par puta objesiti. Mislim, ja ovdje stvarno ništa ne izmišljam, sve je to Cons otvoreno pisao ovdje. Ti meni crkni, ja tebi ću reći da ti opraštam i da ako i tebi treba pomoć, dogovorit ćemo se pa ljudi smo. Ali ajmo prvo pokušati Consu pomoći jer ovo polako prelazi granice dobrog ukusa i stvarno se brinem o njemu kako će se moći on sam brinuti o sebi.

Mislim, ako se nećemo mi brinuti, tko će? :? iskreno sam zabrinut i moramo naći neko rješenje. Očito taj psihijatar kojeg su iznajmili prve generacije nije pomogao pa se nadam da ćemo mi nešto smisliti. :P
Stvarno nemaš granice u izmišljanju priča na temelju prastarih postova :prayer:

Kako se uopće stigneš baviti poljoprivredom i seljankom kad me samo stalkaš po internetu?
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by john_constantine » 24 Mar 2023, 08:17

Žalosno kako ti izmišljanje priča i fantazija bolje leži nego pisanje recenzija. Ako ti dosad to nitko nije rekao, prepričavanje sadržaja svake epizode serije nije recenzija, nego idiotarija.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6891
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by hitman_4 » 24 Mar 2023, 08:53

john_constantine wrote:
24 Mar 2023, 07:20
hitman_4 wrote:
23 Mar 2023, 23:37
john_constantine wrote:
23 Mar 2023, 12:01
Ja ionako nisam bio na tom sastanku i krivo mi je zbog toga.
john_constantine wrote:
23 Mar 2023, 20:53
Bili su samo dragonheart, Elrania. Mislim da je bio Madjuro... i još netko čijeg se nicka ne sjećam.
dogovori se sam sa sobom, jesi bio ili nisi... aa al kako te M razotkrio hahaha cringe. nadam se da će izvuči i oglase sa forum hr hahah teški cringe

bravo M ryderica se upalio haha
Kaj sereš? Ekipa je objavila sliku sa sastanka.
kakve to veze ima. i ti si išao u posjet roditeljima bivše cure(isto forumašica) samo da joj napakostiš jer se udala. sad reci da to nije istina :D

srećom pa te naš M razotkrio pa sad i službeno znamo da imaš više profila :idea: :arrow:
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by john_constantine » 24 Mar 2023, 09:18

hitman_4 wrote:
24 Mar 2023, 08:53
john_constantine wrote:
24 Mar 2023, 07:20
hitman_4 wrote:
23 Mar 2023, 23:37




dogovori se sam sa sobom, jesi bio ili nisi... aa al kako te M razotkrio hahaha cringe. nadam se da će izvuči i oglase sa forum hr hahah teški cringe

bravo M ryderica se upalio haha
Kaj sereš? Ekipa je objavila sliku sa sastanka.
kakve to veze ima. i ti si išao u posjet roditeljima bivše cure(isto forumašica) samo da joj napakostiš jer se udala. sad reci da to nije istina :D

srećom pa te naš M razotkrio pa sad i službeno znamo da imaš više profila :idea: :arrow:
Ti se jebeš s njim ili si samo zaljubljen u njega?
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6891
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by hitman_4 » 24 Mar 2023, 09:31

constantine što si tražio kod roditelja od bivše cure tjedan dana prije vjenčanja? :-D
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by john_constantine » 24 Mar 2023, 09:43

Michel wrote:
24 Mar 2023, 00:51
hitman_4 wrote:
23 Mar 2023, 23:37
john_constantine wrote:
23 Mar 2023, 12:01
Ja ionako nisam bio na tom sastanku i krivo mi je zbog toga.
john_constantine wrote:
23 Mar 2023, 20:53
Bili su samo dragonheart, Elrania. Mislim da je bio Madjuro... i još netko čijeg se nicka ne sjećam.
dogovori se sam sa sobom, jesi bio ili nisi... aa al kako te M razotkrio hahaha cringe. nadam se da će izvuči i oglase sa forum hr hahah teški cringe

bravo M ryderica se upalio haha
Zanimljivo mi je kako se brane. Kada izmišljaju o nama to je u redu, ali kad im se udari kontra sa činjenicama onda se upale kao krijesnice :zubifale: evo, dokazao si još jednom da Cons laže. Kako je lik kontradiktoran nevjerojatno.

A ovaj Ryder je pokazao tko je i što je s ovim odgovorom
John_Ryder wrote:
24 Mar 2023, 00:24
Michel wrote:
23 Mar 2023, 21:46
Da, 2012. godina i to je do danas 11 godina. A ti matune nisi baš previše pametan. Pa čak i da se netko novi sad registrira, može vidjeti postove stare od početka ovog foruma tako da ne shvaćam koja je poanta tvojeg nelogičnog upisa :zubifale: Inferno je digao temu objavi sliku i normalno da sam išao čitati od početka pa ne trebaš biti Einstein da nađeš stare postove.

Druga stvar, Cons je očito nestabilna osoba po tim postovima i nigdje ne zagovaram samoubojstvo (ne daj Bože), već sam napisao da bi bilo šteta da si oduzme život i nadam se da neće. Ali naravno, morate glumit žrtvu jel tako Ryderu... Vi možete druge optuživati i izmišljati ali kad se vas krene sa činjenicama onda se nadurite :prayer: glumite žrtvu, očekivano. Ajde bratko, biži ća :P
Odvratna si osoba.Crkni.
Ja Consu nisam ništa slično napisao, već sam mu tu uvijek da pomognem i da svi zajedno nađemo neko zajedničko rješenje za njega. Znam da su oni stariji forumaši prva generacija platili mu psihijatra pa je išao kad se htio par puta objesiti. Mislim, ja ovdje stvarno ništa ne izmišljam, sve je to Cons otvoreno pisao ovdje. Ti meni crkni, ja tebi ću reći da ti opraštam i da ako i tebi treba pomoć, dogovorit ćemo se pa ljudi smo. Ali ajmo prvo pokušati Consu pomoći jer ovo polako prelazi granice dobrog ukusa i stvarno se brinem o njemu kako će se moći on sam brinuti o sebi.

Mislim, ako se nećemo mi brinuti, tko će? :? iskreno sam zabrinut i moramo naći neko rješenje. Očito taj psihijatar kojeg su iznajmili prve generacije nije pomogao pa se nadam da ćemo mi nešto smisliti. :P
https://youtu.be/FMS9yjdUF10
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by john_constantine » 24 Mar 2023, 09:46

hitman_4 wrote:
24 Mar 2023, 09:31
constantine što si tražio kod roditelja od bivše cure tjedan dana prije vjenčanja? :-D
Da se oprostim s njima. :(
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 24 Mar 2023, 10:43

john_constantine wrote:
24 Mar 2023, 08:17
Žalosno kako ti izmišljanje priča i fantazija bolje leži nego pisanje recenzija. Ako ti dosad to nitko nije rekao, prepričavanje sadržaja svake epizode serije nije recenzija, nego idiotarija.
Elrania, ja nisam filmski/serijski kritičar da pišem neke duge recenzije. Ti pak ni ne pišeš jer ni ne znaš a prepričavanje imaš u svakoj recenziji od filmske i TV kritike. To se radi da bi se približili gledatelju o čemu se radi. Kasnije se onda fokusira na scenarij, glumu i ostalo. Tako i ja. Dovoljno je samo pogledati moje dojmove o filmovima o vidjet ćeš da se obazirem na sve od scenarija, glume do režije što samo znači da opet izmišljao i lažeš.

Jedini koji živi u fantaziji si ti. Tebi treba pomoć. Ja ne znam kako ti ne vidiš da nije normalno biti takva pičkica na poslu gdje se stalno žališ kako te svi tlače i to ženske i nije normalno počiniti više puta samoubojstvo i sa time se hvaliti ovdje na forumu to je bolesno jer želiš da te ljudi žale. Ja te ne žalim jer to nije dobro ali ti želim pomoći jer vidimo svi tu da to je pomoć potrebna.

Već su mi se javili neki stari forumaši a i novi čitaoci na faceu da eto se nekako svi dogovorimo i pomognemo ti. :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 24 Mar 2023, 10:46

hitman_4 wrote:
24 Mar 2023, 08:53
john_constantine wrote:
24 Mar 2023, 07:20
hitman_4 wrote:
23 Mar 2023, 23:37




dogovori se sam sa sobom, jesi bio ili nisi... aa al kako te M razotkrio hahaha cringe. nadam se da će izvuči i oglase sa forum hr hahah teški cringe

bravo M ryderica se upalio haha
Kaj sereš? Ekipa je objavila sliku sa sastanka.
kakve to veze ima. i ti si išao u posjet roditeljima bivše cure(isto forumašica) samo da joj napakostiš jer se udala. sad reci da to nije istina :D

srećom pa te naš M razotkrio pa sad i službeno znamo da imaš više profila :idea: :arrow:
Pričalo se tad da je imao tri, četiri profila a najsmješnije od svega kako se lik zakopava a sve forum pamti i sve ima napisano. Sve što je pisao o sebi jer je on najviše pisao o svojem privatnom životu. Nevjerojatno mi je kako nema obraza i onda nastavlja lagati.

Gle ajmo se sad svi lijepo dogovoriti da mu pomognemo. Meni se svidjelo kako mu je prva generacija forumaša platila psihijatra. Mi bi trebali prvo početi od manjih stvari recimo da mu kupimo one maramice za brisanje naočala :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 24 Mar 2023, 10:59

john_constantine wrote:
24 Mar 2023, 07:20
hitman_4 wrote:
23 Mar 2023, 23:37
john_constantine wrote:
23 Mar 2023, 12:01
Ja ionako nisam bio na tom sastanku i krivo mi je zbog toga.
john_constantine wrote:
23 Mar 2023, 20:53
Bili su samo dragonheart, Elrania. Mislim da je bio Madjuro... i još netko čijeg se nicka ne sjećam.
dogovori se sam sa sobom, jesi bio ili nisi... aa al kako te M razotkrio hahaha cringe. nadam se da će izvuči i oglase sa forum hr hahah teški cringe

bravo M ryderica se upalio haha
Kaj sereš? Ekipa je objavila sliku sa sastanka.
Tako je.
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6891
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by hitman_4 » 24 Mar 2023, 11:16

po svemu viđenom constantinu je potrebna pomoć

ryderica aka freddy :D
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 24 Mar 2023, 11:17

hitman_4 wrote:
24 Mar 2023, 11:16
po svemu viđenom constantinu je potrebna pomoć

ryderica aka freddy :D
Jel se ikad zajebaš pa se u krivi profil ulogiraš? :zubifale:
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by john_constantine » 24 Mar 2023, 11:22

Michel wrote:
24 Mar 2023, 10:43
john_constantine wrote:
24 Mar 2023, 08:17
Žalosno kako ti izmišljanje priča i fantazija bolje leži nego pisanje recenzija. Ako ti dosad to nitko nije rekao, prepričavanje sadržaja svake epizode serije nije recenzija, nego idiotarija.
Elrania, ja nisam filmski/serijski kritičar da pišem neke duge recenzije. Ti pak ni ne pišeš jer ni ne znaš a prepričavanje imaš u svakoj recenziji od filmske i TV kritike. To se radi da bi se približili gledatelju o čemu se radi. Kasnije se onda fokusira na scenarij, glumu i ostalo. Tako i ja. Dovoljno je samo pogledati moje dojmove o filmovima o vidjet ćeš da se obazirem na sve od scenarija, glume do režije što samo znači da opet izmišljao i lažeš.

Jedini koji živi u fantaziji si ti. Tebi treba pomoć. Ja ne znam kako ti ne vidiš da nije normalno biti takva pičkica na poslu gdje se stalno žališ kako te svi tlače i to ženske i nije normalno počiniti više puta samoubojstvo i sa time se hvaliti ovdje na forumu to je bolesno jer želiš da te ljudi žale. Ja te ne žalim jer to nije dobro ali ti želim pomoći jer vidimo svi tu da to je pomoć potrebna.

Već su mi se javili neki stari forumaši a i novi čitaoci na faceu da eto se nekako svi dogovorimo i pomognemo ti. :P
Ma ti si bolestan. Idi se liječiti.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6891
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by hitman_4 » 24 Mar 2023, 17:31

hrvoje :D
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 24 Mar 2023, 19:16

hitman_4 wrote:
24 Mar 2023, 17:31
hrvoje :D
Kak se ti zoveš?
Image

Image

Post Reply