Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi)

Post by Michel » 30 Apr 2021, 00:47

Nisam toliko dobro upoznat s njim ali sam gledao 10ak njegovih videa. U nekoliko njih je zvao poznate yuoutubere među kojima je ovaj kojeg ja pratim Leon Lush i on je osvojio nagradu u prvom, a u drugom izgubio.

Ono što znam o njemu da stvarno voli donirati pare i u humanitarne svrhe, breskućnicima i tako. Dakle, legitiman je ste strane. Računaj da mu youtube daje pare i sponzori https://www.distractify.com/p/how-did-m ... -his-money
As his channel gained more attention, MrBeast began getting sponsorship offers from bigger and bigger name companies, including Quidd, CSGO Lotto, TikTok, and more
Sve je to veliki biznis, ali ne znam jel imao para prije youtubea.
And with the kind of traffic that MrBeast’s channel pulls in, it’s estimated that he could earn an average of $40,000 per day ($15 million a year) just from the ads that run alongside his videos.

Like many of his YouTube cohorts, MrBeast also has his own merch site, which fans go nuts for.
Fascinatan je taj youtube. Ja sam iskreno postao ovisan o njemu i pratim jako puno kanala najdraži su mi oni o misterijama, unexplained cases i slični.

Evo Leon Lush je napravio video o njemu kad ga je pozvao i boli ga kurac, osvojio pare, taman za dijete koje mu došlo a i on koliko znam pristojno zarađuje od youtubea iako ni izbliza nema toliko subscribeova kao Beast.

Leon Lush kanal ako vam treba dobra zabavan navečer prije spavanja gledajte njega https://www.youtube.com/user/simonz350

Ovo tu je sve ikad kako ismijava hipstere i ove nove pop pjevače, PC kulturu :prayer: album mu se zove sensitive AF :zubifale:

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi)

Post by Michel » 30 Apr 2021, 00:53

A jebote morat ću još jedno raskrinkavanje objavit da se nasmijemo isto od Leona. Pogledajte ovaj video pišanje je, ovdje je raskrinkao vegana za kojeg se ispostavi da je platio sve te statise, iznajmio pozornicu, pjevao na playback znači pogledajte plakat ćete haha nema dalje

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Raskrinkavanja (fraudi)

Post by lemonzoo » 30 Apr 2021, 07:14

Gledao sam skoro sve video s nagradama MrBeasta. Većinom mi to izgleda u redu i vjerojatno nije namješteno, ali ima situacija kad izgleda malo čudno zato što se znaju vući isti ljudi i često su mu natjecatelji njegovi zaposlenici. Ovdje je zaposlenik i prijatelj osvojio otok.
https://youtu.be/NkE0AMGzpJY
Ima dosta takvih situacija.

User avatar
hitman_4
Posts: 6891
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi)

Post by hitman_4 » 30 Apr 2021, 11:15

pratim samo vba, pernar tv, bujicatv, jomblos. sve ostalo je fejk

i ovaj leon bush je fejk, odmah to procijenim bez otvaranja videa :!:
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi)

Post by John_Ryder » 30 Apr 2021, 11:46

ja pratim samo JoomBoos :heart: :heart: :heart: :heart:
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6891
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi)

Post by hitman_4 » 30 Apr 2021, 16:08

John_Ryder wrote:
30 Apr 2021, 11:46
ja pratim samo JoomBoos :heart: :heart: :heart: :heart:
nećemo valjda gubiti vrijeme na michelove besmislene i fejk jubito kanale
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi)

Post by John_Ryder » 30 Apr 2021, 21:46

Ma Michel ima samo previše slobodnog vremena, ali nije ni to neš loše
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi)

Post by Michel » 30 Apr 2021, 21:50

To je odlično, naučiš dosta toga. Možeš čitat puno, gledat puno, skupljat nova znanja i napravit si plan. Puno bolje nego radit stalno svaki dan naravno ako si u mogućnosti imati slobodno. Ne bih mijenjao moj život za ništa. Ponosan sam neradnik :supz: to jest sam sam svoj majstor i dok ide puna šaka brade a na zle komentare se ne osvrćem to rade zločesti i ljubomorni ljudi kako bi rekao naš bili šaman
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi)

Post by Michel » 30 Apr 2021, 22:02

Idemo novi fraudi. Jedni od najvećih fraudova nalazimo u MMA. Tamo ih ima na bacanje ponajviše radi borilačkih filmova 80-ih godina i to se sve proširilo pa tako najveći fraudi kao što je Frank Dux, po kojem je napravljen film Boodsport i legendarni turnir Kumite - turnir do smrti na kojem je on pobijedio. Takve stvari su prolazile u 80-ima jer ameri još nisu bili dobro upoznati sa fantazjama s istoka i jedan dio 90-ih. Kako je MMA rastao, ovakvi fraudi su puno lakše bili razotkriveni.

Ovo je jedan od jačih intervjuja što sam ikad vidio. Nikad ne skida naočale, nema grimasa lica, čista laž. Mislim da ne postoji veći lažov od Franka.

Još jedan veliki fraud je nitko drugi nego Steven Seagal. Znam da ne bi trebao njega spominjati jer ga hitmanovich brani gdje god stigne i misli da je legitiman dan danas :jawbreaker: ali moram

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi)

Post by John_Ryder » 30 Apr 2021, 23:38

Nemoj mi Stevicu, odrastao sam na njegovim filmovima
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi)

Post by Michel » 01 May 2021, 01:34

Ovaj video :zubifale:

Odrastao sam i ja, i obožavao sam ga gledati u mlađim danima mislim i danas volim pogledat one njegove ranije filmove. Brutalni su i rani Seagal baš razbija i lomi noge, vilice svima ali on kao osoba što sam sve pogledao nevjerojatne laži. I on, i Van Damme imaju narcistički poremećaj ličnosti a gle vraga i naš Lažunko isto ima. Arnie recimo nema. Njemu se bome divim, on je stvarno prizemljen a kad pogledaš jedini do tih koji nema iskustva u borilačkim vještinama. Dolph je isto prizemljen ali sve što sam vidio od Van Dammea i Seagala žali bože. Znači intervju i sve to, nevjerojatno su puni sebe.

Ovo je gejština na kvadrat. Samo da se ne pojebu na pozornici, a pogledima se jebu. Van Damme mi je uvijek bio sumnjiv tip.

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi)

Post by Michel » 05 May 2021, 21:57

Pleasant Green je jedan od najboljih kanala za scammera velika preporuka. Budem sad stavio par videa da vidite o čemu se radi. Nisam mogao vjerovati ustvari koliko ima scammera iz Afrike, njima je to kaže kao posao tamo. Em lažu o godinama, o svemu.




Ili ovo, lik ih sve razotkriva :supz: :lol:



"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi)

Post by Michel » 11 May 2021, 03:32

:supz: :partyman:

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6891
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi)

Post by hitman_4 » 22 Jun 2021, 19:21

Image


Code: Select all

https://www.index.hr/magazin/clanak/corluka-donirao-novac-za-lijecenje-mladom-ocu-koji-se-bori-s-rakom-i-poslao-mu-poruku-podrske/1039961.aspx
Budući da još uvijek nije pronađen podudarni donor za Roberta, kojem je preostalo otprilike godinu dana života, njegovi najbliži su otvorili Facebook stranicu putem koje skupljaju za liječenje u Klinici Acibadem u Istanbulu u Turskoj koja radi haploidentičnu transplantaciju koštane srži.

Budući da se cijena ovog liječenja može popeti i do iznosa od 300 tisuća eura, putem društvenih mreža skupljaju se donacije.

Među ostalima donaciju je uplatio i nogometaš Vedran Ćorluka, a Robertu je poslao i poruku podrške.
i ćorluka mu uplatio :prayer:
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi)

Post by John_Ryder » 22 Jun 2021, 23:47

U zatvor s ovim.
Image

Image

Post Reply