Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11385
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 18 May 2023, 19:40

Pošto me ljudi kontaktiraju da opet nešto raskrinkam, vrijeme je za Philiona ali prije njega idemo na jedan video gdje se raskrinkava drag queen i boleštine u ovom svijetu. Drag queen su pozvali pred djecu da je slušaju i morate se pitati čemu sve to, ne ozbiljno čemu takav odgoj djece pred Drag Queen koji je kurac ovom svijetu. Evo videa. U ovom videu im se suprostavio jedan kršćanin pa preporuka da pogledate jer je postavljao normalna i legitimna pitanja. Zbilja uznemirujuć video.

I can’t believe parents will bring their kids in front of a drag queen
As a Muslim i support this Christian man and respect his bravery against this filth .
It's disgusting, parents don't take time to take their kids to church but are willing to make time to take them to these evil functions
What I find interesting is that they don't want us teaching religion in public schools but yet they're allowing this crap
I'm a single father to a now 11yo little girl that I've raised on my own since she was 10-months because I have sole custody. I fought a lengthy court battle, and earned the privilege to raise and protect my child to the best of my ability.
As a extremely overprotective father (which I believe most parents are at that) I would never expose my daughter to something as psychologically confusing as this. It upsets me to see children being used as cover for adults indulging in their own fantasies. It's a shame to see what society is now glorifying. 🤦
You made such a valid point if a natural woman wore that outfit to read to kids she would have been reject and critised and called inappropriate. This lbgtq etc agenda is getting out of hand and ridiculous. I'm fed up of it, its driving me to anger and I don't like that.
Literally good versus evil, mad respect for this man standing up for these poor kids. I would not want to be any of those people on judgment day.
When you realise theres an entire secret society of child gr room ing predators it makes a whole lot of sense how these so called parents find this acceptable. Disgusting behavior, frankly its criminal.
Mad respect to that Warrior for Christ. These Godless demon possessed child predators will one day answer for this.
More people need to do exactly what this gentleman is doing! Things aren't going to get better! This quickly becoming the norm & it's our children paying the price!!
Ok, idemo sad na Philiona. Izabrao sam ovaj video o raskrinkavanju u modnoj industriji. Ovo je veliko jer ima dosta pedofila unutra i zlostavljanja teenegera.
Philion je to ovako sastavio:
0:00-1:55 INTRO
1:56-5:27 FASHION FORMULA
5:28-8:19 KING OF FASHION
8:20-11:10 CONTROVERSIAL CAMPAIGNS PT. 1
11:11-12:25 KEEPS
12:26-25:53 CONTROVERSIAL CAMPAIGNS PT. 2
25:54-34:16 CREEPY CALVIN
34:17-37:07 THE BROTHERS FROM HELL
37:08-38:25 CONCLUSION


Započet ću sa jednim komentarom u kojem se spominju crvene cipele na klincima. Ako ne znate koja je simbolika oko crvenih cipela to sam objašnjavao već kad sam pisao o pozzagate i Epsteinu. Elita koja nosi crvene cipele to su pedofili to je dobro poznato. I može im se jer ionako imaju para i medije iza sebe zato se mogu izvući sa time.
One of the creepiest aspects in that campaign was putting red shoes on the kids. That's a rabbit hole in itself.
Već sad slavna slika sa partija Tonija Podeste kojeg sam isto već razotkrio. Pedofilčina. Ali da malo podsjetimo u kakvom nakaradnom svijetu živimo.
Image

Red shoe girls - ovo vam je slika znate od koga? Od Tonija Podeste
Image
Image
Image

Idemo dalje na komentare za video koji obavezno pogledajte.
also the Teddy bear's eyes, the meaning behind "panda eyes" is dark and it is clearly something premeditated here as well. They are testing the grounds to see if people start accepting this wickedness.
Being a fashion-y person myself, I was not sure how deep Philion was going to go on the fashion side of this story and I must say I was pleasantly surprised. Cristobal Balenciaga said he wanted his fashion house to die with him. But somehow the name was resurrected as a brand about 15 years after his death. The name now has a lot of "current" meaning and connotation, but just 15 or so years ago its image was quite different. In the Nicholas Ghesquière days for example. Balenciaga was the mentor of Emanuel Ungaro, famous for his draped stretch silk dresses and classically feminine aesthetic. I read lots of interviews with him during the 90s and he always shouted out Balenciaga as being a great mentor. It is sad to see this name become a shorthand for a brand (no longer a designer or artist) trying too hard to be edgy.
Cristobal Balenciaga must be turning in his grave.
How sad that a brand that was the epitome of class and elegance is now overpriced clothes for clowns that uses manufactured outrage to sell.
not only does philion's videos always hit me out of nowhere but so does his sponsor placements
You’ve really went full coffeezilla mode on the conspiracy theories. Please don’t stop. You’re killing it bro. Another great video.
These the worse kind of "elites." I feel horrible for all the young models, actors, and actresses that had to suffer trying to make a living in such a seemingly vile exploitative industry. Great video Philion
That Calvin Klein campaign is insanely creepy. That is soooo much worse than some questionable teddy bears.
A Balenciaga executive has an “art gallery” that sells child sized sex dolls, with a penis on their face and other variations. You think it’s coincidence that the bondage gear on the teddy bears is child sized?
Man Phillion is in a class of his own. Every video he puts out is a complete banger. I'm already looking forward to his next one.
Long story short, the art world is full of perverts
The fashion industry has been exploiting children for years. Damna was cognitive of how both ad campaigns would play out. The intention was, 'shock to distract' from two weak collections and a weak collaboration with Adidas. So he leaned towards that well worn-out practice of "All publicity is good publicity " Calvin Klein set the blue print, controversy sells sad but true CK is still one of the largest selling youth brands out there, it's called The Fashion Industry for a reason.
In my opinion, too many coincidences to be accidental. Very likely some were just coincidences, but if you look at the fashion and entertainment industry there are some very sick people (those industries are not alone, perhaps they are the worst or perhaps they just make the most noise). I definitely think at least one/some people made those photos suggestive. Whether to normalize, troll, or impress their esoteric friends I have no idea
We're only "wrong" in the sense that some people thought their "fixed" version of the ad wasn't just as bad. Also Balenciaga at the highest levels literally does bloodletting rituals.
Evo ga, dva must see videa. Philion neka nam je živ i zdrav jer ovo što radi je vrh!
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Inferno » 18 May 2023, 19:49

Nije dosta što si za ubijanje civila, sad si još tu počeo kačit slike polugole djece u čudnim pozama.

Pička ti materina pedofilska, da si smjesta obrisao taj bolesni post. Ti masončine pedofili su ti očito teški uzor....smjesta da si to obrisao...mogao si to ugrubo opisat riječima što opisuje a ne objaviti pedofilske slike. Pretjerao si

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Inferno » 18 May 2023, 19:53

Michel wrote:
18 May 2023, 19:40
Pošto me ljudi kontaktiraju da opet nešto raskrinkam,
LAŽEŠ!!!!!!!!

User avatar
Michel
Posts: 11385
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 18 May 2023, 19:58

Inače, stranica matrixworld je prije dosta godina izvrsno, ali baš izvrsno razootkrila pizzagate sve sa dokazima pa opet tu stavljam jer sam dobio najviše poruka baš za pizzagate da se razotkrije a linkovi su se izgubili pa evo ovdje. Hvala svima koji čitaju i molim vas kontaktirajte me između 10-17 to naravno ide najviše za ljude iz grupe od 17 tisuća ljudi. Hvala vam na podršci i svemu. Idemo dalje samo jako :supz:

Must read za svakog tko drži do sebe :P
https://matrixworldhr.com/2016/12/07/pi ... shingtona/
https://matrixworldhr.com/2016/12/08/pi ... ona-dio-2/
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Inferno » 18 May 2023, 20:01

Kažeš u ludnici vam daju internet 10-17?

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Inferno » 18 May 2023, 20:02

Dragi dnevniče....nosim Kalvin Klajn gaće....jesam li ja sotonist?

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by john_constantine » 18 May 2023, 21:04

Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11385
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 18 May 2023, 21:25

Daj se ne sramoti. To je fake i od BBC-a koji ima povijest sa pedofilima kao recimo Jimmy Savile koji je radio desetljećma tamo https://en.wikipedia.org/wiki/Jimmy_Sav ... se_scandal

I ovaj link koji si stavio nije ponudio niti jedan kontraargument za se što je izašlo o pizzagate kao u ova dva linka koja sam stavio. Meni je frapantno da netko može biti tako ograničen nakon svih dokaza, nakon što se znalo i dokazalo toliko o pedofilima među elitama (evo zadnje za Epsteinea). Zamislite kad se to nije dokazalo i da netko ti govori da postoji otok na kojem se okupljaju pedofili, seksualni zlostavljači i to političari i poznate osobe, ne bi vjerovao i eto na kraju se dokazalo da je to zbilja tako.

Pizzagate je dokazana zavjera. pa taj restoran je imao pedofilske znakove simbole omoću kojih FBI prepoznaje pedofile jer tako oni razgovaraju. Fascinantno mi je da nakon svih tih dokaza nitko ništa ne sumnja to je bolesnoooo osim ako nisi i sam pedofil. I meni si se ti oduvijek činio kao pedofil i sjećam se još prije koju godinu kad sam pisao o pizzagate ti si svu tu elitu branio i govorio nije istina pa sam se već tada pitao ok čemu toliko te to dira. Očito si pedofajl.

Image

HANDKERCHIEF CODE (popis kodnih izraza koji pedofili koriste među sobom):
Image
Objašnjenje kodova kroz različite boje maramica: crna – sado mazo, tamnoplava – analni seks, svijetloplava – oralni seks, smeđa – seksualna praksa povezana s fekalijama, zelena – prostitucija, siva – vezivanje, narančasta – bilo što, bilo gdje, bilo kad (ali ne nužno i s bilo kim), ljubičasta – privlačnost prema ‘piercingu’, crvena – ‘fisting’ (seksualna praksa guranja cijele šake u vaginu ili anus), pink – dildo/analne igračke, bijela – masturbacija i žuta – uključuje seksualne igrice sa izlučevinama iz tijela kao što su slina, urin i krv.
Objašnjenje kodova iz Podesta e-mailova: ‘hot dog’ – dječak, ‘pizza’ – djevojčica, ‘pasta’ – mali dječak, ‘ice cream’ – muška prostitucija, ‘walnut’ ili nuts – obojena osoba, ‘map’ – sjeme i ‘sauce’ – orgije.
Image

Sad kad ste vidjeli simbole i kodove pedofila to inače FBI govori da je to poznato u pedofilskim krugovima da tako oni razgovaraju kroz šifre. Sad pogledajte emailove i vi meni zbilja želite reći da odrasla osoba još tako bogata piše :lol:
Image
Image
U istima se također često spominje i kontroverzna pizzerija Comet Ping Pong koja se nalazi u DC Washingtonu. Pored gore spomenute pizzerije nalazi se i pizzerija Besta Pizza koja je do nedavno na svojoj stranici imala logo, odnosno simbol, koji u pedofilskim krugovima ima specifično značenje (radi se ‘boy lovers’ odnosno znak za pedofile koji vole dječake).
Na fotografiji vidite logo Besta Pizze iz centra Washingtona, prije i poslije objava informacija o Pizzagate skandalu. Kako je moguće da jedna od najpoznatijih pizzerija u Washingtonu godinama nosi pedofilsko obilježje, a da to nitko nije shvatio iako je FBI objavio listu pedofilskih znakova?
Image

Za one koji misle da se radi o teoriji zavjere predočavamo dokumente FBI-a u kojima se jasno vidi što pojedini simboli znače:
Image
Image
Image

Čini se da je pizzerija Comet Ping Pong “najslabija” karika Pizzagatea jer na internetu sve vrvi podacima, fotografijama i videima upravo o ovoj pizzeriji. Osim toga, ovaj je kontroverzni ugostiteljski objekt pun, najblaže rečeno, skandaloznih slika i objava pogotovo ako uzmete u obzir da je vlasnik James Achilles Alefantis koji je na Instagramu objavljivao fotografije i postove koji su doista alarmantni:
SpoilerShow
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Na meniju Alefantisove pizzerije možete pronaći još jedan simbol koji označava ‘child lover’ (ljubitelj djece, odnosno , pedofil), a početna slova u riječima ‘play’, ‘eat’ i ‘drink’ tvore ‘ped’. Još malo slučajnosti?
Image

Ali naravno, ti si uvijek kontra mene toliko si pun mržnje da ne možeš vidjeti i onda je tebi ovaj link koji si ti dao neki dokaz a ništa dokazali nisu niti su se ikad osvrtali na sve ovo što sam stavio i koje su bitne stvari. Ti si XCons stvarno bolestan i ne sumnjam da imaš pedofilske sklonosti. Fascinantno je jednostavno kako netko može biti toliko slijep naspram toliko dokaza.
Last edited by Michel on 18 May 2023, 21:43, edited 1 time in total.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12117
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 18 May 2023, 21:28

daj ovo je stvarno bolesno, hrpa pedofilčina i sotonjara...Za ovu Abramovićku se zna da je zlo
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11385
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 18 May 2023, 21:37

Abramovićka je njihova i deklarirana sotonistica
Image

Pazi, ja shvaćam da ovakve stvari ljudi ne vole istraživati i shvaćam da zna biti stvarno depresivno i meni treba nekad odmora od takvih ali jednom kad uđeš u rabbit hole stvarno je rabbit hole a barem sam ovdje uvijek nudio linkove i dokaze, a godinama kako su prolazile dosta stvari su se dokazale točnima. Pa pobogu, imamo tog Jimmy Savilea, Epsteina prije koju godinu i mnogo toga i opet netko ne vjruje da se ovakve boleštine događaju. Dajte malo otvorite oči, ali eto ljudi se boje da će biti gledani drugačijim očima jer eto vjeruju u zavjere. Pa čovječe pa jel vi znate da koliko ima dokazanih zavjera kroz povijest. Koje su bile teorije i danas više nisu jer su se dokazale. Ima ih mali milijun.

Ali oni imaju medije iza sebe i kad oni počnu govoriti da je sve ovo fake ovce će to početi vjerovati jer su programirani tako. Ništa ne proispituju ovaj svijet što se događa sve. Ja sam počeo sa Conspiracy of Silence i to me odvelo do jako bizarnih stvari. Tu sam shvatio da najviše pedofilije ima uprav među elitom i da je to ogroman biznis. Jebote, ljudi glasaju za te ljude, a ti političari su pedofili. Nema nikakvog smisla ovaj svijet, ti ratovi, siromaštvo i ljudi i dalje im vjeruju i misle da nema ničeg čudnog u svijetu. Volio bih i ja na jedan dana imati takav mozak gdje mi je sve ravno i ništa ne proispitujem. Sve što ja recimo vjerujem što se tiče zavjera, ja to prvo istražim jako detaljno. Pa nije da meni netko kaže neku zavjeru i ja odmah počnem misliti da je stvarna. Uvijek ulazim kao skeptik ali bome istražim.

Nažalost, dosta stvari je youtube zabranio pa se sad mogu naći na rumbleu, bitchuteu i odesi. Odlične tri stranice gdje ljudi rade punom parom i razotkrivaju ovaj svijet.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12117
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 18 May 2023, 22:08

U sotonjare i pedofilčine vjerujem....od hollywooda do crkve....ima ih previše
Image

Image

John_Ryder
Posts: 12117
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 18 May 2023, 22:11

Pogledaj si film The Conspiracy (2012),.
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Inferno » 18 May 2023, 22:11

Meni je Abramovička baš top, rado bi je mrčio. A i volim sotonistice, zabavne cure.

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Inferno » 18 May 2023, 22:13

De Mihaela reci mi ima li tih iluminata/sotonista u Hrvatskoj i kako im pristupiti?

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Inferno » 18 May 2023, 22:20

I ajd bez podjebavanja....ovo za pizzagate si u pravu...bilo je poprilično očito.....mada to sad nije neki sotonizam grand conspiracy itd. već samo tajna pedo skupina jako bogatih.

Post Reply