Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by john_constantine » 14 Aug 2021, 13:23

John_Ryder wrote:
14 Aug 2021, 00:54
john_constantine wrote:
13 Aug 2021, 14:07
John_Ryder wrote:
13 Aug 2021, 00:56
Pogledao sam dokumentarac Zeitgeist iz 2007. godine, i stvarno se puno toga može vidjeti, ovaj svijet je jedna velika manipulacija od strane malog broja ljudi.
Kao šinčić pinčić naprimjer... Manipulirati će drugima da dobije peneze i živi na vaš račun, a pička će nositi masku u svionu umjesto da ide autom doma kao neki dan kad je srao da može bez covid potvrde u brisel.

To je vaš problem što vjerujete da vam je država dužna osigurati med i mlijeko.
Ne kužim sad ovo sa medom i mlijekom, to meni upućuješ? meni ne treba ništa od države nit mi trebaju njene pare, para fala bogu imam i hebe mi se.Samo komentiram kako je dokumentarac zakon. :kokicarenje: :partyman:
Ne, za sve koji uopće čitaju.

Ma tvoj komentar me podsjetio na to koliko ima istine u tome kako malo ljudi manipulira većinom. Pih...
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 14 Aug 2021, 13:52

john_constantine wrote:
14 Aug 2021, 13:23
John_Ryder wrote:
14 Aug 2021, 00:54
john_constantine wrote:
13 Aug 2021, 14:07


Kao šinčić pinčić naprimjer... Manipulirati će drugima da dobije peneze i živi na vaš račun, a pička će nositi masku u svionu umjesto da ide autom doma kao neki dan kad je srao da može bez covid potvrde u brisel.

To je vaš problem što vjerujete da vam je država dužna osigurati med i mlijeko.
Ne kužim sad ovo sa medom i mlijekom, to meni upućuješ? meni ne treba ništa od države nit mi trebaju njene pare, para fala bogu imam i hebe mi se.Samo komentiram kako je dokumentarac zakon. :kokicarenje: :partyman:
Ne, za sve koji uopće čitaju.

Ma tvoj komentar me podsjetio na to koliko ima istine u tome kako malo ljudi manipulira većinom. Pih...
Jbg, treba otići na Mars sa Bezosom.


Nego, di je hitman?
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by john_constantine » 14 Aug 2021, 19:15

Mislim da Michel nije bio u krivu u vezi Bidena. Sad kad je on na vlasti, opet situacija s talibanima...
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 17 Aug 2021, 05:08

Jeben je Zeitgeist dokumentarac, i nastavci su dobri pa pogledaj.

U vezi talibana, gledajte ovo
ImageImageImageImage

Biden je tijekom Obamine administracije bio jedan od glavnih za ratove na bliskom istoku i podržavao je sve te napade. Ovo je igra, znači što ameri su ih učili vojnoj obuci zadnjih 20 godina sad se odjednom maknu i 80 tisuća talibana laganini preuzmu Afganistan, predsjednik se makne a njihova vojska koju su ameri obučavali zadnjih 20 godina se isto makne :zubifale: koja komedija.

To zasad znači dvije stvari. Sve te parek oje su tamo kao utrošene su ukradene, djelilo se ispod stola, a druga stvar ovi afganistanski vojnici koji su učeni od amera njima očito ne smetaju talibani toliko jer ipak će žene opet biti ispod njih i biti će opet tlačene. Ovo je samo još jedan igrokaz svjetskih moćnika.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"


User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 18 Sep 2021, 19:30





Most celebrities play multiple roles and always fake their deaths. Celebrities are just characters that exist to distract us from important things and drain our energy.
I’m starting to believe that when we hear & see see people in Hollywood getting facelifts it’s actually a mask & maybe that’s when other people start playing them…, So my question is how did Dave, Dave actually die? I feel like they did something to him???
Not only is justin beiber the weeknd, but he's also a reptillian, and a transgender.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 08 Jan 2022, 03:19

Michel wrote:
29 Apr 2021, 03:14
Tema o raskrinkavanjima poznatih osoba ili manje poznatih za koje se ispostavi da su fraudi. Započet ću sa Danom gledao sam dosta raskrinkavanja o njemu ali ovo je najjači video bas se pošteno nasmijao

Stvarno nevjerojatno da takva osoba postoji

Započeo sam ovu temu sa Danom pa je vrijeme za nadogradnju. U međuvremenu lik je završio na sudu, ali se nekako vratio i opet počeo gostovati posvuda, napisao i svoju knjigu :zubifale: i normalno stari youtuberi koji su ga raskrinkavali su se vratili u pravom stilu.

Ovo je vrh



"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 08 Jan 2022, 15:54

Čovjek voli lagat, ko i moj sused.I kaj sad?
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 08 Jan 2022, 16:39

Da, ali tvoj sused nije multimilijarder i glavni influence na Instagramu a ovaj prodaje muda pod bubrege i loše utječe na mladež i daje mu se medijski prostor za laži to je i društvo krivo. Kasnije novi raskrinkavanje obavezno stay tuned jer će biti ludooo i nezaboravnooo.

Inače, loš si čovik. Ćao.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 08 Jan 2022, 19:00

A kak ti se da bavit sa bradatim našmrkanim patuljkom? Utječe na maloumne ljude koji nemaju pameti.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 08 Jan 2022, 22:27

A nije baš tako skini te naočale i jednostavno prihvati da ima pun kurac ljudi (većinom mladi) koji nemaju izgrađen karakter i stav i puše te sponzoruše, influencere i slično. Utječe to na veliko pa njima glavna publika su mladi. Mi smo barem znaš i to sam imali zdravo odrastanje je imali smo i mi nekih nakaradnih stvari ali nisu bile toliko mainstream dok današnja generacija odrasta na bolesnim uvjerenjima.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 08 Jan 2022, 22:54

Evo najavio sam jedno od najjačih raskrinkavanja ikad a to je raskrinkavanje PUA iliti ga pick up artista i njihovih budalaština. Ovo je ljudi moji takav cringefest da sam umirao cijelo vrijeme :lol: :lol:

Raskrinkavanje nam nudi isti youtube kanal koji raskrinkava Dana Blizeriana, youtuber Philion a u ovom videu oni komentira video koji je napravio jedan lik koji je želio postati pick up artist no ono što je nasmješnije je da je taj lik također ismijava u svojem dokumentarcu.

Da se nadovežem na tog lika, zove se Thomas Grey i prodao je priču pick up artistima da želi psotati jedan od njih a napravio sprdnju od njih. Ovo kako se oni upucavaju curama je takav cringefest i živa komedija :zubifale:

Jebote, budite samo svoji i neka curi bude zabavno i sigurno uz tebe sve ostalo će doći a ovi rade znanstvenu fantastiku od upucavanja o nekoj evoluciji i sličnim glupostima podsvijesti ok ima nešto u tome ali način na koji oni to rade je bolestan. I kad ih pogledaš u videu kako izgledaj ti pick up artisti nije ni čudo da su takvi. Usred bijelog dana kad ulete onim curama onaj lik u kaputu hahaha :facepalm:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6892
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by hitman_4 » 08 Jan 2022, 23:49

dosadno
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 08 Jan 2022, 23:51

Kralj pickup artista je David Bond, moj osobni idol.Ovi ostali svi su kurac.
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6892
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by hitman_4 » 08 Jan 2022, 23:53

John_Ryder wrote:
08 Jan 2022, 23:51
Kralj pickup artista je David Bond, moj osobni idol.Ovi ostali svi su kurac.
nikad čuo, ni ne znam šta je to. to samo čudaci poput M prate
Image

Image

Image

Post Reply