Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 13 Sep 2022, 19:46

Pa vodim i ja, to što pratim elitu ne znači da nemam život što indirektno pokušavaš reći. Vjerojatno ti nešto drugo oduzima vrijeme kao što meni ovo tu ali onak to je mizerno malo vremena tjedno. Kao da sjedim doma i provodim sate o eliti :lol: iznenadio bi se kako brzo sve ovo istražim kad već imam stranice koje znam da su dobre za praćenje i sve je stvar dobre organizacije. Dapače, dajem ruku u vatru da imam više zanimacija od tebe meni je svaki dan lijepo ispunjen od planinarenja sa mojim planinarskim domom (ne doslovno mojim ali ekipom iz tog doma) pa do razno raznih hobija.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 14 Sep 2022, 03:17

Michel wrote:
13 Sep 2022, 19:46
Pa vodim i ja, to što pratim elitu ne znači da nemam život što indirektno pokušavaš reći. Vjerojatno ti nešto drugo oduzima vrijeme kao što meni ovo tu ali onak to je mizerno malo vremena tjedno. Kao da sjedim doma i provodim sate o eliti :lol: iznenadio bi se kako brzo sve ovo istražim kad već imam stranice koje znam da su dobre za praćenje i sve je stvar dobre organizacije. Dapače, dajem ruku u vatru da imam više zanimacija od tebe meni je svaki dan lijepo ispunjen od planinarenja sa mojim planinarskim domom (ne doslovno mojim ali ekipom iz tog doma) pa do razno raznih hobija.
Znači toliko lažeš da je to gnjusno.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 21 Sep 2022, 23:08

Brutalno raskrinkavanje od izvrsnog kanala Good Fight Ministries

Not only is this as far from biblical as it gets, it's simply evil and in step with everything the end times prophecies speak to.
Amen Love that you read those great Bible scriptures at the end of this video comforts me after seeing such garbage being pushed in these dark times
satan has hooked him good iin dan and other cast all the celeb all over the world this old news for me I've been awake since the 90s praise the lord Jesus christ
This is just sick
The creator of Ren and Stimpy was accused of pedophilia
Not to mention all the obvious predictive programming in shows like the simpsons that blatantly telegraph their "events" (whether they happen or not is a different matter) like 9/11 and hundreds of other things
Wow Danny Devito defending the devil, anyone defending the devil is totally insane. We are living in Lots , Sodom & Gomorrah. Get ready for Lord God Jesus Christ is at hand .
It's right in our faces and most people are too blind to see it. It's like when people uses the lord in vain but it's ok to say that. People has no idea what we are doing. Disney plus pushes their LGBT agendas very hard
Ovo vjerojatno više ide uz DC/Marvel seriju, ali moja supruga i ja smo odlučili otići u kino pogledati film (Vlak metak, koji trenutno ne preporučujem, ali to je na stranu), toliko je filmova koji se fokusiraju na temu posjedovanja, a ne samo na Venom. Svi filmski traileri osim jednog zapravo su govorili o "zlu" koje prati obitelj ili pojedinca, a najgori trailer je nešto što se zove "Osmijeh". Kao društvo, infiltrirani smo s idejama da su opsjednutost i tlačenje od strane demona samo svakodnevna normalna stvar, ali apsolutno niti jedan izvor izvan prave crkve ne kaže da to nije, i mi trebamo zazvati Isusa. Što sam stariji, to više shvaćam da ne postoji zabava koja me ispunjava i da je svjetska ideja zabave samo "dobar osjećaj". Izvan gledanja/sudjelovanja u propovijedanju, biblijskom učenju, proučavanju Biblije ili samo čitanju Božje riječi, sve je to samo slijepa ulica koja ništa ne sije u vaš život. To nisu loše stvari, u redu je ne raditi te stvari 24 sata dnevno, 7 dana u tjednu, ali sve više pazim na to koje medije gutam jer ću se dobrih stvari sjećati nekoliko tjedana, ali nečega ću se sjećati grozno za cijeli život - nastavi obnavljati svoj um u svetom pismu, čak i ako ga je teško zapamtiti ili pratiti, jer će se đavao uvijek truditi učiniti sve što je u njegovoj moći da ti trenuci budu prolazni. Nakon što sam pogledao DC/Marvel seriju, shvatio sam da više ne mogu gledati filmove o superjunacima - volio sam stare filmove o Supermanu i novije Marvelove filmove - ali te stvari su u najboljem slučaju prazno vrijeme, a najviše, su iskrivljeni spisi i ismijavaju Boga. Nakon što sam počeo uklanjati filmove o super herojima, shvatio sam da postoje TV serije koje više ne mogu gledati. Zatim drugi filmovi. Počeo sam shvaćati da je većina medija koje sam konzumirao bila samo prazna. Matej 6:19-21 kaže da trebamo skladištiti blago na nebu gdje je neraspadljivo. Hvala Joeu i Chadu na prekrasnoj službi, vi ste veliki dio zašto se moj život promijenio i znajući da sam svoju vjeru morao shvatiti ozbiljno.
More and more entertainment is reaching the despicable lows that Anton LeVey predicted of Television. He said it would be a vehicle to spread the anti-Christ gospel. He was unfortunately very right. But it does show that their intentions for the medium of Television and multimedia was always devilish, despicable and Satan-centric
Image

Image

Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 21 Sep 2022, 23:57

Sotone, đavli!!!!
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 17 Oct 2022, 01:46

Remember this?
Oh yeah, and god of all things has an acronym, GOAT...as in Satan!
Image

Image

Image


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 27 Nov 2022, 12:35

Najjače raskrinkavanje godine, preporuka da se pročita i pogleda te lažne slike iz filmova, igrica, starih nesreća.
Fantastičan članak i istinit. Oni koji su pod hipnozom medija teško će im ovo biti progutat.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 27 Nov 2022, 14:13

Joj daj molim te
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by john_constantine » 27 Nov 2022, 19:28

Pisanje na nivou djeteta iz prvog razreda...
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 27 Nov 2022, 20:09

john_constantine wrote:
27 Nov 2022, 19:28
Pisanje na nivou djeteta iz prvog razreda...
Opet linkovi, tekstovi, you tube zavjere, kao onaj kraj svijeta 24.09. šta je trebalo biti....
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by john_constantine » 28 Nov 2022, 12:30

John_Ryder wrote:
27 Nov 2022, 20:09
john_constantine wrote:
27 Nov 2022, 19:28
Pisanje na nivou djeteta iz prvog razreda...
Opet linkovi, tekstovi, you tube zavjere, kao onaj kraj svijeta 24.09. šta je trebalo biti....
Ma krivo je napisana godina. 24.9.2023. će definitivno biti. :goodman:
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 28 Nov 2022, 12:48

john_constantine wrote:
28 Nov 2022, 12:30
John_Ryder wrote:
27 Nov 2022, 20:09
john_constantine wrote:
27 Nov 2022, 19:28
Pisanje na nivou djeteta iz prvog razreda...
Opet linkovi, tekstovi, you tube zavjere, kao onaj kraj svijeta 24.09. šta je trebalo biti....
Ma krivo je napisana godina. 24.9.2023. će definitivno biti. :goodman:
Ahaaaaa, ima smisla!!!
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by john_constantine » 28 Nov 2022, 20:56

Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 29 Nov 2022, 02:37

john_constantine wrote:
28 Nov 2022, 20:56
https://www.index.hr/mobile/magazin/cla ... zin_prva_m

Imamo vremena. Michel je poranio.
Meh.Samo Y2K priznam. :heart: :heart: :heart: :heart:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 29 Nov 2022, 16:53

Tony Rodriguez je super soldier (da, oni postoje) koji se bori sa ostalim super soldierima na drugim planetima. Neki dolaze iz budućnosti, neki iz godine 6 milijuna i neke. Vidi se na njima da su prošli sve to.

Such interviews really brings it home, slave trade is a thing wherever you go with certain species of beings. Quality of life is as big a struggle as here on Earth where we have been existing in an open air slave colony for decades. It's certainly not all picnics and mediation as some folk would have us believe. Moral of the story be careful of the choices you make, it can have some real nasty consequences when you listen to these incredible interviews.
Thank you James for this interview with Tony Rodrigues. It's so interesting that Tony doesn't repeat himself the way I've seen other experiencers do. New details of his Ceres Colony days keep emerging each time I see a presentation or interview. I appreciate the discussion of monetary systems used on Ceres, and the emphasis on the high value of gaining tech in all trading missions. Sad to hear there were no pets, at least they had plants. Happy to hear of Tony's second and third books in the works. Very nice interview.
I have a friend who’s life was saved by Dr. Ouch in another galaxy far far away. What the good Dr didn’t expound upon was how he did it. He used big boy gun to take down a giant robotic mountain stomper ( used to terra form ) and did it with one shot. Next time my buddy is on earth I’ll ask him to reach out and hopefully be interviewed. He’s on Uranus now and the signal there is just ass unless you’re using secret technologies
Looks like we can be controlled no matter what form we take as a being on earth or the spirit realm.
Great interviews, the weapons seem amazing, whoever invented their power deserves alot of recognition. 👏 I can't imagine the year 6,575,042. I hope after millions of years we live in peace and harmony. An applause for those that keep us safe in secret.
Thank you for your service 🙏 Love and Light 💕💫 something is still no right, my higher self is saying I should listen again. I just can't shake this gut feeling..hummmm🤔
So excited about the future books Tony!!! The first is excellent.
Love you for your bravery and using this torturous experience to enlighten us all.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by john_constantine » 29 Nov 2022, 17:43

Jedini soldier boy kojega priznajem je jensen ackles iz the boys.
Michel puši karu.

Post Reply