Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by John_Ryder » 31 Mar 2021, 12:27

hitman_4 wrote:
31 Mar 2021, 10:01
Michel wrote:
31 Mar 2021, 00:46
Kad je on uopće sudio valjda na ovim našim eventima
mislim da je on samo kickboxing sudio, ja sam ga prvi put vidio na ffcu di se isticao sa svojim dredovima. Petrak mu je govorio da je najbolji sudac ikad
Petrak mu je tada cuclao kiboka.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by Michel » 31 Mar 2021, 19:54

Petrak je mahao ušima od sreće
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by John_Ryder » 31 Mar 2021, 22:44

Michel wrote:
31 Mar 2021, 19:54
Petrak je mahao ušima od sreće
Ali one nisu klempave, samo su ooooogromneeeeee
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by Michel » 31 Mar 2021, 22:52

Si vidio novi video od Vekia. Kakvi kompleksi. Sad u svakom novom videu namjerno spominje 28 i srce đžungle.

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by Michel » 01 Apr 2021, 02:47

Ovo mi je možda i najdraža priča bilog šamana

Drugi dio legendarne kompilacije momenata kad veliki fotograf, snimatelj, umjetnik, majstor kapoere, tattoo artist, ex special forces itd. nije uspio snimiti neku situaciju u srcu prasume.


Evo nekoliko zanimljivih komentara
Bađun je uistinu definicija laži !

PREZENTACIJOM - njegovi profili na drustvenim mrežama gdje sebe montira uz divlje zivotinje , u komando odjeci u divljini, a vjerujem da nije bio ni u zoloskom da vidi divlje zivotinje koliki je điber , njegova želja da bude opasan i konstantno govori da je specijalac sto potvrduje da nije , biti na obuci 30 dana ne cini te specijalce nego godine i godine iskustva , akcije i priča koje se uistinu nikom ne pričaju . Divljina ?! Majstor pobjego iz Splita jer je uhvatio priliku s ovom naizgled dobroćudnom curom i mota se po šumarcima a ekipi prodaje spiku da je pustolov

GOVOROM - Sve što bađun govori je kontradiktorno , lažno i za to ne trebaš biti stručnjak niti psiholog . Vec ga i djeca prokuže kad se usporede njegove stare izjave, gestikulacije i neizostavna potreba za dokazivanjem , što rezultira da mu je skoro svaka rečenica lažna i početak kontradiktoran s krajem

RADNJOM - radnja mu je točka na i . Kad pokuša zamaskirati svoje laži onda snima ovakve videje , kako prijeći rijeku /ali neću je prijeći jer mi je ža psića, kako zapaliti vatru / ali neću je zapaliti da nekog ne uznemirim , kako ovo kako ono a čovjek ništa konkretno ne napravi .

ZAKLJUČAK : čovjek je patološki lažov , manipulator i slabić koji je pobjegao iz svoje zemlje , nema kinte i preživljava u kolumbiji .

ZAŠTO ja komentiram : zato jer sam bio jedan od slušatelja njegove tribine u Zagrebačkoj knjižnici i već na pola predavanja mi je palo na pamet da možda laže , ali samom sebi sam rekao “ Ma daj , pa kakav bi to čovjek lagao to pred studentima koji su došli tu sjede na podu i slušaju ga ,zabrijo sam” . Kad sam vidio razotkrivanje bio sam ljut na sebe i javio mu se u komentar s argumentima . Majstor me samo izbriso znavši da pričam istinu . Prezirem lažove u ovoj jbnoj državi , na svakom su koraku .
Odlican post. No moram nadopuniti da on ustvari ima jedan antisocijalni poremecaj (narcisizam) i zbog toga ima tako jak nagon da laze i manipulira okolinom. Kod njega je sve vanjska samo-prezentacija i sva dostignuca se oslanjaju na njegovu beskonacnu pricu o svemu i svacemu, a u stvari se radi o jadniku koji nema niti cijeni svoj pravi zivot, no istinu skriva kao Boa noge.
Uz taj poremecaj ide jos jedna osobina, a to je da ne cijeni druge ljude... on je vrijedniji od drugih i zato se ne osjeca lose kada nekoga materijalno i emotivno iskoristi slaze i/ili obmani... To je njemu najmanji problem jer on smatra da je vrijedniji od 99% ljudi koje okruzuje. vrlo cesto su promiskuitetni i jako neosjecajni prema svojim suprugama i djeci. Problem kod narcisa je kada okolina skuzi pravu istinu i onda od tog trenutka njegov zivot krece u silaznoj putanji. Svi ga napustaju i nastoje zaboraviti. Mislim da je Vedran zauvijek izgubio onaj image koji je imao... Sada ce se uskoro srozati na čangrizavog nebitnog i propalog starca u svakom pogledu.
Odličan osvrt.
Također sam bio na jednoj od tribina u Zagrebu.
Smučilo mi se kada je pričao o renđerskim intervencijama po Africi i hvatanju kineskih plaćenika golim rukama po noći, skačući sa stabla nakon što bi nabasali prateći lažne tragove koje je on postavio.
Postavio sam mu pitanja o vojnoj opremi koju su koristili oni, a koju krivolovci...
Što da vam kažem ljudi, ispada da su bađunci imali kremenjače, a krivolovci SF opremu sa noćnim ciljnicima i snajperima...
I još se vidi njegovo uzdizanje na naćin da kod njega ništa nije ka u ostalih normalnih ljudi..ode u neki kvart,nama je to kvart a njemu je to opasan kvart.Snimi neke momke sa pasima,nama su to momci sa pasima a njemu su to opasni momci sa pasima.Ode u park prirode,nama je to izlet njemu je to pustolovina...i bezbroj takvih šema..I još se vidi di je egoistićan.Upozna lipu curu i doćek nove godine mu je sam sa njon na plaži bogu iza nogu,snima uradak za kanal.A ta lipa cura bi sigurno volila bit u društvu sa prijama uz malo alkohola i zabave,al ko nju šta pita jer Bađunko je odlućija da je to babilon i dobro je samo ono šta je njemu dobro.Tip je samodopadno egoistićni kreten.
:lol: :lol:

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by John_Ryder » 01 Apr 2021, 03:16

Michel wrote:
31 Mar 2021, 22:52
Si vidio novi video od Vekia. Kakvi kompleksi. Sad u svakom novom videu namjerno spominje 28 i srce đžungle.

To kao prca balegare...
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by Michel » 01 Apr 2021, 03:30

Da, još tamo pri kraju videa penje se po slapovima kao on riskira i opravdava se a morao je kameru stavit prvo gore da bi snimio znači stavio je kameru i onda se spustio i opet popeo i kao on se penje :lol:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by john_constantine » 01 Apr 2021, 11:24

Ovo za krivolovce, ha,ha,ha,ha,ha...
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by John_Ryder » 01 Apr 2021, 22:48

Novo otkrivenje.Jedna od njegovih anegdota je da je držao govor specijalcima kako bi im dignuo motivaciju je navodno govor nekog admirala. :facepalm: :lol:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by Michel » 01 Apr 2021, 23:21

To je ovo, umro sam na video :lol: ovo kad je kao pjevao, digao moral hahahaha



I evo gaaaaa nedavni live koji je imao na telegramu ako se ne varam i odmah ga izbrisao. Imao loive zbog donacija i onda ga izbrisao ali peta kolona balegara se uvukla u tajnu grupu izvol'te :supz:

Koliko je čovjek nisko pao ,zna da ce biti svi hejteri na chatu i da ce ga sprdat ,ali ne smeta to njega samo čeka koji dolar da mu doniraju. Lazune rekao si da ti ponos ne da prosit. Ja se samo pitam Jel moguće uopće biti licemjerniji od ovog sta je on.. A bogami i ovako vrsnog lazova ,ustvari bolesnog lazova je jako teško naći ,lik je u rangu Krilea.Covjek još nije shvatio da ne treba pametovati o lošim i zlim ljudima i da ne pripovjeda neku dobrotu i ne obraćati se na nas već jednostavno snimati kao da nas nema.Njegov kanal od pokazivanja prirode se pretvorio da ga slušamo kako je on dobar i kako su ljudi zli.Lažov nas ući o poštenju i ostalim stvarima ,stari pokrij se usima i snimaj
Kompa reakcije kod donacija u 46 i 54 minuti zaslužuju zaseban kraći video
Ajaaahahahahah, koji cirkus. Lik zbog brisanja ovog Live-a izgubio autorsko pravo na you tube-u. I sad ne moze nista, hahahah.
54:42 tišina ha,ha,ha,ha vidio donaciju
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by John_Ryder » 02 Apr 2021, 00:45

Joj zanima me kolika je ta donacija, ko zna koliko bamova je šaman digao
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by Michel » 02 Apr 2021, 04:17

10 dolara je skupio u zadnjem liveu

A pazi ovo a sjećam se prije koji tjedan na discordu čovjek stvarno napisao da je Rale narkoman kao što se vidi u ovom videu.
Bili Saman je napravio Discord server na kojeg je pozvao sve svoje pratitelje. Vjerovali ili ne, izdrzao je cak jedan cijeli dan na discordu. Nakon jednog dana je pobjegao i izbrisao svoj racun.


:facepalm: za video o beskućnicima ni ne znam haha



I ovo čak 9 minuta :prayer:

Jebote više ni ne znam koja videa sam sve podjelio idem napreskokce
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6892
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by hitman_4 » 02 Apr 2021, 10:29

video di glumi beskucnika na 24h je sve
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by John_Ryder » 02 Apr 2021, 12:43

hitman_4 wrote:
02 Apr 2021, 10:29
video di glumi beskucnika na 24h je sve
Da, spavao ispred kuće gdje je živio sa čokolatitom i punicom, nosile mu hranu :lol: :lol: :lol: :facepalm:
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6892
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by hitman_4 » 02 Apr 2021, 12:54



48h :prayer:
Image

Image

Image

Post Reply