Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by John_Ryder » 27 May 2021, 12:49

Michel wrote:
27 May 2021, 04:05
Jedan fuckin dolar
E al ljudi ne razumiju, to ti je taj balkanski mentalitet, pa da svatko da jedan jebeni dolar ja bi ladio muda na hamoku i ne bi morao raditi, pa kako ljudi ne razumiju.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by Michel » 27 May 2021, 21:02

Blog 3 "Govno pas" i kako sam zamalo prebio pametnjakovica zbog govana moje Lilu Aki.
"Debeli, crveni vrag mi šapne - UDARI GA, nogom po desnoj strani rebara, izduši ga!!! Anđeo mi smiren šapne - NE!, objasni čoviku svoju filozofiju možda je i uspije razumiti..."

Autor: Vedran "the Street Fighter" Lazun
Image

Da, to je rekao
Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by Michel » 27 May 2021, 21:06

Al nije normalan ove priče vrag i anđeo često to spominje on živi u nekom svom fantasy svijetu. Čisti primjer narcističke osobe, ima deluziju da je on nešto :prayer:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by John_Ryder » 28 May 2021, 03:22

Taj tupavi pogled....
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by john_constantine » 28 May 2021, 06:41

Michel wrote:
27 May 2021, 21:06
Al nije normalan ove priče vrag i anđeo često to spominje on živi u nekom svom fantasy svijetu. Čisti primjer narcističke osobe, ima deluziju da je on nešto :prayer:
I opsjednutost fekalijams
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by Michel » 29 May 2021, 00:12

Uživajte!
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by Michel » 04 Jun 2021, 01:51

:facepalm: :lol: prvo sam mislio parodija balegara kad ne, ovo je vide nekog fana i na VBA kanalu je. Kakav cringe

105 4mj. 93 5mj. 77 6mj. Pada ka' bitcoin
sa 230 smo ga spustili na 77 ,realno do 9mj. ispod 30, konpa on je na respiratoru , nema live donacija, Rozijeve zajebancije su ga odrzavale u zivotu sa njim je i sebe ugasijo!
Pada sve više :P
Image
ImageImageImage
To je naš revolucionar Lažun. Sad je maknuo ta rap videa o revoluciji jer e lik usrao, a važno da govori o revoluciji i da je spreman i onda ga ti ljudi s kojima je radio na rap videima zovu i pitaju ga zašto si maknuo i on je neš smuljao a istina je da se usrao. Kakav fejker. https://www.youtube.com/watch?v=5ubPypTjzN0&t=1516s


Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by hitman_4 » 06 Jun 2021, 00:58



mene Juka dosta podsjeća na bađunka. Isti stil snimanja znači njegova faca u krupnom planu, scene sa dronom, uvijek neke opasnosti, slučajno nailaženje na opasne životinje uz životne savjete tipa pokrenite se, ak mogu ja možeš i ti. Baš ga kopira :zubifale:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by Michel » 10 Jun 2021, 02:33

Autor: Vedran Serator.
Isječak iz bloga "Plemenito sranje"
Image


Burazer je teska patologija i nema mu spasa.Ceo
zivot pokusava da bude nesto za sta jednostavno nije rodjen.Navodno je u mma sportu i bio je i trener i sudija ali nikada borac.Predstavlja sebe kao pustolova a ide po turistickim turama.Znaci ima volje i maste ali definitivno ono sto mu nedostaje su muda da bi bio ono sto zeli.Ovako je sve na pola.Mediokritet klasican.
Nemogu se načuditi koliki je to patološki lažov i Manipulator! Ostat če u siječnju kao največi lažov s ovih prostora, o Lažunu če se vicevi pričat generacijama.
Hahaha prvi tijedan, greota od lika. Ne konta da ga ljudi sad prate samo da bi pratili sprdnju s njim....
Koliko izgovorenih lazi u jednom kratkom izlaganju.
1. Na Podkast necu gostovati jos dugo dugo. (Osim tamo gde ce mi podilaziti)
2. Nikada mi nije palo na pamet da radim kanal na engleskom. (Par meseci pokusavao sa kanalom na engleskom jeziku)
3. Solarni punjac sam imao, a mozda i nisam. Dok u Podcast Inkubatoru govori da nije imao solarni punjac. A voleo bih videti taj mobilni telefon koji je u stanju snimiti par sati video materijala i trajati 4 nedelje putovanja.
4. Ti govoris istinu da nisi isao turistickom agencijom i mozes se u nju zaklinjati jer si skrtica i to ti nikada neces platiti, medjutim ti ne kazes da si se kao hijena vukao oko staza te iste agencije te iskoristio par usluga kao sto je voznja camcem i hvatanje kajmana. A ujedno koristio te iste staze okolo koje su odavno utabane da se ne izgubis.
5. Moze se pitati Zoran Stopar o njegovom iskustvu sa doticnim iz Australije kada je zeleo sa par stotina dolara proputovati mesec dana
6. Sto se tice toga korena zasto se sve ovo desava, zna on jako dobro zasto samo sto nema mooda da to iznese.
Toliko toga ima da se kraj ne nazire......
Badun je psihopat. Tebi je izlaga da oce na snijeg ici. A miljun puta je reka da ne voli snig Goni lazovcinu u 3 pm.
A Bađunko jebemu sve. Ti umjesto da se malo sakriješ opet javno muljaš po podcastima. Vec si napravio tu grešku par puta i još nisi ništa naučio! E moj Simba, e moj Šamane!
To je čovjek bez časti,morala,osjećaja odgovornosti,lažljivac,manipulator,egoist,klosar,kmica,mlatimudan...a i ti koji vodiš taj podcast,ugasi to sve i radi nesta korisno za sebe i za okolinu..pun penis tih podcasta danas,ne zna se koji je veće ssssssmmmmmmece
"Kunem se svim i svacim nisam koristio usluge agencije u Anazoni" - Kaze produhovljeni Bili Šaman a sva videa iz Amazone sakrio, pobrisao, stavio na privatno iliti sta već.
Pa Lave moj dalmatinski (vikinške krvi i afričkih korijena iz plemena Bajun) ako nista ne krijes onda sta ima da brises videa i sakrivas. Ti da si neko pustolovno mudo, sa ponosom bi ostavio svoja videa o luuuudom prezivljavanju u srcu amazone a ne sageo glavu ko mala piiica i sva videa izbrisao sa kanala. I sad kao ici ces opet u amazonu snimati i ovaj put "pametnije". Mislis "pametnije" da ne bude toliko ocigledno kako sve montiras i lazes publici Balkana za koju si mislio da ako zive na Balkanu da nemaju mrve mozga.
E moj Bađunko Lažunko nikad si nećeš doći pameti.. radije bi da te objese u sred Omiša nego da priznaš sve svoje laži i obmane...
Ej Mixeru Mixeru, pa da si doveo cigana sa ulice bilo bi bolje nego ovog lazljivog klosara. Nevjerovatno koliko su vam svima oci zamazane da ne vidite ocite lazi i manipulacije najveće prevaranta Balkana - wannabe pustolova.
Strašno je da on i dalje ovoliko laže. AKO SI STAVIJA MATERIJALE IZ PRVOG TJEDNA AMAZONE, ZAŠTO SI PO SVIM PODCASTIMA I TRIBINAMA DI SI DRŽA PREDAVANJA GOVORIA O PREŽIVLJAVANJU I KAKO SI SLUCAJNO NALETIJA NA ANAKONDU "anakonda ufff, srica moja sta je bila sita, nije pokazivala agresiju", KAJMANE, DUPINE, PIRANE?? sve šta je dio turisticke ponude, ista anakonda sa šarom ispod oka koju turisti razvlace po sebi.
I kažeš da se možeš zaklet na sve svoje najmilije da nije bilo nikakve agencije? Srami se!
Vedran Badjun je lazov i prevarant. Sve sto ce ostati iza njega je laz. Raskrinkan je vise puta, a pojedini dokazi su potpuno neoborivi. Vedran se svim silama bori da opravda svoje laganje, nesto presuti, negdje zaobidje istinu, ali sva delikatna i skakljiva pitanja uspjesno izbjegava. Obicni demagog, neradnik i prevarant. Zali boze vremena izgubljenog na njega, a lipi moj Vedro, znam da si sve pokusao da vratis kredibilitet, ali neces uspjet. Poslusaj moj savjet, odi u Amazonu onako kao sto si pricao da si bio. Vratiti se neces, a umrijet ces kao legenda. Doduse bit ces lazovcina i zbog toga legenda, ali “napisi da sam govno samo mi sliku objavi”.. zivio vedro, stranka te prati!
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by Michel » 28 Jun 2021, 00:46

Jebote, dosta slika na ovoj temi nestalo kao url ispired ili što već :facepalm: morat ću print screen znači i onda na imgur da bi ostale. Sramota ne znam zašto su nestale.

No dobro, znate što se dogodilo? Ako se sjećate pisao sam o jednom liku Mario Vrećo, jedan od najpopularnijih youtubera na balkanu. On inače raskrinkava na sebi svojstven način i napokon je napravio video o Bađunu :prayer: :lol: prije 2 sata i već ima 20 tisuća pregleda. Bađun će poludit a već sigurno zna netko mu javio u telegram grupi. Njega ne može ugasit hahahaha

35 tisuća pregleda, ovo će ići stotine tisuća pregeda auuu
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by hitman_4 » 28 Jun 2021, 14:28

mario vreća gay lobist protiv našeg bađunka :(
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by Michel » 29 Jun 2021, 22:12

112 tisuća pregleda trenutno :prayer: :kokicarenje: Bađunko i njegove Hijene na aparatima :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by John_Ryder » 30 Jun 2021, 00:26

Michel wrote:
29 Jun 2021, 22:12
112 tisuća pregleda trenutno :prayer: :kokicarenje: Bađunko i njegove Hijene na aparatima :P
Rada se objesila.
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by hitman_4 » 05 Jul 2021, 00:31

bađunka skoro pojela žaba dok je plivao u močvari :prayer:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Naš Veki = bili šaman aka rozi kiboko

Post by Michel » 16 Jul 2021, 16:31

:kokicarenje: :prayer:
Surprise surprise the king is back!!


ovako sretan sam zadnji put bio kad mi je žena umrla!!
welcome back Rozi Kiboko!
Ježi li se iko? ⚡😵⚡
Di si nestao Lepi 😂
Mora da si nekaj opako spremio, a ovaj se jadničak taman opustio 😂😂😂 taman poceo izbacivat nekaj bez da se cima 😂 brijem da mu se vec gaće tresu 😂😂😂
Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply