Eurosong 2021. - Rotterdam, Nizozemska

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Eurosong 2021. - Rotterdam, Nizozemska

Post by Michel » 19 May 2021, 00:23

Michel wrote:
18 May 2021, 23:55


Image
Image

Prekinuli taman kad ovaj počeo govorit eurosong namješten

Usprkos mudrim mislima generala poslije bitke, ja ću se ipak držat brojki jer kako izreka kaže - ljudi lažu, brojke ne lažu, a brojke kažu da Albina u ovom trenutku ima preko 100.000 pregleda na službenom kanalu Eurosonga i da je Hrvatska završila u trendingu čak i u SAD-u. To nešto govori, govori da je ovo kvazi natjecanje odavno postalo politički poligon na kojem se trguje različitim utjecajima i dobrima koji najmanje imaju veze s pjesmom i nastupom, a to smo možda ponajbolje danas vidjeli kad je službeni kanal na dan prvog polufinala objavio izmišljenu PR priču dvoje participanata s ciljem da ih pogura dalje, riječ je o Efendi i Tixu. Bar četiri finalista kumulativno nemaju broj pregleda koji u ovom trenutku ima Albina i koji je imala čitavo vrijeme za sve probe. Mi se možemo slagati ili ne slagati oko vizije Albininog nastupa, no činjenica je da je to bila jedna smislena cjelina od početka do kraja, da je pjesma ritmična, ona je simpatična i sve je odradila zaista na nivou. Realno je top 5 svog polufinala. Ubuduće želim da odradimo još tih par godina što možemo da budemo autentično svoji i otpjevamo sve na hrvatskom bez ikakvog pokušaja dodvoravanja i onda da se lijepo zahvalimo i povučemo, a mogli bi i s ovim državama koje se više ne natječu organizirati kakvo alternativno natjecanje. Iz godine u godinu ih je sve veći broj i to nije slučajnost.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Eurosong 2021. - Rotterdam, Nizozemska

Post by John_Ryder » 19 May 2021, 00:33

Michel na aparatima.Treba poslat Doris Dragović na eurosong, e to je prava pjevačica, i glasom i stasom :heart: :heart: :heart:
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Eurosong 2021. - Rotterdam, Nizozemska

Post by hitman_4 » 19 May 2021, 00:50

nije se proslavio, a najavljivao pobjedničke dočeke. svako malo završi na aparatima :|

btw bilo bi dobro kad bi otkrio "talent" za prognoziranje rezultata u sportu, a onda samo suprotno odigraš i obogatiš se
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Eurosong 2021. - Rotterdam, Nizozemska

Post by Michel » 19 May 2021, 04:41

John_Ryder wrote:
19 May 2021, 00:33
Michel na aparatima.Treba poslat Doris Dragović na eurosong, e to je prava pjevačica, i glasom i stasom :heart: :heart: :heart:
Evo jedna zanimljiva informacija. Doris Dragović je tad bila favorit za pobjedu sa pjesmom Marija Magdalena, a pobjedu si je oduzela jer
''Dogodilo se to da je ona tijekom izvedbe svoje pjesme 'Marije Magdalene' imala snimljene vokale, brojne vokale u sklopu pjesme, ali na pozornici je imala samo jednu vokalisticu. Tako su se u biti prekršila pravila Eurosonga koja vrijede i dandanas da se svi vokali moraju uživo otpjevati, glazba je na matricu'', objašnjava Tomislav Krizmanić, predsjednik udruge Eurofest Hrvatska.
Šteta, bila je sjajna pjesma a danas je čak poželjno imati snimljeno i to prolazi. Doris :heart: :heart: :heart:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Eurosong 2021. - Rotterdam, Nizozemska

Post by hitman_4 » 19 May 2021, 10:51



el diablo :supz:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Eurosong 2021. - Rotterdam, Nizozemska

Post by Michel » 19 May 2021, 16:13

Albina je privilegirana, zgodna bjelkinja uz to i plava bez većih problema u životu koja ne pjeva ništa kontroverzno niti "društveno relevantno". Zato je vjerojatno i dobila dovoljno niske ocjene od žirija da je niti publika ne može spasit. To PC ludilo naprosto uzima maha i ako nisi spreman na "eurosong diplomaciju" odnosno dogovore ispod žita s drugim žirijima ili bar nemaš neku uvjerljivu i aktualnu priču, piši kući propalo. Zato se treba povući s tog freak showa koji više nema nikakve veze s glazbom. Usporedimo samo što je Norveška poslala ove godine, a čime je pobjedila 1995.


A koja razlika u glazbi :prayer: onda nam seru kak smo nostalgični i takve gluposti. Ne gosodo draga, jednostavno je prije glazba kao i filmovi sve je bilo bolje. I knjige isto. Pa stari moj gdje je danas rock, pop smeće, soul muzika koju volim prije je bilo bolje neiskvarenije. Ovo danas sve smeće političko PC kultura, SJW vladaju sve uzimaju nam. Cijelu tradiciju i to je dio zavjere da nenormalno postane novo normalno. Sve izokreću. Obitelj, vjeru iako nisam vjernik ali vidim na svoje oči znači meni koji sam protiv biblije kad meni bude dosta toga da se uvijek kršćane tretira kao smeća i kad ne treba onda znate koliko je sati. Sve to gledam godinama, vidim što se događa. Sustavno se blati sve ono što je normalno i moralno. Odvratan je svijet postao. Zato se pokušat fokusirat na neke pozitivne stvari.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Eurosong 2021. - Rotterdam, Nizozemska

Post by john_constantine » 19 May 2021, 18:38

Kršćani su napravili više zla nego ateisti, toliko o tome
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Eurosong 2021. - Rotterdam, Nizozemska

Post by Michel » 19 May 2021, 19:08

Promašuješ poantu. Ja osobno ne sporim da u ime boga se ubijalo, pogotovo srednji vijek i da su rađena sranja ali biblija kao biblija pogotovo novi zavjet nije loša knjiga kao recimo jedan Kuran. Problem je u ljudima koji su došli na visoke pozicije tada (a to su bili obični psihopati kao i danas) koji su onda u znak Biblije radili sranja. Ali Cons ja ne govorim o tome. Ja govorim ono zbog čega sve više i više ateista i agnostika se okreće protiv ovog današnjeg nemoralnog društva i čak sve više i više njih brani kršaćnstvo. Stvarno nailazim na dosta takvih ljudi uključujući sebe.

Ja o kruškama, ti o jabukama. Možemo i o tome kakve su se sve radila sranja u ime kršćanstva nije problem no ja samo govorim da je Eurosong jedna od mnogih alata elite gdje oni koriste nemoral, blud i da se sve okrene protiv kršćanstva. Kome to sad u 2021. nije jasno e jebiga. Sve izokreću na sotonizam evo ova mala cipranka pjeva ja sam zaljubljena u vraga i slično. Transić nam pobjedi na eurosongu prije nekoliko godina. To nisu normalne stvari i vjeruj mi da će ti to reći i svaki normalni ateist/agnostik. Problem je u ljudima koji etiketiraju odmah i idu podbadat na sve što je kršćanstvo loše napravilo kao da su većina kršćana takva. Moje društvo je široko i ima predivnih kršćana koji nisu ograničeni i može se s njima raspravljati sasvim normalno. Zar zbilja misliš da oni podržavaju ratove u ime boga i slična sranja. Ne, ali isto tako oko ovih današnjih tema sam shvatio da kršćani, ateisti i agnostici idu zajedno jer im je moral isti. Svi oni vide da se od dolaska facebooka, twitera, socijalnih mreža, youtubea svijet nevjerojatno promijenio na gore. Ponavljam, sve ono što je prije bilo normalno obirelj, neka tradicija nevezano sad kršćanska ili ne to danas nije poželjno. Sustavno uništavaju obitelj i meni to kao agnostiku jako smeta. Ne trebam biti kršćanin da bi mi to smetalo, a ono što je nenormalno danas je normalno.

Eurosong je samo jedan od alata, hollywood je glavni za takve stvari jer tamo ima najviše zvijezda i obični se ljudi najviše ugledaju na njih. Zato i imaš sve te glumice/glumce koji svoje kćeri oblače kao da su muškarci, a svoje sinove kao da su žene. Transići nastupaju po osnovnim školama to jest vrtićima tamo po americi kao drag queen shvaćaš takve stvari se događaju. To je nakaradno i svijet je odavno otišao u kurac. Eurosong je samo primjer tih nemoralnih stvari. Pa čim ti to elita podržava, sve te zvjezdice dakle osobe koje nemaju veze sa stvarnošću i običnim ljudima sve ti treba biti jasno.

Uostalom, da ti je netko rekao kako postoji otok na kojem bogataš vodi ostale poznate bogataše iz hollyooda kako bi orgijali i jebali djecu ne bi vjerovao, a onda se dogodi Epstein. Stari, ima takvih gadosti na svijetu da sve više i više branim kršćanstvo i to ja koji nikad nisam bio kršćanin niti vjerujem u boga. Svećenici su kao uvijek pedofili, a iz mojih istraživanja najviše pedofila ima među političarima i bankarima. No, po medijima ćeš uvijek vidjeti samo svećenike iako je to mali dio njih, a zapitaj se zašto nikad nećeš elitu vidjeti iako svako malo izbije neki veći skandal o pedofili s njima kao ovo sa Epsteinom.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Eurosong 2021. - Rotterdam, Nizozemska

Post by john_constantine » 19 May 2021, 20:45

A tko govori o crkvi i povijesti? Nema više pravih kršćana. HDZ ti je najbolji primjer. Moja bivša je bila krščanka, a govno kakvo svijet nije vidio.

Većinom je problem što se drže onoga da će im Bog oprostiti, pa zato nemaju problema s moralom. Ukrasti ću milijarde i bog će mi oprostiti, a sirotinja će plaćati...

A nagledao sam se kršćanskih brakova i dno dna...

I obitelj... Isto bullshit, imaš temu toksični roditelji ili život u dvoje. Sve dno dna. Ljudi ne žele trpjeti više sranja u braku...
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Eurosong 2021. - Rotterdam, Nizozemska

Post by Michel » 20 May 2021, 17:49

Danas drugo polufinale, bit će dobrih pičaka. Srpknje danas nastupaju, tri njih iz ženskog benda huricane

Jedna od pičaka
Image

Inače, kakav je meltdown doživio na faceu Michael Beck, menađer od Žaka. Takav meltdown nije viđen još od hitmanovicha i ispadanja Nine Kraljić :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Eurosong 2021. - Rotterdam, Nizozemska

Post by Michel » 20 May 2021, 21:09

SAN MARINO

Pička zanimljiva izgleda kosa kovrčava, a pjesma rigorozna ne razumijem je niš a plesači ko neki goblini

3/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Eurosong 2021. - Rotterdam, Nizozemska

Post by Michel » 20 May 2021, 21:14

ESTONIJA

Nekakva wannabe moderna senzualna pop pjesmica

2/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Eurosong 2021. - Rotterdam, Nizozemska

Post by Michel » 20 May 2021, 21:17

ČEŠKA REPUBLIKA

Neki dečkić u svjetlucavoj žutoj jakni koji izgleda kao da su ga upravo silovali iza pozornice. Pjesma jebeno dosadna

1/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Eurosong 2021. - Rotterdam, Nizozemska

Post by Michel » 20 May 2021, 21:22

GRČKA

Isuse Bože najjača piČka dosad :prayer: zaljubio sam se mala sva u ljubičastom, jebozovna ajme meni. Ovo ću pogledat ponovo i pokušat ne drkat malo se testirat. Pjesma je dobra, bravo Grčka

7/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Eurosong 2021. - Rotterdam, Nizozemska

Post by Michel » 20 May 2021, 21:26

AUSTRIJA

Koji smor od pjesme, loš izviđač i nije pička

1/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply