Mediji i covid

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply

Jeste primili svoju dozu?

Normalno, jedva čekam sljedeće doze
2
29%
Nikako i nikad
5
71%
 
Total votes: 7

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 24 Mar 2021, 14:22

john_constantine wrote:
24 Mar 2021, 12:39
A i idu mi na onu stvar s bedžom misli na druge. Puno ljudi bi se cijepilo, samo ne može radi nesposobne vlade...
neće igla nigdje pobjeći
Image

Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 24 Mar 2021, 14:23

John_Ryder wrote:
24 Mar 2021, 03:12
Zagrepčanku godine tako napast? :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :axe:


ivaneee!! :lol:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 24 Mar 2021, 15:57

Jedan komentar s kojim se slažem
Ljudi, ignorirajte novinare.
Nakon ovih godinu dana svakom racionalnom čovjeku bi trebalo biti jasno da su ti ljudi najveće dno svakoga dna.

Ne otvarajte njihove toksične portale, ne gledajte televizijske vijesti, ne odgovarajte im kad vam priđu na ulici.
Njih nije briga ni za koga ni za što osim da prodaju svoje smeće u vlastitu korist. Nije ih briga za ekonomsku propast kroz koju nacija prolazi, nije ih briga za mentalno zdravlje ljudi kao ni sve nuspojave koje iz toga proizlaze. Kriminal, ovisnost o alkoholu, cigaretama, hrani i drogi, obolijevanja koja će tek u budućnosti isplivati na površinu kada ti lešinari i strvinari pokupe sav profit od svojega koronapartyja (novinarskog virusa).
Evo uzmite ovaj konkretan primjer. Ova lažljiva reality show slatkica koja je prije statirala hip-hop plagijatorima, a sada 'pravovremeno i točno izvještava javnost' kaže da je dotični prolaznik prijetio napadom vlastitog psa i bez obzira na snimku na kojoj se i vidi i čuje da to nije istina on u roku od 48 sati biva lociran, priveden, procesuiran i osuđen na 20 dana zatvora.
Ljudi dragi, igniorirajmo ih. Jer kada se jednom nađemo zahvaćeni s ovim nesrećama koje sam gore u tekstu naveo, onda nam neće biti krivi novinari.
Onda će krivac biti onaj kojega vidimo kad se pogledamo u ogledalo.
SRETNO SVIMA!
To je ono što sam uvijek govorio, nema većeg dna od novinara. Nema ljudi moji. Čast izuzetcima, ali narod će zapamtit i oni će isto platit. Ja recimo kad gledam ovaj video nisam nasilna osoba, ali kad meni od bijesa više i na nepravdu koja se događa općenito u svijetu mi dođe ono do grla onaj osjećaj da izađem i izrešetam ih sve. Gadljivo mi je sve to. Naravno neću to napravit jer još uvijek imam razuma, ali zato što manje pokušavam takve stvari gledat smeća novinarska maske ovo ono a oni prvi ne nose ma mrš.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 24 Mar 2021, 16:49

ona je bila sa damirom smrticem hahaha

Code: Select all

https://www.gloria.hr/gl/video/video-dogadjenja/poznata-novinarska-imena-okupila-su-se-na-blagdanskom-domjenku-9710359
Više od stotinu novinara se okupilo na veselom druženju koje je organizirala Hrvatska gospodarska komora.
pa ti probaj biti neovisan hehe
Mislav Togonal, Ksenija Kardum, Damira Gregoret, Mašenka Vukadinović, Hrvoje Krešić, Saša Kopljar, Berislav Jelinić, Jelena Lešić, Davor Meštrović, Jelena Pajić, Ana Brdarić Boljat, Goran Gavranović, Tihomir Ladišić, samo su neki od brojnih novinara koji su nazočili blagdanskom domjenku Hrvatske gospodarske komore.

"Svi pozitivni trendovi se nastavljaju, a nadam se da će i 2020. biti slična. Posebno veseli što rast nije samo u statističkim tablicama, već se osjeti i u džepovima građana. Ali nema nam spavanja na lovorikama jer i dalje ne rastemo po stopama po kojima bismo željeli", istaknuo je predsjednik HGK Luka Burilović, dodavši kako je uvjeren da će se novinarska struka nastaviti argumentirano boriti za bolju Hrvatsku za sve nas.

Poznata voditeljska i novinarska lica uživali su na večeri s kolegama i suradnicima u zagrebačkom klubu Boogie, a za DJ pultom se okušao i HRT-ov voditelj emisije Dobro jutro Hrvatska, Davor Meštrović.
Image
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 24 Mar 2021, 21:11

Ionako sve manje pratim vijesti otkad naplaćuju...
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 24 Mar 2021, 21:48

ma kurca su se cjepili, nekakvu fiziološku i bok, ovo je predstava za ovce jer plenkić mora odradit što su gazde naredile
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 24 Mar 2021, 23:39

zašto se sad mediji ne bune zbog toga što su moćnici nekome uskratili cjepivo. Kakve su to manipulacije :prayer:

Code: Select all

https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-cemu-je-problem-s-cijepljenjem-majke-alemke-markotic-jednostavno-je/2254006.aspx

Code: Select all

https://www.index.hr/vijesti/clanak/profesor-prava-o-cijepljenju-preko-reda-kazna-za-to-moze-biti-do-5-godina-zatvora/2254330.aspx
prije nešto više od mjesec dana
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 25 Mar 2021, 02:59

Kako znaš da je preko reda? možda je baš njihov red? ono ko u pošti, dobiješ broj pa čekaš
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 25 Mar 2021, 09:36

100% :zubifale:

Code: Select all

https://www.index.hr/vijesti/clanak/izrael-cijepio-vise-od-polovice-stanovnika-s-obje-doze-zivot-se-vraca-u-normalu/2263732.aspx
Image
Izrael cijepio više od polovice stanovnika s obje doze, život se vraća u normalu

ova slika je sve :prayer:
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 25 Mar 2021, 11:30

ahahahahahahahhahaha Marketing na vrhuncu
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 25 Mar 2021, 11:59

sve moguće taktike i manipulacije smo vidjeli u zadnjih godinu dana :prayer:

Code: Select all

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ovo-su-bliski-suradnici-sefice-zarazne-najsretniji-smo-kad-ljudi-odu-zdravi-kuci/2170245.aspx
Image
"Izdržavamo, još uvijek nema znakova umora niti znakova da posustajemo. Motiv je samo poziv pomagati ljudima i najsretniji ste kada ljudi idu kući, kad vidite da su izliječeni", rekao je za HRT Ivan Puljiz.

I Svoboda ima poruku za sve građane: "Jer možda nekad će biti netko od vaših bližih tko se može zaraziti, oboljeti teško i završiti na respiratoru, tako da je stvarno jako bitno da ostanete doma zbog svih nas. Mi se trudimo maksimalno, ali bi i mi isto rado malo više bili doma, a malo manje na poslu."
Image

Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 28 Mar 2021, 08:41

imbex vratio brojać
Image

Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 31 Mar 2021, 10:04

jugoslavenski komunizam ili corona demokracija?
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 31 Mar 2021, 10:37

2600 danas, sve ide kvragu...
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 31 Mar 2021, 11:14

samo tag ostani doma nas može spasiti
Image

Image

Image

Post Reply