Mediji i covid

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply

Jeste primili svoju dozu?

Normalno, jedva čekam sljedeće doze
2
29%
Nikako i nikad
5
71%
 
Total votes: 7

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 07 Jul 2021, 11:21

Ja sam prebolio gripu u prosincu i ne namjeravam se cjepit.Neće mene programerko kastrirat.
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 07 Jul 2021, 15:14

John_Ryder wrote:
07 Jul 2021, 11:21
Ja sam prebolio gripu u prosincu i ne namjeravam se cjepit.Neće mene programerko kastrirat.
Onda ćeš biti muška kurva za one cijepljene. :D
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6892
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 07 Jul 2021, 18:28

john_constantine wrote:
07 Jul 2021, 10:21
I podržavam zabrane ulaska na posao, u bolnicu i svugdje bez covid iskaznice ako to znači da mogu biti bez maske.
cons pa ti si išao roditeljima od bivše u posjet(kao stalo ti je njegog starog :D ) samo da napakostiš bivšoj. Ti se time hraniš tako da ništa neočekivano da podupireš i diktaturu. Ima dosta takvih ljudi poput tebe.. btw kad isječe doza, jel se veseliš trećoj, četvrtoj,..?
John_Ryder wrote:
07 Jul 2021, 11:21
Ja sam prebolio gripu u prosincu i ne namjeravam se cjepit.Neće mene programerko kastrirat.
ni to to :D
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 07 Jul 2021, 18:46

hitman_4 wrote:
07 Jul 2021, 18:28
john_constantine wrote:
07 Jul 2021, 10:21
I podržavam zabrane ulaska na posao, u bolnicu i svugdje bez covid iskaznice ako to znači da mogu biti bez maske.
cons pa ti si išao roditeljima od bivše u posjet(kao stalo ti je njegog starog :D ) samo da napakostiš bivšoj. Ti se time hraniš tako da ništa neočekivano da podupireš i diktaturu. Ima dosta takvih ljudi poput tebe.. btw kad isječe doza, jel se veseliš trećoj, četvrtoj,..?
John_Ryder wrote:
07 Jul 2021, 11:21
Ja sam prebolio gripu u prosincu i ne namjeravam se cjepit.Neće mene programerko kastrirat.
ni to to :D
Oni su cijepljeni, a bivšoj sam rekao da slobodno može crknuti što se mene tiče. Možeš misliti što hoćeš, ali ta tema je nakon tog dana za mene gotova.

I koja jebena diktatura? U Hrvatskoj? Imamo drugih problema, a nas jebu maske i cijepiva. Covid iskaz je samo još jedna birokracija. A podržavam to jer sam mjesecima na pretragama koje sam čekao mjesec dana. I jebeno je teško biti s maskom kod privatnika na fizikalnoj terapiju s maskom gdje šparaju na klimi.

Ako se tako oslobode mjesta u bolnicama, to bolje za mene.

Uz to, prijatelj mi je umro jer ga je neki gad zarazio koronom, 100 % netko pametan koji vjeruje u teorije zavjere. I znam dosta kolega sa posla koji su preboljeli koronu i bili u bolnici na respiratoru. Zato mi nije do zajebancije s takvim stvarima.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6892
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 07 Jul 2021, 20:06

john_constantine wrote:
07 Jul 2021, 18:46
Uz to, prijatelj mi je umro jer ga je neki gad zarazio koronom, 100 % netko pametan koji vjeruje u teorije zavjere. I znam dosta kolega sa posla koji su preboljeli koronu i bili u bolnici na respiratoru. Zato mi nije do zajebancije s takvim stvarima.
jel prijatelj možda imao višak kilograma ili drugih zdravstvenih problema?
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 07 Jul 2021, 21:37

hitman_4 wrote:
07 Jul 2021, 20:06
john_constantine wrote:
07 Jul 2021, 18:46
Uz to, prijatelj mi je umro jer ga je neki gad zarazio koronom, 100 % netko pametan koji vjeruje u teorije zavjere. I znam dosta kolega sa posla koji su preboljeli koronu i bili u bolnici na respiratoru. Zato mi nije do zajebancije s takvim stvarima.
jel prijatelj možda imao višak kilograma ili drugih zdravstvenih problema?
Imao je rak leđne moždine. Doktor mu je dao nekoliko mjeseci života. A bio je borac. Da se nije zarazio koronom i da nije bilo budala koje se ne drže mjera, mogao sam ga vidjeti. Ovako se zarazio koronom što ga je na kraju dokrajčilo.

Tako mi je i stric umro od svinjske gripe. Bio je u komi od nesreće i jedva je preživio. Ali su mu pluća bila uništena. Kasnije je umro pol godine.

Meni niti gripa niti korona nisu za zajebanciju. A računaj da su obadvojica bili zdravi i u kondiciji bez uzimanja lijekova. Lako za preboliti, ali napravi štetu u tijelu...
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 07 Jul 2021, 22:32

john_constantine wrote:
07 Jul 2021, 15:14
John_Ryder wrote:
07 Jul 2021, 11:21
Ja sam prebolio gripu u prosincu i ne namjeravam se cjepit.Neće mene programerko kastrirat.
Onda ćeš biti muška kurva za one cijepljene. :D
Može, baš seksi, zovem Michela da mi se pridruži!!! :zubifale: :partyman:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 08 Jul 2021, 19:02

Ryder i ja na valovima ljubavi.

Ajoj Cons kako si ti naivan momak. Svakom je valjda jasno da se tu radi o zavjeri i da korona je pretjerana i cijela ta propaganda. Doslovno imaš tu na temi toliko toga što sam stavljao ako ti dosad nije jasno nažalost neće ti i dalje biti. Meni je žao što si se cjepio jer stvarno nisi trebao. 2010. godine naručili smo milijun cjepiva za svinjsku gripu ako se sjećate da bi se na kraju otkrilo da sezona gripa ubije više ljudi, propalo im sve i na kraju korporacije priznale da su samo htjele zaraditi. I onda ti Cons pričaš podrugljivo kako je netko teoretičar zavjera. Pa čekaj malo kako ne bi bio nakon svega toga.

Uklapaš se točno u tu sliku kakva elita želi a to je poslušan kunić koji će druge etiketirati teoretičarem zavjera jer to im je cilj, a danas velik dio ljudi ne želi dobiti tu etiketu. Meni se jebe jer znam što je istina i znam da kroz povijest su se događale toliko razno raznih zavjera. Meni su osobe koje ne vjeruju u zavjere jednostavno glupe osobe. Zašto? Zato što imaš mali milijun primjera zavjera koje su dokazane kao MK-Ultra (CIA eksperimentira na ljudima, radi od njih više ličnosti itd), Afera Watergate (najmoćniji čovjek na svijetu tadašnji predsjednik amerike prisliuškiva svoje 2neprijatelje"), Operacija Paperclip (NASA nastala u tajnosti od nacističkih znanstvenika)... razno razni projekti poput blue book, sign, grudge o vanzemaljcima i tako dalje... Shvaćaš, o tome se radi i zato si naivan jako i meni je vrlo žao zbog toga jer nisi glup momak i uvijek me fascinirano kako pametni ljudi poput tebe popuše ovakve priče. Jebiga, meni je to nepojmljivo.

Ne pričam o smaku svijeta sad ili o nekim fantastičnim zavjeravam već čisto o ovoj zavjeri gripe (svinjska grupa je razotkrivena 2010.) i sad korona koja i dalje je toliko malo opasna da sva ova propaganda je smiješna i očito je da nam se nešto veliko sprema.

Ono jebote, milijun ljudi izađe u Londonu na cestu protiv korone, niti jedan veći mainstream medij to ne prenese i nikom ništa nije čudno. Neshvatljivo je to zabijanje glave u pijesak. Pa samo zbog toga se trebaš pitat kome je u interesu da tako velik događaj ne bude u medijima. Žaruljica Cons neka ti se napokon upali.

A da ne pričam koliko je ljudi umrlo od sasvim drugih bolesti, ne korone pa su ti doktori pod pritiskom nadležnih napisali da su umrli od korone. Ovakvih slučajeva imaš na bacanje danas https://dalmatinskiportal.hr/hrvatska/b ... vida/78131 i ja znam za jedan slučaj. Opet nek ti se upali žaruljica i samo si postavi pitanje pa dobro kome je u interesu i zašto toliko napumpavanje brojki.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 08 Jul 2021, 19:15

Inače bit će stvarno sve gore za nas koji se nsimo cjepili. Te fore u početku da cjepivo nije obavezno elita će lagano stezati obruč jer što više se ljudi cijepe, mi ispadamo crne ovce i polako će na nas stavljati nove granice. To je sve psihologija. Bitno je da se ne damo, nemojte da vas to plaši mislim ono što sam ja istražio trebalo bi nas plašit što dolazi i bit će dosta smrti samo ja osobno ne znam koliko će toga biti kod nas jer ipak taj je plan za najmoćnije države a onda vjerojatno i za svijet. Psihološki će nas polako uništavat sve nas koji se nismo cjepili pa obitelj, rodbina, prijatelji koji su se cjepili neki od njih će se okretat protiv vas znam da vam to možda sad zvuči nestvarno ali to je tako. Isto kao što svatko od nas ima prijatelja, rodbine s kojima smo super ali eto baš oko politike se ne slažemo nešto koa ustaše i partizani. Tako će i ovo biti.

Ja samo znam da sam pomiren sa svime i što bude bude. Nastavit ću istraživat, širit tu neku našu istinu za koju mislim da stvarno je istina. Dakle, cjepiva će biti obavezna to im je plan na kraju. I to će se polako uvest i ako ne bude neke revolucije, izlaska na ulice (zato idu polako da ne bude) najebali smo. Bit će skrivanja.

https://teleskop.hr/hrvatska/novinar-rt ... hitlerici/ :kokicarenje:
“Znači ova haranga se pretvara u najgori mogući fašizam 21.stoljeća. Ljudi bi drugim ljudima zabranjivali da glasuju na izborima jer nisu cijepljeni!?! Ja ne vjerujem što čitam na nekim postovima.

Da ulaze u trgovačke centre, da dišu, da imaju djecu?Što je sljedeći korak? Znači koncLogori su im očito sljedeća postaja u naletu te totalirističke mržnje i bolesne diskriminacije ljudi koji su njihovi poznanici, susjedi ili kolege. Naravno i cijepljeni prenose virus i oboljevaju ali jbg oni to valjda potiskuju duboko jer u njima se rasplamsao taj diktatorski žar. Ali imate problem gospodo fašisti i mali wanabe Hitlerići.

Nas ima puno više. I baš vas se ne bojimo nešto. Meni kao zdravom čovjeku, ocu djeteta od 3,5 godine, koji uredno radi i plaća porez zabranjivati nećete ništa. Dovoljno sam ja diskriminacije prošao u zadnjih 30 godina. Vjerujte mi na riječ. Neće ići”, napisao je na svom Facebook profilu Boris Miščević.
Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 08 Jul 2021, 21:16

Da, zapravo ne vjerujem niti jednom niti drugome. Teoretičari zavjere se trude uvjeriti da je njihovo istina, a ja samo vidim koliko smo nesposobni.

Kod nas korona jedino služi da vlada ništa ne radi od reformi. A diktatura je jedino u kini gdje te ograničavaju kod interneta i igranja.

Da li se prenapuhuje? Ne znam... Samo imam dovoljno znanja da virus nije za zajebanciju jer mutira s vremenom. A i nije me briga. Preživio sam cijepljenje, napravio sebi kako si paše. A ovo za otpor, problem je i dalje što imamo drugih problema, ali nećemo se baviti time.

Lakše je baviti se teorijama zavjere, a neki trebaju živjeti.
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 10 Jul 2021, 00:06

Mene samo zanima jedna stvar.Što elita dobije s time ako se svi cijepimo?
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 10 Jul 2021, 09:38

To je sasvim dobro i legitimno pitanje koje si mnogi postavljaju i ne samo skeptici već većina mi koji vjerujemo u tu zavjeru oko cjepiva. Odogovor nije jednostavan. Stavio sam nedavno na onoj temi o raskrinkavanju jedan video više puta to je ovaj video https://www.youtube.com/watch?v=Y7G5CKX0je0 to je sve što trebaš pogledat stvarno najbolji video raskrinkavanja masonerije = sotonizma i potpuno je nebitno što netko nije vjernik jer bitno je da elita stvarno vjeruje u sotonu i da su sotonisti koliko god to nekome glupo zvučalo. Stvarno tu nije bitna nečija vjera ako elita kao što ćeš vidjeti u videu stvarno vjeruje u takve stvari. Iako u videu ne daje odgovor oko cjepiva ali raskrinkava taj čitav svijet u kojem živimo sve crno na bijelo nešto najbolje što sam vidio sa najviše dokaza.

Sve ove teorije koje ću sad napisati su povezane i svaka ima temelja i svaka može biti točna ili možda je i svaka točna jer od toga što oni žele mogu doslovno napraviti više događaja.

Prva teorija - sjeti se 2010. i svinjske gripe i zbog čega su to napravili? Pa da bi zaraditi. Možeš smatrat i novac kao metaforu za sotonu. Novac je zlo u suštini i svi ti celebrity rade sve to radi slave i novca. Znači to je prva stvar da bi elita još više zaradila i to nije ništa čudno kada pogledaš jer koliko god nama to izgledalo nestvarno kao zašto bi htjeli još više novca kada imaju za tisuću života. Nama je to nepojmljivo ali znamo da novac mijenja ljude to je moć, taj osjećaj pohlepa žele sve više i više. Ta 2010. i kako su htjeli zaraditi je i dokazano to onda i nije teorija već činjenica. Korporacije su htjele zaraditi vrlo jednostavno.

Druga teorija - kontrola nad cijelom populacijom. Kako sve ovo odmiče ova teorija ima jako čvrst temelj. Možda u cjepivu zbilja nema ništa već je obično cjepivo i mogu to prihvatiti ali vidiš sve te kontrole koje nam svako malo daju i pravila i lagano iz mjeseca u mjesec stežu obruč i realno uspjeva ima sve je to psihologija. Ljudi postaju poslušni. Okreću nas jedni protiv drugih. Pa već čitam kako ovi koji su se cjepili se bune protiv nas koji se nismo cjepili. Jebote susjeda mi trpi teror od njezinog ludog sina koji je tjera da se cijepi. Ona ima već 80 godina znači sin joj je blizu 50 on se cjepio jer su mu rekli na poslu (radi kao vozač za neki dućan) da se mora cjepit jer putuje stalno i sad svoju majku sili na to koja ne ide nigdje. Smiješno. Vidim na svoje oči kako se sve okreće. Žele kontrolu, to je taj novi svjetski poredak o kojem se od davnina govori. NWO nije recimo teorija već činjenica i svako sa par klikova može naći video od starog Busha kako govori da žele novi svjetski poredak još tamo 90-ih ali elita je strpljiva. Nekad i njima ne uspiju ti koraci pa se to produžuje, to je planirano stoljećima ako ne i više. Kontrolu zasad imaju jer ako mogu cjepivo većinskom dijelu populacije prodati, maske da se nose, dva metra razmak a onda vidiš u medijima političari se ne drže toga, navijači na stadionima, igrači koji zabe gol se grle mislim koji kurac. Nema smisla. E onda mogu sve. Orwellova 1984

Treća teorija - depopulacija stanovništva kako su mnogi elitičari govorili poput Billa Gatesa otvoreno. To se zove predictive programing. Pripremaju nas tako da ne bude preveliki šok. Kao što se sve to govori u ovoj knjizi https://en.wikipedia.org/wiki/The_Shock_Doctrine
This centers on the exploitation of national crises (disasters or upheavals) to establish controversial and questionable policies, while citizens are too distracted (emotionally and physically) to engage and develop an adequate response, and resist effectively.
to se tako radi očito je korona distrakcija od nečeg većeg. Samo korona 0-24 nešto se sprema. Depopulacija stanovništva je stara teoorija i uvijek se tvrdilo da će to ići sa cjepivima. Još od ptičje gripe, svinjske, ebole, zice ili kako se zvala ali elita uvijek razmišlja korak unaprijed jer su znali da te prve gripe im neće uspjeti pa su te bile samo test i sad kad je došla korona sad slijedi prava stvar.

Cjepivo zovu i mark of the beast jer sve mora biti u simbolici. Kako u Bibliji piše žig zvijeri i žig zvijeri u modernom svijetu je čip ili to cjepivo. Dosta stvari iz Biblije se ostvaruje što ne znači da Bog postoji ali očito se elita trudi da pomoću religije ispunjava sva ta obećanja. Pa ako cjepivo ubija kako to da nisu svi ti umrli koji su se cjepili? Teorija je ta da će cjepivo tek početi ubijati nakon par godina kad se većina populacije cjepi. Imaju oni tehnologiju za tako nešto.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 10 Jul 2021, 11:12

Prva teorija

Cjepivo je samo jedan od biznisa... Zašto ne vozimo auto na struju i odavno nismo odrekli benzinaca i dizelaša? Zato jer je naftni lobi i autoindustrija prejaka.
Zašto nam je država u kurcu? Jer je korupcija prejaka i nikome nije u interesu da fukcionira jer se ne bi mogli bogatiti.
Ima takvih primjera bogaćenja koliko hoćeš kao i muljanje s kriptovalutom gdje Elon Musk može utjecati na pad i rast cijena...

Za cijepivo nije ništ novo, jedino su prije proizveli jer su hitno uložili novce u proizvodnju. I normalno da neće dijeliti badava cijepiva... Čak niti kruh ne možeš proizvoditi badava. Nije to ništa novoga oko biznisa.

Pojavio se novi soj virusa, politika i farmaceutska industrija je našla novi izvor zarade. Samo su problem oni koji pokušavaju izvući zaradu na temelju loših cjepiva....

Svugdje je biznis. Dok ima potrošača, biti će i biznisa

Druga teorija

Ima drugih jednostavnijih načina za kontrolu populacije. Fejs, instangram... Praktički sve podatke dajemo preko mobitela misleći da nas onaj zakon o zaštiti podataka štiti. Ljudi su se svađali i prije cijepljenja. Ili je cjepivo ili su branitelji ili homoseksualci.

Orwell? Kaj ti je? Danas se ne možeš niti posrati u šumi, a da te neka budala ne snimi i stavi na YouTube. Svi imaju kamere na mobitelima. Praktički nema ništa što te ne snima. Nismo još u Kini gdje je baš kontrola i diktatura. Ovo kod nas je još divlji zapad.

Kada bi se išlo čipirati, vjerujem da bi 60 % hrvatske se cijepilo jer bi im olakšalo život. Ono da ne trebaš osobnu, ključeve za kuću, stan i slično.

Vlada je pogriješila što ne nagrađuje cijepljenje... Tada bi već imali preko 80 % cijepljenih. Cijepi se i dobiješ godinu dana besplatni HRT program ili Max tv. Gurali bi se u redu.

Treća teorija

Biblija je već prastara izlizana knjiga koja više nije prilagođena našim vremenima. Druga stvar što svi danas izvlače simboliku od nje.
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 11 Jul 2021, 04:04

Ma ja samo znam da ljudi u odijelima na televizoru kažu da se moram cijepit i šta ću drugo nego cijepit se.
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 11 Jul 2021, 08:33

John_Ryder wrote:
11 Jul 2021, 04:04
Ma ja samo znam da ljudi u odijelima na televizoru kažu da se moram cijepit i šta ću drugo nego cijepit se.
A vjerovati ćeš više liku preko interneta koji govori da je korona izmišljena, a ne znaš da li bar ima gaće dok to piše? :mrgreen:
Michel puši karu.

Post Reply