Mediji i covid

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply

Jeste primili svoju dozu?

Normalno, jedva čekam sljedeće doze
2
29%
Nikako i nikad
5
71%
 
Total votes: 7

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 28 Aug 2023, 07:44

Inferno wrote:
27 Aug 2023, 23:04
john_constantine wrote:
27 Aug 2023, 16:17
Inferno wrote:
27 Aug 2023, 14:24


Zato fala bogu ti sve znas i najpametniji si, pogotovo po pitanju medicine. Puno više od ljudi koji su završili fakultet za doktora medicine, najobičnije neznalice kad ih usporedimo s tvojom sposobnošću guglanja treš informacija dok kenjaš
Ne samo to, nego i nedostatak životnog iskustva i nemogućnost razlikovanja fikcije i stvarnosti.
Jebote ti hoćeš reći da zemlja nije ravna??
Ne, hoću reći da je zemlja šuplja kao i tvoja glava. :finga:
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 28 Aug 2023, 08:53

hahahahahhaahhaaha Cons se popišao po svima ,ne jebe ga ništa :mrgreen:
Image

Image

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 28 Aug 2023, 08:55

Otkad sam raskrinkao mišela/hitmanovića/ i ostale klonove, nema ni jednog na forumu bahahahahahha
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Mediji i covid

Post by Inferno » 28 Aug 2023, 15:53

john_constantine wrote:
28 Aug 2023, 07:44
Inferno wrote:
27 Aug 2023, 23:04
john_constantine wrote:
27 Aug 2023, 16:17


Ne samo to, nego i nedostatak životnog iskustva i nemogućnost razlikovanja fikcije i stvarnosti.
Jebote ti hoćeš reći da zemlja nije ravna??
Ne, hoću reći da je zemlja šuplja kao i tvoja glava. :finga:
Ma zbunjen sam kad je mihaela tvrdila da je ravna, a ona ipak sve zna

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Mediji i covid

Post by Inferno » 28 Aug 2023, 15:54

John_Ryder wrote:
28 Aug 2023, 08:55
Otkad sam raskrinkao mišela/hitmanovića/ i ostale klonove, nema ni jednog na forumu bahahahahahha
Istina, šteta. Baš sam se počeo lijepo zabavljajući pišajući po njemu svugdje.

Pobjegao kao zadnja pičkica, i hitmanovic isto...koja slucajnost hahahah

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 28 Aug 2023, 19:31

Uskoro se vraća lažna korona i ovčice će biti u redu za nova cjepiva. Turistička sezona završava, a korona se vraća i nikome ništa nije čudno :D

OVO SE I DALJE DOGAĐA: Balzamer kaže da se čudni krvni ugrušci još uvijek nalaze kod ljudi cijepljenih Covid cjepivom
Iznenada preminula bivša olimpijka: „Otišla je u krevet i nije se probudila“
Mislim da je to testiranje, ispitivanje njihovih spoznaja o kontroli mase.

Oni sada u praksi mogu testirati odgovor sirokih narodnih masa na istu situaciju, za koju se zna da je lazirana, zna se da je stetna za zdravlje, zna se da nicemu ne koristi i ne pomaze, ali ipak se ponovno, nakon jednog kraceg perioda zatisja ista ponavlja.

Da li ce narod reagirati jednako? Da li ce biti nekakve pobune, protesta?

Ili ce mozda sve proci kao i prvi puta, svi poslusni i podredeni, bas kako i trebaju biti?

Cak su i sami "strucnjaci" priznali da lockdown, maske i cjepiva ne djeluju. To je postala ne tema, o tome ne pricaju, jer znaju da znamo.

No, sama cinjenica sto to ponavljaju, znaci da se provodi veliki socijalni eksperiment.

Iskreno, i mene jako zanima sto ce narod uraditi i kako ce reagirati. Moram priznati i da je zabavno na jedan perverzan nacin. Hoce li narod reci da je sada dosta? Hoce li poslusno staviti maske, zavrnuti rukave i ostati u kucama?
Dr. Masanori Fukushima, profesor emeritus na Sveučilištu Kyoto, ljut je i potpuno se odriče cjepiva protiv Covida
Dokazano je da 'Covid cjepiva' uzrokuju masovne smrti od raka jer su znanstvenici identificirali sekvencu gena 'SV-40' u bočicama. 'Rijetke, agresivne vrste raka'... a liječnici ozbiljno tvrde da je to zbog 'nedostatka pregleda' zbog zaključavanja?
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC10222767/
Naslov govori dovoljno ali ovaj dio iz sažetka kaže da će ljudi koji su višekratno ubodeni biti u opasnosti i od covida ali i od ostalih boleština zbog povišenog Igg4.
However, emerging evidence suggests that the reported increase in IgG4 levels detected after repeated vaccination with the mRNA vaccines may not be a protective mechanism; rather, it constitutes an immune tolerance mechanism to the spike protein that could promote unopposed SARS-CoV2 infection and replication by suppressing natural antiviral responses. Increased IgG4 synthesis due to repeated mRNA vaccination with high antigen concentrations may also cause autoimmune diseases, and promote cancer growth and autoimmune myocarditis in susceptible individuals.
Da, ali oni su praktični i vole ubiti više muha jednim udarcem. Tako da je malo vjerojatno da se cijela mašina opet pokreće samo zbog teorijskih istraživanja.

Moguće je da namjeravaju iskoristiti protivljenje masa da bi fabricirali antivaxerski terorizam, isto kao što su izveli početkom stoljeća s islamskim, koji je s dolaskom korone misteriozno iščeznuo.

Samo, u ovom slučaju slijedi destruktivnost većih razmjera, trebaju globalnu pokrivenost.
I puno žrtava terorističkih napada. Ako imaju u planu kreiranje tobožnjeg terorizma kao što su radili i prije, vjerojatno će, uz slučajne kolateralne žrtve, ciljano potamaniti puno svojih dosadašnjih suradnika. Tako da ujedno provedu akciju rezanja repova tj. uklanjanje onih koji mogu svjedočiti o podmićivanjima i ucjenama, jer su sami bili podmićeni ili ucijenjeni.

S obzirom da nakon eskalacije višestrukih oružanih/bombaških terorističkih udara slijede drastične 'mjere sigurnosti', odnosno uvođenje vojno-policijskih režima, medijski, medicinski i akademski plaćenici im više ne trebaju, birokrati će se morati pokoravati vojnim zapovijedima.
Neposluh će se kažnjavati interniranjem u logore, cenzura će biti puno gora nego dosad, a otpor će iziskivati heroizam tj spremnost da se pogine u oružanom sukobu.

Nadam se da sam u krivu i da ipak neće ići tako daleko, ali nažalost opće je poznato da je Klaus Schwab prorokovao eskalaciju ljutnje i agresije u sljedećem periodu, čak je spomenuo da je zabrinut za sigurnost svoje djece i unuka.
Ne bi bilo čudno da takav manijak odluči prigodno žrtvovati i nekoga iz svoje vlastite obitelji. Sve za pobjedu.

Takav preokret značio bi nadopunu bio-oružja upotrebom konvencionalnog, s tim da bi se masovno trovanje, pod izlikom zdravstvenih mjera, nastavilo u višestrukom opsegu.
U tom trenutku svima bi postalo jasno da smo u ratu, samo što bi organiziranje obrane bilo znatno teže nego prije.

Iskreno se nadam da sam u krivu.
+ sve ostalo što si rekao.

Ja se ne nadam ničemu i bojim se da si u pravu. Poveli su previše akcija koje mogu dovesti do potpunog ili djelomičnog razaranja civilizacije. Dođe li ""samo"" do djelomičnog uništenja, najugroženiji će biti Zapad, a mi u Hrvatskoj, spadamo pod Zapad.

Situaciju bi moglo komplicirati to što ima cjepljenika-pokajnika. Ali ima i onih koji su bili ucijenjeni da se cijepe radi posla icijepili se, a prije su bili ""teoretičari zavjera"", no sad su odjednom uz MSM. Primjer cjepljenika-pokajnika je moja vlastita sestra koja govori da je krajnje psihopatski to što Bill Gates želi smanjiti broj stanovništva na Zemlji, a prije nego što se cijepila nisam joj mogao ništa dokazati. Drugi primjer cijepljenika koji su se cijepili zbog ucjene poslom, pa pristali uz MSM je poštarica u mojoj lokalnoj pošti. Prije nego što se cijepila dijelila je sva moja mišljenja o ""teorijama zavjera"", a kad sam joj sad neki dan spomenuo da opet dolazi opresija coronavirusom pitala me je li to objavljeno u službenim medijima ili su to samo teorije zavjere. Bio sam iznenađen njenom reakcijom. Rekla mi da se morala cijepiti radi posla. A to nisam znao.
Auuuu koliko dokaza i izvrsnih komentara :kokicarenje:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Biste li bili u vezi s cijepljenom osobom? da/ne?

I evo nekoliko odgovora
da ne duljim, moj odgovor je ne zbog potencijalnih nuspojava i mainstream svjetonazora koji mi daje do znanja da osoba nema svoje stavove, vec stavove koje joj propaganda usaduje

dugorocno se ne bi vidio s takvom osobom i nijednu osobu jos nisam upoznao ni vidio da je stabilna u ostalim aspektima zivota,a da se otisla ubosti..uvijek jedno te isti, kuca/posao smisao zivota, druzenje temeljeno na alkoholu i ogovaranju, svi drugi su ludi, odmah nastupa kognitivna disonanca kad se cuje drugacije misljenje

svidaju mi se osobe otvorenog uma i takvu osobu trazim, odnosno trudio sam se da takva osoba postanem...

budimo realni, veza nema potencijala ako jedan partner ne zeli dijete, ako je jedan partner neambiciozan, previse pije, drogira se, ne drzi do higijene itd itd

ako je problem alkohol ili cigarete ili kockanje, e onda je bome i genska terapija koja moze dovesti do ozbiljnih zdravstvenih problema..
Ovo zeleno je ključno jer nema smisla sa takvim osobama biti u vezi kad su ograničene. :P
Ne.

- zbog različitih stavova i pogleda na život koje ima neko tko je trčao po cjepivo.
- zbog vjerovatnih fizičkih i/ili duševnih bolesti koje može imati, ili su u razvoju, a moguć je i prijenos na partnera.
- Vjerujem i da bi taj ubod imao utjecaja potencijalno na naše dijete, ili bi pali na polju plodnosti.
- Očekujem opet plandemiju, i puno gadnije stvari, u kojoj od takve osobe jedino mogu očekivati razilaženje puteva zauvijek, ako ne i veće probleme.
Treba imati na umu da se cjepiše u pravilu okreću kako vjetar puše, linijom manjeg otpora, u stvarnom životu, pa ako si procjene da je došlo vrijeme da se nije pametno otkrivati sa odrađenim busterima, mogli bi i slagati....mada bi ih prije ili kasnije neki njihov poznanik ili sl. otkrio
Iskreno, dobro sam odgojena i pružim svakome priliku, ali nikada ne bi mogla biti sa cijepljenom osobom jer mi to govori da te osobe nemaju svoj stav i da su jako povodljive. To su osobe koje ne znaju kritički razmišljati i potencijalni creepovi.
Kazu da je seks s cjepljenom osobom za necjepljenu osobu kao cjepljenje. Ima cijeli niz znanstvenih radova na tu temu.
Idemo dalje ovo je poznati spining kojeg dobivaju cijepljeni ima čitavih videa o tome kako se ljudi vrte
https://www.bitchute.com/video/zM9AjdCFCnRV/
My theory.. EMF's & Graphene Oxide are like a flame to fuel.
It's only a matter of time till the nano-graphene reaches and penetrates the blood brain barrier... and immediately short circuits the brains electrical signals. At this point there is enough Graphene in the brain to trigger a EMF reaction.
Once the brains electrical signals are misfiring.. all hell breaks loose in the nervous system and heart.
The heart simply does not beat on its own, it beats because the brain sending its electrical signals.
What we typically see in these vids.. is the brains initial reaction, which is followed by all of the spasmodic body movements due to the nervous system going crazy.. followed by cardiac arrest in most cases.

Now as a 2nd theory.. any nano shit that can penetrate the blood brain barrier, can also simply be toxic / venomous to the brains normal way of functioning.. and wreak havoc.
I have a video of a lion in the wilderness (that I'll post at some point) that appears to go through a similar spin, collapse and flailing of its legs/paws.. after it had allegedly been bitten by a snake
No one wants to admit this, but the vaxxed have been injected with demon parasites. Unless they repent from taking the death jabs. They will be activated thru the frequencies that are sent thru the 5G signals. Look up Todd Callender. He explains the pulses that trigger what he calls the pathogens. The pulse frequencies are what activate the demonic entities. Those “pathogens” are demonic which are dormant but are then activated thru the frequencies.
It shocks me that some of the people who are observing it actually DO NOTHING. I amconvinced that this is linked to the microwave tech they are punting out everywhere as well as the shots
An old lady survived it after she got the shot..Its on Bitchute somewhere..She said she was in a black fog of snakes intertwined together surrounding her..They put a spell on the vats of this poison it seems.
They are seeing demons. Look at the expressions on their faces. They look horrified. Soon it will manifest in all the jabbed when they flip the 5G frequency switch. Zombies.
VAXXED PATIENT SEES THE DEMONS AND DESCRIBES THEM preporuka za ovo traje 6 minuta
https://www.bitchute.com/video/QyCO0e2jSWjP/
Oh my God, that poor woman. My heart goes out to her, as she truly is a victim. She is the generation that does not question the news and believes in the medical system. Heart breaking.
FLUVID-19 (NEW DOCUMENTARY OCT 2022) - HIGHLY RECOMMENDED VIEWING - jedan od najboljih videa na temu plandemije
https://www.bitchute.com/video/mgt9XqdbvqiZ/
I'm so tired of people worldwide. If you don't care about the truth and stay indifferent to your own life the planet will be run by literal satanists. How pathetic we are. I'm embarrassed to be human.
A sad idemo dalje sa malo komentara
Frapantno je kako je doslovce preko noći nestao interes javnosti za nečime što smo svakodnevno doživljavali i bili pritisnuti konstantno 2 - 3 godine. Nije trajalo 2 - 3 mjeseca pa da se što god je bilo brzo zaboravi, pričamo o razdoblju od nekoliko godina. Najveća globalna zdravstvena prijetnja unazad 100 godina. Potrošene milijarde novaca. Svakodnevno medijsko bombardiranje, paničarenje, strah, zabrane i pritisci. Toliko energije uloženo na sve. Milijuni žrtava, promijenjeni životi, rasturena ekonomija, posljedice ćemo osjetiti još godinama i godinama. Cijeli se svijet izokrenuo naopačke i nazad. Nešto što se može mjeriti s ratovima kada pričamo o šteti i posljedicama - i sada je to sve ne-tema. Čak štoviše, kreirala se klima da je danas nazadno ulaziti u "korona" rasprave. Iz ekstrema u ekstrem.
Prvo, ono što nema u medijima nije se ni dogodilo. Drugo, masa se ne želi suočiti s onim što im se dogodilo, mnogo je lakše jednostavno ne misliti. Treće, masa je spremna pofumati slijedeću fazu jer je za to pripremljena u Covid/novonormalnoj fazi.

Ostali su plaćeni i pokupovani od WEFa i Pfizera.
Da, fantastično je kako se sad svi pretvaraju kao da se plandemija uopće nije ni dogodila. Valjda je to ta neka logika u stilu: ne pričaju mediji više o tome, pa ne bi trebali ni mi. Vjerujem da tu ima nešto na bazi podsvijesti.

Pravimo se svi skupa kao da to nije bio dio stvarnosti dobre 3 godine, a istodobno se pokušavamo suočiti s posljedicama koje su direktno proizašle iz te umjetno izazvane krize i čudimo se zašto to suočavanje nikako ne funkcionira, konstantno se traži neki novi krivac
Samo jedna mala digresija, ako se sjetimo na što su mnogi sve bili spremni tokom pandemije, što su zagovarali i prihvaćali, a sad govore (ako uopće i progovore) kao da je to bila jedna nebitna epizodica u našim životima, da nikako to nije utjecalo na naše živote, strah me pomisliti što bi ta ekipa tek bila spremna uraditi da je zaista i bila neka ozbiljna ugroza umjesto "prehlade" koju sada tako olako relativiziraju i spremaju na margine povijesne zbiljnosti.
Auuuu bratko kakvo šamaranje :kokicarenje:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 28 Aug 2023, 20:08

Bolesnooooooooooooooo
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Mediji i covid

Post by Inferno » 28 Aug 2023, 21:14

Ovih Mihaela postovi su najveći dokaz da se treba cijepiti. Mislim da i najtvrdokorniji anticijepitelj pročita ovakav post da bi se odmah trčao cijepiti

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 29 Aug 2023, 13:52

https://www.24sata.hr/news/video-pernar ... ent-930506


BREAKING NEWS! PERNAR NAPAO TOMAŠEVIĆA USRED PRESICE!!!!!!!
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Mediji i covid

Post by Inferno » 29 Aug 2023, 14:18

Da nije Mihaela zapravo Ivan Pernar?

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 12 Oct 2023, 10:32

Image

i vlahov se bori protiv hamasa!!
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 12 Oct 2023, 11:34

Metroseksualac
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 12 Oct 2023, 20:35

hitman_4 wrote:
12 Oct 2023, 10:32
Image

i vlahov se bori protiv hamasa!!
Haha, to me podsjetilo kad je Ryderica tvrdila da je bila u Etiopiji i radila kao nekakav humanitarac pa se otkrilo da je cijelo vrijeme u Hrvatskoj :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 12 Oct 2023, 21:34

pratim na instagramu brutalno jebozovne hrt voditeljice, novinarke koje su ponosne na vlahova :D
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 13 Oct 2023, 00:05

Michel wrote:
12 Oct 2023, 20:35
hitman_4 wrote:
12 Oct 2023, 10:32
Image

i vlahov se bori protiv hamasa!!
Haha, to me podsjetilo kad je Ryderica tvrdila da je bila u Etiopiji i radila kao nekakav humanitarac pa se otkrilo da je cijelo vrijeme u Hrvatskoj :P
A? si ti puko siroče nebitno... :facepalm:
Image

Image

Post Reply