Mediji i covid

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply

Jeste primili svoju dozu?

Normalno, jedva čekam sljedeće doze
2
29%
Nikako i nikad
5
71%
 
Total votes: 7

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 15 Oct 2021, 00:19

Još nisam dobio ni prvu pa kud već treća. Ne znam pošto kasnim već toliko glupo mi je sad uopće uzimat dozu što ti veliš je li djeliš moje mišljenje?
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 15 Oct 2021, 04:04

Michel wrote:
15 Oct 2021, 00:19
Još nisam dobio ni prvu pa kud već treća. Ne znam pošto kasnim već toliko glupo mi je sad uopće uzimat dozu što ti veliš je li djeliš moje mišljenje?
prebolio sam koronu, tako da nema smisla trpat u sebe cjepiva
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 15 Oct 2021, 23:53

Sarkastičan sam bio znaš da nema šanse da se cjepim
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 16 Oct 2021, 04:43

Michel wrote:
15 Oct 2021, 23:53
Sarkastičan sam bio znaš da nema šanse da se cjepim
ma znam
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 06 Nov 2021, 02:40

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 06 Nov 2021, 03:32

Beroš mamu si cijepi!
Image

Image


John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 11 Nov 2021, 22:53

https://www.24sata.hr/news/bill-gates-o ... ise-796199

Nema kraja plandemiji kaže programerko.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 19 Nov 2021, 02:43

I trenutno ključan dokumentarac imate prijevod NAJOBAVEZNIJE ŠTIVO dosad zabranjivan ali istina je tu
Imate dok i na ovom linku ako vam gornji ne radi
Eto, sve ove linkove pogledajte a sad pazite ovo
NWO agenda u skraćenoj varijanti na hrvatskom :

Dr. Mike Yeadon: 'Mi smo na vratima pakla. Osmislili su 6 faza. Približavamo se FAZI 5 - uspostava kaosa i vojnog stanja!'
– Iskoristite nestašicu robe i hrane.

– Izazvati paralizu realnog gospodarstva i zatvaranje tvornica i trgovina.
– Neka nezaposlenost eksplodira.
– Nanesite treću dozu na vaxx (pojačivače).
– Prihvatite ubojstvo živih staraca.
– Nametnuti obvezno cijepljenje za sve.
– Pojačajte mit o varijantama, učinkovitosti cjepiva i imunitetu stada.
– Demonizirajte anti-vaxxe i smatrajte ih odgovornim za mrtve.
– Uhititi oporbene čelnike.
– Svima nametnuti digitalni identitet (QR kod): rodni list, osobna isprava, putovnica, vozačka dozvola, iskaznica zdravstvenog osiguranja…
– Uspostaviti izvanredno stanje kako bi se porazila opozicija. Rezultat, Druga faza digitalnog upravljanja. Zatvaranje ili uklanjanje protivnika.

Mi smo na vratima pakla

Kada zaposlenici Pfizera istupe da upozore čovječanstvo, razumno je da svi slušamo. Jedan Pfizerov zviždač nedavno se oglasio kako bi razotkrio tvrtku skrivajući činjenicu da koriste pobačene fetalne stanice u ubodima COVID-19. Naravno, Pfizer ne želi da javnost zna za taj sastojak. Vjerska izuzeća bila bi velika! Još jedan student Pfizera počeo je upozoravati druge na opasnosti od epidemije.Tijekom događanja Covida-19, bivši potpredsjednik Pfizera dr. Mike Yeadon otkrio je istinu o cijepljenju i COVID-19, britanski znanstvenik koji aktivno radi na upozoravanju javnosti.

U početku je upozoravao javnost na propagandu. Sada, tvrdi: “Mi smo na vratima pakla.” Dr. Yeadon se objasnio raspored Tiranije u fazama pandemije. Prema njegovom rasporedu, približavamo se fazi 5 od 6.

Dr. Yeadon: 'Postoji 6 faza, a mi se približavamo fazi 5, što je posljednji korak prije nego što se sav pakao izbije na zemlji.

FAZA 1 /Prva faza se odnosila na poticanje prijetnje i stvaranje straha.

Od prosinca 2019. do ožujka 2020. put prema novom svjetskom poretku započeo je porastom pandemije.
To uključivalo ubijanje desetaka tisuća starijih ljudi, pozicioniranje cijepljenja kao jedinog rješenja i dokumentiranje cjelokupne pažnje na COVID-19.
Željeni rezultat za kabalu bila je (gotovo) opća panika'.

FAZA 2/ Druga faza je uslijedila, od ožujka 2020. do prosinca 2020. godine. Dr. Yeadon Fazu 2 naziva Sjetvom kukolja i podjelom.

'Ova faza donijela je protuustavne mjere, paraliziranje gospodarstva, stigmatiziranje pobunjenika, cenzuriranje vođa disidenta, promatranje pokornosti većine i otpor pobunjene manjine. Još jedan željeni rezultat faze 2 iz kabale bila je (gotovo) opća panika'.

FAZA 3/ Faza 3 uslijedila je između prosinca 2020. i lipnja 2021.

'Ovaj vremenski okvir sastojao se od iznošenja "izdajničkog i smrtonosnog rješenja".Zatim, oslobađanje smrtonosnog rješenja uz obećanje zaštite i povratka u normalu. Faza 3 uključivala je skrivanje statistike nuspojava i smrti od injekcije. Tijekom ove faze, varijante su potisnute kao prirodna mutacija virusa. Zdravstveni djelatnici vidjeli su da su kažnjeni zbog 'nezakonitog' liječenja ljudi. Rezultati Faze 3, prema dr. Yeadonu, uključivali su sumnje i osjećaj izdaje među ubodima i obeshrabrenost protivnika.Ako slijedimo vremensku liniju dr. Yeadona, odmah smo na kraju Faze 4.

FAZA 4/ Faza 4 uključuje stvaranje aparthejda cijepljenih/necijepljenih.

Dr. Yeadon tvrdi da je cilj Faze 4 uspostaviti prvu fazu digitalne kontrole i osiromašiti protivnike. 'Privilegije' se stječu ili povlače. Necijepljeni su uskraćeni za osnovne usluge i prisiljeni su na PCR testove o svom trošku.
Čini se da smo u fazi 4! Ako već nismo u paklu, što onda očekivati sljedeće?

FAZA 5/ faza 5 sastoji se od uspostavljanja kaosa i vojnog stanja (studeni 2021-ožujak 2022)

On daje vremenski okvir od studenog 2021. do ožujka 2022. Nažalost, ako je njegova prognoza točna, što se do sada čini, čeka nas pakao. Faza 5 je druga faza digitalne kontrole i zatvaranja ili 'uklanjanja' protivnika.
Možemo očekivati ogromnu nestašicu hrane, paralizu našeg gospodarstva, eksploziju nezaposlenosti, više uboda i više ubijanja starih. Ne zaboravite na obavezno cijepljenje za sve! Digitalni identitet za svakoga u obliku QR koda uspostavlja se tijekom 4. faze. Sve to dolazi s više varijanti, demoniziranjem anti-vaxxa i uhićenjem oporbenih vođa. Dr. Yeadon kaže da će se uvesti izvanredno stanje kako bi se porazila oporba.

– Iskoristite nestašicu robe i hrane.
– Izazvati paralizu realnog gospodarstva i zatvaranje tvornica i trgovina.
– Neka nezaposlenost eksplodira.
– Nanesite treću dozu na vaxx (pojačivače).
– Prihvatite ubojstvo živih staraca.
– Nametnuti obvezno cijepljenje za sve.
– Pojačajte mit o varijantama, učinkovitosti cjepiva i imunitetu stada.
– Demonizirajte anti-vaxxe i smatrajte ih odgovornim za mrtve.
– Uhititi oporbene čelnike.
– Svima nametnuti digitalni identitet (QR kod): rodni list, osobna isprava, putovnica, vozačka dozvola, iskaznica zdravstvenog osiguranja…
– Uspostaviti izvanredno stanje kako bi se porazila opozicija. Rezultat, Druga faza digitalnog upravljanja. Zatvaranje ili uklanjanje protivnika.

FAZA 6: Otkažite dugove i dematerijalizirajte novac. (ožujak 2022. - rujan 2022.)
– Pokrenuti ekonomski, financijski i burzovni kolaps, bankrot banaka.
– Spasiti gubitke banaka na računima njihovih klijenata.
– Aktivirajte «Great Reset».
– Dematerijalizirati novac.
– Otkažite dugove i kredite.
– Nametnuti digitalni portfelj. (Digitalni novčanik)
– Zaplijeniti imovinu i zemljište.
– Zabraniti sve globalne lijekove.
– Potvrditi obvezu cijepljenja polugodišnje ili godišnje.
– Nametnuti omjer hrane i dijetu temeljenu na Codex Alimentariusu.
– Proširiti mjere na zemlje u razvoju.
Rezultat, Treća faza digitalnog upravljanja. Proširenje NOM-a na cijeli planet.

Opća poruka dr. Yeadona je da nas naše vlade lažu. Do sada su upozorenja dr. Yeadona bila točna.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 19 Nov 2021, 17:24

Čemu sve to?
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 20 Nov 2021, 05:58

Pa novi svjetski poredak o kojem se govori desetljećima i stariji Bush, i mlađi govorili javno i Biden nedavno sve javno to rekli za NWO. A čemu sve. Kontrola. To su ljudi koji imaju milijarde, oni su phiopati u odijelima naravno tu su uključeni i te vanzemaljske sile na vrhu piramide ali nitko ne zna kompletnu istinu. No, ono što je meni zanimljivo to kako su svi oni na vrhu sotonisti što je mene pokolebalo kao agnostika i zapitao sam jel stvarno Bog postoji, Isus i počinjem polako vjerovati u sve to. O tome sa pisao na onoj temi o zavjeravama. Kako je moguće da svi ti moćnici su sotonisti. Mi ismijavamo vjernike a kad pogledaš ovi moćnici su sotonjare koji vjeruju u sotonu i imaju sotonističke rituale. Ko to koga jebe pa sam se samo zapitao zbog čega bi oni u to vjerovali koja je svrha jel zbilja Bog postoji, jel zbilja ono što se kaže "najveći Vražji trik je da je uvjerio ljude kako ne postoji".

Ne samo to, svjeti se svih egzorcizama. Recimo, ja sam u egzorcizam uvijek vjerovao i kad sam bio nevjernik (nisam još kompletan vjernik ali vidim po sebi da ide prema tome) ali poanta je da kada sam bio kompletni nevjernik ja sam svejedno vjerovao u egzorcizam jer sam to istraživao i gledao videa i stvarno vidio sve te slučajeve pa svjedoci, govorene na nekim tamo izumrlim jezicima, snaga desetorice sve to postoji i nema logičnog objašnjenja. Duhovni svijet sigurno postoji, neke sile zle i dobre sigurno postoje. Previše je to komplicirano pa onda sam zadnjih godina počeo gledati pun kurac videa NDE (iskustva blizu smrti) što su ljudi doživjeli i što su vidjeli u paklu, raju i slično.

Imaš među njima bivše sotoniste, ateiste koji su se okrenuli Bogu. Evo, John Ramirez https://www.youtube.com/watch?v=zxPcplex7Xk bio pravi sotonist, onaj teistički a oni su ti oni sotonistički kultovi jer imaš ih više vrsta oni koji su u anthony lavey oni su kao neki filozofski ne vjeruju u vraga već neki bunt protiv crkve pa luciferijazam neš slično i onda imaš te teističke e oni su stvarno sotonisti koji vjeruju uVraga. Tako ti je taj John Ramirez.

Pogledao sam toliko toga o NDE i te fore što znanstvenici govore mozak luči ovo ono gluposti jer tek kad pogledaš svjedočanstva ti ljudi su to stvarno doživjeli. I moja pokojna majka je to isto doživjela jer kad si odvrtim film ja se sjetim što mi je govorila kad sam imao 17, 18 godina bila je na operaciji i operacija krenula krivo i umrla je na kratko te je rekla da je doživjela nešto, da je bila na predivnoj livadi i vidjela svojeg pokojnog oca koji je umro još u ratu i da je vidjela prvo sebe iznad doktora i sjeća se točno svega što je vidjela i da joj je otac rekao da još njezino nije vrijeme i preživjela je tu operaciju. Bila živa još idućih 5 godina, pokušavam i danas shvatiti što je onda trebala napraviti u tih 5 godina ako nije bilo vrijeme.

I tako, evo sad sam odužio ali vidiš i sam da dolazi čudna vremena samo treba biti otvoren. Promijenio sam mišljenje o vjeri, o Isusu mislim da nisi ograničen ako vjeruješ u Boga samo se zapitaj zašti su svi ti moćnici sotonisti kreni od toga pa istražuj.

A u Bibliji piše dosta toga što se ostvaruje recimo mark by beast je ustvari cjepivo i čip. To je žig u modernom vremenu. Tko god se cjepi nema spas, i vrijeme nam je kao da se okrenemo Isusu. Pa pogledaš samo svijet, znaš i sam da nema ništa smisla sve je izokrenuto. Nemoral i blud, cijeli sistem, ratovi, siromaštvo sve to nema smisla. Oružja, atmoske bombe bolestan svijet.

Dolazi doba transhumanizma ono što Mišak govori pa preporučujem da poslušaš od njega o transhumanizmu.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 20 Nov 2021, 06:45

Poslušaj ovo, bit će ti jasnije

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 20 Nov 2021, 10:57

Čim se spominje biblija, gasim internet...
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 20 Nov 2021, 11:16

Tko god se cijepi nema mu spasa? znači ostat će jako malo ljudi na planeti pošto je već cca 50% ljudi u svakoj zemlji cijepljeno, bar u europi, americi, aziji i australiji, za afriku neznam.

Vanzemaljske sile na vrhu piramide? :prayer: :partyman: :kokicarenje:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 20 Nov 2021, 19:42

Sveukupno je ispod 50% ljudi cijepljeno stvar je u tome da će poginut dosta ljudi i koji ODBIJU cijepljenje jer teorija je ta da kako je Isus umro za nas, tako dosta nas moramo za njega jer ćemo odbit žig zvijeri. Dosta toga što je napisano u Bibliji se ostvaruje.

Vanzemaljske sile na vrhu piramide su ajmo reći entiteti koji upravljaju glavnim moćnicima ovoga svijeta. Mnogi teoretičari spominju ta bića iz druge dimenzije koja se hrane našim emocijama ponajviše strahom zbog čega su tu ratovi i negativa. Znaš i sam da nema smisla da budu ratovi, žutila, siromaštva a hvalimo se kako smo napredni pa upravo je to razlog jer se ta bića hrane našim emocijama. Uglavnom da ne duljim to je bilo to ukratko. Sutra stavim neš novo što nađem.
Last edited by Michel on 20 Nov 2021, 19:44, edited 1 time in total.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply