Mediji i covid

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply

Jeste primili svoju dozu?

Normalno, jedva čekam sljedeće doze
2
29%
Nikako i nikad
5
71%
 
Total votes: 7

User avatar
hitman_4
Posts: 6995
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 03 Jul 2021, 11:00

Code: Select all

https://www.index.hr/vijesti/clanak/capak-narucio-12-spotova-posao-dobila-firma-glumca-on-je-i-jedini-zaposleni/2287090.aspx
Image

i ja bi promovirao cjepivo da mi plate. Gledam neki dan šprajca i prilog u kojem su bešlagić, ecija, ida prester i ana brdarić. Ova zadnja je skoro zaplakala, a ida zapjevala :prayer:

https://www.rtl.hr/vijesti-hr/novosti/h ... -cijepiti/

evo prilog, isplati se pogledati. Mene zanima puši li ida ili anabrbar kurac dok je corona ili ih je strah
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12144
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 03 Jul 2021, 11:10

Ova Ida Prester bi snimila spot gdje treba spaliti i cigane i židove ako bi dobila honorar.
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6995
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 03 Jul 2021, 11:14

Image

jel udomila na kraju izbjeglicu? :prayer:
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12144
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 03 Jul 2021, 12:15

Kad joj ga cigo zabije s guza.Inače skužio sam da te blijede ili ginger ženske ful žele ovak tamnije penise
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6995
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 05 Jul 2021, 12:46

Code: Select all

https://www.index.hr/vijesti/clanak/splitska-pjevacica-ne-zeli-pjevati-zbog-mjera-to-je-kao-da-pjevam-hitleru/2288280.aspx
Svjesno održavanje koncerta na kojem ne može prisustvovati moja obitelj, moji prijatelji i moja publika bez da se prethodno cijepe ili izdvoje iznos skoro polovice troškova mjesečnih režija izjednačavalo bi me s ljudskim dnom", piše.

"Oštro osuđujem svaku legalizaciju mita ("cijepi se i dobit ćeš besplatne karte za kazalište") i terora ("cijepi se ili nećeš ući u bolnicu osim ako ti fali pola noge"). Apropo mita, predlažem vladajućima da promijene strategiju i prilagode ju korisnicima. S obzirom na to da vrlo mali broj građana Republike Hrvatske posjećuje kazališta, izložbe, koncerte, kina i sl., smatram da bi puno veći odaziv nastao kad bi modificirali sredstva potkupljivanja i umjesto besplatne kulture poklonili besplatne bonove za hranu i piće. Idealna formula bi bila kad bi uspjeli akutno legalizirati prostituciju i preuzeti troškove konzumacije korisnika uz slogan "Nemoj se brčit ako želiš pit', jist' i prčit'!" To su ipak 3 svetinje naroda hrvatskog, upotrijebite logiku", piše.

Još jednom, s velikom tugom i gorčinom objavljujem da neću pristati ni na jedan koncert na koji ne može doći moja majka, moja prijateljica ili bilo koji drugi ljubitelj mog rada koji ne zadovoljava uvjete vladajućih diktatora", zaključuje.
šprajc, ana brdarić, ida prester, dubioza kolektiv, hladno pivo, remi iz elementala, brkovi, cons, ela charles, capak, alemka, imbex, mojmira, ecija ojadnic, let3, tbf na aparatima
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 05 Jul 2021, 15:36

Ako uvedu kurve, još ću se cijepiti
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6995
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 05 Jul 2021, 17:05

john_constantine wrote:
05 Jul 2021, 15:36
Ako uvedu kurve, još ću se cijepiti
kontroverzan istup
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12144
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 05 Jul 2021, 18:32

hitman_4 wrote:
05 Jul 2021, 17:05
john_constantine wrote:
05 Jul 2021, 15:36
Ako uvedu kurve, još ću se cijepiti
kontroverzan istup
ja sam u šoku!!!!!!
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 05 Jul 2021, 22:14

Kaj? Ispadnu jeftinije od veza i izlaska...
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6995
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 05 Jul 2021, 22:24

gdje ima kurvi i kolko košta?
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 06 Jul 2021, 04:16

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatsk ... Moeuek7o5s
Da ste pravi novinari, istražili biste podatke i objavili ISTINU. Sa svih strana cure, ma ne cure, lijevaju kao iz špine, podaci o tome kako su cijepljeni u većoj opasnosti od "delte" nego necijepljeni!
Sada će te cenzurirati, jer zahtjevaju naučno istraživanje da to potvrdi, a pritom bilježe mali broj nuspojava, a sa smrtnim ishodom, Bože te očuvaju da napišeš da ti je susjeda nakon samo dva sata od cijepljenja pala mrtva, jer širiš neistine.Osobo znam troje koji su nakon primanja cjepiva umrli, a samo jednog od covida19.Teta mi je umrla od covida19 jer nije na vrijeme započeto liječenje. 😔 Sudski i naučno to trebamo dokazati, a zabranjene su obdukcije, a na obrascima koje trebaju popuniti doktori opće prakse, ni ne postoji rubrika sa smrtnim izhodom, da se upiše to.
nema više novinara, niti istine u medijima! Znaju oni zašto se smanjuje interes,ti podaci su javno dostupni svima, samo se prave grbavi, jer su plaćeni za to!
zar ima logike.. Od prvog dana i prve izjave stožera?? muljaju, lažu. Brojke im se ne podudaraju... U istom danu za istu stvar različita interpretacija... Kad se jednog dana puste svi ti zapisi progledat će valjda i oni slijepi.
Znači, da rezimiramo…
Oni MISLE da bi i kod nas delta soj mogao prevladati. Zato što se Dalmatinci ne žele cijepiti, a dolaze im turisti iz zemalja gdje delta soj već prevladava. Da podsjetimo, ti turisti ne mogu uči u RH ako ne dokažu da po “pravilima struke” nisu zaraženi, ali će svejedno donijeti delta soj.🤣🤣🤣🤣
S druge strane, DOKAZANO je da delta soj ne povećava mortalitet niti hospitalizaciju. Prevedeno, stvara prirodni imunitet bez većih komplikacija.
Znači ovo nisam ja izmislio, ovo piše u članku.
BTW: Jel zna tko što je s Indijom? Od njih je delta soj krenuo. Oni su palili mrtve po ulicama. Jesu živi ili ih je delta sve sredila? Mislim, više nitko ne piše o Indiji.
jedan mladi sdudent Kumar iz New Delhija, iz Indije, kaže mi u inboks prije nekih desetak dana da čuje kako se kod nas ljudi ruše na ulici, da se masovno umire. Pa pita jel ima živih kod nas? Onda kaže da je čuo da sahranjujemo po parkovima. Ja mu odvratim da ja to isto čujem za Indiju. On se smije. Kaže da je kod njih sve u redu.
Ne spominju ni Kinu ni Italiju tamo je delta na godisnjem
Ovo sve izgleda kao neki niskobudžetni film, loša režija, glumci katastrofa, kostimi užas itd.
U cemu je problem ako se ljudi ne zele cijepiti ako nije bio problem da ljudi ulaze bez testova i kontrole tijekom lokalnih izbora zasto bi onda bio problem jer se ljudi ne zele cijepiti.
Koja je razlika kada ste vi pustali ljude bez kontrole da dobijete fotelje i ljudi koji se ne zele cijepiti zbog svog zdravlja.
Na kraju svega sta nismo pobjedili koronu kako je ono plenki rekao?
Da slusam notorne lazljivce beros, markotic, capak?
Nema izjave da nisu lagali, prijetili ili predvidjeli smak svjeta, ali bitno da ki oni kazu da se moram cijepiti
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 06 Jul 2021, 09:10

hitman_4 wrote:
05 Jul 2021, 22:24
gdje ima kurvi i kolko košta?
Otkud ja znam? Nisam imao potrebu kupovati ljubav.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 06 Jul 2021, 09:11

Ono kad idioti misle da imaju veća prava od nas pametnijih
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 07 Jul 2021, 05:01

Cons, nadam se da se nećeš cjepiti kao tvoj forumski kolega to je moja želja :)

Evo novih činjenica malo istraživao tek naišao na ovo danas. Jeste li znali da se 26. 6. 2021. održao milijunski marš protiv korone? Ja nisam znao nije bilo na vijestima čak ni ove alternativne stranice koje pratim nisu obavjestile o tome. To je velike stvar i nije bilo na vijestima. Pitanje se postavlja zašto i kome je u interesu da se tako velika vijest ne stavlja. Još jedan dokaz da mediji sve kontroliraju i elite idu prema svojem cilju. Ne cjepiti se vjerujte mi, nemojte.
https://www.facebook.com/festival.slobo ... 4412911837
Jednostavno riješenje...prestati gledati i slušati TV i sve ostalo povezano sa ovom nastalom globalnom situacijom.Politika cenzure,ispiranja mozgova,zavadi pa vladaj...ecc...slažete se ili ne?
Sad je navodno Zadar u crvenom! Ne bi se čudila da su brojke namješteno samo da bi se nešto dokazalo!
Jel moguce da se nakon toliko vremena jos pitate da li su brojke realne ili ne!? Koliko jos treba vremena da bi svi shvatili kolilo je ovo prljava igra?
testovi nisu tocni u 90% slucajeva, citajte ljudi sta govori nauka, virolozi, nobelovci, imunolozi pa valjda cete shvatit. Virus pod nazivom "korona" je srednje teska gripa koja postoji odkada I ljudi.
Za dva tjedna možemo očekivati pretrpane bolnice, a potom i groblja... Ako je vjerovati ovim lešinarima na tveš mašini za mozak.
To hr.tv neće obijavit,ali sijanje straha da se moramo cijepit to da.Odgovarat će kad tad za genocid čoviječanstva,gamad plaćenička!
I kod nas će tako, kada trebaju na utakmicu ili pak na izbore da biraju budućeg tirana,.. tj.vladara. Ili pak kad trebaju u krdu ko ovce na cijepljenje... onda im više čak ni ne treba maska i ne boje se odjednom više kontakta ni naguravanja
Počelo je i neće stati dok se kola ne survaju , valjda su scenariji već poznati,napraviti CHAOS , pa iz Chaosa novi poredak
https://www.facebook.com/galinagalja.po ... 883346281/ :prayer:

https://www.facebook.com/libhr/posts/4407899195940024
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 07 Jul 2021, 10:21

Michel, ja sam već 2 puta cijepljen i još covid iskaznica.

I podržavam zabrane ulaska na posao, u bolnicu i svugdje bez covid iskaznice ako to znači da mogu biti bez maske.
Michel puši karu.

Post Reply