Mediji i covid

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply

Jeste primili svoju dozu?

Normalno, jedva čekam sljedeće doze
2
29%
Nikako i nikad
5
71%
 
Total votes: 7

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 25 Nov 2021, 00:10

Uzmi i booster. Ćao.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 25 Nov 2021, 12:12

Michel wrote:
24 Nov 2021, 22:27
I meni umrla susjeda od 25 godina koja se cjepila. Također, umrla druga susjeda kojoj su pripisali da je umrla od korone a nije pa sad te doktore tuže njezini roditelji. Mislim, barem na ovoj temi imaš pun kurac linkova gdje vidiš da umiru i cjepljenji, da šire zarazu i da oni koji su cijepljenji održavaju virus. Cijepljenje je loše, virus kao virus je oslabio ali upravo radi onih koji se cijepe će virus tu i dalje biti. Brdo primjera doslovno imaš gdje cjepivo ubija sve je na ovoj temi tko želi istraživat ja sam tu da vam dajem linkove. Živio.
Ne bilježe se lovačke priče.
Zna se dobro tko širi te informacije i manipulira njima preko tih linkova
Ostalo su likovi koji pogledaju tri sata materijala na YouTubeu i misle da su pametniji od drugih.

Na kraju isti kurac kao i religija. Tko se hoće cijepiti, nek se cijepi. Ali nek sve strane odjebeju. Naročito antivakseri.
Kao da te netko tjera da se krstiš...
Živio.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 26 Nov 2021, 00:07

Ne, ostali su koji slušaju znanstvenike i doktore koji su gušeni u medijima i vjeruju njima jer sumnji oko ovakvih stvari ne bi trebalo biti to što ti generaliziraš je tvoja stvar. Nikakve lovačke priče već činjenice a to bi znao da si se barem malo potrudio pogledati linkove s ove teme pa bi vidio koliko ima umrlih od cjepiva i da dalje cijepljenje šire virus te ga održavaju. No naravno da je lakše mahnuti rukom na sve ti i slušati što to govori Plenković, Capak i slični.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 26 Nov 2021, 01:12

Ja samo Alemku slušam.Volim njeno Luka Modrić lice.
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 26 Nov 2021, 07:21

Michel wrote:
26 Nov 2021, 00:07
Ne, ostali su koji slušaju znanstvenike i doktore koji su gušeni u medijima i vjeruju njima jer sumnji oko ovakvih stvari ne bi trebalo biti to što ti generaliziraš je tvoja stvar. Nikakve lovačke priče već činjenice a to bi znao da si se barem malo potrudio pogledati linkove s ove teme pa bi vidio koliko ima umrlih od cjepiva i da dalje cijepljenje šire virus te ga održavaju. No naravno da je lakše mahnuti rukom na sve ti i slušati što to govori Plenković, Capak i slični.
Da citiram

Kad bi doista bilo toliko smrti od cijepljenja koliko se priča po društvenim mrežama to bi se moralo negdje vidjeti. Ne može se to sakriti nakon pet-šest milijardi doza. Međutim, interesantno je kako samo necjepiše poznaju tolike umrle od cijepljenja. Netko je u zezanciji rekao da ti ljudi izgleda nisu umrli od nuspojava cijepljenja, nego od nuspojava poznavanja tih necjepiša.

https://net.hr/danas/hrvatska/hrvatski- ... BTWgwdiVvk

Čovjek je sve dobro objasnio što pobija tvoju tezu, michel.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 26 Nov 2021, 07:22

I ne slušam nikoga, vjerujem samo sebi i svojem životnom iskustvu
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 26 Nov 2021, 10:57

Necjepiše hahahahah Michel na aparatima
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 26 Nov 2021, 22:48

john_constantine wrote:
26 Nov 2021, 07:21
Michel wrote:
26 Nov 2021, 00:07
Ne, ostali su koji slušaju znanstvenike i doktore koji su gušeni u medijima i vjeruju njima jer sumnji oko ovakvih stvari ne bi trebalo biti to što ti generaliziraš je tvoja stvar. Nikakve lovačke priče već činjenice a to bi znao da si se barem malo potrudio pogledati linkove s ove teme pa bi vidio koliko ima umrlih od cjepiva i da dalje cijepljenje šire virus te ga održavaju. No naravno da je lakše mahnuti rukom na sve ti i slušati što to govori Plenković, Capak i slični.
Da citiram

Kad bi doista bilo toliko smrti od cijepljenja koliko se priča po društvenim mrežama to bi se moralo negdje vidjeti. Ne može se to sakriti nakon pet-šest milijardi doza. Međutim, interesantno je kako samo necjepiše poznaju tolike umrle od cijepljenja. Netko je u zezanciji rekao da ti ljudi izgleda nisu umrli od nuspojava cijepljenja, nego od nuspojava poznavanja tih necjepiša.

https://net.hr/danas/hrvatska/hrvatski- ... BTWgwdiVvk

Čovjek je sve dobro objasnio što pobija tvoju tezu, michel.
Haha, net hr i znanstvenik Sasa ajde Cons mislio sam da si stvarno barem malo pametniji to jest da nisi tako naivan. Gledaš krive znanstvenike one koji su na državnoj sisi i u znanstvenoj sekti. Trebaš slušat znanstvenike koji su protiv a zašto? Zato što bi ti logika trebala govoriti da oko ovakvih velikih svjetskih tema ne smije biti razilaženja pogotovo u struci bilo znanstvenoj bilo lječničkoj a gle čuda ima i to previše. Ne samo to već kad i vidiš da su ti svi lječnici i znanstvenici gušeni onda ti se stvarno mora upaliti alarm.

Cons, netko s tobom mora biti iskren. Ti si jednostavno osoba koja vjeruje ovom sistemu, vjeruje svjetskim moćnicima da nam žele dobro pazi ti to vjeruješ ljudima koji imaju milijarde na svojim računima i kojih realno boli kurac za nas obične smrtnike ali ti njima vjeruješ usprkos svim tim svjetskim aferama, korupcijama u kojima su oni. Što da ti kažem nego vjeruj opet a ovaj članak je gnjusan koliko je lažan.

Gibraltar je na 100% cijepljenosti pa i dalje ima zaraženih. Ne da mi se jer ne znaš argumentirano raspravljati i jer ne pogledaš linkove koje stavljam u kojima ti je sve objašnjeno
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 26 Nov 2021, 22:49

John_Ryder wrote:
26 Nov 2021, 10:57
Necjepiše hahahahah Michel na aparatima
Hahahaha, :pointlaugh: :pointlaugh: Cons će uzet drugu i treću dozu pa booster pa četvtu i šestu dozu :pointlaugh: :pointlaugh: a govorili im da će samo jednu dozu uzeti kad ono, lagali ih. Ovce doslovno
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 26 Nov 2021, 23:16

Idemo dalje sa razotkrivanjem.

Statistika za lijek ivermectin https://ivmmeta.com/

Mišljenje dr. Campbella o Ivermectinu te usporedba s novim Pfizerovim lijekom koji dolazi:
NWO by Ralph Epperson 1989

Stari svijet se bliži kraju. Biti će zamijenjen novim koji će se zvati New World Order (NWO)

Ova nova struktura preraspodijelit će imovinu nacija koje "imaju" i dat će ih nacijama koje "nemaju".
NWO uključivat će promjene u:
obitelji:
homoseksualni brakovi bit će legalizirani;
roditelji neće smjeti odgajati svoju djecu (to će biti uloga države);
sve žene bit će zaposlene u javnoj službi i ne smiju biti domaćice;
razvod će postati izuzetno lagan;
monogomni brak polako će se ukidati;
vlada će postati vlasnik svih faktora proizvodnje
privatno vlasništvo nad imovinom bit će zabranjeno;
religija će biti zabranjena;
vjernici će biti ili eliminirani ili zatvoreni;
nova Religija će biti štovanje o čovjeku i njegovom umu;
svi će vjerovati u Nova Religiju;
Sjedinjene Države će igrati glavnu ulogu u tome.
U Indiji medicinski timovi dijele pakete lijekova za rano tretiranje covida pogotovo u njihovoj najmnogoljudnijoj državi Uttar Pradesh. U paketu su tablete Ivermectina, Doksicilina, antipiretik, vitamin C, D3, cink, maske i rukavice. Sve skupa košta nešto manje od 2 dolara.
Evo, na jučerašnji dan su imali samo 7 zaraženih i niti jednog umrlog na oko 200 miliona stanovnika!
Cijepljenog stanovništva je oko 20% ili nešto manje.
Cons na aparatima
Pa onda ovo

Uh koliko novih činjeničnih linkova. Ali naš Cons vjeruje gospodinu Sasi :zubifale: sve ti je tu crno na bijelo ali normalno za tebe da to nećeš istražit jer ti se ne uklapa u tvoju percepciju svijeta. A jadan ti.

Idemo dalje

2620 beba umrlo nakon cjepljenja
Kad se krv zgruša: Bolnice su pune cijepljenih - cijepljenje ne djeluje, ima najozbiljnije nuspojave
Gordan Lauc:

„Dr. Aseem Malhotra je jedan od najuglednijih kardiologa u UK i treba jako dobro razmisliti o ovome što ovdje kaže.
Ne smijem napisati sve što kaže jer će me FB blokirati, no poslušajte snimku ovog razgovora na GBNews. Između ostaloga:
- Znanstvenici se boje objaviti rezultate studije, jer se boje za financiranje koje dobivaju od industrije
- Višak smrti koji nije povezan s COVID-19 treba pažljivo ispitati (spominje neke opcije u snimci)
- Političari koji nameću određene odluke trebaju se zabrinuti, jer „povijest neće biti na njihovoj strani“ i „javnost im neće oprostiti“.

Australija je zabilježila 11 puta više smrtnih slučajeva u 8 mjeseci nakon cijepljenja protiv Covid-19 nego što ima smrtnih slučajeva nakon svakog drugog cjepiva zajedno u više od 50 godina
PANDEMIC OF THE VACCINATED! Data Shows 91% Of C-19 Deaths Are Among The Vaccinated Since August!
lista od 75 sportaša koji su stradali između 1.6. i 1.11.
medijsko cenzuriranje dovođenje cjepiva u korelaciju sa stradalim sportašima
Dakle, ovdje ništa ne izmišljam sve crno na bijelo sa linkovima i znanstvenim studijima.

Al važno da Cons stavlja nekakav tamo članak sa net hr od Sase gdje on govori o 7 "lažnih" činjenica i kao raskrinkava ih a lik ih uopće nije raskrinkao ništa već je samo rekao svoje drugačije mišljenje BEZ ARGUMENATA i ikakvih linkova da to potvrdi i tome Cons vjeruje. Jebo me pas ako ti nisi lud momak. Ti vjeruješ svemu što kaže neki znanstvenik na državnoj sisi samo ZATO ŠTO JE ZNANSTVENIK, a ne vjeruješ statistikima, znanstvenim istraživanjima drugih znanstvenika koji su protiv svega toga i svim tim linkovima. Znači jel shvaćaš što ti govorim. Vjeruješ samo RIJEČIMA bez ičega i to samo zato što mu ispred piše znanstvenik, a s druge strane znanstveni studiji koji govore protiv cjepiva i plandemije to ništa.
Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 26 Nov 2021, 23:50

Pelcuj me pelcuj Stojane! :partyman: :axe:
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 27 Nov 2021, 10:51

Uvijek ima razilaženja u struci. Većinom to dolazi od jebivjetara koji su naučili dovoljno da imaju diplomu i poslije moraju biti protiv svih da se istaknu jer onda ne bi dobili svoju pažnju. Uvijek je bilo takvih u bilo kojoj struci...

Kao jedna učiteljica matematike koja bi mijenjala sistem. Smatrala je da je učenje množenja besmisleno. Da bi djeca trebala sama u glavi izračunati koliko je 27x3 ili 56x89. Banalni primjer bi bio 2x5. 2 izračunaš deset puta i dobiješ rezultat kao množenjem.

Normalno da su joj se svi smijali. A ona nije stala na tome, pa je pokušala i na internetu. Jedino što matematika nije interesatna...

Tako ja vidim Lauca...

A za podatke na internetu ne vjerujem. Internet je leglo spama, manipulacije i otpada. Stalno se lažiraju podaci, izrežu i slično. Slično kao mediji. Samo mediji imaju neka pravila...

Ostalo nema smisla raspravljati... Legalizacija homokseksualnih brakova i da žene više neće biti domaćice. To su idiotarije protiv kojih se borim i ne želim na vlasti. Most, živi zid, slobodna Hrvatska i slično. Čim se spominje religija i patrijarh, zna se koliko je sati.

A za sportaše, ako ideš kopati, mnogi od njih su imali problema s srcem. To nije ništa novoga... Samo su sve stavili u isti koš.

Treba samo znati čitati, pratiti, razmišljati i slično. A ne vjerovati svemu.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 28 Nov 2021, 06:30

Image

Apsolutno bolesno tko ne progleda nakon ovog videa NIKAD NEĆE! Pa koliko dokaza vam više treba.
Sa prijevodom
Prosvjedi koji bole i konačan otpor medijskim i političkim "autoritetima" - izvrstan tekst sa insider blogspota koji je više puta raskrinkao faktograf
Švicarska
Bio je novi prosvjed stvarno sam ponosan na te ljude. Ponosan sam na zagrebčance i sve hrvate. Ponosan sam što i dalje imamo inat u sebi. Ponosan sam na istinu i borbu protiv laži. Ponosan sam što ne dopuštamo lažima da nas truju. Ponosan sam.
U utorak novi prosvjed na koji se ide.

Hehe
dr. Michael Palmer, kanadski liječnik i mikrobiolog
👉 objašnjava toksične opasnosti mRN@ 💉 i zašto je mišljenja da su injekcije "tehnologijom" osmišljene za trovanje ljudi
- al naravno što doktor zna
VRH ČLANAK
Melbourne
Image

Ponosan sam na prosvjede diljem svijeta. Ponosan sam na ljude raznih rasa, religija što ne daju na sebe. Ponosan sam što sam na pravoj strani, strani istine. Ponosan sam što ćemo pobijediti. Ponosan sam.

Al kakva cenzura evo kako piše u gornjem linku počelo je suđenje protiv zla ali o tome niti jedan medij ne obavještava kako bolestan svijet.
Here is the curve of deaths of Covid variants in Botswana, country of this dreaded new OMICRON ... You have to look at the brown curve which is an average, because they do not report deaths every day. Note that vaccination began in this country in early July which, like all other countries, caused an increase in the number of deaths.
Image

Pa što reći više :kokicarenje:
Healthy Australian woman says she was forced into COVID quarantine camp for 14 days
'These COVID camps are real. It doesn’t matter if you’re fully-vaxxed, one-vaxxed or non-vaxxed: you can get sent to these camps if you’re a close contact,' said Haley Hodgson from her prison.
https://www.lifesitenews.com/news/watch ... mp-horror/

[img][https://i.postimg.cc/Hs3zGKhm/1.jpg/img]

Odličan video

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 28 Nov 2021, 11:21

Ajme Michel koliko dokaza. Bil Gejc na aparatima, i cons isto
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 28 Nov 2021, 11:27

John_Ryder wrote:
28 Nov 2021, 11:21
Ajme Michel koliko dokaza. Bil Gejc na aparatima, i cons isto
Kakva je to jebena tajna organizacija ako dokazi cure na sve strane po internetu?
Michel puši karu.

Post Reply