Mediji i covid

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply

Jeste primili svoju dozu?

Normalno, jedva čekam sljedeće doze
2
29%
Nikako i nikad
5
71%
 
Total votes: 7

User avatar
hitman_4
Posts: 6981
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 13 Jan 2022, 18:32

bit će bolje nakon 10. doze

ja se zalažem da se testovi uvedu i za cijepljene, pogotovo za one koji su debeli i cijepljeni. Oni su posebno ugroženi i treba ih zaštiti. Treba misliti na zdravlje jer svaki život je bitan. Ovo je preteška bolest

https://www.24sata.hr/show/sprajc-se-og ... pio-808765

podrška našem šprajcu!!
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12141
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 13 Jan 2022, 20:30

Uuuuu Cons i dalje udara jako.Čeka se Mišelov uzvrat sa pravim novim istinama!!!
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11399
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 13 Jan 2022, 22:33

John_Ryder wrote:
13 Jan 2022, 18:08
Ovo je postao pravi mali rat.Medijski.
Nemam pojma što su nojevi napisali niti me zanima. Uživam u dobrom viskiju i dobroj knjizi :partyman:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11399
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 17 Jan 2022, 03:18

New truth :kokicarenje:

Three players drop out of Australian Open with chest issues while Djokovic awaits his fate
Several fully vaccinated tennis players participating in the Australian Open qualifying rounds have complained about tiredness and breathing problems.
https://freewestmedia.com/2022/01/10/th ... -his-fate/
dr. Peterson Pierre 👉 ŠTO SE D0GAĐA U B0LNlCAMA⁉️ imate prijevod
Tina Pocrnja (34) – Cijepila se trećom dozom, dobila ugruške na mozgu i završila na respiratoru
Kaznena prijava 16 građana protiv pedijatrice koja je gostovala na RTL-u i preporučila cijepljenje djece tako treba samo udri :supz:
Pogledajte ovu bolesnu reklamu :skrujufakju:
Image
Image

PRIJELOMNA VIJEST! Engleska ukida covid potvrde do kraja siječnja!?
https://provjeri.hr/prijelomna-vijest-e ... -sijecnja/

Baš kako smo to nagovijestili, mijenja se narativ plandemije, ali treba biti i dalje na oprezu jer zlo koje nam je sve ovo napravilo neće tek tako lako odustati od svojeg krajnjeg cilja. Šta će se dalje događati, tek ćemo vidjeti…

Ostanite i dalje fokusirani, bez straha i prvenstveno ljudi! To nam je najjače oružje u borbi protiv zla!
Inače idući plan u ovoj plandemiji je takozvani cyber pandemic što znači da ćemo ostati svi bez struje na neko vrijeme. Zato se treba dobro pripremit sa vodom, hranom u konzervama i agregatom za struju ili svijeće. To je ta šok doktrina, tako oni rade i to im je idući korak koji će doći ove godine. Simulaciju su već za to napravili isto kao što su napravili prvo simulaciju za virus prije nego što je pušten tako da sve će se ovo dogoditi
Gotovo 4 milijuna potpuno cijepljenih Austrijanaca uskoro će se smatrati necijepljenima
Dobar prvi komentar da ona uživa u tome kako ne još i snima bolesno
Sinčić još jedan veliki govor :supz:

Mišak o PCR testovima

Zašto baš obavezno cijepljenje? Rušenje vlada širom svijeta! to je ukratko elita želi da se svi okrenemo protiv vlade što se i događa diljem svijeta, negdje je već kaos ali će kasoa biti u svakoj državi i onda će elita nova svjetska vlada izađi iz svoje jazbine i "pomoći". Masterplan.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12141
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 17 Jan 2022, 21:24

I čemu sve to od takozvane elite, igraju se Boga ili da budemo čipirani?
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6981
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 18 Jan 2022, 00:37

mišak je ovisnik o cigaretama i nikotinu a smeta mu cjepivo
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12141
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 18 Jan 2022, 02:53

hitman_4 wrote:
18 Jan 2022, 00:37
mišak je ovisnik o cigaretama i nikotinu a smeta mu cjepivo
i ima zuluf
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6981
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 18 Jan 2022, 05:14

i još radi na režimskoj televizji. uz acu stankovića simbol hrta. pojavljuje se u podkastima samo kad treba izreklamirati knjigu :zubifale:


razotkrivanje :D
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 18 Jan 2022, 06:53

Zanimljivo kako mišak nije odavno dobio otkaz na HRT - u radi tih izjava.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11399
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 18 Jan 2022, 07:32

John_Ryder wrote:
17 Jan 2022, 21:24
I čemu sve to od takozvane elite, igraju se Boga ili da budemo čipirani?
Sve je objašnjeno na ovoj i drugim temama tko želi čitat, gledat zna tako da Ryderu sjedi, 1 :zubifale:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 18 Jan 2022, 08:06

NEistina
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1167360925
SpoilerShow
Još jedan antivakser pao...
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11399
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 18 Jan 2022, 09:35

Počivala u miru Božjem
https://www.facebook.com/ivanpokupecsh/ ... 1147975892
[ BULLYING KORONA-SEKTE ]

Gospođa Mirjana Ilak, medicinska sestra po struci, objavila je vijest o tragičnoj smrti 35-godišnje kolegice Tine Pocrnje.

Iako službeni uzrok smrti mlade zaposlenice Uglešić Poliklinika - Centar Mentalnog Zdravlja vjerojatno nikada nećemo saznati, gospođa Ilak ga je povezali s najnovijom, nasilno raširenom religijom.

Odgovor Mirjani je bio BRUTALAN.

Hrpa sektaša joj je zaposjela profil tvrdnjama da je Tina Pocrnja živa, iz čega su proizašle uvrede i prijetnje koje je bilo teško i sa strane čitati. A kamoli proživjeti.

Oni "tolerantniji" su Mirjani pisali da je luđakinja koju treba tužiti, a oni "odgovorniji" da ju treba zatvoriti, pretući, skinuti joj glavu...

Žena je pod pritiskom sektaške paljbe "proznanstvenih" obrisala objavu.

A onda je stigla osmrtnica.
A nakon toga i objava Tininog poslodavca.

Živo me zanima je li se tko od zapijenjenih korona-nasilnika ispričao Mirjani Ilak. Ili barem ono osnovno u ljudskosti i pristojnosti: javno izrazio sućut obitelji Pocrnja.

Nekako sumnjam...

Iskrena sućut obitelji, prijateljima i kolegama pokojne Tine.

LJUDI SE BUDE :supz: :rock:
Samo da se zna, hajku je pokrenula supruga gospodina Uglešića, pod lažnim profilom Marina Matić. Negirala je objavu slike s crnim florom na stranici suprugove poliklinike, a kad su joj ljudi dokazali da laže netragom je nestala. Inače, gdin Uglešić je Tinin šef bio i u KBC Firule, kao i u svojoj privatnoj poliklinici.
Puna podrška gđi Ilak!
Bravo,Ana! I ja isto tako!!!Nisu me uspjeli zastrašiti!!!Testiram se da bih mogla raditi!!!Idem samo kud moram i drugo me ne zanima!Jednom kad ubrizgaš otrov u tijelo,sadržaj bočice u kojoj nitko ne zna šta je,nema povratka!Izdržati!!!!
Ova govna koja su isplivala da. Imao sam kroz rujan i listopad susrete ( zbog pretraga) sa vrlo pristupačnim doktorima,zahvaljujući kojima sam učvrstio svoj stav da se ne cijepim.
Ja se nisam cijepila *niti cu. Samo hocu reci da je od starta sumnjivo da: 1) obican covik sam bira cijepivo , 2) cjepit se moze po punktovima poput shopping centra 3) nitko osim covika koji primi cjepivo ne snosi pravnu, financijsku odgovornost. Vec te tri stavke izazivaju skepticnost - te zbog toga se nisam cijepila, a takodjer jos uvijek su sva 4 cjepiva na klinickom ispitivanju - nisu ni dovrsena ispitivanja - dakle svi ljudi koji su primili cjepivo su dobrovoljno - BESPLATNO pristali biti pokusni kunici - jer su ucijenjeni radnim mjestom i slobodom kretanja. Nisam cijepljena i evo vec par mjeseci sam lisena drustvenog zivota i pristupa javnim mjestima, te segregirana - ali razumim da su pojedini ljudu ucijenjeni radnim mjestom te zbog toga popustili.
Hvala Ivane na podršci.
Sve drugo da kažem mozda je suvišno.
Sve si rekao.
Svi mi u zdr. sustavu ako ne govorimo u korist cjepivu tj aj govorimo kontra, samo se izlazemo osobnim problemima sa sustavom..
Ko razumije i shvaća , razumjet će.
Veliko zlo se događa koje je tiho ulazilo na mala vrata desetcima godina prije i nece tako brzo nestati ni prestati bez zrtve.
Zao mi je svih , i onih koji ne vide , koji ne mogu progledati a najviše mi je zao obitelji koji su zbog ovog otrova ostali bez svojih najdražih, onih koji su iskusili itekako velike posljedice cjepiva pogotovo mladih zdravih ljudi i to cjepiva koje vjerovatno nema cilja za zaštitu od virusa kao i sve ostalo u zdr. sustavu sto se radi kao u korist pandemije.
Nista ne ide onako kako bi trebalo ici prema smjernicama za liječenje i suzbijanje zaraznih bolesti u ovi dve godine, zato sto nije profitabilno ta sta drugo..
Ali dobro u konačnici uvijek pobjeđuje.
VELIKO HVALA VAMA KAO ZDRAVSTVENOJ DJELATNICI!
NEPROCJENJIVO JER ISTINA ĆE NAS OSLOBODITI!!!!
ZA PRIMJER STE SVIM SVOJIM USTRAŠENIM KOLEGICAMA I KOLEGAMA!!!!
DOK SVI NE PROGOVORE, LJUDI ĆE UMIRATI!
IMAT ĆE IH NA SAVJESTI, TKO SAVJESTI JOŠ I IMA!!!
Nazalost idioti koji zagovaraju cijepljenje i ostale zlocine prijete ljudima koji misle svojom glavom da bi zastitili sebe i svoje najmilije...prije dva tri dana mi orica susjeda gdje je bila na placu ili u ducanu ,covijek ima pedesetak godina pita ju jeli cijepljena ona odgovara sa ne,da bi on rekao da takve treba sve postreljati,zalosno kako ubojice rade razdor medju narodom ,pa i obitelji...
a, tako djeluju cijepljeni i cijepitelji kad s užasom saznaju da su prevareni ili da kao krvnici sudjeluju u gnjusnom zločinu. Pod svaku cijenu bi htjeli da je informacija laž, a glasnik iste podmukli lažov, jer bi se u suprotnom mogli naći u velikoj opasnosti.
Tako se otprilike odnosimo i prema simptomima bolesti koja samo signalizirao da nešto radimo pogrešno. Umjesto da djelujemo na uzrok problema, mi nastojimo ubiti glasnika, ono što nam signalizira problem.
I drago mi je da međđu nama necjepljenjima je sve više i cijepljenih koji su se cijepili jednom, dvaput ali su progledali. Nažalost, uzeli su žig zvijeri ali su uz nas. Jedini koji još nisu progledali su nojevi a znamo tko su nojevi i gdje im je glava :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12141
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 18 Jan 2022, 10:55

Michel wrote:
18 Jan 2022, 07:32
John_Ryder wrote:
17 Jan 2022, 21:24
I čemu sve to od takozvane elite, igraju se Boga ili da budemo čipirani?
Sve je objašnjeno na ovoj i drugim temama tko želi čitat, gledat zna tako da Ryderu sjedi, 1 :zubifale:
Ma šta da čitam.Šta mi kažu ljudi u odijelima na HRT-u.Ja to slušam, pokorim se i svršim.
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 19 Jan 2022, 06:46

Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12141
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 19 Jan 2022, 21:11

john_constantine wrote:
19 Jan 2022, 06:46
NEistina. Još jedna antivakserica
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2333297
A budale :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Image

Image

Post Reply