Mediji i covid

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply

Jeste primili svoju dozu?

Normalno, jedva čekam sljedeće doze
2
29%
Nikako i nikad
5
71%
 
Total votes: 7

User avatar
hitman_4
Posts: 6894
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 22 Jan 2022, 16:26

cons se ne testira i tako širi koronu
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 22 Jan 2022, 18:05

John_Ryder wrote:
22 Jan 2022, 15:37
john_constantine wrote:
22 Jan 2022, 10:16
John_Ryder wrote:
21 Jan 2022, 21:35


Evo baš se danas testirao i nemam koronu. :kokicarenje:
Onda možeš biti na forumu
Tako je.Jesi se ti testirao?
Koji se bum kurac testirao kad sam tri puta cijepljen?

Samo jedanput i nikad više. Ne kužim te koji imaju volje redovito gurati štapić u nos.
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Mediji i covid

Post by maddjuro » 22 Jan 2022, 18:23

možeš i uzeti neki analni test koji kinezi imaju
I may be an idiot, but i am no fool.

John_Ryder
Posts: 12046
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 22 Jan 2022, 20:03

john_constantine wrote:
22 Jan 2022, 18:05
John_Ryder wrote:
22 Jan 2022, 15:37
john_constantine wrote:
22 Jan 2022, 10:16


Onda možeš biti na forumu
Tako je.Jesi se ti testirao?
Koji se bum kurac testirao kad sam tri puta cijepljen?

Samo jedanput i nikad više. Ne kužim te koji imaju volje redovito gurati štapić u nos.
Daj trolam malo, kog boli kurac :zubifale: :lol: :partyman:
Image

Image

John_Ryder
Posts: 12046
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 22 Jan 2022, 20:03

maddjuro wrote:
22 Jan 2022, 18:23
možeš i uzeti neki analni test koji kinezi imaju
Ak platiš sastrane, zabije ti kinez i svoj čevapčić :rock:
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6894
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 26 Jan 2022, 12:18



glasajte za šprajca
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 28 Jan 2022, 22:50

U nedjelju nova i dosad najveća istina. Ono što ćete saznati u nedjelju su jako šokantne stvari tako da se pripremite. Stay tuned :kokicarenje:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12046
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 29 Jan 2022, 00:08

Ajme već se tresem, ajde više ta nedjelja....
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 30 Jan 2022, 17:00

Još nema istine?
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12046
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 30 Jan 2022, 17:17

john_constantine wrote:
30 Jan 2022, 17:00
Još nema istine?
Čekaj, bit će do 23:59.

Možda je u Ottawi, protestira s kamiondžijama :supz: :kokicarenje:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 30 Jan 2022, 20:30

Čekali ste istinu i dočekali ste je.

UVOD - OTVORITE OČI
Krenimo sa Mišakom

I ovaj video gdje se vidi svo licemjerje nojeva i njihovih sljedbenika

Live from Ottawa. Freedom convoy 2022
VIDEO: PROSVJEDI PROTIV KORONA-MJERA DILJEM HRVATSKE!
Medicinske sestre, studenti, povjesničari - ujedinjeni protiv korona-mjera! Donosimo atmosferu sa zadnjeg zagrebačkog prosvjeda.
Predictive programing s olimpijada prije dosta godina, prije pojave korone evo gledajte pa jeste li i dalje slijepi ništa vam nije čudno što se virus prikazivao na olipmijskim igrama prije same korone što uopće takvo otvaranje radi na olimpijskim igrama. Slijepci i nojevi.
Meni je bilo još onda čudno da takav nastup ima sasvim drugu kontaciju u odnosu na sportske igre .Ti ljudi koji su to smislili imali su nacrte u tom preformansu kako i ko je odobrio to je sad posebno pitanje . Jezivo kako vladaju nakaze ovom planetom i kako je sve precizan bolestan um smislio. Da vam ne promakne sledeći preformans otvorite oči!
Promakao vam je.. otvaranje Gotarda je u najavi daleko kataklizmicnije, crnomagiskije, odurnije, daleko vise pretece, otvoren prezir pema masi, otvoreno obozavanje Satanasa,.. Tamo, ama bas nista nisu krili, a vecina opet nije ni videla, ni shvatila.
HAhahaahhahah pa kazu ne postoje teorije zavjere to su idijoti,a sa druge strane ljudi pokazu fino kroz umjetnost sta ce vam se desiti... I opet kazu ma daj lupate gluposti..... Od glupoce ljudi ni ocima svojim ne vjeruju 😂😂😂😂 Usput imate jos jedan video kao lep dokaz da se oni NE SAKRIVAJU i pokazuju da vladaju a to je otvaranje tunela u Svajcarskoj...


Jos jedan dokaz da je ovaj uzas planiran na svetskom nivou decenijama unazad!! Borimo se na sve moguce načine da ovo stane!! Svi zajedno, bez obzira gde zivimo!!
COVID je projekat plavog programa.Planira se godinama kao I sljedeci globalni potezi planiranih od I satanistickih udruzenja koja participiraju u najdominantnijim drzavama
ČIN 1 - NEŠTO SE KUHA
Najzanimljiviji dijelovi intervjua Roberta Malonea (virusolog) kod Rogana.

Prevela i obradila: Paulina Tomić
19:30
"To nas dovodi do vašega ključnog pitanja o velikim tehnološkim tvrtkama – nije riječ o velikim tehnološkim tvrtkama, nego o horizontalnoj integraciji svih glavnih industrija pod upravom zajedničkih fondova. Sve ove industrije – usklađenost cenzure velikih tehnoloških tvrtki, interesa farmaceutske industrije, glavnih medija i vlada – sve one usklađeno odašilju poruke na globalnoj razini. Puno putujem i svuda vidim isto, liječnici mi neprestano govore o onome što doživljavaju. Na svim se kontinentima igra po istoj shemi."

23:50
"Moj se stav od početka temelji na platformi bioetike i važnosti informiranog pristanka. Stoga je moj stav da ljudi trebaju imati slobodu izbora, pogotovo kada je riječ o djeci, i da kako bi odlučili žele li sudjelovati u medicinskom eksperimentu moraju biti potpuno informirani i o rizicima i o koristima. I stoga se intenzivno trudim osigurati ljudima pristup informacijama o tim rizicima i potencijalnim koristima, istinite, nefiltrirane znanstvene radove, sirove podatke itd. A politika koja se provodi ne dopušta nikakvu raspravu o rizicima, jer rasprava po definiciji potiče neodlučnost oko cjepiva, pa se o tome ne smije raspravljati. Ali to je sam temelj, srž informiranog pristanka. I stoga, informirani pristanak ne samo da se ne događa nego se i aktivno onemogućava."

23:55
"Zašto tolika negativna reakcija na ivermektin? Nije u pitanju samo ivermektin nego i hidroksiklorokin. I samo da to naglasim – postoji kvalitetna studija modeliranja prema kojoj se dogodilo oko pola milijuna viška smrti u SAD-u zbog toga što američka vlada namjerno uskraćuje rano liječenje. To je dobro dokumentiran broj. I riječ je o kombinaciji hidroksiklorokina i ivermektina. Ako me pitate zašto, tražite od mene da uđem u tuđu glavu. Mogu reći kao znanstvenik što opažam. Ponašanja, postupke, korespondenciju, one bizarne stvari poput: zar ne znaš da je to konjski lijek? (...) Očito je da postoji namjerno suzbijanje."

40:45
"Ljudi me pitaju zašto sam se cijepio. Cijepio sam se vrlo rano. Uzeo sam Modernu jer ju je Nacionalna straža koristila u mom izrazito ruralnom okrugu u sjevernoj Virginiji. (...) Cijepio sam se iz dva razloga: imao sam dugački Covid, a tada se pretpostavljalo da pomaže za to, a i znao sam da ću u bliskoj budućnosti morati putovati u inozemstvo, u Francusku i Portugal. (...) Postojali su anegdotalni dokazi da cjepivo pomaže kod dugačkog Covida, ali do danas nisam vidio nijedan recenziran ili nerecenziran članak koji to podupire. No takva je u ono vrijeme vladala glasina. A od onda ono što sa sigurnošću znamo, što je dobro dokumentirano, jest to da ako ste imali Covid i stekli prirodni imunitet, ako se potom cijepite imate veći rizik od neželjenih učinaka cjepiva. Drugi dio moje priče, koji se obično zanemaruje, jest da sam uzeo dvije doze Moderne. S drugom sam dozom razvio treći stupanj hipertenzije, sa sistoličkim tlakom do 230 mmHG. Sretan sam što sam živ. To znači da su moja aorta i cerebralni vaskularni sustav prošli stres-test, nisam doživio moždani udar i nije mi se raspala aorta. Što je dobro. Imao sam nepravilan rad srca, nevjerojatnu hipertenziju, sindrom posturalne ortostatske tahikardije, narkolepsiju, sindrom nemirnih nogu. Sve su to poznate nuspojave povezane s cjepivom. One su relativno manje česte nego miokarditis kod djece, pogotovo kod dječaka. Ali sve su one poznate na popisu neželjenih učinaka. Jasno je da ljudi koji imaju prirodni imunitet imaju puno veći faktor rizika za cijeli spektar neželjenih učinaka ako se cijepe."

43:45
"Prema izraelskom istraživanju, prirodno stečen imunitet učinkovitiji je 6 do 13 puta u sprječavanju hospitalizacija zbog Covid-a. Vjerojatno je 27 puta bolji u zaštiti od razvoja bolesti. Sjetite se, zaraza nije isto što i bolest. To je samo jedno od preko 140 istraživanja koja dokazuju da je prirodni imunitet superioran u odnosu na imunitet stečen cijepljenjem. I usput, kao vakcinolog i imunolog, ne bih očekivao ništa drukčije od toga."

49:00
"Znate za Trusted News Initiatives? BBC je prošle jeseni objavio svijetu osnivanje organizacije, čiji je razvoj predvodio, koja povezuje velike tehnološke tvrtke i glavne medije u službi Vlade, i koja je nastala isključivo sa svrhom obrane demokratskog sustava glasovanja i integriteta glasovanja od neprimjerenih neprijateljskih utjecaja inozemnih igrača preko medijskih informacijskih kampanja, za što se, sjetit ćete se, optuživalo Rusiju. To je, dakle, bio odgovor zapadnih država, gradnja te nove strukture zvane Trusted News Initiatives, koja će pregledavati sve informacije o izborima i sprečavati upad stranih informacija u demokratski proces te stvaranje neprimjerenog utjecaja stranih aktera. Ubrzo nakon njezina nastanka, u farmaceutskoj se industriji pojavila ideja o tome da bi se to moglo iskoristiti za hvatanje u koštac s golemim izazovom s kojom je suočena, a to su, kako ih se pogrdno etiketira, antivakseri. Također je korištena protiv klimatoloških skeptika. Antivakseri su etiketa koja se koristi da bi se u osnovi odstranilo bilo koga tko postavlja bilo kakva pitanja u vezi sigurnosti cjepiva. Na taj način mediji mogu lako ukloniti bilo koga tko govori suprotno interesima industrije cjepiva. Tako je odlučeno da će se isti alati, ista međunarodna organizacija integriranih medija i velikih tehnoloških tvrtki, koju predvodi BBC, koristiti za borbu protiv dezinformacija o cjepivima. Prošle su jeseni ponosno objavili na konferenciji za novinare da će upravo to činiti. Dezinformacije su definirali kao sve što dovodi do neodlučnosti oko cjepiva i što je suprotno službenim stavovima Svjetske Zdravstvene Organizacije ili odgovarajućih državnih zdravstvenih organizacija. Stoga, ako CDC kaže da je Zemlja okrugla, onda je Zemlja okrugla. I neće biti rasprave je li Zemlja okrugla. Zato, što god CDC, ili Tony Fauci, ili Tedros kažu, po definiciji je to istina. I svaka informacija ili rasprava koja je suprotna toj istini bit će potisnuta, bit će izbrisana, a ljudima koji iznose ta mišljenja, koja bi mogla dovesti do 'neodlučnosti oko cjepiva', što bi neki rekli da je zapravo informirani pristanak i odluka pojedinca, neće biti dopuštena komunikacija u javnom prostoru, na društvenim mrežama."

1:09:20
"Ne znam napamet točne brojke, nisam dio administrativnog bolničkog osoblja, ali brojke su prilično visoke. Otprilike 3000 dolara po smrti za bolnicu ako se može tvrditi da je Covid. Postoji financijski poticaj da se nekoga proglasi Covid-pozitivnim, CDC je tako odlučio prve godine, zato su svi naši polazni podatci smeće. (...) Bolnice primaju bonus od Vlade, mislim da je oko 3000 dolara, ako je netko hospitaliziran i ako se može tvrditi da je Covid-pozitivan. Također primaju bonus, mislim da poticaj ukupno vrijedi oko 30 000 dolara ako se nekoga stavi na respirator. Zatim dobiju bonus ako netko bude proglašen umrlim s Covid-om. Dakle, imaju poticaj da proglase nekoga slučajem Covid-a, CDC je odlučilo da će pretpostaviti da ako ste PCR-pozitivni i umrete, to je smrt od Covid-a. Ekstremni je primjer, samo da pokažem apsurdnost, ako pacijent dođe s rupom od metka u glavi, i uzmu mu bris nosa, i ispadne PCR-pozitivan, oni ustanove da je umro od Covid-a."

1:14:10
"Što se događa s Pfizerom ako su zviždačeve tvrdnje istinite? Na primjer, slučaj Maddie De Garay, djevojčice za koju su naveli da je imala bol u trbuhu, koja je sudjelovala u Pfizerovom kliničkom istraživanju, a zapravo je imala epi-napad, i sada je vezana uz kolica, s nazogastričnom sondom, ona je bila jedna od tisuću sudionika istraživanja. (...) Nisu spomenuli ostale ozljede, nego su je izbacili iz istraživanja. (...) U istraživanju je sudjelovalo oko 2000 sudionika, ali podijelili su ih na placebo i eksperimentalnu skupinu, a ona je bila u eksperimentalnoj skupini. (...) Važno je razlikovati događaj koji je klinički značajan i koji bi mogao rezultirati hospitalizacijom, nasuprot nečemu što se ne može detektirati osim ako ne napravite laboratorijske testove. (...) Ono što se prijavi u istraživanju, često je pristrano zbog načina na koji je istraživanje strukturirano. Jer kada pišete protokol istraživanja, navedete popis očekivanih neželjenih učinaka. I ako se te stvari dogode, često se zaista zabilježe. Ali jamčim da među očekivanim neželjenim učincima nisu bili epi-napad i paraliza. Postoje različiti trikovi koji se mogu primijeniti na podatke, ako to želite. (...) Postoje različiti financijski poticaji da loše stvari nestanu, a da se istaknu one dobre. Tako usrećite sponzora i dobijete novi ugovor. To nisu maleni ugovori. Manji ugovor za kliničko istraživanje vrijedan je 20 milijuna dolara. Veliki je 100 milijuna ili više. To su unosni poslovi. I želite osigurati da taj novac i dalje dotječe. I želite da vam sponzori ostanu sretni. Sa zviždačem iz Pfizera izašlo je na vidjelo da se u kliničkim istraživanjima, čini se, na različite načine manipuliralo podatcima. To se radilo na razini provjere podataka, usklađivanja podataka i odlučivanja što ulazi u bazu podataka, a što ne ulazi. Ako netko ima neželjeni učinak nakon prve doze, pa otpadne jer ne želi uzeti drugu dozu, izbacimo li ga iz ukupne analize istraživanja?"

1:30:15
"Opaža se da rano liječenje sprečava hospitalizacije, a da bolnice imaju financijski poticaj [u slučaju hospitalizacije], čak i financijski poticaj na smrt."

1:31:15
"Nedavno je objavljen rad iz Hong Konga, opsežna analiza miokarditisa kod hospitaliziranih dječaka. Riječ je o analizi podataka o miokarditisima koji su bili toliko ozbiljni, i za sve je potvrđeno da su nastali nakon cijepljenja, da su zahtijevali hospitalizaciju. Incidencija je 1/2700. Često se odmahuje rukom, u smislu da je miokarditis blag, oporavit će se od njega. Te se tvrdnje ne temelje na činjenicama. Povijesna incidencija smrti nakon miokarditisa iznosi oko 27 %. Tvrdi se da je ovo drukčija vrsta miokarditisa i da stoga neće ubiti tu djecu ili mlade odrasle. Ali to se tvrdi u odsutnosti podataka, to je čista spekulacija."

1:33:40
"Novinar je bio potpuno opsjednut pitanjem – Roberte, zašto to govoriš? Sigurno imaš neki financijski poticaj. Mora biti neki razlog zbog kojeg ovo radiš. Ponavljao sam mu kako to činim jer je to ispravno. Ljudi su zaprepašteni, ali mislim da sam ja možda jedini duboko uključen u razvoj ove tehnologije tko nema u njoj financijski ulog. Stoga, moj je razlog – zato što ono što se događa nije u redu. To uništava moju profesiju, to uništava medicinsku praksu širom svijeta, uništava javno zdravstvo u medicini. Ja sam vakcinolog, proveo sam 30 godina razvijajući cjepiva. Učio sam kako to raditi i koja su pravila. I što se mene tiče, osobno me vrijeđa kada gledam kako se moja znanstvena disciplina uništava zbog, kako se čini, financijskih poticaja i političkog čuvanja stražnjice."

1:36:50
"Ono što [u izvještaju] nedostaje jest reproduktivna toksikologija, evaluacija teratogenosti, to jest prirođenih mana, a to su standardne stvari koje se uvijek rade – genotoksičnost nije učinjena. Učinjeno je to da su nabacani na hrpu podatci koji čak ne uključuju cjepivo, nego su se koristili drugi mRNA proizvodi, što nije u skladu s GLP-standardima [GLP = Good Laboratory Practice], što znači da se nisu radile rigorozne studije, da se nije radilo prema pravilima. Sve je to nabacano na hrpu i poslano svjetskim regulatornim agencijama kako bi se opravdalo cijepljenje svih pod izdanim odobrenjem za stavljanje u promet u hitnim situacijama. To je istina. To je kratka verzija priče ispričana jednostavnim jezikom. U jednom su istraživanju dali lipidne mRNA-komplekse štakorima, pa se pokazala distribucija sintetičkih lipidnih komponenti. To je masnoća koja obavija mRNA i pomaže joj da uđe u stanicu. To je sintetički spoj, pozitivno nabijena molekula masti, koja odlazi u jajnike, u vrlo visokom postotku, oko 11 % lipidnih nanočestica. A to se nije trebalo dogoditi, sadržaj se trebao zadržati u ruci, na mjestu cijepljenja, no odlazi u cijelo tijelo, pogotovo na dva mjesta – u koštanu srž i jajnike. (...) Zato kažem, dvaput razmislite prije nego što cijepite djecu. Između ostalog, vaše su djevojčice rođene sa svim jajnim stanicama koje će ikada imati. A lipidne nanočestice odlaze u jajnike i čini se da na neki način utječu na menstrualni ciklus. No utjecaj na menstruaciju samo je jedan od neželjenih efekata. Možemo navesti i neke druge – umor, mentalna magla i drugo."

1:41:50
"Još jedna zanimljiva varijabla – imamo Covid, imamo mRNA genetska cjepiva i imamo DNA virusna vektorska cjepiva, ovdje u SAD-u je to J&J adenovirusno cjepivo, i svi oni uzrokuju te simptome – ugrušci, mentalna magla i drugo. To se u biti svodi na – ako hoda kao patka i ako pače kao patka [onda je vjerojatno patka]. Koja je zajednička varijabla ta tri vrlo različita sustava – prirodne virusne infekcije, mRNA genetskog cjepiva i DNA genetskog cjepiva? Adenovirusna vektorska cjepiva razvijaju se cijeli moj život, 30 godina, i ona nemaju te probleme. Stoga je riječ o nečemu što nije svojstveno toj platformi. Što je to? Zajednička je varijabla protein šiljka. (...) Znamo da su i virus i cjepivo povezani s mikrokoagulacijom, s mikrokoagulopatijom, to jest bolesti mikrokoagulacije, nastanka malenih krvnih ugrušaka. Postoji više načina na koje se to može dogoditi. Jasno je da je protein šiljka povezan s nizom mehanizama koji su okidač za koagulaciju, uključujući autoimuni mehanizam.

1:58:35
"Kada vidimo reaktivaciju DNA-virusa [npr. herpes zoster], Pandorina je kutija otvorena i oni iz nje iskaču. Ono što Pandorinu kutiju drži zatvorenom, jest odgovor T-stanica. A onda imamo dr. Ryana Colea, patologa, koji jako dobro ovo razumije, on vidi izvještaje onkologa o karcinomima koji su neobični, pojavljuju se rano, ponašaju se neobično, ponašaju se agresivno. Trenutno je to još anegdotalno, ne želim da publika pomisli kako govorim da ćemo svi umrijeti od karcinoma. Dr. Malone ne govori da ćemo svi umrijeti od karcinoma! O. K.? Ali to je još jedan signal za uzbunu, jer ono što suprimira karcinom jesu T-stanice. Zatim imamo laboratorijske podatke prema kojima vidimo abnormalnosti u ključnim signalnim molekulama koje T-stanice koriste za međusobnu komunikaciju, koje su povezane pogotovo s mRNA cjepivima. Događa se nešto što uzrokuje supresiju T-stanica, reaktivaciju latentnih DNA-virusa, vidimo signale povezane s onkologijom, neke promjene u signalnom sustavu T-stanica, i sve je veća svijest o tome da postoji neki vremenski prozor nakon cijepljenja, nije sigurno koliko dugačak, kada ste zapravo podložniji zarazi. To ne znači samo da efikasnost cjepiva blijedi nego i da strategija višestrukih doza zapravo stvara sve više prozora kada su ljudi u razdoblju supresije T-stanica."

2:35:40
"Malone: Joseph Ladapo, načelnik javnozdravstvene službe Floride [Surgeon General of Florida], stavio je objavu, mislim na Twitter, u kojoj osuđuje ono što je učinila Savezna vlada, što je povukla sva monoklonska protutijela. Ono što čujem od liječnika na prvoj crti [Front Line Covid Covid-19 Critical Care Alliance – FLCCT] jest da su stara Regeneronova monoklonska protutijela i dalje veoma učinkovita kod hospitaliziranih, vjerojatno zato što još dominira delta-varijanta, no više ih nije moguće dobiti.
Rogan: Dakle, Vlada je doslovno zaustavila distribuciju učinkovitog lijeka za bolest koja trenutno vlada. Je li se to ikada prije dogodilo?
Malone: Hidroksiklorokin i ivermektin.
Rogan: Da, ali na ovoj razini. Hidroksiklorokin i ivermektin koristili su se kao lijekovi koji nisu odobreni za tu indikaciju, a ovo je nešto što ima odobrenje za stavljanje u promet u hitnim situacijama. To je suludo! Nastoje li samo potaknuti cijepljenje? Je li ovo pomama za novcem? Što je to?
Malone: Kada vidite ovu vrstu razilaženja javne politike i logike, onda to misaone ljude poput vas navede da kažu – što se, dovraga, događa? I onda krenemo niz zečju rupu – je li ovo ili je ono. Jedna od stvari u tom spektru pitanja što se događa jest to da su odobrenja za stavljanje u promet u hitnim situacijama izdana na temelju političke odluke da smo u izvanrednom stanju. Ona su sada stara dvije godine. Istječu. Postoji, ne kažem da je to ono što se događa u njihovim glavama, ali ovdje postoji još jedan izopačen poticaj da se pojača pornografija straha. Ako prihvatite hipotezu da je iz nekog razloga Vlada motivirana održavati izvanredno stanje, to je jedno objašnjenje, s obzirom na to da ta odobrenja istječu i da će se morati ponovno tražiti, a ako se u tome ne uspije, onda sva ova odobrenja za stavljanje u promet u hitnim situacijama odlaze u vjetar.
Rogan: Dakle, želite li reći da je jedan od razloga povlačenja monoklonskih protutijela taj što žele povećati broj bolesnih ljudi?
Malone: Kažem da je to u spektru mogućeg jednako kao što je uskraćivanje ranog liječenja inače neobjašnjivo.
Rogan: To je neobjašnjivo jer znamo da su ona veoma učinkovita. Na meni su se pokazala kao veoma učinkovita, u mom su slučaju izvrsno djelovala. Činjenica da ih uklanjaju i da uopće pomišljate da je razlog zašto to čine taj kako bi produljili odobrenje za stavljanje u promet u hitnim situacijama...
Malone: ... iz političkih razloga...
Rogan: To je suludo! To je zastrašujuće!
Malone: Teško mi je pomiriti ponašanje Vlade i njezine javnozdravstvene odluke s podatcima. Kao da postoje dvije mogućnosti – ili je riječ o nekompetenciji ili o zlonamjernosti."

2:41:31
"Predsjednik sam Međunarodnog udruženja liječnika i znanstvenika. Ima nas preko 16 000 iz cijeloga svijeta, liječnika i znanstvenika. Našu stranicu možete pronaći na globalcovidsummit.org. Zaprepašteni smo onim što se zbiva. Ušutkava nas se, cenzurira, omalovažava, nastavite niz. Oduzimaju nam liječničke licence jer govorimo o tome."

2:43:10
"Medicina se uništava. Globalno. Ljudi gube vjeru u cijeli sustav. Gube vjeru u znanost. Gube vjeru u našu vladu. Gube vjeru u cjepiva. Koje će biti dugoročne posljedice na javno zdravlje kada budete imali velik dio populacije za koji vrijedi da prije nisu bili 'antivakseri', da upotrijebim taj pogrdni izraz, a sada govore: 'Oh, Bože mili, ako ti ljudi na takav način donose odluke, ne želim imati ništa s tim. Definitivno ne želim cijepiti dijete.'"

2:44:20
"Pfizer je jedna od najkriminalnijih farmaceutskih organizacija na svijetu, sudeći po njihovoj kazneno-pravnoj prošlosti i kaznama. Zbog čega su kažnjeni? Zbog podmićivanja liječnika. U farmaceutskoj industriji kada je riječ o nečasnom ponašanju postoji analiza troškova i koristi. Oni se ne vode etičkim principima u koje vjerujemo vi, ja i prosječni ljudi. Oni ne žive u tom svijetu. Kao što ste ispravno istaknuli, njih zanima povrat investicija. Nadalje, tu su nadgospodari koji ih posjeduju, BlackRock, Vanguard, State Street itd. – divovski fondovi koji su potpuno odvojeni od nacionalnih država, koji nemaju moralnu osnovu, nemaju moralnu svrhu. Jedina im je svrha povrat investicija. I to je ovdje ključni problem. To i činjenica da smo mi kao društvo postali uvelike fragmentirani kroz društvene mreže, elektronske uređaje, stres koji doživljavamo, što dovodi do problema psihoze formiranja mase koji ističe Mattias Desmet sa Sveučilišta u Ghentu."

2:50:10
"Pravi je problem to što smo kao društvo bolesni i trebamo se izliječiti. Jedna od stvari koje trebamo napraviti jest povezati se i ponovno stvoriti društvene veze, moramo vjerovati u integritet, u važnost ljudskog dostojanstva i u važnost zajednice. Tako ćemo se izvući iz ovoga."

2:56:40
"Dvije su planine na kojima sam spreman umrijeti: jedna je zaustavljanje cijepljenja djece [protiv Covid-19], a druga je borba protiv erozije slobodnoga govora, što je temeljni princip na kojem je sagrađena naša demokracija, naše društvo, civilizirana zapadna kultura. Volim reći kada sudjelujem na skupovima – sjećate li se prije nekoliko godina kada vam je bilo žao ljudi u Kini jer im je internet filtriran, jer im nije dopušten slobodan govor, jer im njihova vlada govori što moraju činiti i što misliti? E pa, eto gdje smo sada mi. A sljedeća stvar zbog koje nam ih je bilo žao jest sustav društvenoga kredita, zar ne? Ljudi, probudite se!"

3:00:50
"Bavimo se dubokim temama u vezi djece, i molim vas da mi oprostite na besramnoj promociji Uniti Projecta čiji sam glavni medicinski i regulatorni voditelj. Web-adresa je unityprojectonline.com. Potpuno smo usmjereni na djecu, i ako odete na tu stranicu, vidjet ćete podcast koji sam napravio s jednim pedijatrijskim psihijatrom iz LA-a i jednim pedijatrijskim kardiologom koji je usto doktorirao na temi vaskularne inflamacije, i s njima sam razgovarao o onome što se događa našoj djeci, pogotovo o psihološkoj šteti koju čine lockdowni, nošenje maske, školska politika, maltretiranje necijepljene djece – psihološka je šteta ogromna! Imamo svjetsku epidemiju samoubojstava kod djece. Imamo golem porast zloporabe droge kod adolescenata. Imamo vidljiv pad IQ-a i temeljnih razvojnih pokazatelja kod veoma mladih, oko 20 IQ-bodova. Djeca moraju gledati lica kako bi naučila govor i socijalnu interakciju. Govorite o socijalnoj inteligenciji i povezanosti. Mi odgajamo generaciju djece kod kojih je ometena ta sposobnost, jer njihov se mozak razvija ekstremno brzo u toj dobi, sposobnost njihovih mozgova da asimiliraju informacije koje su im nužne da bi postali funkcionalni građani i roditelji. Mi to uništavamo, a da o tome nismo dvaput razmislili. Šteta će trajati generacijama, i kao da to nije dovoljno loše, mi dopuštamo državi da se miješa u obitelj i da donosi odluke o obaveznom cijepljenju. Zbog toga je uvođenje obaveznih cjepiva za djecu sramotno. Stvaramo takvo okruženje u kojem će djeca promatrati svoje vršnjake oštećene cjepivima kao posljedicu politika koje su im nametnuli njihovi učitelji i njihova vlada. Nastala šteta bit će s nama generacijama. Ne pretjerujem, ovo je duboko, ide puno dalje od miokarditisa, a čini se da nikoga nije briga."

3:06:40
"Što se tiče vašeg šireg pitanja, koje ne obuhvaća samo miokarditis, zašto su djeca podložnija ovim neželjenim posljedicama – mislim da ona to nisu. Mislim da je problem taj što to vidimo kod djece, ali isto je prisutno i u odrasloj populaciji. Mislim da postoji značajna pristranost u prijavljivanju u smislu da se ozljede od cjepiva kod odraslih rjeđe prijavljuju. (...) Dakle, iz nekog razloga postoji pristranost u prijavljivanju u odrasloj populaciji, a ja mislim da je to stoga što su ljudi osjetljiviji na neželjene učinke i smrti kod djece."

3:12:00
"[U Washingtonu je 23. siječnja prosvjed], web-adresa je defeatthemandatesdc.com. Tu nije riječ o protivljenju cjepivima, nego o protivljenju obaveznom cijepljenju. Nadamo se da ćemo okupiti ljude, znam da je to jedna od vaših ključnih poruka. Ljude iz svih slojeva društva, iz svih stranaka, svake vjere, svake etničke pripadnosti, demokrate, republikance, cijepljene, necijepljene. Ono oko čega se možemo složiti jesu osobne slobode i pravo ljudi da donose vlastite odluke. Stoga je cilj ovog prosvjeda odupiranje obaveznom cijepljenju. Bez obzira vjerujete li ili ne vjerujete , nadam se da vjerujete u integritet i slobodu svoje braće i sestara da sami donose odluke o svom tijelu. To će biti na isti dan kada je World Wide Rally For Freedom, koji će biti širom svijeta, u Australiji, u Europi, u UK-u i prvi put u SAD-u. Stoga vas pozivam da nam se pridružite. Cilj nam je stati na kraj obaveznom cijepljenju. Također, ne Covid-putovnicama [vaccine passports], ne cijepljenju zdrave djece, ne cenzuri, ne ograničavanju razumne rasprave, ne propagandi kojom nas neprestano bombardiraju. Vjerujemo u moć prirodnog imuniteta. Vjerujemo i inzistiramo na informiranom pristanku. I inzistiramo na puštanju liječnika i pacijenata da bez ometanja zajednički donose odluke."


ČIN 2 - ELITA SE SPREMA ZA PLAN B

Primjer -kako mozete zapoceti ISTRAGU zajedno sa policijom
SVAKI KOMENTAR JE SUVIŠAN!


LIJEČNICI TRLJAJU RUKE
Bogaćenje na cijepljenju
U Njemačkoj liječnici dobivaju čak 28 eura za svakog pacijenta kojeg su cijepili protiv korone. I to sve plaćaju porezni obveznici. Zašto je država omogućila bogaćenje bogatih, pita se novinar DW-a Marco Müller.



ŠIROM SAD-a NIČU BILBORDI SA PRAVIM BROJKAMA NUSPOJAVA NAKON VAKCINACIJE


IZRAEL ZAVRŠAVA SA KOVID PROPUSNICAMA! VLAST I STRUČNJACI USAGLAŠENI


DOKTORI IZ AMERIKE KAŽU DA KOVID VIŠE NIJE PANDEMIJA


za olimpijske igre kinezi spremni🤢🤮
Chinese Covid Concentration Camps. I think prisons have better conditions than that.


MASOVNI PROTEST PROTIV KOVID TIRANIJE U DC-u

Piše Emilija Heleta Švrakić:

"Cijepi se, misli na druge!"
Prebolovah u prvom valu ... Onu prvu najžešću .. Onu izvornu, bez mutacije! Poslije toga sam odlučila da budem odgovorna .. "Mislila na druge i cijepila sam se" .. Dva puta! .. Buster nisam jer "struka" reče ko je prebolovao i primio dvije doze (Pfajzerice!), on je zaštićen! ..

Evo me sad bolujem i drugi put! (Treći put virus u meni! Odnosno četvrti put!) . Navodno "završni val" .. Kako svečano WHO predviđa ...

Pored mene u kući "primitivni Balkanac" koji od prvog dana ne nasjeda na marketinške folove (iako sam ja doktor marketinga u kući) Koji apsurd! On se ne da pokolebati, a ja godinama iščitavam svu marketinšku literaturu, dobro su mi poznate strategije "zaplaši masu, stvori potrebu .. Ordiniraj nad masom" .. I opet kontam, pa neće biti toliko bolesni da ih primjene na čitav svijet, pa nije taj kapital toliko nemoralan da tlači planetu godinama da bi se uspješno oplodio. Kontam postoje mehanizmi u "obrambenom sistemu" vanjske politike "velikog tate" koji neće dopustiti bolesno maltretiranje svoje djece. Kontam ... Zaštitit će nas onaj koji nas upravo sad tlači.

Kad vidi ovo ...
Moj "primitivni Balkanac" prolazi bez ikakvih posljedica. Njegov imunološki sistem ga štiti i uredno već drugi put (možda i treći, tj.četvrti put) "izbjegava" da se zarazi ... A moj narušeni imuni sistem sad svaku virozu potkači ..
Zaboravila sam napomenuti da prije nego sam se cijepila, nisam bolovala zadnjih 20 godina .. Ni najmanja gripica ili viroza dok su dječica prolazila kroz vrtiće stvarajući svoj imunološki, nije me zakačila ..

Sumiram .. U kući sam ja jedina cijepljena . . I jedina već drugi put (treći, tj.četvrti put) imam virus u sebi. Dok suprug i djeca se oslanjaju na prirodni imunitet .. I virus se naprosto odbija od njih!

Ko je ovdje lud!?

Vratimo se na početak .. 'Mislila sam na druge i cijepila sam se!' .. Sad ću da 'Mislim na sebe i neću dalje da se cijepim ..'

I sad mrš svi "stručni" "pametnjakovići" u p.m. ..

P.S. u pozadini moj mahalac koji mi se smije! I ja 'intelektualac', koji puši fore!
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 9010064068


Britanski regulator medicine potvrdio je da su cjepiva protiv Covida izazvala 5 puta više smrtnih slučajeva u 12 mjeseci nego što su sva druga cjepiva zajedno izazvala u 21 godini


Neredi iz Brussela


Image

Norveska, prosvjed u Oslu


Svedska


Vilibor je objavio na svojem kanalu ovaj video njegov kanal https://www.youtube.com/channel/UCsIpXj ... cww/videos


[youtube]cuZxlPKfltA[/youtube]



ČIN 3 - PLANDEMIJA

https://www.facebook.com/10007050837505 ... 6079966829
PLANIRANA "PANDEMIJA"
"Ako jedna slika govori kao hiljadu riječi onda ovaj kratak video govori kao milion riječi i to tako da sve zveči. "Naš" dragi dr Tedros, u narodu prozvan kao dr Pedros, predviđa plandemiju, pardon pandemiju, samo nekoliko meseci pre zvaničnog proglašenja pandemije.
Ne znamo odakle mu ta kristalna kugla, osim ako mu je nije pozajmio čika Bil Gejts kao operativac i frontmen onih koji se kriju u senci kao zmije ispod kamena.
Ko zna, možda mu je i Elon Mask gledao u šoljicu od kafe, pre nego što je u nisku orbitu lansirao u nizu onih 40.000 satelita koji su ljudi onako oduševljeno gledali ne znajući da neki od njih neće dočekati narednu godinu da uživaju u svim "blagodetima" 5g mreže i "vakcina" koje sve treba da nas spasu od nas samih po modelu Klausa Švaba "nećete imati ništa, ali ćete biti srećni".
E pa hvala im svima na ovoj četvrtoj industrijskoj revoluciji koja će pobiti u narednih 10 godina sve prekobrojne beskorisne izjelice kako oni nas zovu..."

Lista najčešćih nuspojava prema službenim podacima koje je potvrdila EMA do 15. siječnja 2022., a lista ima oko 30 nuspojava.

https://vaccineimpact.com/2022/37927-de ... ue-to-die/

Vrijedi istaknuti da je skoro pola slučajeva okarakterizirano kao "ozbiljno", te ih ima 1,611,423.

Isto tako 37,927 ih je umrlo službeno u agoniji poslije cijepljenja, a ozlijeda je prijavljeno 3,392,632.

Pfizer: 17,054 mrtvih, Moderna 10,782, AstraZeneca 7,749, Johnson & Johnson 2,342.

Pišu i o smrtnim slučajevima među djecom, npr. kako je u Portugalu šestogodišnjak dobio inarkt i umro. Potvrđeno autopsijom.

Top 3 su : 1. Opći poremećaji i stanja na mjestu primjene 2. Poremećaji živčanog sustava 3. Poremećaji mišićno-koštanog sustava i vezivnog tkiva (srčani udari su mislim na oko 5%).


Odlomci iz dokumentarca ekipe Insajdera, emitovanog 2011.godine na B92, koji tokom gledanja čini da današnja situacija u skoro svakom pogledu djeluje kao déjà vu... Jedina razlika je u tome što vodeći mediji danas nisu u službi objektivnog informiranja svojih građana, već služe kao propagandno sredstvo za sprovođenje globalističkih planova bande iz Davosa.


Slučajnost ili ne pitanje je sad :zubifale:


[youtube]laBd7mBPz1w[/youtube]

Image

Cjepiva protiv COVID-a koja uzrokuju pobačaje, rak i neurološke poremećaje među vojskom, pokazuju podaci DOD-a
Odvjetnik Thomas Renz u ponedjeljak je rekao panelu stručnjaka da podaci koje su mu dostavila tri zviždača pokazuju da cjepiva protiv COVID-19 nanose katastrofalnu štetu pripadnicima američke vojske.


Umro gorilla Ozzie, bio je cijepljen.


RASPLET - NOVA NADA
'UVIJEK NASMIJEŠEN' Britanski nogometaš (35) iznenada je preminuo u Dubaiju nakon 'srčanog udara na terenu' dok prijatelji odaju počast.Alfie Nunn je navodno preminuo nakon što je jučer poslijepodne doživio srčani udar dok je igrao nogomet u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.


Kovid potvde se polako ukidaju svugdje


[youtube]KsJ0PtXxKdU[/youtube]

Fauci - Režim Cl9 💉 za djecu mlađu od 4 godine vjerojatno će biti tri doze❗


[youtube]3xXnz7RTXg0[/youtube]

Nova istina idući tjedan :kokicarenje:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6894
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 30 Jan 2022, 20:52

dosadno
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 30 Jan 2022, 21:09

Samo spama temu... a za par mjeseci proljeće
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12046
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 30 Jan 2022, 21:24

jebote koliko nove istine
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6894
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 30 Jan 2022, 21:49

ma de niš s ničim. umjesto da napiše svoj osvrt, on spama sa linkovima i videima koje nitko normalan ne otvara
Image

Image

Image

Post Reply