Tko od vas puši?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Tko od vas puši?

Post by maddjuro » 17 May 2013, 01:04

ko mu je kriv kada kupuje "made in china" marku te cigarete
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Tko od vas puši?

Post by Wendigo » 17 May 2013, 09:30

Sve kaj ima bateriju je potencijalna bomba. Recimo, iphone je sklon eksplozijama. :lol:

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Tko od vas puši?

Post by Asfodel » 17 May 2013, 21:37

Wendigo wrote:od jučer sam na e-cigareti
Nije me previše zanimalo dok nisam prvi put realno vidjela i skužila kak je to zapravo odlično. Pušači koji ne smrde i ne ugrožavaju mene tim istim :heart:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Tko od vas puši?

Post by john_constantine » 17 May 2013, 22:10

eh, imam više briga s tim svojim pušenjem nego dok nisam pušio. Ove godine sam tri puta bio bolestan što mi se nikada dosada nije događalo, a i sada prehlada čim padne temperatura. I ono teškoće oko disanja kada se penjem po brijegu dok pušim i dosta sitnica. A i kvragu, moj kolega koji je dugogodišnji pušač kao da će izbljuvati pluća tim kašljanjem, a ja i dalje tupim po svojemu.
Samo si mislim što mi je to, kvragu, trebalo i samo zapalim novu cigaretu. A i počeo sam pušiti kutiju i pol na dan od nervoze.
Michel puši karu.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Tko od vas puši?

Post by Decadentor » 18 May 2013, 02:59

kons nabavi si travu i odjebi duvan :D ako nista drugo nes morat pusit zbog nervoze :lol:
Image

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Tko od vas puši?

Post by Wendigo » 18 May 2013, 11:42

Asfodel wrote:
Wendigo wrote:od jučer sam na e-cigareti
Nije me previše zanimalo dok nisam prvi put realno vidjela i skužila kak je to zapravo odlično. Pušači koji ne smrde i ne ugrožavaju mene tim istim :heart:
dan 3. nisam zapalio ni jednu cigaretu, nema potrebe osim što mi ovo bude malkice slabo nakon par pivi. prebacit ću se na 16mg nikotina.
pozitivne strane - nema smrada, pepela, žutih prstiju, gorčine u grlu ujutro, možeš fumati gdje želiš itd.
jučer sam sam dodao par kapi tekućine od šljive i prepušio se koliko je fino, ispario tank od 1,6ml u par sati :lol:

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 28 Aug 2013, 23:23

A ja i dalje 'pušim' Texa Willera, Zagora, Conana... :supz:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Tko od vas puši?

Post by john_constantine » 02 Sep 2013, 08:34

Nisam mislio da je tako tesko prestati pusiti. Cim vidim druge,da puse kraj mene, pizdim. Da imam posla kako treba, ne bi mislio na cigarete, a ovako ne znam sto bi sa sobom i opet se vratim cigareti. A vec sam popusio tenisice koje cu morati kupiti
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11404
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Tko od vas puši?

Post by Michel » 02 Sep 2013, 23:05

Par puta zapalio i to je to. Nikad me nije privuklo :)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Tko od vas puši?

Post by john_constantine » 08 Nov 2013, 14:16

prešao na čisti duhan. Kako sam predugo sušio, skoro sam si grlo skurio. Živo zlo, ali baš će me natjerati da prestanem pušiti. :zubifale:
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Tko od vas puši?

Post by john_constantine » 18 Jan 2014, 18:11

Jbm, nisam mislio da je tako tesko prestati. Dok sam pusio duhan, mogao sam izdrzati i manje sam pusio. Ali vratim se benstonu i pola mjeseca to. Sada sam kao ovisnik. 2 sata i pol sam izdrzao misleci o cigareti...
Morao bi si uzeti godisnji, vezati se i imati odvikavanje,na mjesec dana...
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Tko od vas puši?

Post by john_constantine » 01 Apr 2014, 19:47

Već tri mjeseca pušim električnu cigaretu i uspješno se odvikao od običnih cigareta. Nisam imao nikotinske krize, nemam više financijskih briga, još me i zabavlja sve to s e cigaretom. Prije par tjedna sam zapalio pet - šest komada i tako mi je pucala glava da sam potpuno završio s njima. Miris duhana me počeo polagano nervirati.

Prednost ove e - cigarete je to što nema smrada, nema pepela, početna investicija je negdje 200 - 400 kn i to je to, ostalo je kupovanje tekućina, bar 150 kn mjesečno i više, ovisno koliko pušite. A sada, zdravlje... zapravo nema dokaza da je štetno, a opet sada ima, ali ne u tolikoj mjeri kao obične cigarete. Navukao sam se na to i dobra stvar makar mi se čini da će mi i to s vremenom dojaditi, pa će otići u povijest, a s time i obične cigarete.

Jedan problem riješen, idemo dalje. :rock:
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11404
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Tko od vas puši?

Post by Michel » 01 Apr 2014, 21:27

Bravo, Cons :supz:

A jel te više košta mjesečno ili je samo bolje?

Što je s onim nikotinskim naljepnicama? To sam vidio da dosta ljudi koriste.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Tko od vas puši?

Post by john_constantine » 01 Apr 2014, 21:35

Michel wrote:Bravo, Cons :supz:

A jel te više košta mjesečno ili je samo bolje?

Što je s onim nikotinskim naljepnicama? To sam vidio da dosta ljudi koriste.
puno više mi ostaje. Na početku sam potrošio 400 kn negdje, za to dobiješ dvije elektronske cigarete s punjačem. Može se i jedna, ali sada, dok čekaš da se puni, pa je zeznuto... 5 komada grijača, amortizer i solidnu bateriju s trajanjem od skoro 6 sati, ovisno o pušenju.

Te tekućine kojih ima ogroman izbor su 30 kn, mala bočica. A mogu potrajati tjedan dana. Sada, kupio sam veliku bocu od 100ml za 150 kn i traje mi već mjesec dana, a da ga imam još dosta. A grijači su progurali čak i duže, koristim ih dok mi ne počne curiti u bateriju ili kada je slaba para. Ionako, nisu pretjerano skupi, 20 kn komad. Znači, pet komada je dosta za mjesec dana.

Baš isplativa investicija s obzirom da su cigarete poskupljele i stvarno više ne mogu zamisliti da dam 20 kn za plavi benston ili crveni york svaki dan. I rezani duhan je isto poskupio, a i biti će ga sve teže kupovati. Tako da sam čak dobro prošao, a kolege me stalno zajebavaju koliko brige imam s time i ne znam što. Ali kada si gledam koliko mi ostaje u novčaniku, super...

Da, kupio sam nikotinske zvakaće, 70 kn za 30 komada. A kao piše da bi svaki tjedan trebalo žvakati 6 - 8 komada. Nisam ih probao, baš mi nisu sjele upute. Naročito onaj da se uopće ne smije pušiti da ne dođe do trovanja nikotinom. :mrgreen:
Michel puši karu.

Post Reply