Tko od vas puši?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Tko od vas puši?

Post by john_constantine » 23 Jan 2013, 21:00

e, pitanje za one koji sami motaju cigarete...

Kakav treba pribor za motanje i to? Probao sam jedanput prstima motati duhan od black devila i nekakvih papira koje sam kupio na kiosku. Ali nije mi uspjelo, još sam si skoro i nos zapalio. Bili su to nekakvi kratki papirići. A vidio sam da ima neka spravica kojom se može motati zajedno s filterima.
Michel puši karu.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Tko od vas puši?

Post by callac » 23 Jan 2013, 21:59

Image
Image
Image
Image
Image
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Re: Tko od vas puši?

Post by dragonheart » 24 Jan 2013, 15:48

callac wrote:Image
Image
Image
Image
Image

Hhahahahahaha, ja ne pušim,al ovaj tutorial u obliku slikovnice mi je prejeben :))))))
Ono umiranje,kreveljenje,ludilo ahhahhahahahahaha !!!!!!

I na kraju,ako si sve obavio kak spada,dim ti izlazi iz usta :)
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Tko od vas puši?

Post by elrania » 26 Jan 2013, 23:44

uzela danas nešto drugo da probam - javaase jongens (narančasti)
SpoilerShow
Image
nisam imala namjeru mijenjati duhan, no jučer me scimalo žešće kad sam vidjela kolko su mi zubi izgubili na bjelini otkako sam počela s jakim prirodnjačkijim :shock: fuj!
ovaj mi se čini lakšim, nema nikakvih mirisnih aditiva što mi je jako bitno i zgodno je spakiran :lol:

cijena (zasad) 35kn za 40g. vidjela sam pred koji tjedan da su ga uveli pa ga lagano škicam od tada. ima za kupiti jedino narančasti i plavi.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Tko od vas puši?

Post by callac » 27 Jan 2013, 22:13

mene samo jebe što mi prsti desne ruke žute :evil: svaki dan ih ribam.. sa zubima nemam problema :lol:
i kakav je duhan?
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Tko od vas puši?

Post by elrania » 27 Jan 2013, 22:35

meni se niš po prstima ne hvata, al ovo sa zubima, ajme...nije niš posebno jako, al meni je bio šok u kolko malo vremena se stvorila razlika... poklonila sam ostatak manitua; a vidim da ga više u ka neće nabavljati i predviđam da će i u areni s vremenom nestati pa bolje da se ovako rastanem s njim, nego da me dućani sjebu :P

a ovaj, pa evo, kak sam i napisala, lakši je, nema mirisa, ne steže...sviđa mi se vlažnost, ne moram niš dodavati da omekša - zadovoljna sam. a bolje ipak da sam na ovome sada, nisam ni doživjela koliko je ono bilo jako dok nisam onaj tvoj holborn smotala i sad ovo probala. :?
šteta da nema ovog žutog za kupiti pa da još nešto blaže uzmem.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Tko od vas puši?

Post by callac » 27 Jan 2013, 22:41

pa mene je baš i iznenadilo kako tako jaki duhan pušiš, fin je, al ga ta suhoća i jačina ubijaju. Kod mene u dućanu već dva tjedna nemaju žutog OH i sva sreća da sam ga nakupovala u zalihama jer bi im frku složila tamo :lol: i još sam ga nalazila po 40kn :supz: baš ću se u utorak zaletiti u CCO na taj kiosk gdje sam ga našla, valjda se nije prodao (vidjela sam da je bilo još barem šest paketa, a nije pretjerano posjećen taj kiosk)
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Tko od vas puši?

Post by elrania » 27 Jan 2013, 22:49

na pueblu sam znala osjetiti da je dosta jak pa sam ga počela izbjegavati i prešla sam na "blaži" manitou :roll:
natrpala bih kore od naranče unutra i dost bi ga to ublažilo u usporedbi s onim kakav inače je čim se otvori. e to je da omami na koju sekundu. al eto, zadržala sam se na njemu, jer nije imao mirisa i okusa, bilo kakvih dodataka. jako mi je drago da ima neki takav koji je pak puno blaži. mada više nisam sigurna kolko je ovo zbilja puno blaže s obzirom na što sam istrenirala grlo :lol:

super mi je kaj ovog ima u lokalnom tobaccu, a i u ka di kupujem :D
neš manje pušim u zadnje vrijeme, do 30g mi ode na 7 dana i očekujem da onda ovo bude duralo. i ne previše poskupilo.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Tko od vas puši?

Post by callac » 27 Jan 2013, 23:02

pa super ti dugo traje! meni 40g nekih pet dana, nekad duže, sve ovisi koliko cigareta smotam drugima jer me non stop netko žica- dođem kod sestre-daj smotaj jednu, odem na probu, dečki odmah ugrabe vrećicu :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Tko od vas puši?

Post by elrania » 27 Jan 2013, 23:05

ja jedino mađaru motam, al on malo troši :lol:

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Tko od vas puši?

Post by Wendigo » 30 Jan 2013, 19:42

kupio zlatni dukat i sviđa mi se full.
uopće nema intenzivan smrad i okus kao ostali duhani i cigarete.
jedini bed je kaj je pakovanje gadno ko noć... :lol:

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Tko od vas puši?

Post by Decadentor » 25 Feb 2013, 05:15

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... QFmKPA-iAg#
nisam siguran jel za ovaj topic :lol: ali morat cu probat :D
Image

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Tko od vas puši?

Post by boyko » 25 Feb 2013, 21:09

:lol:
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Tko od vas puši?

Post by elrania » 18 Mar 2013, 13:19

kontaktirala sam jučer tipa koji prodaje domaći duhan, blag, eko proizvodnja, ovo ono. taman ponestalo pa malo čekam, al valjda ga dobijem uskoro.
planiram si uzet pola kile i maknut se s ovih iz dućana i sveg tog tvornički prerađenog, obrađenog bez obzira na no aditives etikete po njima. pa eto malo da podržim domaće i da si ne olakšavam novčanit svako tolko. ovak dam 80kn i mirna sam barem 5 mjeseci.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Tko od vas puši?

Post by Wendigo » 16 May 2013, 17:55

od jučer sam na e-cigareti. kupio sam početni eGo CE4 model za 230kn, pa bum se kasnije prebacio na nešto bolje, ako me primi za ozbiljno.
za sad mi se jako dopada pušenje, tj. parenje :D i nemam potrebu za klasičnim duhanskim dimom, čak ni uz kavu ili pivu.
prva tekućina koju sam probao (USA mix, 16mg nikotina na 10dl) mi nije baš nešto pa sam si danas uzeo cohibu od 12mg i planiram je pomiješati sa kap-dvije naranče ili banane.

Post Reply