Tko od vas puši?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Tko od vas puši?

Post by elrania » 04 Nov 2012, 18:00

probala u međuvremenu

Red Bull duhan (40g, 30kn). kentucky je čini mi se po mirisu i boji i svemu. dobar miris, lagan okus, vlažnost/suhoća u dobrom balansu. dobar izbor ak se voli takav tip duhana i ak se ne očekuje neka bogata aroma.

Žuti Manitou, virginia gold (35g, 35kn). piše na njemu no chemical additives, no flavors, no preservatives. dosta omami na prvi udisaj, nešto je jači, no nema onaj efekt da steže grlo. i djeluje zbilja čisto, meni jako paše. minus je kaj je užasno suh, sad sam prvi put rezala jabuke da zguram u paketić.
pušim sad neko vrijeme Pueblo koji je na istu tu neku foru bez aditiva i osjetila sam u jednoj fazi u mejsecu kad mi ne paše duhan nikako da ovo mogu pušiti, jer izgleda zbilja nije natopljeno svakakvim pizdarijama što meću unutra.


i stiglo mi koprive iz šume za čajeve pa si malo googlam i opa
Description: Nettle Leaf AKA Nettles is a extremely rare and exotic herb. It has a reputation for being a strong and stimulating smoking herb.
Nettle is also rich in vitamins A and C, iron, calcium, magnesium, potassium, and chlorophyll.

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: Tko od vas puši?

Post by sandi » 04 Nov 2012, 18:12

elrania wrote: Nettles is a extremely rare and exotic herb...
De to se netko zajebava...ja ih trujem otrovima jer ih se nemogu riješit, a niču posvuda...Možda da ih počnem sušit i pakirat za strano tržište gdje je 'egzotična' i 'rijetka'
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Tko od vas puši?

Post by elrania » 04 Nov 2012, 18:21

nda, mislila sam to maknut, jer preglupo zvuči :lol:
no sam ti to beri i suši, možda bude dobar biznis od toga. pivo, pa za pušit, pa za čaj i sok. :tonqe:
ove moje su još dost vlažne, al čim se sasuši, morat ću probat.
vidim da se spominjue neke 'related to cannabis i sl.' stvari.

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: Tko od vas puši?

Post by sandi » 04 Nov 2012, 18:52

kako to sušiš? Samo na zraku ili vješaš po grijalicama il' nešto slično?...Mislim da čak postoje nekakve tablice kada se kuha čaj - tipa koliko grama po litri vode i slično... Jer znam da ljudi skuhaju čaj od koprive i time špricaju biljke u vrtu (kao neko eko špricivo - poubija sve što gmiže po 'bašćici') pa bi trebalo s tim oprezno ... mislim ako tamani životinje po vrtu nije baš bezazleno
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Tko od vas puši?

Post by elrania » 04 Nov 2012, 19:17

rekli su mi da je ok staviti prek noći da se otpušta i onda procijediti ujutro pa zagrijati. ja sam mislila onak klasično sasušiti i staviti u vruću vodu.
pila sam dosad ove kupovne, mislim da je gram i po po vrećici.

koprivu masovno izdižu protiv bilo kakvih problema, od čišćenja organizma, za imunitet, za probavu, srce ovo ono, nisam još naišla da se pazi na količinu, no tnx svakako na savjetu. budemo i s korijenom probali sljedeći put kad će se brat.

glede količina, jedino da za đumbir od tih ljekovitih vidjela da se dnevno može neš malo grama, ovisno o tjelesnoj masi.

i sušim je sam tak da bude na zraku polegnuta na neki papir.


btw, moguće da na te beštije kopriva ima puno jači učinak. isto ko s nikotinom, negdje je 50 il 100x jači kad se ide po kukcima, jer je u biti prirodni insekticid.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Tko od vas puši?

Post by Decadentor » 05 Nov 2012, 01:48

ajd ajd ajd ovo me jako zanima postajte rezultate cim probate :)
Image

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Tko od vas puši?

Post by Wendigo » 05 Nov 2012, 08:11

Elrania, gdje ima za kupiti taj manitou?
Da li se prodaje na kioscima kao i ostali duhani ili u specijaliziranim ducanima?

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Tko od vas puši?

Post by elrania » 05 Nov 2012, 11:47

u zgu, nemam pojma. ak ga ugledaš slučajno negdje prije mene, javi!

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Tko od vas puši?

Post by elrania » 07 Nov 2012, 15:48

tobacco u masarykovoj. imaju žuti i plavi. inače. danas nisu imali. mrmljr.
došla prijepodne i veli ženska da je to jutro prodala zadnje kaj je ostalo. u petak možda stigne novo.
nema nigdje u imp, u havani, tocororu...

imali ga kod fine u vukovarskoj, al mi je žena odmah rekla kak se jako loše prodavao i neće ga više nikad nabavljati. fuuuu.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Tko od vas puši?

Post by Wendigo » 07 Nov 2012, 21:22

budem se naluknuo na spomenuta mjesta kad budem u blizini, tnx.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Tko od vas puši?

Post by Andrej » 12 Nov 2012, 12:50

Posle sto godina dunulo mi da probam da zamenim cigarete duvanom jer sam dobio tri tone Amsterdamera i posle iskašljanog levog plućnog krila sam ga poklonio liku koji je plakao od sreće a ja se vratio na stari dobri shit quality Winston 100s, pravljen u napuštenim nuklearnim postrojenjima bivših sovijetskih republika. :supz:
Jebote, navika je čudo. :|
We're all mad here...

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Tko od vas puši?

Post by callac » 12 Nov 2012, 14:44

ako se fula duhan, rezultat bude ovo što se tebi dogodilo. tako sam i ja svako malo se vraćala cigaretama nakon par izleta u duhanske vode sve dok nisam naišla na Old Holborn i ljubav traje već više od godinu dana. sada mi dim obične cigarete izaziva mučninu, oči mi nenormalno suze i imam osjećaj da smrdim kao kuga nakn samo jedne popušene cigarete. i duhan mi je tako fino "izbrusio" glasnice :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Tko od vas puši?

Post by hitman_4 » 12 Nov 2012, 15:04

ne pušim.nikad nisam imao ni želju da počnem.na neki način imam gađenje prema cigaretama.dodir/miris baš sam čudan :lol:
Image

Image

Image

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Tko od vas puši?

Post by Wendigo » 12 Nov 2012, 17:30

callac wrote:ako se fula duhan, rezultat bude ovo što se tebi dogodilo. tako sam i ja svako malo se vraćala cigaretama nakon par izleta u duhanske vode sve dok nisam naišla na Old Holborn i ljubav traje već više od godinu dana. sada mi dim obične cigarete izaziva mučninu, oči mi nenormalno suze i imam osjećaj da smrdim kao kuga nakn samo jedne popušene cigarete. i duhan mi je tako fino "izbrusio" glasnice :lol:
taj smrad mi je možda i najveći razlog što sam cigarete zamijenio duhanom.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Tko od vas puši?

Post by Andrej » 13 Nov 2012, 13:10

Meni baš obrnut trp. Prvih par dimova duvana mi miriše fenomenalno, a onda počinje da mi bude prejak miris, boli me glava i gadi mi se.
Inače zgovnam 2 pakle Winstona dnevno, a pre neki dan sam sve ukupno zamotao 3 duvana i hteo da riknem od mučnine :?
We're all mad here...

Post Reply