Hrvatska i filmska cenzura....

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Hrvatska i filmska cenzura....

Post by John_Ryder » 14 Jan 2018, 02:36

olio wrote:
14 Jan 2018, 00:09
Medimurje su madjari :)
ima tamo i cigića dosta :zubifale:
Image

Image

Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Re: Hrvatska i filmska cenzura....

Post by Truba » 14 Jan 2018, 09:07

medjunozje
www.lasetta.net :axe:

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re: Hrvatska i filmska cenzura....

Post by dr_gonzo » 14 Jan 2018, 10:31

Ti koji najvise seru o komunjarama i jugonstalgicarima i busaju se od Velikog Hrvatstva a radili bi cenzure gore nego u Ex Yugi...cenzure koje nisu nista bolje od onih u nekim muslimanskim zemljama.

Kad mi ministar Medvid i udovice koje protestuju budu ocu placali TV pretplatu onda mogu cenzurirat sta oce.

Kazu udovice da imaju podrsku svih Hrvata. Moju bogme nemaju. A sta to onda znaci po tome?
Da sam manjih Hrvat od njih?
Koja hrpa govana....

Ovo je ista stvar ka kad su se Americke brizne majke ufatile "Silent Night, Deadly Night"
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Hrvatska i filmska cenzura....

Post by john_constantine » 14 Jan 2018, 13:18

Ma ista drama kao kod najavljene igre detroit become human. Svi su se digli na noge radi jedne sekvence gdje ženski android dadilje spašava djevojčicu od nasilnog oca.
Smeta im prikaz obiteljskog nasilja. Što hoće reći? Da ga u svijetu nema? Ljudi moraju vidjeti što je to i kako izgleda.
Smeta im da će djeca igrati igru i misliti da se u par poteza mogu riješiti zlostavljača? Pa djeca su, zato treba netko odrasli da im objasni stvarni život i razliku između fikcije i stvarnosti.
A svatko tko ima malo više mozga i realnosti, zna kakve plitke hrvatske komedije radimo.
Ali da je ozbiljan problem ta cenzura, je. To samo pokazuje u kojem smjeru idemo. Zato tko ima mogućnosti, neka otiđu van u normalno društvo.
Michel puši karu.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re: Hrvatska i filmska cenzura....

Post by dr_gonzo » 14 Jan 2018, 14:07

Danas jedino normalno drustvo imamo kod Busmana i nekih plemena na Borneu i Amazone.
To su drustva koje jos civilizacija ne dira.

Evo su u SAD-u nekidan poslali jednu uciteljicu u przun jer se usudila pitat povisicu na sjednici skole. Da je barem bila nasilna reka bi covik.
Kod nas bi onda Stipe Petrina stalno bija u zatvoru po tom kriteriju jer se uvik ludira na sjednicama grada Sibenika.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Hrvatska i filmska cenzura....

Post by Michel » 14 Jan 2018, 18:11

Truba wrote:
13 Jan 2018, 21:28
na ovom se forumu okupljaju hrvatomrsci???
Ma njima ti je normalno da se u vrtićima ima slikovnice homoseksualaca ili da po svijetu transeksualne osobe idu u vrtiće u uče djecu kako biti drag queen. To ti je današnji radilani liberalizam iliti ga moderni fašizam. Sve je dopušteno, svakakve nemoralne gadosti. Politička korektnost, a upravo ti liberali ne dopuštaju bilo kakvu raspravu. Da, ja volim hrvatsku, ali ne slušam tomsona, vucu, ne podržavam hdz niti se ličim sa bog i hrvati, ali isto tako ne dižem sdp, ne dižem te usrane liberale koji se diće tom nekakvom slobodom a najveći su fašisti i sve što je danas dobro oni kažu da je loše, a sve što je loše oni kažu da je dobro. Sve jne izokrenuto.

Nažalost, najveći su ti po meni problem uz sve te skupine oni treći a reći ću ti koji su ti, a mi ti dragi truba spadamo u četvrtu skupinu, ona najosvještenija koja sve vidi i koja iznova i iznova mora objašnjavati da je jedno i drugo loše i da je sve predstava za javnost. Treću skupina su ti oni trolovi po internetu, u medijima koji ili spadaju u prvu ili drugu skupinu, ali glavni forte im je sortiranje ljudi tako da kada dođe neki čovjek iz četvrte skupine kojem su i lijevi i desni jedno te isto, jendo te isti šupci, oni će za tebe reći da si ili lijevo, ili desno ovisi koje pljuješ u tom trenutku pa tako ako pljuješ desno, oni će ti reći ti si sigurno lijevo, ako pljuješ lijevo, ti si sigurno desno a ne shvaćaju da ima normalnih ljudi kojima je puna kapa i jednih, i drugih, ali nažalost kao što se vidi i na ovom forumu imaš takvih trećih dosta koji spadaju u prvu ili drugu skupinu.

Svaka od te tri grupe ima neki svoj cilj, ima neku svoju propagandu. I mediji su naravno za njih, pa tako u americi imaš samo uglavnom liberalne medije kojie sve guše.

Ben Shapiro je trenunto najbolji tip koji se nudi razgovarati s argumentima i lijepo je vidjeti kako uništava liberale, socijal justice warrior grupu, feminstkinje. To je tip koji vidi kako se stalno blati trumpa ali ne diže ga on već vidi licemjerje jer ti koji blate trumpa su uglavnom za Killary Clinton :lol: to se točno može kod nas vidjeti. Netko pljuje stalno desne, a onda je ta osoba za lijeve jer takve osobe ne shvaćaju da automatski isšadaju smiješne jer su u pravu što pljuju desne ili lijeve, ali onda sve pada u vodu kad shvatiš da su te osobe lijeve to jest desne. Sve je to igrokraz.








"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Hrvatska i filmska cenzura....

Post by hitman_4 » 14 Jan 2018, 18:16

ben shapiro je cionistički omaleni zdepasti kompleksaš. M očekivao sam više od tebe :roll: :(
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Hrvatska i filmska cenzura....

Post by john_constantine » 14 Jan 2018, 20:53

M, nisi li ti samo konzervativac?
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Hrvatska i filmska cenzura....

Post by hitman_4 » 14 Jan 2018, 21:08



M ima iste poglede na svijet kao ovaj ogorčeni komičar. Domoljubni anti-liberal
Image

Image

Image

Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Re: Hrvatska i filmska cenzura....

Post by Truba » 14 Jan 2018, 21:20

s tableta pisem nemam snage mnogo pisati

mozete sada srati kad su drugi izborili hrvatsku
i slobodu
sve ostalo je suplja

protiv sam cenzura
i vridjedjanja udovica

najbolje bi bilo ignorirati film
www.lasetta.net :axe:

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Hrvatska i filmska cenzura....

Post by hitman_4 » 14 Jan 2018, 21:24

Truba jel ti uopće živiš u Hrv? :zubifale:
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Hrvatska i filmska cenzura....

Post by John_Ryder » 14 Jan 2018, 22:10

ovaj truba je bio ok, a sad voli zatrolati :oops: :lol: :partyman:
Image

Image

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re: Hrvatska i filmska cenzura....

Post by dr_gonzo » 15 Jan 2018, 11:12

Najprije najlakša je stvar film ne gledati ako misliš da te vrijeđa i riješena stvar. Tako se to radi. Ali reći da ja ne smijem gledati koji ga želi gledati jer misliš da on vrijeđa nekoga e onda nemere to tako.

To je kao daja idem nekom zabranjivat i protestirat šta će se prikazivat ''Četverored'' ili slični filmovi.
U ovom slučaju se može osjećati prozvanim onaj o kome tema filma priča. Znači tebi smeta ono što je možda istina.

Glupo je misliti da ako je žena ako je ostala mlada udovica neće pronaći novog partnera.... šta bi trebala ostati u celibatu do kraja života?
To ne znači da ona voli manje svog pokojnog muža.

Drugi je problem taj što gubi muževu mirovinu...ako se ponovo uda. Ali malo je njih to učinilo...stoga svaka čast onima koji to jesu učinili.
Ipak je lipo primat mirovinu ništa ne radit i imat nekog sa strane, jer se ne možeš udati.

Tu se ne blati niti udovice niti pokojni branitelji već moral nekih osoba i sam sustav.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Hrvatska i filmska cenzura....

Post by olio » 15 Jan 2018, 12:32

dr_gonzo wrote:
15 Jan 2018, 11:12
Drugi je problem taj što gubi muževu mirovinu...ako se ponovo uda. Ali malo je njih to učinilo...stoga svaka čast onima koji to jesu učinili.
Ipak je lipo primat mirovinu ništa ne radit i imat nekog sa strane, jer se ne možeš udati.

Tu se ne blati niti udovice niti pokojni branitelji već moral nekih osoba i sam sustav.
To je kao one koje se udaju za svog svekra. Otac od muža ima mirovinu (hrvatsku, njemacku...itd), rastanu se i ona se uda za oca po stare dane. On umre, mirovina ostane. Prezime isto :partyman:

Česta prevara. Posebno u jednom kraju.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Hrvatska i filmska cenzura....

Post by Michel » 15 Jan 2018, 18:04

john_constantine wrote:
14 Jan 2018, 20:53
M, nisi li ti samo konzervativac?
Ja nisam ništa od tih etiketa. Ne vjerujem u njih. Ja cijelo vrijeme govorim o radikalnim lijevima i desnima. Protiv tog se borim. Meni ne smeta ako si ti lijevo ili desno. Meni smeta ako si ti radikalno lijevo ili radikalno desno. U većini slučajeva ovdje govorim protiv radikalnog liberlizma što znači uglavnom protiv onih koji su lijevo i tu i tam nekad protiv radikalnih desno. Zašto? Zato što većina medija, pogotovo u americi su ti radikalni liberali. I kako je njih više, normalno je da se više fokusiram na njih. Isto bi bilo obrnuto da su mediji samo radikalno desno u americi i rade isti prljav posao kao što trenutno rade liberali. Više bi se fokusirao na njih.

Konzervativac? Mislim gle. Ja ne vjerujem u boga, niti slušam tomsona, vucu i ostale selje belje jer me to ne zanima i ta muzika me iritira. Mene isto iritiraju ti desno ljudi kao što i tebe. Vjerojatno se slažemo u 95% oko radikalne desnice u hrvatskoj. HDZ, bog i hrvati, svi ti kriminalci koji su desno. Sve to stoji, ali mi smeta što većina njihovih kritičara su onda liberali koji isto furaju svoju propagandu. Ljudi s lijeva i s desna moraju shvatiti da ima puno ljudi poput mene kojima je dosta i jednih i drugih. Nadam se da ti je sada malo jasnije :wink:

Znači, protiv normalne ljevice i normalne desnice nemam ništa protiv, ali čim vidim da su radikalni meni se odmah smrači. Ja volim hrvatsku državu, ali me to ne čini domoljubem ala oni koji su iz te radikalne desnice. Ja duboko vjerujem da ipak u ovoj državi ima dosta normalnih ljevih i normalnih desnih ali ta radikalna manjina je uvijek glasnija od većine. U bilo čemu, manjine će uvijek takve biti.
hitman_4 wrote:
14 Jan 2018, 18:16
ben shapiro je cionistički omaleni zdepasti kompleksaš. M očekivao sam više od tebe :roll: :(
Ben Shaprio je za tebe nedostižan i ništa drugo ne očekujem od tebe nego glupasti smajlići po kojima si poznat. Ako je Ben Shapiro kompleksaš zato što govori istinu za čvrstim znanstvenim činjenicama onda ok. Ja bih samo volio da pogledaš prvi video ma sve video i po redu izvoli protuargumentiraj jer je najlakše stavljati smajliće i smijati se. Znaš ko to radi? Veliki internet ratnici i trolovi sa neta koji nemaju ništa drugo, vjerojatno nisu uspjeli u životu pa sada koriste virtualno nasilje preko interneta.

A to što je tip židov samo još više potvrđuje da ono što govori je točno. Al eto, ti spadaš u onu grupu gdje su sve židovi krivi. Židovi drže hollywood, većinu najvećih korporacija, ali to je elitica. Većina židova su po mojem iskustvu promatranja jako dobri ljudi i normalan narod koji su prošlo sve i svašta bez obzira što smatram da je brojka oko holocausta definitivno napuhana, ali da su prošli teror jesu. I nažalost, elitica židova je iskoristila svoj narod za to.

hitman_4 wrote:
14 Jan 2018, 21:08


M ima iste poglede na svijet kao ovaj ogorčeni komičar. Domoljubni anti-liberal
Trolu, čitaj što pišem sa razumijevanjem jer ne mogu biti jasniji. Liberalizam u svojoj srži je DOBRA stvar, ali ja govorim protiv totalno izokrenutog liberalizma, onog radikalnog gdje sve dobro postaje krivo, a sve krivo postaje dobro i gdje se ne dopušta nikakva rasprava onima koji su protiv toga što rade. To nije onaj klasični liberalizam. Ali valjda je nekima teško povjerovati da ima ljudi poput mene koji nisu niti jedni niti drugi. A sad nastavi neargumentirano trolati i stavljati sebi svojstvene smajliće.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply