Steven Seagal - mit, legenda, aikido, glazbenik

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Steven Seagal - mit, legenda, aikido, glazbenik

Post by Michel » 29 Oct 2017, 02:51

Stari perverznjak https://www.avclub.com/heres-steven-sea ... 1819923832

Image
“The last day of shooting, and again, I had just turned 16 on this movie. And he said, ‘You know Katie, I got girlfriends your age.’ And I said, ‘Isn’t that illegal?’ And he said, ‘They don’t seem to mind.’ And I said, ‘Mom!’ I’m not making that up.”
Image

:lol: :lol:
HE’S A COMPULSIVE LIAR

Over the years, Steven has claimed that he:

- Helped train CIA operatives and did “special favors” for them (his ex wife says, “Not at all. He was never in the CIA.”)

- Is of Italian descent (he’s actually half-Jewish, half-Irish)

- Fought the Yakuza (lol) with assistance from the American mob (lol)

- Is called in to help authenticate antique swords by auction houses as he is one of the world’s “foremost experts on swords” (again, lol)

- Was a student of the founder of Akido, Morihei Ueshiba (who died in 1968, meaning Steven would have had to have been a teenager living alone in Japan for that to have happened)

- Speaks four languages fluently (I’m unable to find any evidence of him speaking anything other than English made entirely of lies)

HE POOPED HIMSELF

In a 2002 profile in Vanity Fair, martial artist Gene LeBell claimed he choked out Steven during an Aikido exhibition, causing Seagal to poop in his pants. Steven denies it ever happened. But he also said he was a multilingual, Yakuza fighting, CIA assassin. So, ya know...
Image
Image

Ne voli JCVD-a
Image

Tema nije o njegovim filmovima već o njemu kao osobi, kao jednom velikom mitu i fraudu.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Steven Seagal - mit, legenda, aikido, glazbenik

Post by HorrorHR » 29 Oct 2017, 07:53

Tema nije o njegovim filmovima već o njemu kao osobi, kao jednom velikom mitu i fraudu.
jebate koje teme tebi padaju na pamet u 2 ujutro u subotu :D
:matrica:

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Steven Seagal - mit, legenda, aikido, glazbenik

Post by lemonzoo » 29 Oct 2017, 08:53

Stevo Seagal veliki Srbin. Nemojmo ratovati s njima dok on ne umre.

Sensei Steven u mladim danima.

Image

John_Ryder
Posts: 11992
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Steven Seagal - mit, legenda, aikido, glazbenik

Post by John_Ryder » 29 Oct 2017, 09:32

stevica je poznati molester :lol:
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6836
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Steven Seagal - mit, legenda, aikido, glazbenik

Post by hitman_4 » 29 Oct 2017, 10:00

HorrorHR wrote:
29 Oct 2017, 07:53
Tema nije o njegovim filmovima već o njemu kao osobi, kao jednom velikom mitu i fraudu.
jebate koje teme tebi padaju na pamet u 2 ujutro u subotu :D
:matrica:
:mrgreen:


Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 11992
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Steven Seagal - mit, legenda, aikido, glazbenik

Post by John_Ryder » 29 Oct 2017, 10:33

joj to je sve namješteno, kad ga je JCVD napao pobjegao ko pička iz kluba
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Steven Seagal - mit, legenda, aikido, glazbenik

Post by Michel » 29 Oct 2017, 17:10

HorrorHR wrote:
29 Oct 2017, 07:53
Tema nije o njegovim filmovima već o njemu kao osobi, kao jednom velikom mitu i fraudu.
jebate koje teme tebi padaju na pamet u 2 ujutro u subotu :D
:matrica:
Visim na youtubeu gledam neke misterije i sa strane mi iskoči Exsposing Steven Seagal - The Great Pretender :lol: :lol: kao da je Stevica znao da ga podsvjesno tražim i normalno da sam morao kliknuti što je sad ovo. Zašto mi se ovo izbuacuje među misterijama. Pogledati obavezno :rock:

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Steven Seagal - mit, legenda, aikido, glazbenik

Post by Michel » 29 Oct 2017, 17:31

Sreo je Brucea Leea, bio je u njegovoj kući kakve laži haha. Steven Seagal rođen 1952. Bruce Lee umro 1973. znači da je imao 20 godina yea right. Nije bio ni poznat niti išta. I da je vidio Brandona Leea kad je imao 7, 8 godina. Opet, 20 godina Steven Seagal totalna nepoznanica watfak haha. Preko James Coburna. Otkud 20 godišnjak zna james coburna. A prvi film mu je 1988. godine. Znači, 15 godina nakon što je kako on kaže sreo brucea leea i brandona leea preko james coburna. Opet, preko james coburna, otkud ga zna 1973. godine ako tek sa filmovima počinje 1988. godine. Kakva lažovčina.

Ovo mi je prejak video kako se sprdaju s njim. Baš MMA trolovi hahahahah.




"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Steven Seagal - mit, legenda, aikido, glazbenik

Post by lemonzoo » 29 Oct 2017, 18:01

Imaš i većih moralnih nakaza za hejtanje. Pedofil Victor Salva, pedofil Woody Allen, Robin Williams, pedofil Roman Polanski.
Meni je Steven jedna od rijetkih B-zvijezda koje ne volim gledati, osim u par boljih naslova. Ali ne smeta mi ovo što se prosipa. Čuo sam i za to da se usrao. Zabavan lik, volio bih se družiti s njim. :)

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Steven Seagal - mit, legenda, aikido, glazbenik

Post by john_constantine » 29 Oct 2017, 18:42

Ja volim gledati njegove filmove, ali uvjeren sam da bi ga prebio bez problema.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Steven Seagal - mit, legenda, aikido, glazbenik

Post by Michel » 29 Oct 2017, 19:36

lemonzoo wrote:
29 Oct 2017, 18:01
Imaš i većih moralnih nakaza za hejtanje. Pedofil Victor Salva, pedofil Woody Allen, Robin Williams, pedofil Roman Polanski.
Meni je Steven jedna od rijetkih B-zvijezda koje ne volim gledati, osim u par boljih naslova. Ali ne smeta mi ovo što se prosipa. Čuo sam i za to da se usrao. Zabavan lik, volio bih se družiti s njim. :)
Pa i Steven je pedo to se zna odavno. Veći pedo nego Polanski. Samo do toga još nismo došli to jest načeo sam u prvom postu

Image
“The last day of shooting, and again, I had just turned 16 on this movie. And he said, ‘You know Katie, I got girlfriends your age.’ And I said, ‘Isn’t that illegal?’ And he said, ‘They don’t seem to mind.’ And I said, ‘Mom!’ I’m not making that up.”
A tek maloljetnje sekretarice koje rade za njega i inzistira na tome da samo maloljetne rade kod njega :D lik je pedofilčina samo takva i ustvari jedine te moralna nakaze hejtam, nikog drugog. Recimo, ne sviđa mi se Dolph Lundgren i njegovi filmovi, ali ga ne hejtam, ali zato ove pedofilčine uh :rock:

I kako kaže Cons, volim i ja njegove filmove bez obzira što je pedofil. Pogotovo te njegove ranije filmove. Teško je nekad razdvojit mržnju od onoga što snima tipa isto mi je tako sa Polanskim. On mi je odličan redatelj, volim njegove filmove i uvijek pokušavam odvojit od toga što on je. Salva je sličan, njegovi filmovi su mi solidni. Woody isto, pogotovo on.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Steven Seagal - mit, legenda, aikido, glazbenik

Post by Michel » 30 Oct 2017, 02:01

hitman_4 wrote:
29 Oct 2017, 10:00
HorrorHR wrote:
29 Oct 2017, 07:53
Tema nije o njegovim filmovima već o njemu kao osobi, kao jednom velikom mitu i fraudu.
jebate koje teme tebi padaju na pamet u 2 ujutro u subotu :D
:matrica:
:mrgreen:


Aikido - najbezveznija borilačka vještina ikad. Zanimljivo mi je kako uvijek samo oni koji treniraju aikido govore kako bi uspjeli protiv svakog borca bla bla. Pa nije bzvz da u mma aikido nema mjesta. Točnije, na zadnjem mjestu je.

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Steven Seagal - mit, legenda, aikido, glazbenik

Post by olio » 30 Oct 2017, 16:42

Aikido - najbezveznija borilačka vještina ikad. Zanimljivo mi je kako uvijek samo oni koji treniraju aikido govore kako bi uspjeli protiv svakog borca bla bla
to samo seagal govori.

Aikido nema veze s time niti je tipicna borilacka vjestina.

Poanta aikida je da se ne naudi protivniku. I jos puno toga.

Znam dosta ljudi koji se time bave i bavili su se i ta vjestina nije nasilna ni agresivna.

Nemoj po aikidu samo jer je seagal redikul :wink:

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Steven Seagal - mit, legenda, aikido, glazbenik

Post by Michel » 30 Oct 2017, 21:40

Aikido sudim po ostalim redikulima jer kako pratim boks i mma duži niz godina, nailazio sam na svakakve likove iz aikida i svi su veliki mitomani. Svi ti pokušavaju uvjeriti da njihova vještina funkcionira i bolja je od drugih. Pa imaju na youtubeu svoj kanal nešto aikido seven day i tamo se bahate kako aikido koristiti u uličnim borbama :lol: :lol: pa i od običnog uličnog borca koji nikad nije ništa trenirao već se samo tukao bi izgubili. Aikido ne funkcionira kako defanzivno tako i ofenzivno. Nema šanse. Sve što vidiš na youtubeu recimo ovo steven seagal kako baca na pod likove, to je sve gluma, to su sve učenici aikida koji dolaze na seagala i ovaj ih primi za ruku i ovi padnu kao da ih je kamion pogodio. To je dmonstracija, uvježbana demonstracija. I to ne radi samo Steven takve demonstracije, to radi svaki majstor aikida. :D

To su ljudi koji žive u nekom svojem svijetu, nikad nisam vidio deluzionalne borce poput tih iz aikida. Nema drugih osim Stevena? Pa Steven se smatra u aikido svijetu kao jedan od boljih, to recimo nije laž. Ali ima drugih, samo prati malo gostovanja kao ovaj redikul koji se činio normalnim kad sam gledao, ali toliko bullshita je nasrao da je to strašno. I zbog takvih ta borilačka (je, borilačka je) vještina pati. Svi su takvi, svi koji su napredovali u bullshit aikidu. Pogledaj što lik govori, najjače ova izmišljena priča u bircu ili neki mitovi o turnirima. Ti momci nikad nisu iskusili pravu borbu, ali su dužni svim pametovati kako su dobri.


Treba slušat majstora. Upravo ovo što je rekao to što vidiš na televiziji da se oni onako obrane od udarca to je nemoguće. U pravoj borbi nema toga, nema takvog branjenja.


Ovaj video je urnebesan. Ok, ja aikido uopće više ne cijenim. Ovo učenje je potpuno pogrešno takva demonstracija da čim te napadač dodirne, taj učenik koji ga je dodirnuo pada teatralno na pod i to je problem. Oni tim klincima usađuju u glavu od početka da će se tako napadač ponašati. Kad naiđe na pravi problem i kad pokuša u borbi vidjet će da to ne funkcionira.

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6836
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Steven Seagal - mit, legenda, aikido, glazbenik

Post by hitman_4 » 04 Nov 2017, 18:30

Image

http://www.index.hr/black/clanak/slavna ... 05388.aspx
Imala sam 23 godine, to je bilo osamdesetih. Kasno navečer nazvala me agentica i rekla kako Seagal želi da dođem do njega u hotel da vježbamo scene. Odvratila sam kako nemam novaca za taksi, a bojala sam se podzemne, no rekla mi je da će mi Steven vratiti novac. Kad sam stigla, on se pobrinuo da vidim kako ima pištolj, a onda mi je rekao de je on šaman i izlječitelj te da me želi izmasirati. Počela sam vrištati i jedva sam se izvukla iz te situacije
šaman Stevo :mrgreen:
Image

Image

Image

Post Reply