Trash vijesti

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
hitman_4
Posts: 6998
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Breaking!

Post by hitman_4 » 01 Dec 2017, 15:00

Image

ELLA DVORNIK na Instagramu je objavila fotografiju dokumenta na kojemu stoji da je njezina kćerkica Balie Dee po nacionalnosti Britanka.
Neka te
fanovi u šoku!!

navodno je veliko slavlje u Britaniji dok Hrvati tuguju!!
Image

Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6998
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Trash vijesti

Post by hitman_4 » 01 Dec 2017, 19:36





lokalni trash :D

https://www.youtube.com/watch?v=3Y1tmzoBeh4

hana postala ozbiljna novinarka :prayer:
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Trash vijesti

Post by john_constantine » 01 Dec 2017, 20:19

Tko je ta hana?
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Trash vijesti

Post by Michel » 01 Dec 2017, 20:34

Pitaao si već prije par tjedana pa sam ti odgovorio :D

Al ovo nije istina sa ovim vježbama :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: odbijam povjerovati da to nije neki skeč hahahahah.

Evo Cons viewtopic.php?f=11&t=9227&start=75#p364252
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Trash vijesti

Post by Michel » 02 Dec 2017, 04:11

VAŽNA OBAVIJEST
MIKA I GIBA NA SUDU: ‘Bliznaci’ iz Big Brothera traže pravdu nakon debakla sa staricom kod koje su živjeli
Image
Blizanci Vasić su po završetku Big Brothera živjeli kod Branke Radić s kojom su potpisali ugovor o doživotnom uzdržavanju. No, na kraju ih je otjerala, a sada se s njima sudi.
Mika i Giba Vasić su nakon završetka reality showa Big Brother živjeli kod Branke Radić (78) iz Reke kraj Koprivnice. Idila je trajala osam mjeseci, nakon čega ih je Branka potjerala jer, kako je rekla, blizanci nisu ništa radili već su samo mazili njezinu mačku.
Situacija je kulminirala kada su se blizanci i umirovljenica posvađali oko – stare kokoši.
Naime, ‘bliznaci’ tvrde da su zapravo oni napustili Branku i to zato što ih je tjerala da rade i hranila ih starom hranom.
“Ona u zamrzivaču drži kokoš iz 2013. i začine iz Njemačke iz 1997. To da jedem? Ne pada mi na pamet da se otrujem”, rekao je tada Giba.
Vasići su s Brankom bili potpisali ugovor o doživotnom uzdržavanju, no Branka ga je na sudu u Koprivnici raskinula. Blizanci je sada tuže.
http://net.hr/hot/zvijezde/mika-i-giba- ... u-zivjeli/

FANOVI IM ŽELE SVU SREĆU!
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12144
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Trash vijesti

Post by John_Ryder » 02 Dec 2017, 09:30

koji kurac ?
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Trash vijesti

Post by Michel » 02 Dec 2017, 10:19

Ček ček, želiš reći da ne znaš za Miku i Gibu?

:supz:
“Ona u zamrzivaču drži kokoš iz 2013. i začine iz Njemačke iz 1997. To da jedem? Ne pada mi na pamet da se otrujem”,
Sad ću te ja upoznat s njima tako da budeš njihov fan. Prvo se upoznaj s njima kad su se prvi puta pojavili u mijenjam mamu.
Zlata vrijednih 18 minuta.

Pa onda njihov legendanri ples

Al stari im je najjači. Njega treba pratit.

Evo, čitaj viewtopic.php?f=9&t=8721&hilit=Big+Brot ... 30#p355390

Ups, krivi link stavio sam kocku. Evo, pokušaj s ovim

Ne smijemo ni zaboraviti Nenu i pile
Image

Marijana i pile
Image

:rock:
viewtopic.php?f=9&t=8721&hilit=Big+Brot ... 20#p355892
Image

Kocka i Mačak
Image
Image

Ups, sve kriva tema. Ti tražiš Mihu i Gibu. Evo teme viewtopic.php?f=9&t=8473&hilit=Big+Brother al prvo pogledaj onih 18 minuta.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 02 Dec 2017, 11:44

A kojeg se vraga i bavimo ovim likovima ( :0) ) Bolje da smo otvorili topic temu o ljudima sa foruma, jet mislim da imaju zanimljivije zivote od ovih mrfljuza ala Ella Dvornik.

Evo najnovija vijest :

"dr_gonzo bijo na zahodu procita najnovijeg Velikog Bleka epizodu "Banda Laznih Sljepaca" . Epizoda bila dobra kao konstruktivno vrijeme provedeno na skoljci.
Ovaj put nije gledao boju i oblik svog nusprodukta.
Misao dana - misli da ce i uvecer posjetiti WC odaje jer ce rucak biti obilan (bit ce padela riza krumpira i za kraj Nestle cokolada)....stay tuned dok budemo pratili ovu mega neizvjesnu dilemu."

Eto ovo gore mi se cini zanimljivije od Elle, Hane, Glise i Mise i ostalih likova koji nisu nista u zivotu napravili a pise se o njima vise nego da su raketni znanstvenici u Sj. Koreji...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Trash vijesti

Post by john_constantine » 02 Dec 2017, 13:52

Brutalno napisano, ali baš to, Gonzo.
Meni je više bilo zanimljivo slušati jednog čovjeka u firmi u kojem godinama radim. Igrom slučaja, na pijači sam tek doznao kako je izgubio prste, njegov život i što je sam postigao. Ili da nisam znao za jednog dobrog kolegu, izgubio je 13 godišnjeg sina. Ali i dalje živi, pozitivna osoba i uživa s ženom. To je zanimljivo slušati iz prve ruke.
A ti cigani braća, baš je danas došao stolar. Ostavim komad vrata od bara za piće van da smislim što s njim. I niti deset minuta, neki cigan je došao i pristojno me pitao da li trebam to. Usput sam ga pitao da li želi još neke stvari koje mi ne trebaju. Uzeo je, objasnio čak zašto treba vrata. Pozdravili se i nastavio svojim putem. A ja se riješio jedan dio brige za zbrinjavanjem otpada. To je život, a ne ovi članci o niškoristims.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6998
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Trash vijesti

Post by hitman_4 » 02 Dec 2017, 14:00

hitman_4 wrote:
07 Oct 2017, 15:52
dno dna topik :P
niste pročitali opis topika :roll:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Trash vijesti

Post by Michel » 02 Dec 2017, 14:18

Cons, ne kužim kakve veze sa temom ima ovo što ti pišeš. Možemo otvorit temu nešto kao dnevnik foumaša eto to bi bilo ok i slobodno se malo otvorit zašto ne, ali ovo je trash tema. Zna se što je hrvatski trash. Uskoro će Minea :lol:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re: Trash vijesti

Post by dr_gonzo » 02 Dec 2017, 15:03

hitman_4 wrote:
02 Dec 2017, 14:00
hitman_4 wrote:
07 Oct 2017, 15:52
dno dna topik :P
niste pročitali opis topika :roll:
Ma kuzin ja topik...al jednostavno san mora bacit komentar :kokicarenje: . Vise se na teletekstu i Magazinin-u na NovojTV pricalo o Ell nego o drugim vaznijim temama. Ka da je ta Ella Isus pa ce spasit sve brige covjecanstva.
A vaznija je i vise cini dobra ona salata moje matere u vrtlu nego Ella.


Ovo je jos jedna losa stvar sta smo pokupili od tzv. Zapadne kulture (citaj Amera i Engleza). Pratit inace nezanimljive zivote takvih likova.
Vise zanimljivog zivota ima zivot amebe u bari di se moj dida kupa prije 70 godina nego kod svih Ella, Kardasijana zajedno.

Ja kad vidin medije kako pisu o Borni Rajic digne mi se kosa na glavi. Svima je smisno i zabavno...al sigurno nije onima sta im je firma u stecaju zbog tog zenskog zvekana. I onda takva osoba prodaje zivotne lekcije nama na TV-u. Jednostavno zalosno.

Ni Todorici nisu daleko od Borne. Svima je bilo smisno i zeljeli su biti oni. A sad kad je tim istima u pitanju opstanak posla onda vise nije smisno.

Isto vrijedi i za Mladena Grdovica, koji ima lip glas i odlicno piva, ali stalno pisati o njemu u simpaticnom tonu ka simpatican pijanac je takodjer neukusno. Sta ce bit tek ako (ne dogodilo se) nekog nevinog zgazi svojim Ferrarijem u pijanom zanosu...

Eto jopet san komentira....cisto nemeren zasutit kad se sitin takvih likova koji su pukom srecom a ne znanjem i umjecem dosli do bogastva i onda se sprdaju sa nama svima, a mi im to jos dopustami i slavimo ih.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Trash vijesti

Post by john_constantine » 02 Dec 2017, 15:36

Michel wrote:
02 Dec 2017, 14:18
Cons, ne kužim kakve veze sa temom ima ovo što ti pišeš. Možemo otvorit temu nešto kao dnevnik foumaša eto to bi bilo ok i slobodno se malo otvorit zašto ne, ali ovo je trash tema. Zna se što je hrvatski trash. Uskoro će Minea :lol:
Ma samo se ispuhujem, ali jedanput smo raspravljali o tome zašto ljudi prate te likove. A s jednom sam raspravljao o tzv. savršenim životima. Offtopic, jbg.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6998
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Trash vijesti

Post by hitman_4 » 03 Dec 2017, 22:10

Image
JESTE LI SE DOBRO NASPAVALI? MAMICU VAM!
Novopečena majka Ella Dvornik otvoreno priznaje kako joj kronično nedostaje sna otkad je prije tri tjedna rodila kćer Balie Dee. Tako se naša lifestyle blogerica na Facebooku pohvalila urnebesnom fotografijom
provocira fanove
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Trash vijesti

Post by john_constantine » 03 Dec 2017, 23:02

Neka si i ona nađe dadilju da čuva bebu dok ona spava.
Michel puši karu.

Post Reply