Trash vijesti

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Trash vijesti

Post by olio » 09 Oct 2017, 21:47

Pa tu je puna dvorana zena :)
Last edited by olio on 10 Oct 2017, 08:08, edited 1 time in total.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Trash vijesti

Post by john_constantine » 09 Oct 2017, 22:47

Hm, moram i ja probati te vjerske spike s ženama.
Ali mislim da nema većeg gušta čitati preachera u crkvi, lol.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Trash vijesti

Post by Michel » 09 Oct 2017, 22:52

Ima dosta mladih cura na tim okupljanjima, čak bih rekao više nego bilo koga i od mladih muških i od baba i dedeka. I velik dio tih cura dobro izgleda koliko sam vidio. Samo što bito bila neiskrena veza, a odvest u krevet teško prije braka. Jedino ako me preobrati, a nikad ne reci nikad ako se zaljubiš.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Trash vijesti

Post by john_constantine » 09 Oct 2017, 23:08

Da, a na bračnu noć viču Bože, koji orgazam!
Šalu na stranu, imaš praf. Bila bi to neiskrena veza.
Ja s svoje strane poštujem vjernike i to, ali jednostavno nepojmljivo mi je citirati Bibliju, držati se knjige i zahvaljivati se Isusu. Isprika, ali meni je to odbojno. Meni Isus nije pomogao naći posao. Ionako su mi smiješne takve osobe, naročito konzervativne. Ja samo frustriran slušanjem jedno te iste pjesme kažem: Dok ti planiraš, Bog ti se smije. A ona pošizi na mene ne govori ime Božje uzalud. Što da drugo kažem nego da nisam rekao Jahve, pa se još bolje uvrijedila.
Tek kad su me skoro ubili pogledom jer koristim izreku žedan sam kao Isus. A ne da im vrag mira, pa me pitaju i pristojno odgovorim: Ima rupe na rukama, pa mu voda iscuri iz ruku dok zagrabi. Ti katolici nemaju smisla za humor.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Trash vijesti

Post by hitman_4 » 09 Oct 2017, 23:35

https://www.24sata.hr/show/rozga-brzo-p ... asa-543376

M na aparatima. Prvo 23.9. pa sad ovo :o
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Trash vijesti

Post by Michel » 09 Oct 2017, 23:54

Malo komentara :)
Zar nije ona lezba?
Ovaj ne zna da je u pravu, ali ne znam zašto se čudi kad se zna da je ovo predstavga za javnost pogotovo jer nakon prekida sa Hauserom opet se javno počelo govoriti da je lezba sve jače i jače i to njezin PR zna.
Koliko se puta mora ponoviti da Rozga voli zene,a Haustor decke..Tako je valjda i patka sa ovim apoljonom.
znaci i on je gay! nek se zabavljaju...
Ne 'triba joj dečko'. Već ima djevojku.
jojj daj koliko ćete još bacati tu golu udicu??! ženska je pevaljka, voli žene, ok, sve 5, super izgleda, ali je moždano debelo deficitarna, ili jednostavno tupkica i glupkica, i u skladu s tim je ocijenila da će ''dići prašinu'' nekakvom ''vezom'' s nekim na drugom kraju duge i iz drugog svemira, i onda ''burni'' prekid, haha, i ona se diže k'o feniks, jača nego ikad..:))))
Nešto mi je u njihovom bivšem odnosu nelogično: Ako je istina to o njihovim homo sklonostima, oboje već imaju izgrađenu karijeru.. Što su htjeli postići? Zar to nisu uzaludno izgubljene dvije i pol godine?
Ona ne treba dečka kad ima curu!
Steta sto ne voli muskarce.
njoj treba cura a ne dečko
Samo naprijed Rozga, ionako je sve javno lažno. Kao, dvije i pol godine u vezi sa homo Hauserom i sad odmaj našla novog dečka. :lol:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Trash vijesti

Post by Michel » 09 Oct 2017, 23:59

john_constantine wrote:
09 Oct 2017, 23:08
Da, a na bračnu noć viču Bože, koji orgazam!
Šalu na stranu, imaš praf. Bila bi to neiskrena veza.
Ja s svoje strane poštujem vjernike i to, ali jednostavno nepojmljivo mi je citirati Bibliju, držati se knjige i zahvaljivati se Isusu. Isprika, ali meni je to odbojno. Meni Isus nije pomogao naći posao. Ionako su mi smiješne takve osobe, naročito konzervativne. Ja samo frustriran slušanjem jedno te iste pjesme kažem: Dok ti planiraš, Bog ti se smije. A ona pošizi na mene ne govori ime Božje uzalud. Što da drugo kažem nego da nisam rekao Jahve, pa se još bolje uvrijedila.
Tek kad su me skoro ubili pogledom jer koristim izreku žedan sam kao Isus. A ne da im vrag mira, pa me pitaju i pristojno odgovorim: Ima rupe na rukama, pa mu voda iscuri iz ruku dok zagrabi. Ti katolici nemaju smisla za humor.
Općenito katolički humor mi ne leži. Gledam nekad onaj laudeto tv i susramlje me prima. A što se tiče katoličkih djevojaka. Sve one jedva čekaju na brak. I mene nekad boli kad vidim da je stvarno lako imati takvu curu, lakše nego neku koja nije vjernik jer sam imao takvu iako je bila veza na daljinu, znali smo se još kao klinci i čekala me, ali jednostavno ne bi dobila ono što je očekivala. Danas je oženjena, ima dijete. Nekad me boli jer znam da sam vjernik, išao bi na ta okupljanja gdje stvarno ima puno mladih i upoznao bi dosta cura. Ovako sam osuđen uglavnom na samostalan život. I ako izađeš negdje, ne možeš upoznat neku normalnu curu.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Trash vijesti

Post by hitman_4 » 10 Oct 2017, 01:12

Michel wrote:
09 Oct 2017, 23:59
Nekad me boli jer znam da sam vjernik, išao bi na ta okupljanja gdje stvarno ima puno mladih i upoznao bi dosta cura. Ovako sam osuđen uglavnom na samostalan život. I ako izađeš negdje, ne možeš upoznat neku normalnu curu.
šta ti je život :zubifale: :lol:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Trash vijesti

Post by Michel » 10 Oct 2017, 02:03

Al zbilja ima puno mladih cura. Pogledaj okupljanja na međugorju ili kod nas kad je nešto bitno u crkvi koliko mladih, a toliko lijepih cura čekaju na nekog momka :(
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Trash vijesti

Post by john_constantine » 10 Oct 2017, 06:45

Što vrijedi kad nije kršćanski gledati horore.
Michel puši karu.

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Trash vijesti

Post by olio » 10 Oct 2017, 08:08

Michel wrote:
10 Oct 2017, 02:03
Al zbilja ima puno mladih cura. Pogledaj okupljanja na međugorju ili kod nas kad je nešto bitno u crkvi koliko mladih, a toliko lijepih cura čekaju na nekog momka :(
I moja draga je (bila) u tom điru. Crkva, okupljanja, čak je tu na videu u publici. Pa je svejedno naletila na mene :zubifale:

Ja sam ( a i ona ) već prošao fazu očajnosti i bio u fazi "neću nikad biti u vezi, jer nemoguce je naći nekoga". I puff, samo se dogodi.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Trash vijesti

Post by john_constantine » 10 Oct 2017, 08:43

Michel wrote:
09 Oct 2017, 23:59
john_constantine wrote:
09 Oct 2017, 23:08
Da, a na bračnu noć viču Bože, koji orgazam!
Šalu na stranu, imaš praf. Bila bi to neiskrena veza.
Ja s svoje strane poštujem vjernike i to, ali jednostavno nepojmljivo mi je citirati Bibliju, držati se knjige i zahvaljivati se Isusu. Isprika, ali meni je to odbojno. Meni Isus nije pomogao naći posao. Ionako su mi smiješne takve osobe, naročito konzervativne. Ja samo frustriran slušanjem jedno te iste pjesme kažem: Dok ti planiraš, Bog ti se smije. A ona pošizi na mene ne govori ime Božje uzalud. Što da drugo kažem nego da nisam rekao Jahve, pa se još bolje uvrijedila.
Tek kad su me skoro ubili pogledom jer koristim izreku žedan sam kao Isus. A ne da im vrag mira, pa me pitaju i pristojno odgovorim: Ima rupe na rukama, pa mu voda iscuri iz ruku dok zagrabi. Ti katolici nemaju smisla za humor.
Općenito katolički humor mi ne leži. Gledam nekad onaj laudeto tv i susramlje me prima. A što se tiče katoličkih djevojaka. Sve one jedva čekaju na brak. I mene nekad boli kad vidim da je stvarno lako imati takvu curu, lakše nego neku koja nije vjernik jer sam imao takvu iako je bila veza na daljinu, znali smo se još kao klinci i čekala me, ali jednostavno ne bi dobila ono što je očekivala. Danas je oženjena, ima dijete. Nekad me boli jer znam da sam vjernik, išao bi na ta okupljanja gdje stvarno ima puno mladih i upoznao bi dosta cura. Ovako sam osuđen uglavnom na samostalan život. I ako izađeš negdje, ne možeš upoznat neku normalnu curu.
Ovisi što smatraš normalnim.
Ja sam mislio da nema cura koja čita lovecrafta, pa sam našao i jbg, bio sam u fazonu Lovecrafta, starih Bogova i gubitka razuma kad si svjestan postojanja. Malo sam napisao poduži tekst o Lovecraftovim djelima. Ne javlja se više. :zubifale:

Na stranu to, pet godina sam glumio i trpio nešto što nisam u vezi. I sad mi je puno lakše. Bivša mi i danas traži ljubav i pažnju. Muškarci su joj govna i tako nastane začarani krug. Ona bi ljubav i nekoga tko bi ju volio, ali ne može dalje.

A s druge strane, ja mrzim kompliciranja, bavljenje tuđim životom i brigama. Zadnji put jedna sa 34 godine priča mi o sebi i skužim da joj teško pada biti sama. Onda se povukla jer joj pričati o sebi stvara tjeskobu. Ono ok...

Is, ja uživam iako imam financijske brige, probleme doma i problema s tjeskobom. Ali radim, obavljam doma, priluštim si nešto, berem gljive, učim, popravljam. Sve pomalo. Imam gdje spavati. I ne kompliciram.
A s druge strane, znam ljude koji imaju sve, pa se kolju međusobno radi bebe stare tri mjeseca. A meni je to jednostavno glupo.
Michel puši karu.

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Trash vijesti

Post by olio » 10 Oct 2017, 16:07

john_constantine wrote:
10 Oct 2017, 08:43
Is, ja uživam iako imam financijske brige, probleme doma i problema s tjeskobom. Ali radim, obavljam doma, priluštim si nešto, berem gljive, učim, popravljam. Sve pomalo. Imam gdje spavati. I ne kompliciram.
Dobar opis i mog stila zivota.

Jos sam da imam gdje spavati...za stalno :ANAL:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Trash vijesti

Post by john_constantine » 10 Oct 2017, 16:14

Podstanar si ili?
Michel puši karu.


Post Reply