Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by hitman_4 » 20 Jun 2023, 11:36



Code: Select all

https://www.index.hr/vijesti/clanak/traje-potraga-za-podmornicom-koja-je-isla-do-titanica-na-njoj-bio-i-osnivac-tvrtke/2472966.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d
nestala podmornica i bogataši. platiš 250 000 dolara da se vozis u ovom
Karte za osmodnevno putovanje koje uključuje vožnju brodom do mjesta potonuća Titanica i zaron podmornice na dubinu od 3800 metara koštaju 250.000 dolara.
dobra priča za film
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by Michel » 20 Jun 2023, 21:42

Ma sve je to namješteno i namjerno kao i sa Titanicom zašto je potopljen i kad ideš malo dublje istraživati vidiš da su bili neki vrlo važni bogataši tad na Titanicu i morali su nestat. Joj, nisam dugo istraživao oko Titanica, ali ima odličnog štiva budem to uskoro raskrinkao.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by Michel » 24 Jun 2023, 23:26

Zadnjih tjedan dana gledam par youtube kanala i dugo ovako nisam crkavao od smijeha. Predstavit ću ta dva kanala, možda ih i netko zna. Prvi se zove family friendly https://www.youtube.com/@FamilyFriendlyYT i relativno je novi te ima blizu 300 tisuća pretplatnika na samo 15 videa dosad, svaki petak izlazi novi. Ima već toliko zato što ta četvorica koja su napravili kanal su jako poznati u gamerskim krugovima, ali ovaj zajednički kanal nije gamerski već trolanje ljudi na najjače. Mislim, ovo nije neki inteligentni humor, ali jednostavno smo kliknuli. Najjači su mi video kada ulete preko Zoom mitinga i kada mora svatko od njih glumiti nekog predavača, a preostala trojica govore što treba govoriti. Recimo, jedan drži predavanje da bude legalno jebanje sa životinjama i to onako ful ozbiljno :lol: dok ovi što slušaju nastavljaju slušati neki su šokirani, neki se smiju. Ovaj jedan imao prezentaciju zašto bi incest trebao biti legalan dok ovaj prvi je imao kako naći optimalnu ženu ali imao je skroz šovinstičku prezentaciju.


this is a top tier video
When you start laughing and misreading the slides, you obviously give away that it's some sort of prank. Only the first guy really nailed the presentation.
I love how it’s casually getting less and less family friendly with each video
I must admit, these are all great points made in this video. I agree with everything in these 4 expertly crafted and serious presentations. And yes, I checked with my FBI Agent and he cleared me to say this. So hopefully I won’t be put on a list. Great video!
Dok jedan drugi video je njih četiri su se ubacili na fury discord, a fury su osobe koje za sebe smatraju da su životinje i tako se oblače :zubifale: i ona imaju 10 taskova što moraju napraviti a ako ne ispune svih 10, njih četiri moraju se obući u neku životinju i tjedan dana naslovna slika na njihovom instagramu će biti takva.

This video was golden, it was insanely cringy at some parts with how they were acting like the stereotypical furry, but that’s what they were trying to do so it was hilarious, epic video and I’m glad that y’all learned how furries aren’t as bad as we are made out to seem, except that one at the end who sent stuff that weird af 💀
as a furry this is funny as shit and wholesome
probably one of the more enjoyable videos on youtube lately!
Dok jedan treći video je njih 10 se okupilo i išli su na blind date tako da ta cura ne vidi im face, ali ima postavlja pitanja i oni moraju odgovoriti, ali većina njih odgovaraju takve boleštine :zubifale:

How did Bazerk make it so far? This is hilarious and concerning at the same time.
Mr. Goated Balls
You guys are the reason Friday is my favorite day of the week

Onda jedan video imaju 10 zadataka na omegle videu random ljudima nešto napraviti isto jako smiješno.

I drugi youtube kanal na kojem sam još više umirao od smijeha, ali stvarno dugo se nisam ovako glasno smijao na nešto je https://www.youtube.com/@luke_afk on ima 3.78 milijuna preplatnika na samo 29 videa :jawbreaker: što vam samo govori sa radi top videa. Uglavnom on samo trola ljude na omegleu ili na Zooming metingu, ali on je još jači jer za razliku od ovih gore četiri koji su glumili predavače, ovaj tu dolazi kao slušatelj i trola ih. Znači dolazi na metinge o plesu, meditaciji, neki sa starijim ljudima, o svemu što možete zamisliti i nekad sam sebe prestavi ili neke druge ljude tipa ima jednu crnkinju koja jede krastavac umirem svaki put kad je stavi :lol:
Image













Eto, to sam htio podijeliti. Ne započinjem dan bez ovakvih videa, stvarno su mi urnebesno smiješni. Moram ih još naći jer ovo kad trolaju na zoom mitingu je :prayer:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by john_constantine » 25 Jun 2023, 10:57

Ne vidim ništ smiješnoga u dječjim forama i ismijavanju ljudi s inteligencijom čovječje ribice.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by Michel » 25 Jun 2023, 12:47

Pa kad si preozbiljna osoba koja se ne zna opustiti, samo je to potrebno. Nekad se s vremena na vrijeme treba smijati takvim glupostima i probuditi ono dijete u sebi koje je zarobljeno u nama i koje nas čini mladima i vedrima. Bit ćemo mladoliki, a ti si star :P

Ovo mi je bilo smiješno :lol:

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by John_Ryder » 25 Jun 2023, 13:06

ahahahhaha ove Omegle zajebancije volim
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by Michel » 25 Jun 2023, 21:56

https://www.youtube.com/@Hyphonix ovo je još jedan kanal koji bi ti se mogao svidjeti. Lik baš trola na najače preko omeglea i ne znam kako to uspijeva, ali valjda hakira.

Evo prije dva dana izašlo :lol:

That transition from the Mr. Clean section to Walter White was so cleeeean
That Mr. Clean sketch was hilarious 🤣
Leaning into a joke is always more fun.... good job sir!
Dude, the ideas and creativity is off the roofs. holy moly keep it up
The two strangers with a filter thing was amazing, definitely do that again
Ovo je vrh! :prayer:

I još ovaj da stavim :lol: kako dečki trolaju, ali ovi su malo bezobrazniji :D

This is so immature but for some reason it’s so entertaining. Probably because it’s so incredibly easy to avoid trolls like this and these people get so mad rather than just handle it.
The racist anonymous group one genuinely made me cry of laughter.
3:34 the way he stared directly into the camera with that concerned expression and ominous music playing and said "Get out." made me literally laugh out loud so hard
Poor Ellen.
my god, I haven't laughed this hard in years.
keep it up!
When JJ just kept saying “Hey JJ just kinda throwing himself in here” and “Not trying to throw you against a wall” was some of the funniest things ever
Ne mogu vjerovat da sam tek sad otkrio zoom trolanje i nema veze s inteligentnim humorom koji inače volim, i stvarno je ovaj humor nezreo ali jebemu baš me pošteno nasmije :D
Last edited by Michel on 25 Jun 2023, 22:17, edited 1 time in total.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by John_Ryder » 25 Jun 2023, 22:15

Dobar je.
Ja sam se par puta uključio na taj omegle.50% su debeli tipovi koji masturbiraju.30-40% klinci.Ostalo psihopati.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by Michel » 25 Jun 2023, 22:46

Nikad to nisam koristio, mislio sam da je to prije bilo puno popularnije, a jel koriste dosta ljudi iz Hrvatske ili to kad koristiš budu dosta iz svijeta?
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by hitman_4 » 25 Jun 2023, 23:19

nikad čuo nit me zanima. ionako su svi ti prankovi namješteni
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by Michel » 25 Jun 2023, 23:38

Ma ovo ti nije, vidiš i po reakcijama ljudi to se ne može fejkat. Zna se što su fejk prankovi nagledao sam ih se.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by John_Ryder » 25 Jun 2023, 23:50

Michel wrote:
25 Jun 2023, 22:46
Nikad to nisam koristio, mislio sam da je to prije bilo puno popularnije, a jel koriste dosta ljudi iz Hrvatske ili to kad koristiš budu dosta iz svijeta?
Pojma nemam od kud je tko.Da, prije desetak godina
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by Michel » 26 Jun 2023, 00:05

Joj e moram nastaviti i podijeliti novog na kojeg sam naišao. Neki crnac trola zoom mitinge tako što se snima kako se kupa sa patkicom i pere se dok gleda :lol: :lol: zato mi i je smiješno jer ovi imaju mitinge, i onda ovako uleti :zubifale: 22 milijuna pregleda video ima

That math teacher did not deserve that. 😭she sounds like the best teacher ever
JiDion is actually one of the only youtubers who can consistently make me audibly laugh
Their reactions are PRICELESS
These people deserved and needed a prank like this to cheer up their life. Sheesh, classic society reactions.
This video was way too good, I laughed so hard 🤣🤣🤣
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by hitman_4 » 05 Jul 2023, 21:40

Code: Select all

https://www.index.hr/sport/clanak/zasto-saudijci-trose-milijarde-na-nogomet/2476618.aspx?index_ref=naslovnica_sport_prva_d
jel broz prodao dušu vragu. obavezno pogledati video predstavljanja. teški laminati i milijuni :D
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by John_Ryder » 05 Jul 2023, 21:41

To je đava, gorit će u paklu!
Image

Image

Post Reply