Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by John_Ryder » 01 May 2021, 11:21

hitman_4 wrote:
01 May 2021, 10:11
po šeširu se vidi da laže. ne znam koliko se M može vjerovati, ipak mu je ovo 3. profil na horror hru. forumski bađunko sa lažnim profilima :roll:
Kako znaš da je imao 3 profila i koji su to profili bili?
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by hitman_4 » 01 May 2021, 12:40

John_Ryder wrote:
01 May 2021, 11:21
hitman_4 wrote:
01 May 2021, 10:11
po šeširu se vidi da laže. ne znam koliko se M može vjerovati, ipak mu je ovo 3. profil na horror hru. forumski bađunko sa lažnim profilima :roll:
Kako znaš da je imao 3 profila i koji su to profili bili?
freddy, info, M
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by John_Ryder » 01 May 2021, 15:09

hitman_4 wrote:
01 May 2021, 12:40
John_Ryder wrote:
01 May 2021, 11:21
hitman_4 wrote:
01 May 2021, 10:11
po šeširu se vidi da laže. ne znam koliko se M može vjerovati, ipak mu je ovo 3. profil na horror hru. forumski bađunko sa lažnim profilima :roll:
Kako znaš da je imao 3 profila i koji su to profili bili?
freddy, info, M
Majko mila.To je već za prepisat neku terapiju od strane psihijatra.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by Michel » 01 May 2021, 15:28

Izgleda da mogu :D živio hitmanovichu, ali tvoje pizdarije više ne namjeravam čitati. U redu je zajebancija ali lažne optužbe stvarno ne trpim živio i sretno ti dalje u životu :facepalm:
Image
Last edited by Michel on 23 Dec 2021, 19:13, edited 3 times in total.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by hitman_4 » 01 May 2021, 15:35

Michel wrote:
01 May 2021, 15:28
U redu je trolati i prcati se međusobno ali kada netko počne izmišljat da sam netko ko nisam to nije u redu. Niti sam freddy, niti sam info.
Michel wrote:
17 Mar 2018, 21:04
Pa ovdje sam bio forumaš Info to svatko zna. S vremena na vrijeme sam trolao
nisi više :zubifale:
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by john_constantine » 01 May 2021, 18:16

Svi znamo da je on bio freddy... To je stara priča..
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by Michel » 01 May 2021, 18:41

Koji freddy boga ti miloga jel vi mene sad zajebavate ili što. Kao prvo, niti sam ljubitelj tog filma i tog lika, a kao drugo niti pišem isto koliko vidim kao taj lik. Nema veze s vezom. To što je to vaša percepcija tako ste si utuvili u glavu nije moj problem. Niti sam imao komp u to vrijeme a prek mobitela koliko znam nije se ni moglo imao nokiu tad :zubifale:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by hitman_4 » 01 May 2021, 19:54

znači M je forumski bađunko. aa ironije
Image

Image

Image

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by lemonzoo » 01 May 2021, 20:16

Michel wrote:
01 May 2021, 18:41
Koji freddy boga ti miloga jel vi mene sad zajebavate ili što. Kao prvo, niti sam ljubitelj tog filma i tog lika, a kao drugo niti pišem isto koliko vidim kao taj lik. Nema veze s vezom. To što je to vaša percepcija tako ste si utuvili u glavu nije moj problem. Niti sam imao komp u to vrijeme a prek mobitela koliko znam nije se ni moglo imao nokiu tad :zubifale:
Možda si dolazio na forum u snovima.

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by John_Ryder » 01 May 2021, 21:42

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by Michel » 02 May 2021, 01:10

lemonzoo wrote:
01 May 2021, 20:16
Michel wrote:
01 May 2021, 18:41
Koji freddy boga ti miloga jel vi mene sad zajebavate ili što. Kao prvo, niti sam ljubitelj tog filma i tog lika, a kao drugo niti pišem isto koliko vidim kao taj lik. Nema veze s vezom. To što je to vaša percepcija tako ste si utuvili u glavu nije moj problem. Niti sam imao komp u to vrijeme a prek mobitela koliko znam nije se ni moglo imao nokiu tad :zubifale:
Možda si dolazio na forum u snovima.
E to bi bilo fora dream warriors jebote. Freddy Kruger je ok lik ali baš nikad nisam bio zaluđen s tim likom ko taj bivši lik s foruma. Myers i Pinhead su mi uvijek bili triput bolji.

Evo novi video koji će vas možda zanimati. Neki stranac je napravio video o Satanu Panonskom, inače jako dobar youtube kanal radi tak videa o ekstremnim punk, metal i sličnim ljudima/bendovima.


Isto sam čuo dosta teorija o njegovoj smrti da su ga suborci ubili, da se sam ubio slučajno...
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by Michel » 17 Jun 2021, 21:19

Evo jedan poučan video. Onaj komičar Kumail ima sad tijelo kao Hercules kao kaže u godinu dana sa trenerima je je kak da ne :zubifale:

Kak svi isto govore. Riža, brokula i piletina. Nitko ne želi priznat što uzimaju.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by Michel » 02 Jun 2022, 01:24

Evo počelo je oko Obi Wan serije i lika Reva (ženski crni lik) i Star Wars fanovi ne vole taj lik a Disney je nastupio javno i rekli da su rasisti određen dio fanova, da je vrijeđaju bla bla a ustvari lik je loše napisan, cringe je, baš katastrofa i loše glumi a ne zato što je crna. I onda se ona javila preko instagrama :lol: i govori o rasistima a ne zna da je Star Wars oduvijek imao dviersity likove, i ouno crnaca kroz povijest. Ona to ne zna i misli da je prva crnkinja :facepalm:

Evo video od Matta Walsha

she is a horrible person who hurts people, but (the character Reva) isn’t to blame for the terrible things she does because she was victimized first and she will perform some quasi redemptive action and she is to be considered the “hero” of the series. I don’t believe that is a character we want children to emulate. Stories of redemption should have a character working hard to change their behavior and grind long and hard before they’re considered “redeemed.”
People don’t hate her because she’s black. People hate her because she’s a terrible actor, and it’s obvious to everyone that she’s a diversity hire, and didn’t earn this gig.
I love that Disney is schooling star wars fans about diversity when Lando Calrission was in the original series.
By saying or acting like they are breaking ground by using a black actor, they are essentially denying the existence of Adi Gallia, Oola, Captain Panaka, Lando, Mace Windu, and of course the voice of Vader. Not to mention they hide or shrink black actors on the posters in other countries. It's all for show, they don't actually care about it.
All stars receive hate mail, stalkers, and even death threats. They pulled this same crap with the actress who played Rose from TLJ. This is part of the Disney PR team response. Play the victim. "Hey I'm making millions and invited to red carpet events, and I'm a victim."

The description of her character sounds like Rey. Apparently Disney can't write flawed female characters. Any time there appears to be a flaw, it's really that they are a victim of a male character.
Her acting isn’t the best, her character is poorly written so far, and it feels like they are trying to make her character the main one. The fact that she made a video complaining and giving it attention, means she’s doing it for attention.
DISNEY is garbage. No Marvel, No Star Wars, no Woke remakes and no child grooming!
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by john_constantine » 02 Jun 2022, 09:59

Nisu baš nešto maštoviti oko imena likova....

Reva, Rey, Ren....

Pa prva trilogija je imala samo jednog crnca Landa i to jedva. Inače je trebao bijelac dobiti tu ulogu.
A tek novim prequel nastavcima su uveli crne likove.

Ionako i Captain marvel Brine je imala drvenu glumu, a napadala sve da su ženomrsci.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Youtube kanali (znanost, priroda i društvo, misteriji i ostalo).

Post by Michel » 02 Jun 2022, 21:09

I Revan, ali ne znam jel on canon. On je iz stripova, i malo je jedi, malo sith. A Macu Windua vole iako ne vole toliko prequele ali njega kao lika im je bio cool i onda ova sad skače na te iste fanove. Pa većina SW fanova su nerdovi i geekovi, baš su takvi rasisti :lol:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply