Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by HorrorHR » 29 Mar 2019, 13:46

hitman_4 wrote:
29 Mar 2019, 01:31
obrisali su mu twitter, fejs i jubito profil
uvijek sam protiv cenzure

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by John_Ryder » 30 Mar 2019, 02:01

sve demokratske države, sloboda govora...
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by hitman_4 » 30 Mar 2019, 14:34

Code: Select all

https://www.24sata.hr/show/rammstein-sokirao-spotom-o-holokaustu-ovo-je-neukusno-621686
pretjerali!!
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by john_constantine » 30 Mar 2019, 16:42

Ne volim ih. Njihov metal zvuči kao muzika s tehničkim smetnjama.
A sam spot... Meh. Nema mi boljega od pearl jam: do the evolution. Ionako židovi pobiju naciste na kraju spota. Diže se prašina bezveze.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by hitman_4 » 21 Mar 2020, 18:42

zanimaju me eMove teorije zavjere o koroni. Šteta što više nije aktivan, a nikad više materijala
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by Michel » 13 Sep 2020, 01:52

Tu sam, imam ih dosta :D

Duga je ovo priča i neke stvari su mi se promijenile što se tiče krščanstva, Isusa, Boga i slično. Ne kažem da sam postao vjernik ali kako sam sve dublje bio u tim zavjeravam, započneš se pitati kako to da ta elita štuju vraga, mislim zašto zbog čega. Trump je ustvari taj koji je protiv njih što mi je još teško za shvatiti, ali vidim čovjek stvarno radi protiv njih.

Jedna od teorija je teorija blue beam. Stara teorija od Serge Monasta https://en.wikipedia.org/wiki/Serge_Monast

Teorija ide ovako: blue beam je novi svjetski poredak a dogodit će se sa fake vanzemaljskim napadom koji će biti napravljen pomoću najmodernije tehnologije holograma i izbit će treći svjetski rat no usred svega toga pojaviti će se Isus Krist, za neke Budha, za neke Krisna i ko je još u ostalim religijama na nebu i svaki čovjek će čuti taj glas od svog Boga i nevjernici, ateisti svi ali to je antikrist koji će dovesti ljude u novi svjetski poredak. No, oni koji ga ne prihvate, umrijet će ali to je vrlo bitno jer ljudi koji ne prihvate će ustvari biti na kraju sretni bilo da oni umru ili ne a ljudi koji prihvate antikrista će patit...
THE 4 STEPS OF PROJECT BLUE BEAM:

Step 1: The Break Down of All Archaeological Knowledge

Step 2: The Massive Space Show in the Sky

Step 3: Two Way Electronic Thought Control

Step 4: Supernatural Manifestations Using Secret Technology


PROJECT BLUE BEAM TECHNOLOGIES:

- HAARP Weather Manipulation and Earthquake Weapon

- Alien Invasion Technologies

- Mind Control and Two Way Telepathic Communication

- Tracking Technologies

- Cloning Technology

- Mob Control

- 3D Holographic and Voice Technology
Moja teorija svega toga: Nke stvari su definitivno točne. Znači hologram postoji znali su vraćat neke umrle pjevače na pozornicu pomoću holograma, zamislite koju samo oni tehnologiju imaju danas a skrivaju od nas. Je li moguće na nebu fejkati lažni vannzemaljski napad? Apsolutno no pitanje je još koliko će ljudi to povjerovat ali psihologija mase, uz pomoć medija sve je moguće. Zato su tu chematrailovi svih ovih godina na nebu, tu je i Haarp i slične stvari.

Kako korona ima veze s time? Nije samo korona, sjetite se svih bivših gripa od ptičje, svinjske do ebole i zice. Ali nismo prihvatili cjepiva jel tako. E ali korona je nekako sad najgora i to je taj virus o kojem se govorilo tijekom svinjske gripe da će se pojaviti neki virus zbog kojeg će ljudi prihvatiti cjepiva jer ono što obični ljudi ne shvaćaju je da elita ima svo vrijeme ovoga svijeta. Oni to ne rade preko noći, oni to rade stoljećima, i nekad im planovi ne uspiju, ali uvijek imaju rezervne planove.

Pa sjetite se fema kampova koliko ih je sagrađeno i koliko ljesova. Ok, znači hologram smo riješili moguće je i to poprilično. Sad dolaze cjepiva u kojem će se nalaziti nanotehnologija zbog kojeg će ljudi čuti Isusa, Budhu i ostale ovisi gdje si rođenali koji će biti antikrist. Ono što sam shvatio kod religije iako se to još dvoumim a to je da je religija uistinu ta koja nas razdvaja kao ljude i kontrolira. Znači, oni preko 5000 godina imaju plan napraviti novi svjetski poredak pomoću religije i zato elita vjeruje u sotonu, imaju sotonističke rituale ne zato što zbilja vjeruju da vrag postoji već zato što osjećaju moć jer stvari kontrolori svega ovoga su vanzemaljci, entiteti iz drugih dimenzija. Oni glavni su arkoni https://blog.vecernji.hr/ratko-martinov ... ki-um-9258 a tu si u reptili. Dakle, antikrist je samo ta tehnologija kroz mikročip i vrlo je bitno da ne prihvatimo cjepiva ja sigurno neću bez obzira jer ova teorija točna ili ne, ja cjepivo neću prihvatit.

E sad dolazi ono zanimljivo. Dakle, kod ove teorije imaš dvije vrste ljudi. Imaš ljude poput mene koji nisu vjernici i znaju za ovu teoriju i pokušavam onda gledati sve kroz tehnologiju i religiju kao kontrolu. Onda imaš vjernike koji znaju za ovu teoriju ali gledaju kroz religiju jer oni misle da antikrist je stvaran, da elita stvarno vjeruje u sotonu i da će se pravi Isus na kraju pojaviti i spasiti to jest judgement day kako se kaže u Bibliji kako je Isus umro za nas, tako mi moramo za njega.

Tijekom zadnjih gpodina priznajem kao agnostik imao sam problema sa vjerom jer kako sam sve više ulazio u zavjere, više se proispitvao što ako je vrag stvaran, demoni postoje, Bog postoji jer mi zavjeraši koji vjerujemo u vanzemaljce a nismo vjernici dok vjernici koji vjeruju u zavjere kao i mi, oni ih ne zovu vanzemaljcima već demonima. I tu je moj problem jer ja vjerujem u egzorcizam ali sam si uvijek pokušavao argumentirano shvatiti zašto su neki ljudi opsjednuti pa nisam to nazvao demonima već samo nekim entitetime iz druge dimenzije.

Uglavnom, dosta sam toga tu nadrobio ali vrlo je bitno da se svi držimo zajedno bio netko vjerovao u boga ili ne moramo se držati zajedno.

Pogledajte ovaj dokumentarac isplati se

Pedofilija je stvarna u hollywoodu i ono što sam uvijek govorio pisao ovdje pedofilija je najunosniji biznis za njih, i sotonizam je stvaran tamo samo u kolikoj mjeri po pitanju jel oni stvarno u to vjeruju ili je samo u pitanju moć i igra za velike. Zato je moja vjera agnostička poljuljana i imao sam religijske snove već sam mislio da ću postat vjernik, počet ići u crkvu. Ono što sam postao zadnjih par godina smanjio sam pljuvanje po bilo kojoj vjeri, naučio sam da se iz svake vjere može naučiti nešto pa tako i iz krščanske, biblije. Nije to loše.

Uglavnom, ovo je samo jedna od teorija, ostale su slične po pitanju cjepiva i korone. Stavim još ali ne da mi se sad.
Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"


User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by hitman_4 » 13 Sep 2020, 13:26

https://dnevnik.hr/showbuzz/celebrity/e ... 19600.html

ova njuška mi je oduvijek bila odvratna
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by Michel » 13 Sep 2020, 13:39

I meni a evo ti jedna zanimljivost. Gore sam spominjao pedofiliju i ljudi se još boje o tome raspravljati, to je još taboo tema ali kad treba svećenike optužit jedva čekaju mediji a ne shvaćaju da najviše pedofila ima među tim moćnicima. Za Epsteina svi znamo, pizzagate je stvarna ima jedan video budem ga stavio kad nađem koji doslovno šokira ali jesi li znao u vezi Ellen i njezine emisije jedna pozadina u studiu pogle sad...

Ovo gore ti je slika sa Epsteinovog otoka, a ovo dolje ti je iz Ellenovog studia
Image

Da, zašto Ellenov studio izgleda kao Epsteinov otok. Ja sam za nju čitao teorije da je isto u pedofiliji godinama prije nego što se saznalo za Epsteina i pisao sam mislim o tome ovdje. Ljudi moraju shvatiti da oni kao i tajna društva dogovaraju se u kodovima, simbolima, brojevima to je za njih važno ili ismijavaju kao ova njezina slika u studiu sve nam je pred očima predictive program. Samo red pill :D
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by john_constantine » 13 Sep 2020, 15:38

hitman_4 wrote:
13 Sep 2020, 12:15
https://www.facebook.com/provjereno/pos ... 6591644373

kako su ih ljudi popljuvali :D
Ma budale. :mrgreen: Ali dobar pokazatelj kako smo se srozali kao društvo
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by hitman_4 » 13 Sep 2020, 17:30

najlakše je ljude proglasiti budalama... znači ne smiješ ni propitkivati ovo ludilo

cons zašto više nema brojača po portalima? terorizirali su nas kad su dnevne brojke bile između 5 i 10..
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by john_constantine » 13 Sep 2020, 17:57

hitman_4 wrote:
13 Sep 2020, 17:30
najlakše je ljude proglasiti budalama... znači ne smiješ ni propitkivati ovo ludilo

cons zašto više nema brojača po portalima? terorizirali su nas kad su dnevne brojke bile između 5 i 10..
Ne, krivo si shvatio. U redu je propitkivati. I ja sam vidim da stožer radi nebuloze. Ovo za lockdown je bila greška, ali išli su na rizik. Samo nitko nije očekivao da će se vlada posrati po nama kazavši tipa: zajebali smo vas, ali ubuduće ste sami.

A budale su zato jer je pitanje na mjestu. Da je korona smrtonosna za djecu, mogu misliti kakva bi to bila katastrofa. Ali umiru više manje stariji koji se kod nas tretiraju kao "teret" društvu.

Zato možemo propitkivati i izmišljati sto stvari kao to da je virus došao iz svemira. Jer se svima jebe za starije ljude, ne? Čekaj dok počne prava kriza...

A drugo, kažem budale jer se opet bavimo nebitnim stvarima, a uskoro će početi ekonomska kriza. Da ljudi ne rade toliku frku oko maski i da su disciplinirani, možda bi bilo lakše jer ne bi bilo toliko zaraženih. Pa ne bi bilo niti potrebe za mjerama.

Vidiš da su u Kini već odavno riješili koronu. A za brojač, nemam pojma. Možda su ih maknuli jer su smatrali da teroriziraju ljude?
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by Michel » 08 Nov 2020, 20:13

Odličan Semirov intervju

Super mi je bio i više puta u NRZ

Nevjerojatno je koliko čovjek ima znanja i koliko dokaza daje i za piramide i ostale misterije.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by Michel » 09 Apr 2021, 00:33

Preporuka

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by Michel » 11 May 2021, 01:04

Ne znam kakav je ovo podcast, ali vidim Mišak gostovao vrhhhhh gostovanje

U 17. epizodi podcasta Sekstant gost je Krešimir Mišak.

Pričamo o transhumanizmu, tehnokraciji, Europskoj uniji, Americi, demokraciji, napadu globalista na nacionalne države i organske strukture društva poput obitelji, što je Obama mislio kad je rekao da je internet velika prijetnja demokraciji, zašto je takozvana liberalna scena rasadnik korisnih budala, što nam to ekipa iz Svjetskog ekonomskog foruma u Davosu sprema za večeru kad kaže da nećemo imati ništa i bit ćemo sretni, idemo li prema scenariju iz Vrlog novog svijeta, zašto je nacionalizam u 19. stoljeću bio dobra stvar, a danas više nije, je li bolje da nam neki udaljeni centar moći upravlja svim pravilima ili da sami odlučujemo o sebi, je li globalizacija neljudska, što nam transhumanisti nude u zamjenu za slobodu i što nam je činiti. Pričamo i o razlici između Borga i Enterprisea.
E da, pričamo i o tome kako je Pentagon priznao postojanje NLO-i nije uslijedila skoro nikakva reakcija javnosti.
Krešo je filozof u duši, ali i više od toga. Malo ljudi kuži o čemu on to priča.
Kad mi netko kaže da prebrzo pričam, pustim im Krešu i onda shvate da uopće ne govorim brzo.😀😀😀😀
Obo-žavam tog Čudesnog dvonošca💜💜💜
Zato smo ga i ugostili jer je fantastičan sugovornik :) Na jedno pitanje odgovara po 20 minuta, bez zastajkivanja :D
Drugi dio emisije, tamo od 58.minute nadalje je odličan. Krešo je odlično opisao medije i način na koji treba čitati vijesti. Jedino se ne slažem oko toga da će nam tehnokratski vladari dopustiti normalan život van "pametnih" gradova to jest na selu. Njima je cilj potpuna kontrola i ne vjerujem da će recimo ljudi u ZG-u biti kontrolirani a ljudi u Turopolju ne...kontrolirat će oni sve osim ako se ne dogodi čudo i nekakav prevrat. I dobro je Krešo rekao ovo oko duhovne lijenosti. Pričam sa ljudima u vezi ove pandemije i mnogi se ne žele zamarati nego puštaju sve da ide, bave se svojim sitnim stvarima i govore "bit će šta bude". Ne zanima ih ništa, samo pojest, popit, instagram, tik tok, banalnosti itd. Neki od tih ljudi imaju i djecu i ne zamaraju se oko ovih prisilno nametnutih nabrzinu smućkanih cjepiva (ili genske terapije), kojima će vjerojatno vlast cijepiti i njihovu djecu, ne briga ih ukidanje osnovnih ljudskih prava, ne zamaraju se ničim...jebote, stvarno se ostvaruje i Huxley i Fahrenheit 451,ljudi su sretni potrošači i izbjegavaju razmišljanje jer razmišljanje umara. Daj nešto što ne umara, upali Zadrugu, otvori pivo i uživaj.
Sve više tih podcasta kod nas.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply