Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 30 Dec 2017, 14:09

Michel wrote:
30 Dec 2017, 12:57
Uskoro nešto :D
Volim istraživati zavjere, pogotov jedna od mojih omiljenih tema je okultni hollywood i kako je većina glumaca, mogula, scenarista, redatelja uključena u sotonizam. Ja sam osoba koja ne vjeruje u boga iako kako istražujem to polje sotonizma nekad se zapitam zašto elita tako jako vjeruje u lucifera i vraga. E sad, zečja rupa je velika i sad ćemo se još više zakopat. Znate za seriju I Love Lucy? Sigurno ste čuli. E pa evo nekih jako sočnih stvari.


Prvo malo tračeva
they say she was a transexual
They say Lucy was a man
even vivian vance said she knew her as a boy and man...all top stars are trans gender. I was shocked over hepburn, stone, welch, bardot, andress, swift, perry, davis, mansfield, stepjanie, grace, kate middleton Elizabeth the royals and celebs ALL OF THEM
Lucy was a transgender from a generational satanic family
unfortunately, it is not nonsense. all celebrities, politicians, royalty, bankers, leaders of the world are satanic and have been deceiving people for centuries. The battle against good and evil is real.
Lucy was a man so was Vivian Vance
I'm glad Desi being homosexual wasn't mentioned, Desi wasn't a homosexual, he was bisexual, and dated Ramon Navarro, a homosexual actor that was murdered in his home in 1968.
Malo činjenica
I Love Lucy- 6 Seasons The Lucy Show- 6 Seasons Here's Lucy- 6 Seasons
And I will also point out that Lucille Ball intentionally colored her hair to match the color of the fires of hell. And her name is Lucille, which is close to Lucifer. Also, besides the 666 you have noted, don't forget also that there were 13 episodes of The Lucy-Desi Comedy Hour. And weren't there thirteen filmed episodes of Life with Lucy? Thirteen is a satanic number
HOLLYWOOD was CREATED BY satanists and evil people to CORRUPT the PUBLIC. Even in the 1920 s they had films that were immoral. The holly is a pagan object used in their pagan/satanic ceremonies from the old days.
So anything associated with Hollywood be it the Disney movies from their beginning or the present day reality shows are EVIL and are used to promote satanism, immorality and all the other evils to corrupt and control society. Their plan has succeeded.
I Love Lucy. Love (Lav) is Val, like Valentine. B and V are the same in ancient language, and things were written backwards, like Hebrew and Arabic. Val = Va'al or Ba'el. Like festival = feast of Vaal. The el or al part means shining or god. It's direct from ancient Hebrew as in elite, Michael, element. 100s of words. Ba'el, Va'al, Ra'el (Ra, royal) all refer to this sun god at different times or places. Lucile = Luci El. Lucifer. Ball = Ba'el. Is this coincidence, or was the name chosen for her when she was el-ected to be a media star? Many of her friends are more easily linked to satanism, too, like Shirley McClain and Gene Roddenberry.
Ništa čudno jer znaju istinu.

I za Shirley i Genea se zna da su bili sotonisti i oboižavatelji Crowleya, Antony la veya i church of satan.

Što se tiče sotonizma u hollywoodu to ja vjerujem ne da vjerujem znam sto posto da se događa. Problem je što dosta ljudi koji vjeruje u to su i sami vjernici i slažu video na temelju biblije i to. Oni nisu krivi sa strane da to psotoji u hollywoodu, da elita obožava sotonizam okultno, no problem je što oni vjeruju da je to stvarno (bog, vrag). No, da se vratim na ono da se i ja nekad pitam jel to stvarno jer ovdje nisu samo vjernici koji vjeruju uboga. Ovdje pričamo o eliti visoko pozicioniranim ljudima koji vjeruju u lucifera, vraga. E to je jedna stvar koja mi je fascinantna što illuminati oboižavaju okultno, brojeve, simbole, stare civiliuzacije babilon ovo ono i vjeruju u sotonizam.

Onda se ja zapitam kao nevjernik kako to jel to možda zbilja stvarno jer ne vjerujem da oni vjeruju bez razloga. Ja vjerujem da oni vjeruju u to, da su sebe uvjerili i da je sotonizam kao takav stvaran u hollywoodu i naravno uz to ide pedofilija koju sam obradio na prošlim stranicama kao temu. Jel ima nečeg više u tome ne znam. Sve je to konfuzno jer po vjernicima (Bog) vanzemaljci su ustvari ništa drugo nego demoni. Ima previše stvari koje bih volio da znam jer ima videa tih pop zvjedzidca koje izgledaju kao da su opsjednute, govore kako su prodali dušu vragu, a opet imamo ufo fenomen od pamtivijeka. Ne znam, volio bih što više znati o tome. Samo znam da je to stvarno, barem za njih. DEale, ne govorim o vjernicima koji vjeruju u boga koje često ismijavamo, govorim o osobama u hollywoodu koji su sotonisti.

Pa jedan rat pack je bio sotonistički. Rat pack dakle to su sinatra, dean martin, sam davis.

Oh gle, sam davis sa dva sotonisa. ovo su pravi sotnosti ne skrivaju. Desno vam je osnivač church of satan anthony lavey, a lijevo vam je osoba s kojom ću se pozabaviti za koji dan Michael Aquino. Osoba koja je po meni skoro pa jednako važna kao Alesteir Crowley. Crowley je naravno kategorija za sebe, najvažnija osoba 20. stoljeća ma što god netko rekao. Ne za mene, ali za sve te hollywood okultiste.
Image

Taj hollywood je nevjeojatno mjesto. Toliko je ljudi povezano to je meni tako jebeno nevjerojatno koliko je događaja, zavjera povezano. I to nema šanse da predočim u jedan post niti ne mogu pisast o tome da svakome bude jasno zato ovako razbacano jer je previše toga, ali što je da je trebalo bi danima to sve lijepo povezat u cjelinu.

Ma joj, okultno se događa stalno, pogledajte samo Metropolis film kome to nije jasno nemamo što razgovarat.


A sad na nešto kompletno drugačije. JFK ubojstvo nije ubojstvo već staged. Jako dobra analiza http://truedemocracyparty.net/2013/04/j ... -shooting/

Da skratim priču. Jimmy Carter je JFK, a Carterova žena je Jackie
Image
Image

Evo, ovo mi je prvi glas oko Cartera/JFK-a. JFK istražujem godinama, ali ovo sad prvi put čujem i odmah sam zavolio. Ništa nije nemoguće o ovom svijetu. Ako sumnji ima, nekih dokaza zašto ne bi bilo. Volim te lude zavjere. Vjerujem da se kloniraju ljudi, to je već sad jako popularna teorija pogotovo ovi pop glazbenici.

Ali od sličnih teorija ako sam u neku siguran to je ona oko Paul McCartneya i to sam ja uvjeren da je pravi Paul mrtav. Paul is dead teorija. Velik sam fan Beatlesa i nakon toliko godina sitraživanja nitko me ne može uvjeriti da je pravi Paul umro u onoj nesreći 60-ih. O tome ću pisati drugi put kad sve lijepo složim, ali dokaza je jednostavno previše. Samo jebiga, to istražuju samo oni koje to zanima. Većinu to neće zanimati i elita kako to sakriva, nije to savršeno. Skeptici misle zašto bi se oko takvih teorija našlo grešaka. Pa u tome j poanta, skeptici misle da je elita savšrena i da ne griješi. Griješi itekako, dosta toga im se nije dogodilo kako su htjeli, ali i kao tavke stage devente kad vide da prolaze kao sandy hook ili boston maraton oni nastavljaju. Rugaju nam se.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6995
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 01 Jan 2018, 22:03

M tko stoji iza prosvjeda u Iranu, jel ima zanimljivih videa?
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 03 Jan 2018, 15:43

Budem kasnije nešto stavio u vezi Irana.

Dotad
http://www.collective-evolution.com/201 ... eptilians/

https://www.inquisitr.com/4613277/steph ... ory-claim/
According to experts, only about 50 percent of patients with ALS live more than three years, and the vast majority of patients die within five years of diagnosis.
Za Hawkinga se već odavno tvrdi da su to sve dvojnici. Mislim, stvarno rijetko koja osoba s tom bolešću živi više od 20 godina, a ovaj kao 54 godine već.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6995
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 04 Jan 2018, 02:01



Image

Image

Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by HorrorHR » 04 Jan 2018, 09:19

zaintrigirao me naslov: THIS IS THE BEST EVIDENCE DAVID ICKE IS RIGHT ABOUT REPTILIANS

komentar nakon "pročitanog/pogledanog"

:pointlaugh: :pointlaugh: :pointlaugh: :pointlaugh:

User avatar
hitman_4
Posts: 6995
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 04 Jan 2018, 16:05

Image

ovo je sve :D
Image

Image

Image

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by lemonzoo » 04 Jan 2018, 16:23

Pošalji Pernaru da je objavi na Fejs.

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 09 Jan 2018, 03:55

HorrorHR wrote:
04 Jan 2018, 09:19
zaintrigirao me naslov: THIS IS THE BEST EVIDENCE DAVID ICKE IS RIGHT ABOUT REPTILIANS

komentar nakon "pročitanog/pogledanog"

:pointlaugh: :pointlaugh: :pointlaugh: :pointlaugh:
Po meni je uvijek bitna sumnja iako naravno ima puno većih i boljih dokaza za koje očito autor članka ne zna za njih kao poznate osobe koje govore o reptilima tipa Chavez. Ili svi stari spisi/hijelogrifi starih civilizacija o njima. Imaš i ovo preporuka za pogledati

Podjeljeno u chapterima
Chapter 1- Reptilian Mythology
Chapter 2- On the "Dinosauroid" Hypothesis
Chapter 3- The Reptilian Past: Imprints of Dragons & Dinosaurs
Chapter 4- Inner Earth: Underground Bases & DIA
Chapter 5- Lizard Language: Serpent Etymology
Chapter 6- MORE Reptilian Mythology II
Chapter 7- Ophiolatreia

:D

they are real search about Alex Collier, series V, some people said under drug influences they are able to see them since they have a shapeshift technology , search about news reporters shape shifting, search about the movie Anonymous REX , there is one of them in the movie GI JOE, or the last movie of stanley Kubrick Eyes Wide SHut, and they will always pop up in movies or tv shows
most of them live underground, they are even in the bible about the serpent, whatever religious text talks about snakes, dragons, search about quetzalcoatl, he could shapeshift to a human being, I think they are here because in this planet they are overlords, in the movie midnight meat train teaches you we are a resource to them, this is the reason they trick us fools us, they just look at us as meat or food, but they are here because in other parts of the universe they can't fool other creatures, just to fun try to find how many reptiles symbol can you spot in your daily life? health symbol is Caduceus, no need to worry since our soul is eternal we will always live no in the same body but we always live and when a human being reaches the 5d, 6d, 7d to the 20th dimension then we will be able to whatever we want to them, like make them small flies xD
Ovo je točno za midnight meat train, i tamo su potpuno zaboravio.
Icke talks about vampires = reptilians in a few of his books, mostly getting into Vlad Dracul's history, etc...

The more you look into all ancient history, the more the reptilian humanoid comes up in a variety of continents, if not ALL of them. And yes, they are almost always associated with blood sacrifice and the darkness.

Interesting stuff... doesn't mean vampires aren't real, it just mean you have to look 'outside the box' of what Hollywood and legend have done to the image of vampires in general.
I naravno po meni najviše must see je legendarni intervju što je Icke napravio sa Credom. Credo spominje i chitauri koji su u prvim avengersima, a ovo je intervju jako jako star, prije Avengersa :) must see.

Inače sve više se govori za Biebera da je reptil
Image

Doslovno je twiter eksplodirao od osoba koje su govorile i svjedočile da se pretvorio u reptila. Njegovi fanovi haha.

I ovo je dobro. Niti jednom trepnuo (jedan od znakova reptila).

Only lizards themselves will laugh like they do about this. Because they recognize that behaviour and I think what they really find funny, is the embarrassment for the creep being caught on camera with it and how is he going to struggle talking his way out of it.. I have personally my hair standing up straight watching the evil from his face..
That was disturbing! I didn't find it funny, I found it creepy
He doesn't blink at all! Creepy
He probably wanted to eat that man he was just wondering when he could do it or thinking it in his mind sick twisted demon lizard man.
Well Kimmel's mocking the human sacrifice was not a JOKE. All these people know they are exposed as the seed of Cain / fallen angels / rh negative bloodline. They play along with this weirdo needing an excuse but they know clearly many of us are awake now and the end is near. He completely looks like he wants to eat this dude alive.
He's hungry for human meat. These "anchors" are probably reptilians themselves. Especially the woman. Oh man, they are everywhere. Looked evil too, by the way.
Meanwhile they're laughing, this is very REAL and reptilians do exist
Ovo je dobar video. Svuda su oko nas. Pogledati barem prvih par minuta. Puno dokaza. Oči su mi uvijek najbitnije. Jezivo.

Inače, sve je više čvrščih i čvrščih dokaza za flat earth teoriju. Nasa se polako gubi i svi ti plaćeni znanstvenici.

A sad na nešto jako jako jezivo. Jeste čuli za Skinwalker Ranch?

Pogledajte ovaj video od 50-ak minuta.

The Indians said don’t go there. That enough for me. To stay away from it. Far away.
The Skinwalker Ranch must be “the Upside Down”, an inter dimensional place... where two worlds/realms collide. Fascinating!!
Researched the Skinwalker Ranch few Yrs ago after listening to C2Coast' It's a Great Real life Story.. The Local Indians Have known about the Land the Skinwalker Ridge Area Sits On for Centuries as A Vortex.! A Place Between Worlds.
Very strange creatures walk in that desert at night.
I saw something out there one night. Was it human, was it animal? I don't know. It was both, it was neither, I don't know, but it was upset that I was there. I pissed my pants.
David icke has been exposing what is really going on in the world! Everything we've been told is a Lie. Open your mind and Do your own research think for yourself and go with your "gut" you will recognize truth from fiction
Whats also fascinating about Skinwalker Ranch is that the paranormal incidents date back to the 1700's, as mentioned in this video. One can only wonder what all took place back then?
So many bizarre events seen by so many people, I really hope someone figures out exactly what is going on there.
There is probably underground reptillians there.
A long time a ago is was decided by entities located in Cancun, Mexico at the time to drop a bomb was dropped where Skinwalker Ranch is located. It was dropped to kill of something that was up there. The reason why there is so much paranormal and inter dimensional activity seen by the naked eye in our dimension is because that bomb turned all of the ground ( or sand at the time) below Skinwalker Ranch into a large piece of glass. The glass or mirrors created from the glass below the ground is what is triggering the activity there. If you dig below ground at the ranch then you will see that it is true. Mufon needs to simply dig there.
This is the creepiest story ever... I have read the book a couple of times and can't get enough
16:40 sounds like a Dogman. Oh boy
Pogledajte video i malo pogledajte još po netu. Skinwalker ranch spada u onu ekstremnu i neobjašnjivu grupu tema. Gledajući cijel utu indijansku mitologiju prezanimljiva je. Točno se vidi sličnosti sa nekim drugim civilizacijama.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6995
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 11 Jan 2018, 10:30

Code: Select all

http://www.index.hr/vijesti/clanak/skandalozno-otvoreno-kako-znamo-da-cijepljenje-ne-uzrokuje-epidemije/1018663.aspx
imbex :evil:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 11 Jan 2018, 22:33



Volim Bena slušati. Kako lik pere sve, zbilja ima jebene argumente a ovaj merly je oličenje glupače. baš vjeruje da je trump čisto zlo al tek koliko je licemjerna i odvratna. Fuj, baš mi se zgadila u zadnjih godinu dana. I onda ta ista merly plješće romanu polanskom, osuđenom pedofilu. Hahaha, odvratn isu svi. Ja ne mogu vjerovat koliko su mi se zadili svi u hollywoodu većina tih glumaca. Pa di su svi ti koji misle drugačije valjda se boje jer većina misli tako kako misli merly, ali ne shvaćam ja vjerujem da ima ustvari dosta njih koji su protiv merly i sličnih liberala, ali se boje reći.


I Oprah isto sad hahahah koja komedija od ljudi. Oni žive u tom nekom svom mjehuru i izvan realnosti. U manjini su, ali pošto je to hollywood ispada kao da su svi za njih, a toliko se običnih ljudi okrenulo protiv njih.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 15 Jan 2018, 05:04

Ovo je jezivo i stvarno. Izvrstan kanal inače.



"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 16 Jan 2018, 02:23

Imao sam tetka koji je umro od parkinsove bolesti 2012. godine sa 61 godinu. Sa 30 je dobio Parkinsa i često sam ga viđao i dosta sam dobro upoznat sa parkisnovom bolesti. Ono što karakterizira tu bolest je jedna od najpoznatijih osnova u svijetu bolesti, a to je da ne možeš niti pod razno dotaknuti nos sa prstom.

https://www.verywell.com/physical-exami ... se-2612035
She may also look for kinetic tremor, which occurs with voluntary movement and is usually assessed by the finger-to-nose test (where the patient touches their nose with their index finger and then touches the examiner’s finger which changes positions with each try).
Jedan od mojih idola iz djetinjstva je Michael J. Fox. Posebno sam ga zavolio i zbog toga što je dobio tu kao bolest pa sam se nekako povezao s njim zbog tetka a i naravno najdražeg filma povratak u budućnost. Kako sam počeo istraživati zavjere tamo sredinom nultih, par puta tu i tam pročitao kako lik fejka Parkinsovu. Za sad sam siguran da Stephen Hawking fejka onu svoju bolest što sam i pokazao na prošlim stranicama gdje je statistički nemoguće da se toliko dugo živi od te bolesti. Izuzetno je rijetko da netko živi 20 godina, a kamoli 57 kao gospodin Hawking.

No, naišao sam na ovaj video.

Kao što se vidi dotaknuo je nos pred milijunima gledatelja bez beda. Dajte me nemojte jebati. To je nemoguće za nekog ko ima parkinsovu bolest, a kamoli za nekoga ko ima duže vrijeme parkinsovu bolest, a ovdje već ima duže. Pa sam malo duže išao gledati njegove intervjuje u zadnjih 10-ak godina i jasno mi je da ta osoba nema tu bolest već je sve gluma za javnost. Kako se miče, na koji se način masira, kolutanje očima :facepalm: sve krivo. Sve je to jedan veliki reality kojeg nam žele prodati.


Ili je jednostavno našao neki lijek za koji mi ne znamo. Moguće jer se ja inače slažem da sve te velike farmaceutske korporacije skrivaju od nas bolje lijekove i ne žele nam ih dati tako da ostavljam tu mogućnost. Dakle, ili je neki lijek KOJI MI JOŠ NE ZNAMO ili lik fejka, a ako nema lijeka sigurno fejka jer ne može osoba sa parkinsovom bolešću dotaknuti nos. To znam i to će vam reći svaki doktor koji je upoznat sa tom bolešću. Jebi se Michael J. Fox ako fejkaš, eto.

Image
I da ne zaboravim, najveći smijeh od svega što je igrao i hokej sa parkisnovom bolešću. Pa koja komedija.

I naš Stevie isto možda fejker.




To ljudi moraju znati da je sve ovo reality. Za Ray Charlesa se zna da nije bio slijep, a sada i Stevie vrlo vjerojatno. Sve je to jedna velika illuminatska gluma.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by olio » 16 Jan 2018, 09:05

Michel wrote:
16 Jan 2018, 02:23
I da ne zaboravim, najveći smijeh od svega što je igrao i hokej sa parkisnovom bolešću. Pa koja komedija.
Ovo je nepoznavanje parkinsonove bolesti.

Parkinsonova bolest uzrokuje treskavicu u mirovanju i otežava mogućnost kretanja, ali kada se pokreneš efekat se smanjuje (kada su u pitanju aktivnosti kao bicikliranje i slično). Najteže je pokrenuti pokret.

Poznato je da vožnja bicikla, klizanje i razne aktivnosti smiruju efekt parkinsonove. Kada se pokreneš i nastaviš, s vremenom se smiri.

Te aktivnosti djeluju kao okidač isto. Neki se na trenove unormale kada čuju glazbu. Kao da pališ mozak, zbog velike količine informacija u mozak poboljšavaju se kognitivne sposobnosti.

Znam čovjeka koji ima parkinsonovu i bavi se raznim aktivnostima. Vozi biciklu najviše.

Mislim da je rekao da bude 35% poboljšanje.

User avatar
hitman_4
Posts: 6995
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 16 Jan 2018, 12:29

zašto bi netko glumio da ima parkins? :rolleyes:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 16 Jan 2018, 16:02

Sad sam još više pogledao njegovih intervjuja i sada sto posto znam da nema. Kao netko tko je upoznat sa tim, taj lik nema parkinsovu bolest. Kakvo voženje bicikla. Ne može se to uspoređivati sa jednim hokejom na LEDU alo. Isto doticanje nosa NEMOGUĆE i tu sva priča staje. Lik ima već jako dugo parkinsa i to nije parkinsova bolest. Potpuno krive tikove rade, kolutanje oči smiješno, masiranje. Netko tko je laik će mu se naravno činiti da je stvarno, ali netko ko je upoznat s time nema šanse.

Elitica je svjesna svega toga. Isto kao kad imaju simbole u javnosti, po pjesmama od pokrivanja oči, rađenje šestice na oku, šahovska ploča kao pod u svakom jebenom filmu se nađe i svakoj jebenoj seriji a to je naravno zuna se povezano sa masonerijom. To su bića koja su ovisna o simbolici, brojevima, sve ima veze sa tim brojevima i simbolikom. Smiju nam se iz dana u dan. Sve je to jedna velika pozornica. Zato je Michael J. Fox namjerno pokazao kako dodiruje nos jer radi za njih i jer zna da će im uspijeti to ismijavanje nas ovaca. Bez obzira što ima ljudi koji to kuže da je sve laž, ali to je nedovoljno u ovakvoj borbi jer sve imaju za sebe od medija do ostalih korporacija. Pretvaranje cijelo vrijeme i onda na trenutke govorenje istine jer to im je cilj. Predictive program, subliminalne poruke da nam ostaju u podsvijesti cijelo vrijeme. Svaki taj celebrity ima dogovor da u jednom trenutku mora reći istinu pa je tako Michael J. Fox rekao kako je znanstveno dokazano da se ne može dotaknuti nos i onda on dodirnuje nos prvo sa jednim prstom i onda sa drugim na drugoj ruci, ali treći put namjerno promašuje i kaže "evo vidiš, promašio sam" hahahaha kakva gluma :prayer:

A i već je odavno potvrđen kao illuminatiski lutak
Image

To su njihovi znakovi, to svako radi svaki jebeni celebrity.

Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply