Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by Michel » 05 Apr 2018, 00:48

Dobro je Eddie rekao. Jel znaš zašto su ga toliko dugo puštali iako su svi znali? Jer je svima donosio djecu. Bio je njihov pimp i siguran sam uto. Pedofilski biznis je STVARAN i dokazan. Samo treba još više dokazati za prinčeve, kraljeve i ostale glupane. Death rides govori Eddie :jawbreaker: to je naziv za djecu koju je vodio na brodove političarima i to je njihovo posljednje putovanje. Dakle, ubijali su ih. Bolesno. To treba istraživati.

Preporuka.

Rutten je govorio 1978. već.

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"


User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by lemonzoo » 08 Apr 2018, 23:34

Braća Podesta, likovi povezani s Killary Clinton i dio afere Pizzagate (o kojoj još nisam istražio ništa), i fotorobot otmičara Madeleine Caine.

Code: Select all

https://www.snopes.com/fact-check/tony-and-john-podesta-match-madeleine-mccann-police-sketches/
Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by Michel » 09 Apr 2018, 02:59

Pisao sam već o njima pogotovo Johnu na ovoj ili nekoj drugoj temi. Nije samo za Madeline već i naravno pizzagate pogotovo njegove slike i tajni znakovi za tajna društva, simbolike koje pokazuje. Ima i ona teorija za njegovog sina onog tipa što je umro iz linkin parka. Isti su. John Podesta je jedan od glavnih već duže vrijeme.

O pizzagate sam stavljao odlične linkove na ovoj temi. Imaš i ovdje ukratko sažeto https://matrixworldhr.com/2016/12/07/pi ... shingtona/ i https://matrixworldhr.com/2016/12/08/pi ... ona-dio-2/

Odlična dva teksta. Sve se tu vidi. A za još dublje potražim jedne linkove koliko je to duboko. Imaš i dosta odličnih videa o tome. Naravno, ovi se svi uspaničili pa njihovi mediji počeli govoriti da je to hoax, sve lažno haha ali prekasno jer je izašlo previše dokaza no nitko ne radi ništa.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by lemonzoo » 09 Apr 2018, 07:31

Hvala za linkove, prolistat ću. Bilo mi mrsko dosad o tome istraživati, a vidim da je dosta popularna afera pa ću morati.

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by Michel » 07 May 2018, 23:57

http://istinomprotivlazi.com/component/ ... ilsa-pluca

Ljudi diljem svijeta govore o tome, dosta prosvjeda sa dosta ljudi, ali eto to naše drage medije ne zanima. Ja ne kužim ni skeptike. Ok, skeptični ste sve pet, ali zar im stvarno nije čudno kako niti jedan velik svjetski medij ni naš to ne prenose. A chemtrailsi su postali ogromna stvar. To više nije mala zavjera. Prenose žutila, crnila, reality, sve je jebeno izokrenuto u ovom svijetu. Neće prenosit jer znaju da je to istina. Previše je dokaza već izašlo i još sad ovo da ne obavještavaju o tome. Bolestan svijet.

Hahaha, sad vidim koliko je obrisano youtube videa sa tih prosvjeda, sa ljudima koji govore protivtoga, što su oboljeli i sve. IZOKRENUTO.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by olio » 08 May 2018, 08:55

A da ti isti ljudi malo probaju izračunati koliko te "tekućine" bi trebalo uliti u avion da bi on ostavljao trag cijelim putem?
Koliko cisterna treba biti velika koja to puni?
Koliko cisterni dnevno treba proći pistom?
Koja je nosivost aviona i kao to sve može nositi?
Koliko ljudi treba biti uključeno u zavjeru? Na koliko aerodroma na svijetu treba svaka ekipa koja ulijeva gorivo i obavlja slične poslove upletena u to i mučati?
Svaki pilot, svaki djelatnik svih tih aeodroma mora biti ušutkan i znati za zavjeru?

Znam jednog koji radi na punjenju goriva i čovjek...puni gorivo, nema druge cisterne. Tip tu istu cisternu vozi na popravak kod lokalnog automehaničara! On isto treba biti upleten?
Cura mi je radila na aerodromu, sigurno nije upletena u nikakvu zavjeru, sigurno nije vidjela nikakve cisterne osim onih za gorivo. Koje imaju jedno crijevo.

Samo pobroji koliko ljudi mora po cijelom svijetu biti upleteno, koliko cisterni i tog "chem traila" treba svaki dan proizvedeno, dovezeno na pistu, te koliko traje ulijevanje goriva (gledao sam proces i nije baš dug) da bi se toliko toga ubacilo u avion.

Ljudi su glupi.
Ljudi žele vjerovati, ali onda izmisle takve bedastoće, a postoje prave zavjere koje im sigurno zbog ovakvih gluposti promaknu.

Nisam anti-zavjera tip, zapravo obožavam zanimljive zavjere, ali kad vidim ovako nešto...
Tipično, mase vole glupe stvari. Vole kardashiane, pa isto tako vole glupe ideje o zavjerama. Ali zato promaknu one kvalitetne i oni dobri detalji, zatrpaju se u gluposti

EDIT:

da ne kažem još neke stvari i slike i poznate činjenice nazovu "chem trail zavjerom". Npr. stave slike balastnih spremnika i nazovu ih "chem trail avionima" i slično
https://www.metabunk.org/debunked-chemt ... rels.t661/

Većina ljudi koji to prosvjeduju neznaju niti ih je briga kako izgleda avion iznutra, koje su specifikacije ni ništa. Znaju samo za neke tamo slike gdje su zaokruženo crveno, napravljene u obliku facebook postova ili stavljeno na youtube uz "creepy" pozadinsku muziku npr. https://www.youtube.com/watch?v=j7TOPdn_d6o

Niti istraživanje na većoj razini, niti čitanje znanstvenih radova, niti poznavanje ičega, samo je bitno pogledat video i to je to, ili pročitat jedan tekst koji "SVE RAZJAŠNJAVA!!!!!" "TEORIJA RAZOTKRIVENA!"

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by John_Ryder » 08 May 2018, 14:50

čeka se Michelov odgovor :kokicarenje: :lol:
Image

Image

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by lemonzoo » 08 May 2018, 16:10

Od teorija zavjera, vjerujem samo u vanzemljake. Ovo sve ostalo samo fake news.

https://scontent.fzag1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5B4F8E65



https://scontent.fzag1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5B8EE3C1

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by HorrorHR » 09 May 2018, 11:19

lemonzoo wrote:
08 May 2018, 16:10
Od teorija zavjera, vjerujem samo u vanzemljake. Ovo sve ostalo samo fake news.

https://scontent.fzag1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5B4F8E65

oboljeli od "chemtrailsa pluća" :D

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by Michel » 09 May 2018, 22:30

Krešo se jedini javno usudio govoriti o tome 2011. godine.

A tko želi naučit malo više



Chematrailsovi su jedna od zavjera sa najviše čvrstih dokaza od pilot, geoinženjera, umrlih, slika, videa. Ali jebiga ljudi vole biti dio krda i ne žele izaći iz tog krda pa slušaju sve što govore mediji. Kao što je rekao Hassan jučer u podcastu inkubatoru za Siriju. On je tamo bio, sjedio u hotelu upal al đezeru i vidi po zapadnim medijima govore padaju bombe u tom gradu u siriji, ratuje se, pogleda kroz prozor nema toga. Kaže da su uzimali slike iz Jemena da bi ih prezentirali kao iz Sirije, a u Jemenu se događa najveća strahota i ghenocid poslije drugog svjetskog rata. Saudijska Arabija vrši genocid na njima, ubija na milijune djece, žene, 10 milijuna pravih izbjeglica.

Ko želi istinu, ima ovdje



A ako nikad niste čuli za Hassana, onda su mediji učinili svoje. Naš najbolji novinar. Radio intervju JEDINI na svijetu sa Asadom, prošao je sve na bliskom istoku.

Tako da za chemtrailove imate vlade poput švedske, brazila, danske i ostalih koje su izašle sa dokumentima o chemtrailovima. Naravno, odmah se dobivaju otkaz jer što ti imaš ispitivati takve stvari. Ajmo realno, nismo glupi. Pogledate svaki dan na nebo, vidite tragove, mrežu tragova, ja navečer oko 23 čujem samo avione kako lete i vjerojatno ispuštaju i tad tragove. Nešto sakrivaju. Kao i HAARP. Toga prije nije bilo. Svakom je to jasno. Zato mi je drago da se istina otkriva sve veća svake godine.

lemonzoo wrote:
08 May 2018, 16:10
Od teorija zavjera, vjerujem samo u vanzemljake. Ovo sve ostalo samo fake news.

https://scontent.fzag1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5B4F8E65



https://scontent.fzag1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5B8EE3C1
Joj daj molim te https://www.bibliotecapleyades.net/soci ... nwo102.htm

Teorije zavjere nisu hipoteze. TEORIJA zavjera znači da je jedan dio dokazan ali nije službeno priznat. Hipoteza znači da ništa nije dokazano. Teorija evolucije postoji nešto što se zove missing link. Teorija evolucije nije sto posto dokazana, zato i je TEORIJA.

A ove slike gore to ne znači da se nije dogodilo. Vi svi gledate površno i to je problem. Tom se ipak treba više posvetit a ne što vam govore mediji i političari. Zato nam je tak kak je zbog ljudi koji i dalje vjeruju svojoj vlasti i medijima.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by Michel » 09 May 2018, 22:50

I što se tiče zavjera. Nema netko ne vjerojat u zavjere. Imate zavjere i imate teorije zavjere. Svi smo mi zavjeraši, onaj koji ne vjeruje u zavjere laže sam sebe. Zavjere postoje od pamtivijeka kao ovaj link sa 33 zavjere koje su postale istinite. Zavjera je kada dva čovjeka se urote protiv trećeg. To je mali primjer zavjere pa sve to ide od globalnog nivoa. Druga je stvar što postoje i one fantastične teorije zavjere.

To su teorije. Kao za 9/11 i rušenje WTC-a evo Hassan kaže al kaida kriva, ali u suradnji sa američkom vladom koja ih je financirala. Komedija jebote. To je kao teorija zavjere jer nije slućbeno priznata, ali ustvari to je istina. Nije to nikakv atajna za svakog ko malo istraži. Isto vrijedi za chemtrailove. To je teorija dakle dokaza ima na pretek već preko 10 godina i stvarno ko želi znati neka istraži. Postavljam tu i tam linkove sa chemtrailovima. Ko vidi vidi, a ko ne neka i dalje vodi taj svoj život. Ja sam slobodan čovjek i to mi je najdraže kako veli Vedran Buđen. Tako i treba biti. Ne smije se biti ograničen već stalno tražiti. Ljudi se boje biti etiketirani jer si se ti usudio istraživati. Ma šta te boli briga iskreno. Došao sam do tog stadija da mi je svejedno. Ne u smislu nekog nihilizma već jednostavno ja sam za sebe dokazao što sam morao i to ne da vjerujem već znam. I to je meni dovoljno. Zavjere su širok pojam i nema među nama zavjerašima stalnog slaganja. Prevelike teme da bi svi vjerovali u sve. Neki vjeruju u ovo, neki vjeruju u ono. Na kraju si sam i zato moraš istraivat.

Kao što veli lemonzoo sza vanzemaljce da jedino u to vjeruje. Ok, ja vjerujem isto u vanzemaljce, tu sam stvarno istraživao do detalja i uvjerio se da ima previše dokaza i sumnji.

Shvaćate, PERCEPCIJA je najvžanija. Ima dosta važnih stvari, ali percepcija je najvažnija. Zamislite odgajani smo u školskom sistemu, od države moraš ovo moraš ono i tako do određenog stadija ne znam netko do 15. godine netko do 20. godine i odjednom proradi ti bunt. I što sad. Ti sad izlaziš iz tog sistema i čim si izašao ti se suočavaš sa stvarnim svijetom, a to je mržnja, etiketiranje da si ovakav, da si onakav. Bunt ne dolazi bezveze isto kao što nitko ne ubija bez razloga ni čovjek ni životinja. Netko ubija iz mržnje, netko jer te želi pojest, netko radi nečeg trećeg. Sve ima svoje. Sve je to ODGOVOR. Ja stvarno ne želim provesti život kao jebena ovca u krdu i biti njihov rob pa makar nikad te zavjere službeno ne budu dokazane, ali za mene su dokazane i za mnoge druge i tu imaš različitih profila ljudi. Ako vam se ne sviđa, jednostavno ne čitajte. Vi ne vjerujete, ja vjerujem. I opet dolazi ta percepcija jer se ljudima tako jebeno teško odvojiti jer velik dio života su proveli pod medijima i čim je nešto drugačije eto ti ga na.

Evo ovaj gore hassan on vam je bio na putovanju sa Malnarom tamo krajem 80-ih kad su išli putevima aleksandra velikoga na konjima i govorio mu je malnar na samrti da su ga svi političari napustili kada je umirao. Kaže Hassanu "ne želim da dođeš na moj sprovod jer moj sprovod bit će festival najjadnijih ljudi u hrvatskoj, političkih poena i sličnoga" i bude tako. Borili su se za mikrofon ko će prvi govoriti. Njemu su političari znali kampirati pred kućom da bi bili samo 5 minuta u njegovoj emisiji.

I Hassan nije došao na njegov sprovod. Od Malnaru govori od 43. minte do 1:05 pa poslušajte. Od 1:01:40 do 1:03:10 govori to o sprovodu.

Ima ovdje mali dio. Malnar je isto vjerovao u dosta zavjera. Vjerojatno isto bio onda idiot. On je bio najveći frajer i najveća faca u hrvata.

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by lemonzoo » 10 May 2018, 07:12

Michel wrote:
09 May 2018, 22:30


Joj daj molim te https://www.bibliotecapleyades.net/soci ... nwo102.htm

Teorije zavjere nisu hipoteze. TEORIJA zavjera znači da je jedan dio dokazan ali nije službeno priznat. Hipoteza znači da ništa nije dokazano. Teorija evolucije postoji nešto što se zove missing link. Teorija evolucije nije sto posto dokazana, zato i je TEORIJA.

A ove slike gore to ne znači da se nije dogodilo. Vi svi gledate površno i to je problem. Tom se ipak treba više posvetit a ne što vam govore mediji i političari. Zato nam je tak kak je zbog ljudi koji i dalje vjeruju svojoj vlasti i medijima.
Govorim o nedokazanim teorijama koje su trenutno aktualne. Chemtrailsi, vakcine, odlazak na Mjesec, HAARP, Ravna Zemlja, Bosanska piramida (ako je to uopće zavjera).
'Ajde, za vakcine ima i nekih argumenata. Koliko znam, znale su ubiti nekoga zbog alergijske reakcije i postoji teorija da mogu uzrokovati autizam. Ali i dalje vjerujem da nije pametno ne koristiti ih.
Ove ostale nabrojane nemaju nikakvog realnog uporišta i većinom se temelje na pogrešnom tumačenju nekih činjenica ili na fake newsima preko srednjerazrednog photoshopa i slično.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by john_constantine » 10 May 2018, 13:54

Ovo za avione i chemictrails, a kad stignu prevoziti putnike? Prevoze putnike i usput truju stanovništvo?
Najbolji mi je lik koji kaže da u 8 ujutro sunce nije jako, onda oko 12 sati vidi avione kako ostavljaju crte na nebu i poslije 14 sati zaključi kako sunce sve jače grije radi aviona...
Michel puši karu.

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Post by lemonzoo » 10 May 2018, 14:14

Najžešći zagovorenici čak govore da je svaki avion naoružan tim chemovima. Toliko tisuća milijardi za financiranje toga nemaju svi reptili svijeta zajedno.
Nemaju nas potrebe štrcati avionima, dovoljno smo iovako zagađeni.

Post Reply