Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11413
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 24 Sep 2017, 17:13

Jučer http://www.telegraph.co.uk/news/2017/09 ... how-force/

Ipak se nešto veliko dogodilo :)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 24 Sep 2017, 17:20

Michel wrote:
24 Sep 2017, 17:13
Jučer http://www.telegraph.co.uk/news/2017/09 ... how-force/

Ipak se nešto veliko dogodilo :)
u prijevodu teoretičari zavjera na aparatima :roll: :lol:
Image

Image

Image

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by lemonzoo » 24 Sep 2017, 17:23

I Kim je rekao da će bacit bombu na SAD. Bojim se da ne pogrešno izračunaju putanju i na nas ne padne. :'(

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 24 Sep 2017, 21:34

Image

Image

alex jones na aparatima
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11413
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 24 Sep 2017, 23:10

Nakon što se jučer dogodilo nekoliko velikih i značajnih stvar, danas se opet celebrity okupili da bi srali po Trumpu, a pritom dizali ubojicu Killary. LeBron :facepalm: ali važno da imk nisu bitna mišljenja od radničke klase koji jedva preživljavaju dok ovi moroni zarađuju sve ta pare i pare. Sramota je taj liberalizam koliko se toga dopušta.

Jeben video. Meni jedna od dražih tema trenutno.


Mogu potvrditi za 9 i 8, gledao sam Ricky Buisenes i sjećam se da je bio u bijeloj košulji i još kao dokaz u videu svi oni ljudi koji su oblačili bijelu košulju, a Matrix onak to mi je ful poznata rečenica iz matrixa. Pa točno se sjećam da je Morpheus t rekao Neu što ako ti kažem da je sve laž. 10 je zanimnljiva i vrlo pristoaj dokaz. Mislim, koja je vjerojatnost da svi ti ljudi su istetovirali krivuj rečenicu. 7. i Judge Judy :shock: pa jebote, ja koji nikad nisam gledao to sranje, ali se sjećam nekih klipova po youtubeu se sjećam tog čekića.

6. i 5. nemam pojma, ali vidim da se dosta ljudi sjeća drugačije. Pogotovo za 5. i kako je Sally citirana baš kako se ljudi sjećaju. Zastrašujuće. 4. i Eli Whitney OMG :jawbreaker:

Prve tri :prayer:

Za prvo mjesto je najbolji dokaz. Jebote, ja sam gledao James Bond filmove i to je fakat poznata scena kad joj se ovaj nasmije i onda mu se ona nasmije sa isto željeznim zubima. Dobro koji kurac.
She had braces, that was the whole point of why jaws and her clicked! I watched that film in the cinema when it was first out. She had fucking teeth braces !!!!!!!!!
Imala je sto posto, to je jedna od poznatijih scena tog Bond filma jebote. To je i razlog zašto su kliknuli. Pa dobro, kako je ovo moguće. Ja isto vjerujem da je u pitanju Cern i tko zna što sve rade tamo. Neki alternativni svjetovi.

Evo još jedan video.

Nema sumnje za mene, Mandela Effect je stvaran. Samo je pitanje kako se to dogodilo. Opet, vrlo vjerojatno Cern.

I još Jim Carrey ovih dana. Ego death, drago mi je zbog njega. Napokon se osvjestio.


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 25 Sep 2017, 23:23



:mrgreen:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11413
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 26 Sep 2017, 02:22

Kakav idiot. Pa jedini koji nas dijele kako u Americi, tako u ostatku svijeta su liberali. Pa što oni cijelo vrijeme rade? Etiketiraju, dijele nas i vrijeđaju. Meni je jednostavno nevjerojatno kako može netko biti toliko licemjeran i pljuvati po Trumpu i onda sa druge strane dizati Killary koja je zločinac dokazani, a tek da ne idem u pizzagate i Podestu koji ju je plaćao. Neka se pljje Trump jer je isto idiot, ali onda neka se ne diže Killary. To su dvije ekstremne grupe. Pa zar ne postoji netko tko će reći u onim debilnim late showovima poput Olivera, Colberta i ostalih nešto loše o Killary. Toliko su zapeli za Trumpa da ne vide kako rade kontraefekt. Pa većina je glasala za Trumpa, neka se pomire više. Bitan je motiv i on je očit kada vidiš sa kojom silom se trude sve baciti u isti koš. Isto kao ovi naši i sdp/hdz. Isto.

Objašnjeno

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 26 Sep 2017, 13:28

Killary je dobila 2M više glasova :zubifale:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11413
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 26 Sep 2017, 13:34

Da je dobila, pobijedila bi. Trump je više dobio.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 26 Sep 2017, 14:43

Image

iluminati :o
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11413
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 26 Sep 2017, 14:45

Al kako se ne skrivaju. Mislim, mi koji pratimo vidimo, ali ovi poput naših obitelji koje uopće ne zanimaju te stvari oni ništa ne vide na ovoj slici. Ništa čudno.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 26 Sep 2017, 14:58

Image

Image

Image

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by lemonzoo » 26 Sep 2017, 17:41

Michel wrote:
26 Sep 2017, 13:34
Da je dobila, pobijedila bi. Trump je više dobio.
Preferencionalno glasovanje. I Kerry je osvojio više glasova protiv Busha ml., ali isto nije pobijedio.

User avatar
Michel
Posts: 11413
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 26 Sep 2017, 21:48

http://www.abc.net.au/news/2017-09-26/a ... se/8987184

Povezan sa Clintonicom. Pedofil + pizzagate. Sa tom temom ću se uskoro ovdje pozabavit. Uglavnom, svi su oni pedofili. Da, teško je to pojmiti običnom građaninu kojeg ne zanima ništa drugo osim onih vijesti koje im oni serviraju na dnevniku. Vjerujem da bi običan građanin se samo nasmijao da mu netko kaže "vi znate da je Obama pedofil i ubojica" rekao bi da je taj koji to tvrdi da je lud. Ali je tako. I ono smeće od reddita zabranili su pizzagate podforum, i nikad nisam vidio toliko borbe protiv pizzagatea od medija da proglase fake newsom. Ali im to ne prolazi, ljudi i dalje istražuju.

I onda ovi što su pisali na redditu o tome su se premjestili ovdje https://voat.co/v/pizzagate

Ima io trneutno 147 stranica na david icke forumu o pizzagate sa zbilja njevjerojatnim dokazima.

Po meni najbolji summary je ovo https://matrixworldhr.com/2016/12/07/pi ... shingtona/ i drugi dio https://matrixworldhr.com/2016/12/08/pi ... ona-dio-2/

Podestini emailovi su najzanimljiviji pa kodovi i kako pričaju o tim kodovima. To FBI zna, oni su i izašli sa tim kodovima jer znaju kako pedofili komuniciraju. A tek ove slike i ovaj trokut kao znak pedofilije i onda ta picerija makne taj znak da ne izgleda kao znak pedofilije hahahaha. Nevjerojatno. Bolestan svijet i nitko ništa ne poduzima osim svih nas koji to istražuju i dijele. Neka, doći će taj dan kad će stići pravda.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 26 Sep 2017, 23:21

Image
Image

Image

Image

Post Reply