Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Rogan, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 27 Jul 2017, 16:21



#M

:-o
Image

Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Rogan, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 09 Aug 2017, 12:05



Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11416
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rogan, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 12 Aug 2017, 22:16

Joe Rogan je postao njihov. Zgadio mi se.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Rogan, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 12 Aug 2017, 22:32

splašio se, iako treba reći da je Eddie jedan od većih luđaka
Image

Image

Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Rogan, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by HorrorHR » 16 Aug 2017, 16:44

nikada nisam rogana vidio izvan UFC svijeta. tj lažem pogledah i neki standup na netflixu

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Rogan, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 16 Aug 2017, 16:54

HorrorHR wrote:
16 Aug 2017, 16:44
nikada nisam rogana vidio izvan UFC svijeta. tj lažem pogledah i neki standup na netflixu
https://www.youtube.com/watch?v=CD8LIRx ... XzbAikc-6b Joe Rogan Questions Everything :zubifale: :lol:
Image

Image

Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Rogan, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by HorrorHR » 16 Aug 2017, 16:59

hitman_4 wrote:
16 Aug 2017, 16:54
HorrorHR wrote:
16 Aug 2017, 16:44
nikada nisam rogana vidio izvan UFC svijeta. tj lažem pogledah i neki standup na netflixu
https://www.youtube.com/watch?v=CD8LIRx ... XzbAikc-6b Joe Rogan Questions Everything :zubifale: :lol:

pas mater ako vidim da Rogan brije na chemtrails, necu moc više UFC gledat mirno :zubifale:

User avatar
Michel
Posts: 11416
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rogan, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 16 Aug 2017, 22:43

Kako mi se zgadio to je nevjerojatno. Evo, sad i ovo. Lik puši fake news i jebeni CNN :lol:


Sad već postoji teorija među njegovim bivšim fanovima koji ga i dalje slušaju, ali više nisu fanovi i oštro ga kritiziraju da su mu vjerojatno prijetili obitelji kao i mnogima drugima. I zato se tako okrenuo naglo jer mi je gotovo nevjerojatno da čovjek koji je otvoreno govorio o zavjeravama i vjerovao u njih, argumentirao stvarno dobro se tako naglo okrenuo. I to kod onih dokazanih kao mnoge političke lik je shill. Dupli agent, a ne zaboravimo da je govorio otvoreno NASI da će postati njihov agent i navoditi ljude na krivi put samo da mu dokažu kako je dosta toga lažirano, dosta velikih povijesnih događaja.

Pogledati ovo obavezno. Sve dokazano pošto je sve ostalo što je govorio javno :D


Dobro je govorio Jones da on može dosta toga promijeniti jer mu je podcast mislim nagledaniji na svijetu, ali to je dvosjekli mač.


there's 100 other reasons he's a shill. He misleads the millions of young people who are dedicated to watching him, basically conning a whole generation of people into living a certain way and believing certain things without even questioning them because they are so dedicated to him. he plays the cool, weed smoking, fight talking, conspiracy theory, sarcastic guy, which relates to a lot of different people across the world. therefore dedicating themselves to his ideas, learning what they can from him whether its good or bad. he's pretty dangerous and powerful. if you search "Joe Rogan shill" on YouTube and have a good eye to look for the right videos, you'll see some blatant examples of a shill.
Ajoj, sad sam naišao na video gdje izmišlja neke stvari o Williamu Cooperu. Ajoj, to je sad sigurno. Joe Rogan je njihov. Pa Cooper je jedan od najvećih razotkrivača, zbilja jedan od rijetkih za koje se može reći da je on postigao nešto i dokazao nešto. Zato je i ubijen :(

Maknuo sam Rogana iz naslova teme i stavio Coopera kojeg sam trebao odmah tu staviti. Jonesa ću ostaviti jer je najpopularniji redikul iako je i on vrlo vjerojatno shill. Icke nije iako su mnogi htjeli prikazati da je, ali nikad nisu dokazali. Ima najluđu zavjeru (ako izuzmemo flat earthovce i još neke), ali istražujem ga najduže i po meni nije. Mišak je naš, a ostali su tu s nama.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 17 Aug 2017, 00:34

Rogana nikad nisam ozbiljno shvaćao, čovjek je ovisan o gljivama i trt-u :zubifale:

većina njegovih fanova su debili

podcast sa poremećenim cionistom Ben Shapirom 55 000 lajkova, mislim šta reći :lol:

http://www.independent.co.uk/news/infow ... 87571.html

M na aparatima :lol:
Image

Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Inferno » 23 Aug 2017, 12:27

meni je Stefan Molyneux dosta dobar, mada ne priča baš izravno o "urotama":

https://www.youtube.com/user/stefbot

User avatar
Michel
Posts: 11416
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 30 Aug 2017, 01:02

Mišak i Icke se opet spojili. Fantastičnih sat vremena, meni jedan od boljih gostovanja Ickea u Hrvatskoj. Idući tjedan drugi dio. Stvarno, kad Icke priča gotovo je nevjerojatno koliko mi te njegove teorije zvuče stvarno, a sad nije pričao o reptilima već jednostavno o činjenicama. Tehnologiji, percepciji svijeta kako i na koji nas način uče od rođenja i na kraju odlična tema transhumanizam. Nisam mogao vjerovati neke stvari koje elita želi, a to stvarno i javno govore. Idući tjedan drugi dio.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11416
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 10 Sep 2017, 19:29

IRMA i ostali urugani naravno HAARP. Uopće nije sumnjivo.

Pogledajte ovo

Sad odmah da kažem ima i onih glupih vjernika koji su odmah to uzeli taj broj i ta događana kao neka evanđelja, dolazak isusa i šta ti ja znam. Ovaj video nema veze s time već samo pokazuje kako se taj broj prikazuje u filmovima/serijama/reklamama. Ima još videa o tome. Zapamtite, nema slučajnosti. Kao 9/11 gdje se taj datum pojavljivao i u star treku originalnoj seriji i matrixu (Neo rođenje) i mnogo čemu. To namjerno elita radi, to se zove Predictive programming i to nije ništa novo. To je i MK ULTRA koristila.

Pogledati ovo.


Opet, ima glupih videa na tu temu od debila ili vjernici ili netko ko je previše uzbuđen pa daje lošu reklamu onim ozbiljnim istraživaćima.

Ajmo dalje. 239 je kod za Floridu kao i 23, oh zar nije to zanimljivo. HAARP postoji, to se ne skriva. Kinezi isto govore da imaju tehnologiju pomoću koje mogu napraviti kišu, mislim to si i zna. To se isto ne skriva.

Pogledajte ovaj fejk jebeni fejk.


I sad pogledajte cijeli video

Koja koemdija jebote. CNN je poznat kao fake news i imaju staged glumce. Reporter (glumac) još kaže puše 155mph, alo 155 na sat, a to je mph dakle blizu 200 km na sat. Komedija i lik stoji na mjestu uz lagani povjeatarac u kosi. Green screen.

A sad neke činjenice. Vi znate da CNN ima svoj studio? Onakav studio za green screen. Jer znate da NASA ima veći studio nego bilo koji u hollywoodu. Ja sam siguran da to mnogi ljudi ne znaju jer toga naravno nema po medijima. A zašto nema? Zato što ne žele da se saznaju i saznalo se, ali opet ljudi su debili i umjesto da budu jebenji prosvjedi zbog svih tih false flagova, hoaxoa, fake newsa ne, mi i dalje gutamo sranja uključujući mene prvog. Mrzim tu nepravdu i kad vidim ovako nešto.

Vjerujem i znam da je običnim građanima koji eto nisu u tim zavjeravama vrlo teško pojmiti takve stvari i ne krivim ih. I ja sam bio jedan od njih i onda znate kako ono ide, upoznate se sa zavjeravama. Svako malo doalzi neka fantastičnija od druga, ali onda iako neke odbacim jer nema dokaza, ali nekih se držim kao HAARPA (pošto je trenutno aktualan) i CNN fake/stagea. Drago mi je da ekipa im pljuje po youtubue kako je sve fejk ispod videa.

Javim se sa novim informacijama kad. Dotad pogledajte 239, predictive programing i još sa strane na youtube imate dobrih videa na tu temu.

http://theghostdiaries.com/mind-blowing ... -cartoons/ ovdje su već psokidali većinu videa. Pitam se zašto.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 11 Sep 2017, 14:06



:D
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11416
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 11 Sep 2017, 19:53

Corbet je genijalac.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply