Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
John_Ryder
Posts: 12162
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by John_Ryder » 12 Sep 2017, 10:16

ljudi = ovce
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 13 Sep 2017, 23:37



Simpsoni su poznati po stvarno točnom pogađanju duži niz godina. Baš me zanima hoće li se što dogoditi 23. 9. ove godine. Nisu samo simpsoni, 23 i 239 broj/kod se kao i 9/11 pokazuje već duži niz godina kroz serije/filmove/reklame. Samo što to sad znamo jer imamo internet. Prije iako je bilo interneta u 90-ima, ljudi nisu znali. točnije, znam da je bilo ljudi i čitao sam razgovore ljudi kad su pisali da će se nešto dogoditi 9/11 prije nego što se dogodilo. Moram nać pa postavim.

Uglavnom, pratit ću taj datum za 10 dana je. Kažu 32. i 24. da će se nešto dogoditi. Možda nešto sa Trumpom.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 14 Sep 2017, 00:21

bit će kiše
Image

Image

Image


User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 16 Sep 2017, 21:32

Sve više i više sam i ja na flat earth strani.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 19 Sep 2017, 20:43



Makes me sick..... These celebrities and politicians don't give a fuck about the victims or any U.S. citizen for that matter... Wake up and see what's really going on.... We struggle to pay our bills every month, living paycheck to paycheck, trying to support and put food on the table for our kids, while these narcissists have 5+ houses, 20 cars, private jets, and so on.... Fuck these people.
I feel like the celebrities were ''pretending'' to be answering calls...most of them who by the way are ''actors''
So THEY all got together with a combined net worth of about 60 billion dollars or more and said I'M not paying anything. WE want the brainwashed sheeple to pay their hard earned money they barely have to help fund a hurricane created by THEM. Total scum of earth I wouldn't support any of these sellout so called entertainers any more. THEY ALL make me sick.
when millionaires and billionaires are dictating to US the peasants and peons to give, you know there is something totally wrong with the world today.
That entire hour was disgusting to me! Reach deep into your pockets and give. Give to the Red Cross?! That is a such a crooked charity. All these celebrities have the deep pockets, they should be the ones to give, give, give. Then you have to ask yourself; "Were they looking at the camera and being genuine, or were they just acting?". After all, that is what they do. Disgusting!
Ja padam zbog ovog u depresiju. Ne u depresiju kao depresiju, ali u tom trenutku depresivno stanje. Pa nije valjda da jedini vidim ovaj problem. Zbilja sam alergičan na ovo kad bogati celebrity mole obične ljude da doniraju. Nije problem u donaciji, ali pošto se mnogo puta dokazalo da te donirane pare nestaju (bog galdof ofkors i njegov live aid) i sve to, koji kurac uopće dajem. Ma nema šanse. Isto kao ovi naši pa kad organiziraju koncerte.

Ne shvaćam ljude pa nismo toliko glupi, pa nismo tolike ovce. Doć će uskoro vrijeme kad ćemo morati izaći na ulice i uz sve što nam je na duši trebamo se i posrat po ovim celebrityc i novinarima što rade za njih kako mi, tako svi u svijetu i da neka daju svoje jebene pare ako im je toliko stalo.

Razmislite malo. Oni imaju milijune i milijune. Evo pazite sad ovo. Pa da svatko od njih da 1000 dolara. Ej, 1000 dolara, a oni imaju milijune i milijune. Na stotine celebritya, evo da ih sto da, to je 100 tisuća dolara, a naći će se više. Koji kurac je sa ljudima. Odvratno. Kako mrzim nepravdu to je strašno.

Pogledajte vidio samo barem prvih 5 minuta. Prvo naravno masonsko rukovanje i onda fakat žešće licemjerje net worth tih glumaca, pjevača i ostalih. Oprah 3 bilijuna net worth i prije nego netko kaže kako znam da oni nisu dali nešto. Pa nisu. Ovako to ide. Oprah i dosta tih imaju svoj charity Oprah charity gdje ti opoet doniraš :lol: obični ljudi. Mislim, presmijepno.

3 bilijuna net worth od glavne brainwash zabavljačice i da ne može pa evo barem 100 tisuća dolara dati. Dignut će se jednog dana revolucija i nitko im neće pomoć. Običan narod kad se digne jedva čekam.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 19 Sep 2017, 23:27

M ti si sretan čovjek ako te takve gluposti diraju :P
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 20 Sep 2017, 00:06

A jebiga, za mene to nisu gluposti već ozbiljna situacija. Ne shvaćam kako netko može zažmiriti na to. Da bar mogu biti kao ti. Znam da vidiš što se događa, ali možeš preć preko toga. Ne znam, ja sam baš alergičan na takve stvari i još te zavjere i dokaze koje vidim bolestan svijet. Da, malo sam previše počeo ulazit u to, ali to su uglavnom ove političke/pedofilske/sotonističke. Nejasne su mi neke stvari i nevjerojatno je koliko toga nema po medijima, koliko bi se neki ljudi šokirali kad bi saznali što se događa.

Samo čekam neku revoluciju.

A gle ovo počela je propaganda. :facepalm:


23. 9. za tri dana. Možda treći svjetski rat početak? Vidjet ćemo.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 20 Sep 2017, 13:44

Michel wrote:
20 Sep 2017, 00:06
23. 9. za tri dana. Možda treći svjetski rat početak? Vidjet ćemo.
hitman_4 wrote:
14 Sep 2017, 00:21
bit će kiše
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 22 Sep 2017, 22:44

:D

Sutra je taj dan. Znači, mora se dogoditi nešto veliko da možemo reći kako nije samo jedno od bezveznih pogađanja. 23. 9. je jedan od datuma koji je sličan kao što je bio 11. 9. jer se tad govorilo godinama prije da će se nešto dogoditi 9. 11. i dogodilo se. Samo što je taj internet bio u nastajanju, ljudi su drugačije komunicirali i nije bilo tako prošireno, ali se pratilo. Bilo je još nekih datuma, ali niti blizu kao 9/11 ili sutrašnji 239 koji je stvarno uzeo maha u serijama, filmovima.

Još ne znam hoće li se nepto dogoditi sutra tako veliko. Ovo je samo nagađanje na temelju svih tih filmova/serija/crtića/reklama gdje se taj datum spominje ili ga prikažu na kratko tkz. predictive program da nas priviknu i da kažemo ah, još jedan od tipičnih događaja, ali oni koji prate znat će istinu.

Duboko u sebi želim da se nešto dogodi, ali bez ljudskih žrtava da mogu reći opet imamo kao 9/11, a s druge strane ako se ništa ne dogodit ništa nastavlja se dalje. Uvijek imamo 9/11 koji je najveći dokaz predictive programa.

:D

https://forum.davidicke.com/showthread.php?t=318701

Ovi sa Ickeovog foruma imaju odlične analize. Tamo sam saznao pregršt staged događaja koji su hoax ili false flag kao boston maraton i ono u francuskoj i naravno najpoznatije sandy hook. To su među najzanimljivjim temama.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 23 Sep 2017, 00:10

"Todorić je krenuo u napad u petak popodne - gdje mu se žuri?"

:D
Image

Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 23 Sep 2017, 16:21

još ništa :(
Image

Image

Image

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by lemonzoo » 23 Sep 2017, 16:33

Je li ono sad smak svijeta? Ne znam je li u 16 ili 18...

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 23 Sep 2017, 17:36

Smak svijeta? Ništa takvo. To su religiozne budale. Ovo je ipak ozbiljnije i analize su detaljnije. Tako su ljudi pogodili da će nešto biti na onaj dan kad se dogodio boston maraton i bilo je baš taj dan taj hoax sa stage glumcima, lažnom krvi. Budem i tu temu obradio koliko je sve to lažno bilo. Ima događaja kad su ljudi pisali mjesecima prije da će se nešto dogoditi i taj se nešto veliko dogodilo. Nekad bude, nekad ne, ali osobno mi je sjajan taj predictive program pogotovo ako ga se detaljno prate. Prilično uznemirujuć, ali elite nam se rugaju u facu. Znaju da istražujemo.

Zasad ništa. Ima još do kraja dana.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Jones, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 23 Sep 2017, 17:59

hitman_4 wrote:
14 Sep 2017, 00:21
bit će kiše
vani sunce :(
Image

Image

Image

Post Reply