Podcast Inkubator

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 03 Apr 2017, 08:46

počeli su nezanimljive goste dovoditi, nekakve kvazi političare i populiste. Jedino je Petrak gledljiv zbog mma
Image

Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 29 Jul 2017, 17:36



Image

više od 3h Mišaka :o
Image

Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2357
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Podcast Inkubator

Post by Inferno » 29 Jul 2017, 21:41

jako dobra epizoda :D

krešo mota cigare :rock:

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 30 Jul 2017, 00:29

solidan intervju, šteta što su sat vremena pričali o bendu. Ratko :oops:

nisam znao da ima djecu, i to odraslu :o
Image

Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2357
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Podcast Inkubator

Post by Inferno » 30 Jul 2017, 01:37

hitman_4 wrote:solidan intervju, šteta što su sat vremena pričali o bendu. Ratko :oops:

nisam znao da ima djecu, i to odraslu :o
ja sad dovršio :lol: nije loše, zanimljivo je i ležerno, ali Ratko je kao voditelj to trebao puno bolje strukturirati i postaviti konkretnija pitanja, to s bendom su stvarno u koprive otišli

dobro su pogodili onu misao da se zbog interneta i svih tih instant zabava danas, čovjekov attention span toliko smanjio da je većini populacije teško pročitati dvije tri stranice knjige jerbo nema odmah nagrade (dopamina)

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 12 Aug 2017, 22:03



zanimljiv intervju, pogotovo prvih sat vremena. Šteta što se Ratko prepao nakon Šprajca( :zubifale: ) pa je vješto odveo razgovor u mirnije vode
Image

Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 07 Sep 2017, 22:59



neloš intervju. Ratko očajan
Image

Image

Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Podcast Inkubator

Post by HorrorHR » 08 Sep 2017, 00:00

btw koji su ti? ;)

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 08 Sep 2017, 01:26

Robert je hc vegan i aktivist, a Ratko je nekakva hrv verzija Alexa Jonesa :zubifale:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Podcast Inkubator

Post by Michel » 08 Sep 2017, 02:19

Ratka stvarno ne mogu slušat. Polsušao sam naravno Mišaka (kakav užitak tog čovjeka slušati) ništa ne nameće, ima svoj stav sviđalo se to nekome ili ne. I argumentira svoje stavove i to poštujem. Al ovaj Ratko, evo ovaj početak zadnjeg intervjua slavonski brod, kako on zna tu ekipu pa zastoj, oboje se pogledaju ajme neugode :facepalm:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2357
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Podcast Inkubator

Post by Inferno » 08 Sep 2017, 21:16

To ja za njega oduvijek govorim. Ista liga kao i Pernar, ili bi možda trebao reći ista ljiga. Na sve žive načine hoće na neki populizam biti buntovan i kul, a zapravo je izrazito neuka, neinteligentna i odvratna osoba. Ona osoba koja toliko sere za političare, a da je u njihovoj koži bio bi još gori od njih. Samo se seljoberu neda imati posao, i bolesni ego nije zadovoljan pa mu preostaje na internetu nešto kmečiti te obmanjivati naivne i glupe(a nažalost ima ih). Imao sam i (ne)priliku da imam njegovu knjigu par dana (jer je kasnije nekako dospjela u peć). To ne vrijedi ni da se guzica obriše. Upisao on na gugl subiminalne poruke, copy-paste u word i ajmo, ja sam jako inteligentan, intelektualac - ja sam napisao knjigu.

http://www.ratkomartinovic.com/

hipster, maneken i wannabe prevarant.com


Mišak je dobar pa ne shvaća agendu ovog kretena da ih ljudi vide zajedno, samo da si poveća rejting.

On to ne radi zbog nekog osjećaja pravde, znatiželje ili nečega sličnog. On to radi iz istog razloga kao Pernar i Alex Jones, da si nahrani ego i naravno zbog PARA (jer se poštenog posla boji kao vrag tamjana).

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 15 Sep 2017, 11:40



Ratko guši svaki razgovor sa svojim upadicama i jeftinim humorom :x
Image

Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 17 Nov 2017, 21:44



odličan gost, ide uživo :)
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Podcast Inkubator

Post by Michel » 23 Nov 2017, 05:00

Kakav redikul od gosta. Priče su dobre, ali vidi se da mulja po izrazima lica u neki mstvarima. http://www.putoholicari.rtl.hr/vedran-b ... ngo-54798/ čuj ovo, on će se borit :lol: da znam da je tajlandski boks, poznat mi je od prije zbog toga, ali ono on će se borit u Africi protiv krivolovoca :lol: :lol: yea right, ja mislim da i tu mulja. Da neće biti nikakvih borbi tipa sa pucnjavca život i smrt. Moš mislit. Iako znam kakav je Kongo
http://www.lupiga.com/intervjui/razgovo ... e-s-vragom

Takve ljude cijenim, a ne ovog što si je umisli oda je prošao ne znam što. I Malnar je jedini pravi putopisac s ovih prostora, on je bio stvarno vrh što se tiče toga i oni njegovi filmovi.

Nego, ovaj Petrak je bolji od Ratka, ali ne sluša mi se stvarno da dovode tu neke mutne likove poput Leonardaa Pietraja. Pa ona Dea im vodi isto nekad :facepalm: koja sramota, a kao Ratko bi trebao biti normalan i vidjeti tko su krimosi. Zna se tko je ona iako pokušava biti protiv Mamića, ali zna se dobro kakva je to mutikašica.

Neslošljivo je slušati ovaj podcast zbog Ratka i odabira gostiju. Još samo fali Branko Cikatić pa da imamo sav kriminal u sportu. Ne znam otkud ustvari taj Petrak i Dea sad. Ja sam mislio da će ovo biti samo kao nešto slično Na Rubu Znanosti i taj Ratko. A sad odjednom ovo je nešto šire.

I još je Jurkasa vidim gore pozvao ajoj da znate neke stvari o njemu :lol: :lol: možda stavim kad se naspavam.

Ajoj, sad vidim da sam Deu komentirao na prvoj stranici. Pa koji je meni kurac u zadnje vrijeme govorim sam sebi sad jer sam skužio da zaboravljam dosta stvari u zadnje vrijeme. Ništ, idem k doktoru dobio sam amneziju kao Lukica.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 23 Nov 2017, 11:38

šta je tu čudno, čovjek je bivši specijalac po obuci i radi kao rendžer. To se cijeni u Africi. Vjerojatno su neke priče prenapuhane al jbg :zubifale:

dea je užas
Image

Image

Image

Post Reply