Podcast Inkubator

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
hitman_4
Posts: 6891
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 15 Apr 2021, 11:29

ne mogu taj kretenizam gledati
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Podcast Inkubator

Post by John_Ryder » 15 Apr 2021, 18:41

kakva jebena licara ovaj čmarko
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Podcast Inkubator

Post by Michel » 15 Apr 2021, 21:10

Ne znam gdje da stavim pa ću ovdje da ne otvaram novu temu o tom nekom podcastu koji ni ne pratim. Petrak je gostovao nedavno u ovom podcastu, nisam gledao niti namjeravam kao i ostale ali kad je u pitanju Mišak obavezno što me dovodi do toga da mi je Mišak uvjerljivo najbolji gost PI-a ikad. Dva gostovanja, ali užitak za slušanje i Ratko uglavnom šutio. Mišak stvarno zna dosta toga, nekad se i ne slagali ali uvijek ima svoje mišljenje koje obrazloži i pratim svaki njegov intervju. Lik već 20 godina vodi na rubu znanosti :supz:


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6891
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 15 Apr 2021, 21:14

lik je već 20 godina uhljeb na hrtu. daje intervjue samo kad treba prodati knjigu :prayer:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Podcast Inkubator

Post by Michel » 15 Apr 2021, 21:50

Uopće nije uhljeb. Lik je imao muzičku karijeru u rockabilly bendu pa je bio pisac odavno sf knjige, poznat nama koji čitamo nexus i slično doveo neke od najboljih gostiju ikad u hrvatskoj i ima emisiju koja stalno raste. Recimo u ranim NRZ emisijama imao je teme kao što su kriptozologija, a to danas rijetko jer raste zajedno sa vremenom i danas ga više zanimaju neke ezoterične teme, transhumanizam, a same knjige su mu kvalitetne.

Fascinira me ovakav stav jer eto lik se usudi imati kultnu emisiju 20 godina, a pritom ima poptuno pravo raditi što hoće pa i prodavati knjige. Stephen King je debil jer eto prodaje knjige kao i svi ostali smiješno. Mišak ima svoje mišljenje i za razliku od nekih on to svoje mišljenje stvarno duboko i naširoko objasni uvijek. Jedan od rijetkih na ovim prostorima koji nije prodan, koji ne laže i koji se bori protiv sistema zajedno u sistemu i koji je stvarno inteligentan.

A kad smo kod uhljeba, je li to Mišak koji radi emisije, piše knjige, daje intervjuje ili ti koji na ovom forumu nikad ne piše o filmovima, hororima, ničemu osim trash vijesti i slično. Mislim da se da zaključiti tko je ovdje ustvaru uhljeb. Hitmanovich na aparatima :lol:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6891
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 15 Apr 2021, 22:09

dobro se uhljebio :prayer:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Podcast Inkubator

Post by Michel » 27 Apr 2021, 19:37

Koja ekipa :zubifale:

Šprajc dolazi pa Stanković kojeg je Bujanec pljuvao žestoko kad je bio a sad Ratko mora voditi a on prijatelj sa Bujancem. I napokon Mišak opet, to čekam. I opet Vuco haha

Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6891
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 27 Apr 2021, 21:00

navodno mišaku izlazi knjiga :D

nije nemoguće da ga petrak ugosti(stankovica)
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Podcast Inkubator

Post by Michel » 27 Apr 2021, 22:15

I ako izlazi, kupujem. Mislim neka, čovjek je na sceni preko 30 godina i ne znam zašto ekipa odjednom zamjera njemu ili ne znam Ickeu što prodaju knjige. Fascinantna mi je ta ekipa koja odjednom sere po teoretičarima zavjera jer eto usudili su se prodavati knjige i zarađivati. I ja bi da mogu što ne znači da sam neki babilonski igrač sistema ali to je posao isto kao što je sve ostalo posao. Neka zarađuju, nisu nikog izdali niti su dupli agenti.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Podcast Inkubator

Post by john_constantine » 28 Apr 2021, 10:24

Michel wrote:
27 Apr 2021, 22:15
I ako izlazi, kupujem. Mislim neka, čovjek je na sceni preko 30 godina i ne znam zašto ekipa odjednom zamjera njemu ili ne znam Ickeu što prodaju knjige. Fascinantna mi je ta ekipa koja odjednom sere po teoretičarima zavjera jer eto usudili su se prodavati knjige i zarađivati. I ja bi da mogu što ne znači da sam neki babilonski igrač sistema ali to je posao isto kao što je sve ostalo posao. Neka zarađuju, nisu nikog izdali niti su dupli agenti.
Nije problem dok se te teorije zavjere gleda kao zabavu, maštovitu fantaziju nekog lika koji ima višak vremena....

Ali problem je kad otiđe toliko daleko da ljudi vjeruju u ravnu zemlju, masone, ljudi guštere, bill gates ili židovi. Ono toliko da se krene u prijetnje smrću, napade i slično...

A s obzirom na preveliku konkurenciju, autori teorija zavjera postaju sve više glasniji. I jačaju utjecaj na javnost u cilju da prodaju što više svojih knjiga, proizvoda i slično....

A neke teorije su prilično opasne... Izbjeljivač za autističnu djecu ili neliječenje raka. Ionako sve što ima veze s ljudskim zdravljem...

Osim toga, neke teorije kao Aspergerov sindrom unazaduju liječenje autizma, sustav i okolinu.. I usporavaju napredak. Budale se zabavljaju boreći se da budu Aspergerovci, a s druge strane pravi pate jer postaju zakinuti...
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Podcast Inkubator

Post by John_Ryder » 28 Apr 2021, 11:36

Jedva čekam knjigu od Grete. :heart: :heart: :heart:
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Podcast Inkubator

Post by john_constantine » 28 Apr 2021, 11:42

John_Ryder wrote:
28 Apr 2021, 11:36
Jedva čekam knjigu od Grete. :heart: :heart: :heart:
Nije već izašla? Kuća u plamenu ak se ne varam...
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Podcast Inkubator

Post by John_Ryder » 28 Apr 2021, 12:38

john_constantine wrote:
28 Apr 2021, 11:42
John_Ryder wrote:
28 Apr 2021, 11:36
Jedva čekam knjigu od Grete. :heart: :heart: :heart:
Nije već izašla? Kuća u plamenu ak se ne varam...
Ma da, pojma nemam, niti me briga, samo se sprdam.Inače i Pernar ima knjiga svojih pa možeš cons naručit :zubifale: :lol: :partyman:
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Podcast Inkubator

Post by john_constantine » 28 Apr 2021, 13:34

John_Ryder wrote:
28 Apr 2021, 12:38
john_constantine wrote:
28 Apr 2021, 11:42
John_Ryder wrote:
28 Apr 2021, 11:36
Jedva čekam knjigu od Grete. :heart: :heart: :heart:
Nije već izašla? Kuća u plamenu ak se ne varam...
Ma da, pojma nemam, niti me briga, samo se sprdam.Inače i Pernar ima knjiga svojih pa možeš cons naručit :zubifale: :lol: :partyman:
Za razliku od Grete, ona je objavila knjigu u fizičkom obliku (i zaradila), a pernar ima samo online pizdarije...

Sve su to gluposti koje je nadrobio u svojim "knjigama" + preškrt je da sam plati izdavanje knjiga... Tako da praktički nema knjige, nego online smeće... Od kojega niti nema zarade.
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Podcast Inkubator

Post by John_Ryder » 28 Apr 2021, 14:10

john_constantine wrote:
28 Apr 2021, 13:34
John_Ryder wrote:
28 Apr 2021, 12:38
john_constantine wrote:
28 Apr 2021, 11:42


Nije već izašla? Kuća u plamenu ak se ne varam...
Ma da, pojma nemam, niti me briga, samo se sprdam.Inače i Pernar ima knjiga svojih pa možeš cons naručit :zubifale: :lol: :partyman:
Za razliku od Grete, ona je objavila knjigu u fizičkom obliku (i zaradila), a pernar ima samo online pizdarije...

Sve su to gluposti koje je nadrobio u svojim "knjigama" + preškrt je da sam plati izdavanje knjiga... Tako da praktički nema knjige, nego online smeće... Od kojega niti nema zarade.
Sve je to babilon.A mi smo kurve u njemu koje se prodaju ovako i onako. :kokicarenje:
Image

Image

Post Reply