Ivan Pernar

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Ivan Pernar

Post by john_constantine » 16 Nov 2016, 21:39

Inače, pernar je već bio u bujici prije 5 godina. Još gledam obrijan i nekakvoj majici... A ono stara snimka.
Michel puši karu.

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Ivan Pernar

Post by olio » 17 Nov 2016, 00:34

Pernar u srpskoj skupštini udara selfieje s desničarima
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/ ... racom.html

Najraznovrsniji čovjek estrade...sabora :kokicarenje:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Ivan Pernar

Post by john_constantine » 17 Nov 2016, 11:31

Fakat je lud kao guzica. Cendra kao malo dijete radi privatne tužbe i radi dramu od toga. Ionako tek treba suđenje, pa žalba i što sve.
A osim toga, sam si je kriv. I dalje opsesivno blati čovjeka iako se može na bolji način govoriti o problemima. Ovako je to pretvorio u svoj privatni rat i cirkus.
I još daje privatne podatke o tom odvjetniku. Trolčina.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6892
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Ivan Pernar

Post by hitman_4 » 17 Nov 2016, 11:38

baš se splašio :lol:

kaže da ga krv Isusa Krista štiti od sotone Hanže :prayer:
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Ivan Pernar

Post by john_constantine » 17 Nov 2016, 13:12

Je, i butković... Bog je donio svjetsku banku u Hrvatsku. Da se mogu zadužiti za dvije milijarde za restruktuiranje. Majko moja.
Koji smo mi lud narod.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Ivan Pernar

Post by john_constantine » 17 Nov 2016, 21:05

Pogledao bujicu. Komedija od emisije. Jedino mi nije jasno to njegovo mahanje rukama. Što hoće time pokazati? Ovako djeluje kao da mu ruke imaju vlastitu volju, naročito kad povremeno pogleda svoje ruke.
Ono za ovčaru, shvatio sam kao da pernar misli da nije dovoljno ljudi ubijeno. Tako nešto.
A ono za vukovar, komedija. Bujanec ga je na kraju prekidao i zatukao na kraju. Pernar jednostavno ne može odgovarati na pitanja. Počne se gubiti. Zato mu paše držati monologe.
Pola emisije samo blati stankovića. Onda laprda o američkoj ekonomiji i dolaru. Pa ponavlja jedno te isto i bujancu dosadilo, pa prešao na provokativne teme.
Baš me zanima da li će doći u vukovar.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Ivan Pernar

Post by john_constantine » 18 Nov 2016, 20:51

Kakav licemjer. Ok, traži smještaj u banja luci. Ma na stranu to što ima saborsku plaću, ali poslije napiše da ima službenog vozača. Čekaj, a tko plaća njega nego mi? I drama..
Isuse, moj kolega koji ima preko 40 godina biciklom se vozio po sloveniji, Bosni i od minimalca našao smještaj.
Koga on glumi?
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Ivan Pernar

Post by john_constantine » 18 Nov 2016, 22:06

Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Ivan Pernar

Post by john_constantine » 19 Nov 2016, 18:48

Joj, koja budala. Ide se miješati u stvari koje se ne razumije i govoriti u stilu da nije bilo dosta ubijenih ljudi. Na dan objetnice vukovara dođe u vukovar, pa srbiju i banja luku.
I onda pročita knjigu tzv. srbina koji negira srebrenicu i misli da je popio pamet svijeta.
Umjesto da je napisao pravu istinu o vukovaru. Činjenicu da je gomila ljudi bila u Vukovaru i to samo jedanput godišnje koji govore da ne zaboravimo. I sljedeći dan zaborave. A oni ostanu u siromašnom gradu gdje vlada nezaposlenost, problemi, mladi odlaze jer nema ništa u gradu. A skupi se novac za vodotoranj od kojega nemaju previše koristi. To je istina.
Više nije niti smiješno što laprda. Ako je htio reći da su hrvati opterećeni prošlošću, mogao je. Ali kad lik ne zna niti pisati. Već ga mogu zamisliti kako tipka lijevom rukom po otvorenom dlanu dok to govori.
A živi zid ga se polako odrekao kad su rekli da ne dijele njegove stavove i da solira.
Michel puši karu.

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Ivan Pernar

Post by lemonzoo » 26 Nov 2016, 22:49

Evo nešto da Michael doživi orgazam. Nešto snimali zajedno u Sarajevu.

Image

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Ivan Pernar

Post by Michel » 28 Nov 2016, 00:14

Nije Mišak baš sretan na slici :zubifale: zna da Pernar govori dobro, ali na krivi način i zato se ne sviđa mnogima dok je Mišak kategorija za sebe. Daleko najbolji govornik u hrvatskoj i koji stvarno poznaje tematiku s kojom se bavi.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Ivan Pernar

Post by john_constantine » 28 Nov 2016, 17:15

Počeo je za predizbornom kampanjom.
Mrš u kurac. Stanemo za njega i njegove kolege? Pafti koja lažira diplomu, Sinčić koji isto glumi nešto, a pernar fantazira o novoj jugoslaviji.
Žele samo dobiti glasove i stvoriti nove uhljebe. Da su htjeli nešto napraviti, napravili bi u saboru.
Ionako sad ispada da pernar nije u stranci živi zid, nego abeceda stranke.

Ionako, nemam više za koga glasati. Bernardić je koma od lika.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Ivan Pernar

Post by john_constantine » 29 Nov 2016, 22:17

Pernar bi se kandidirao za gradonačelnika zagreba. Računa na 90 000 likeova.
Eh, bilo bi zabavno da pobijedi.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6892
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Ivan Pernar

Post by hitman_4 » 30 Nov 2016, 20:18

Image

sa Jengićem iz big bradera :D
Last edited by hitman_4 on 30 Nov 2016, 23:59, edited 1 time in total.
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Ivan Pernar

Post by john_constantine » 30 Nov 2016, 20:28

Nije mi jasan status pernara. U kinu europa od danas u 20 sati počinje projekcija izraelskih filmova. Sad po statusu, on je došao sat vremena ranije i kao ne puštaju ga bez pozivnice. A na sajtu kino europa piše da je ulaz besplatan. Ali da se blagajna i ulaz u dvoranu otvara tek pola sata prije projekcije.
Novinari svakim člankom o njemu pokazuju koliko su se srozali. Umjesto da smisleno istraže stvar, oni prepišu njegov status u kojem ili laže ili ne zna engleski, pa izmišlja o pozivnici.
Šteta što nisam u Zagrebu. Od komentara nema koristi. Samo budale pišu i pale se na staru sliku.
Sve to samo pokazuje kako se sve srozalo kod nas u državi.
Michel puši karu.

Post Reply